Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wizyty z dojazdem do domu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja położnicza


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem położną od ponad 7 lat. Pracuję w oddziale położniczo-noworodkowym i wspieram Rodziców w opiece nad Noworodkiem w warunkach domowych. Stale akt...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Konsultant Laktacyjny

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Wizyty z dojazdem do domu

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty z dojazdem do domu Inny

Korzystaliśmy z mężem z pomocy Pani Moniki w domu po przyjeżdzie ze szpitala z maluszkiem. Z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że było to bardzo pomocne dla nas. Pani Monika pokazała dokładnie, na spokojnie jak powinna przebiegać kąpiel maluszka i później korzystaliśmy z tej wiedzy. Pani Monika jest również świetnym doradcą laktacyjnym. Polecamy


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty z dojazdem do domu Inny

Polecam Monikę jako osobę profesjonalną w tym czym się zajmuje.
Korzystaliśmy z Żoną z porad Moniki w formie "Szkoły rodzenia" przed przyjściem na świat pierwszego dziecka.
Monika zorganizowała spotkanie w bardzo miłej atmosferze, rzeczowo wyjaśniła najważniejsze kwestie i odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, przećwiczyliśmy też całą teorię z lalką.
Dzięki wiedzy zdobytej na spotkaniu odważyłem się kąpać małą i te pierwsze kąpiele nie były ogromnym stresem, wiedziałem czego mogę się spodziewać, na co zwrócić uwagę, w jaki sposób trzymać dziecko w wodzie.
Monika wyjaśniła również jak powinna wyglądać higiena dziecka, otrzymaliśmy też krótki pisemny opis którym w pierwszych dniach po narodzinach posiłkowaliśmy się w trakcie zajmowania się maluszkiem.
Czynności które po 6 miesiącach z dzieckiem wydają się trywialne i oczywiste na początku dla świeżo upieczonego ojca bywają dość stresujące, myślę że dzięki Monice łatwiej i łagodniej wszedłem w świat z małym człowieczkiem.
Z czystym sercem polecam dla przyszłych ojców - w ciągu kilkugodzinnego spotkania w miłej i luźnej atmosferze dowiecie się jak obchodzić się z maleństwem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty z dojazdem do domu Inny

Uczestniczyliśmy z mężem w organizowanych przez Monikę lekcjach w ramach Szkoły Rodzenia. Program całego kursu był podzielony na przystępne moduły z uwzględnieniem materiału dla Mamy, dla Taty oraz dla obojga rodziców. Otrzymaliśmy kompleksowe szkolenie prowadzone w bardzo ptrzyjaznej atmosferze i w dogodnych dla nas miejscach i czasie. Dodatkowo materiały przekazane nam przez Monikę w ramach pomocy pokursowej w czytelny i przejrzysty sposób pozwoliły nam odświeżyć sobie całą potrzebną wiedzę w momencie kiedy nasza córeczka była już na świecie. Dzięki tym lekcjom bez strachu i z pewnością siebie mogliśmy zająć się naszym pierwszym dzieckiem po wyjściu ze szpitala. Gdy córeczka miała miesiąc skorzystaliśmy jeszcze z pomocy laktacyjnej Moniki. Potrzebowaliśmy zmiany sposobu karmienia ze względu na częste ulewanie malutkiej. Uzyskaliśmy potrzebną pomoc szybko i skutecznie. Monika zaproponowała nam inne pozycje karmienia oraz pozycje po karmieniu co w znaczący sposób rozwiązało nasz problem. Współpracując z Moniką miałam odczucie, że jesteśmy w dobrych rękach osoby nie tylko kompetentnej ale i zaangażowanej całym sercem w wykonywaną pracę. Gorąco polecam wszystkim świeżo upieczonym rodzicom (i tym w przygotowaniu również).


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty z dojazdem do domu konsultacja położnicza

Z perspektywy młodego ojca twierdzę, że domowa wizyta Moniki to najlepsze co mogło mnie spotkać na tej nowej zupełnie nieznanej mi wcześniej drodze. I choć na początku wydawało mi się, że jest ona zupełnie nie dla mnie, ponieważ na celu miała pomoc w rozkręceniu laktacji to szybko przekonałem się jak bardzo się myliłem. W czasie kiedy nasza córeczka spała, my dostaliśmy solidną dawkę teorii i praktyki jak prawidłowo o nią zadbać. O ile jeszcze przed narodzinami nie przejmowałem się tym za bardzo z nadzieją, że jakoś to będzie, to teraz widząc jak dużo przydatnych informacji i umiejętności zyskałem na tej wizycie z czystym sumieniem polecam je wszystkim znajomym, którzy aktualnie spodziewają się szczególnie pierwszych dzieci. To co najbardziej podobało mi się w sposobie przekazywania wiedzy przez Monikę to to, że w wielu kwestiach omawiała różne podejścia, nie narzucając jednej właściwej ścieżki ale za to przedstawiając ich wady i zalety. Podsumowując, jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto, bo zyskany dodatkowy spokój i pewność siebie w opiece nad maluszkiem szczególnie w pierwszych tygodniach życia jest bezcenny.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty z dojazdem do domu Inny

Razem z mężem mieliśmy przyjemność skorzystać z pomocy Moniki. To najbardziej profesjonalna i empatyczna osoba z jaka miałam styczność po porodzie. Jeszcze w szpitalu (gdzie miałyśmy okazje się poznać) pomogła mi uporać się z emocjami towarzyszącymi połogowi połączonemu z trudnościami z karmieniem. Za co będę wdzięczna do końca życia! Podczas wizyty w domu bardzo spokojnie i merytorycznie przeprowadziła nas przez proces opieki nad maluszkiem. Od właściwej pielęgnacji (noszenie, odkładanie, ubieranie), przez kąpiel (pomysł Moniki aby tutaj zaangażować tatę był strzałem w 10!) po karmienie. Gdy przychodził czas karmienia pilnowała i przyglądała się czy dobrze przystawiam małą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Monika dała nam poczucie, że doskonale wszystko opanowaliśmy i że poradzimy sobie ze wszystkim. Mieliśmy również czas na dyskusje i zadawanie mnóstwa nurtujących nas pytań.
Polecam wizytę Moniki każdemu kto chociaż trochę czuje się niepewnie w temacie opieki nad noworodkiem!M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Razem z mężem gościliśmy Monikę na pierwszej wizycie po wyjściu ze szpitala. Monika sprawdziła pozycję i technikę przystawiania do piersi, wyćwiczyła nas w pielęgnacji córeczki- podnoszenie, obracanie, przekładanie z ręki do ręki, podawanie i wiele więcej, mężowi zrobiła też instruktaż kąpieli i porannej toalety maleństwa. Oprócz tego było też omówione co czeka mnie jako kobietę po porodzie w czasie połogu, dostaliśmy też pisemne instrukcje przechowywania i odgrzewania mleka. Cała wizyta była bardzo treściwa, ale co najważniejsze- była w mega przyjaznej atmosferze, spokoju i cieple. Monika dostosowywała się do tego, jakie sprzęty czy produkty mamy i chcemy używać, nie narzucała jednego idealnego jedynie słusznego rozwiązania. Oboje z mężem czuliśmy się wsparci, zaopiekowani, mogliśmy zadawać dużo pytań. Czuliśmy, że możemy wszystko, że damy radę i że nam wszystko wyjdzie, to wielka zasługa podejścia Moniki! Wszystkie rekomendacje były poparte najnowszą wiedzą i jak sama Monika zauważyła, miały na celu sprawić, że wkrótce poczuliśmy się ekspertami od własnego dziecka:). Oprócz tego wielokrotnie prosiłam Monikę o pomoc i wsparcie laktacyjne, zawsze mogłam liczyć na pomoc i radę co mogę spróbować zrobić w domu, sama, a później, jeśli nie pomagało, razem działałyśmy już. Jestem tym ciężkim laktacyjnym przypadkiem przy którym inne położne lub doradczynie tylko rozkładały ręce i nie były w stanie pomóc, a Monika bardzo delikatnie, ale skutecznie pomogła mi z nawracającymi zatkanymi kanalikami, zapaleniami i tym podobnymi "przyjemnościami". Przetestowałyśmy, co mi pomaga, a co nie, dzięki czemu później mogłam dużo zrobić też samodzielnie by sobie ulżyć. Chcę jeszcze podkreślić, że Monika stawia kobietę karmiącą na pierwszym miejscu, więc pracuje razem z kobietą nad jej konkretnym celem. Nie naciska na karmienie, jeśli kobieta chce karmić w sposób mieszany, a także jako jedyna pomogła mi w bezpieczny i kontrolowany sposób karmienie zakończyć wtedy, kiedy to było odpowiednie dla mnie samej.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Monika pomagała nam przy Maluszku zaraz po powrocie ze szpitala. Oboje z mężem byliśmy wystraszeni nowa sytuacja. Czuliśmy się nieporadni w nowej roli. Wizyta Moniki pozwoliła nam poczuć, że naprawdę sobie poradzimy. Oprócz ogromnej ilości przekazanej wiedzy dostaliśmy od Moniki to co najważniejsze czyli wsparcie emocjonalne. Myślę że karmienie piersią udało nam się tylko dzięki Monice za co jestem ogromnie wdzieczna. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie spotkałam lepszego specjalisty w dziedzinie laktacji przy tym nie dało się odczuć jakiego kolwiek nacisku na karmienie piersią a podejście że i ja i moja córka musimy się z tym dobrze czuć i nie wolno mi się czuć gorszą jeśli się nie uda. Według mnie każda świeżo upieczona mama bez względu czy to pierwsze czy nie dziecko zasługuje na tak fachową i czuła opiekę jaka oferuje Monika. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ciocie Monike polecam z całego serca. Życzyłabym nam wszystkim żeby każdy specjalista tak sie dokształcał i aktualizował wiedzę. Do tego wizyta domowa trwa tyle ile potrzebuje maluszek lub wystraszona mama. Ze spokojem cierpliwością i bardzo po ludzku a jednocześnie rzetelnie udziela pomocy w tym ogrom wsparcia emocjonalnego. Na pewno będziemy korzystaj z pomocy przy następnym maluszku


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Monika jest przede wszystkim wspaniałą i ciepłą osobą. Była dla nas nieocenionym wsparciem w pierwszych tygodniach życia z naszym Maleństwem. Była u nas w domu w ramach wizyty domowej kilka razy i nauczyła nas niezbędnych podstaw opieki nad niemowlęciem. Dzięki niej jakoś daliśmy sobie radę. Oprócz fachowej wiedzy przekazała nam także wsparcie psychiczne :) Monika świetnie zna się na swojej pracy - mogę szczerze powiedzieć, że to dzięki niej udało mi się uporać z problemami z laktacją. Monika zapoznała nas także z terminem „rodzicielstwa bliskości”, co znacznie ułatwiło nasze życie z córeczką. Było nam przykro, kiedy wiedzieliśmy, że Monika przekazała nam niezbędną wiedzę i nie będzie już do nas przychodziła :) Kiedy jednak mieliśmy jakiś problem - zawsze mogliśmy do niej napisać albo zadzwonić i zawsze służyła nam pomocą. Monika była dla nas prawdziwym skarbem i polecamy pracę z nią z całego serca!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem położną od ponad 7 lat. Pracuję w oddziale położniczo-noworodkowym i wspieram Rodziców w opiece nad Noworodkiem w warunkach domowych. Stale akt...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Konsultant Laktacyjny