Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Brązowa 44/2, Prawobrzeże, Szczecin
Monika Stecko terapeuta neurorozwojowy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoteraputka, Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu , Certyfikowany terapeuta NDT- Bobath, NDT Bobath Baby, Metody Prechtla, Trójpłaszczyznowe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • mózgowe porażenie dziecięce
 • wcześniactwo
 • asymetria ułożeniowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci


Brązowa 44/2, Szczecin

140 zł

Monika Stecko terapeuta neurorozwojowy

Pierwsza wizyta = konsultacja + terapia

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Brązowa 44/2, Szczecin

120 zł

Monika Stecko terapeuta neurorozwojowy

Diagnostyka metoda Prechtla


Rehabilitacja dzieci metodą NDT Bobath


Brązowa 44/2, Szczecin

100 zł

Monika Stecko terapeuta neurorozwojowy

Pierwsza wizyta 140 zł


Wizyta domowa


Brązowa 44/2, Szczecin

150 zł

Monika Stecko terapeuta neurorozwojowy

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja

Pani Monika rehabilitowała moje dziecko w ramach wczesnego wspomagania rozwoju i prywatnie. Trwało to łącznie 8 miesięcy. Jeżeli chodzi o jakość zajęć i czas ich trwania jak i jakoś to zarówno "państwowe" jak i prywatnie nie zauważyłam różnicy. Pani Monika ma świetne podejście do dzieci bardzo szybko łapie z dzieckiem kontakt. Przeprowadziła mojego syna Przez poszczególne stopnie ruchowego wtajemniczenia...od pełzania przez raczkowanie, wstawania do chodu co przy jego niepełnosprawności ruchowej to nie lada wyczyn! Z zajęć zawsze wychodziliśmy z pełnym instruktażem zadań i ćwiczeń do domu. Jeżeli chodzi o samą osobę to jest miła, empatyczna, mega ambitna (za co osobiście ja podziwiam) zawsze coś doradzi, odpowiednio dobierze zaopatrzenie ortopedyczne w razie koniecznosci....mogłabym wymieniać tu dużo cech...przede wszystkim pozytywnych ;) Co najważniejsze cechuje ja pełen profesjonalizm i praca zgodna z zasadami etyki zawodowej. Dobrze, że na swojej rehabilitacyjnej drodze było nam dane spotkać Panią Monikę, bo widać, że praca z dziećmi daje jej satysfakcję jest pełna polotu i finezji w tym co robi. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z panią Monika dla mnie jest faworytem wśród rehabilitantów w Szczecinie! ;)

mgr Monika Stecko

Bardzo dziękuję za miłe słowa, niezmiernie miło czyta się takie komentarze. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu obniżone napięcie mięśniowe

Trafiłam do Pani Moniki wraz z synkiem, który urodził się z osłabionym napięciem mięśniowym. Miał problemy z leżeniem na brzuszku i utrzymaniem głowy w górze. Pani Monika zaopiekowała się nami w sposób bardzo profesjonalny, udzielając mi wielu cennych wskazówek jak pracować z dzieckiem w domu. Uważam, że jest super terapeutą, potrafiła przekonać do siebie mojego synka, co nie jest prostą sprawą. Na dzień dzisiejszy dziecko siada samodzielnie i chodzi przy meblach. Oby więcej takich terapeutów z sercem i wiedzą. Pozdrawiam Ania.


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja córka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa lędźwiowego i współistniejącym wodogłowiem i pęcherzem neurogennym. Trafiłam na Panią Monikę przypadkiem, to był szczęśliwy traf! Najlepsze co mogło nam się przydarzyć! Gdy Hania trafiła na terapię miała skończony rok i nie potrafiła sama raczkowac ani siadać. Wcześniej prowadzona była metoda Vojty. Po około 6 tygodniach od rozpoczęcia terapii Hania zrobiła niesamowite postępy. Zaczęła raczkować, siadać, parę tygodni później wspinać się do stania. Dziś chodzi i biega. To najlepsza terapeutka jaką spotkałam, z niesamowitą cierpliwością i konsekwencją, a jednocześnie podejściem do małego, jakże czasem trudnego pacjenta. Dzięki terapii, ćwiczeniom oraz wskazówkom jakie od Pani Moniki otrzymaliśmy dziś cieszymy się prawidłowym rozwojem i samodzielnością naszej córki! Pozdrawiamy serdecznie i polecamy.
Magda


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kręcz szyi

Pani Monika jest kompetentną, przemiłą, ciepłą, cierpliwą osobą z super podejściem do dzieci. Chodziłam z Synkiem do Niej przez 5 miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam z całego serca !!! :-)

mgr Monika Stecko

Dziękuję serdecznie! Pozdrawiam Panią i mojego małego dzielnego pacjenta :).


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja dzieci

Moja córka urodziła się z wadą układu mięśniowego szyi. Z racji zmiany miejsca zamieszkania musiałam zrezygnować ze świetnego ośrodka w Wielkopolsce na rzecz równie dobrego Stowarzyszenia " Tęcza" w Szczecinie. W grudniu 2017 roku trafiłam zupełnie przypadkiem na rehabilitantkę Monikę Stecko. Po rehabilitantce z tak dobrą opinią spodziewałam się choć rzetelnej konsultacji, niestety wizyta wielce mnie rozczarowała. Pani Monika nie potrafiła nawet określić problemu z jakim boryka się moja córka. Aby nie marnować czasu sama opowiedziałam jej o wadzie dziecka. Bardzo niechętnie pokazała kilka ćwiczeń. Nie próbowała nawiązać kontaktu z dzieckiem. Mnie jako rodzica ewidentnie lekceważyła odpowiadając zdawkowo na pytania. Wizyta była na NFZ.

mgr Monika Stecko

Bardzo dziękuję za opinię. Doskonale Panią i Pani cóke pamiętam (tak jak i wszystkich moich pacjentów i ich rodziców), ponieważ była Pani u mnie raz w celu konsultacji. Tak się składa, że pierwsza wizyta składa się z obserwacji spontanicznej aktywności dziecka i rozmowie z rodzicem w celu ustalenia planu terapii. Pani od samego początku terapii w "Tęczy" chodzi z córką do innej bardzo dobrej terapeutki i to ona prowadzi terapie Pani dziecka. Szczerze powiedziawszy nie wiem zatem jaki był inny powód Pani wizyty poza konsultacją. Dodatkowo wychodząc podkreśliła Pani że chciała tylko aby ktoś spojrzał "świeższym" okiem i powiedział co uważa o dalszej terapii Pani córki. Pozdrawiam serdecznie
Monika Stecko


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Rehabilitacja dzieci metodą NDT Bobath

Aż trudno to opisać, ale żałuję ,że zajęcia u Pani Moniki już się skończyły. Mój synek do 7/8 miesiąca nie robił nic poza obracaniem się na brzuszek, nie przemieszczał się samodzielnie. Kiedy trafiliśmy do Pani Moniki, synek od razu zaczął robić postępy, bardzo lubił zajęcia. Dostaliśmy mnóstwo cennych wskazówek jak ćwiczyć w domu. Stosowałam się do zaleceń i w ciągu 2 miesięcy dziecko z leżącego zaczęło, siadać, raczkować, wstało i robi pierwsze kroczki. Pani Monika nie zmusza do ćwiczeń płaczącego dziecka, zawsze znajdzie sposób by je zainteresować zabawką i przy okazji wykonywać ćwiczenia. Jestem bardzo przewrażliwioną mamą i te zajęcia były terapią również dla mnie. Pani Monika jest bardzo dobrym psychologiem, ma dużą wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy (jak trzeba to i 10 razy to samo żeby się człowiek uspokoił ). Jestem b.wdzięczna i polecam !

mgr Monika Stecko

Bardzo dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Świetna fizjoterapeutka!
Moja córka (generalnie zdrowa) w wieku 8 miesięcy leżała na plecach i nie paliła się do żadnej innej aktywności tj. leżenia na brzuchu dłuższego niż 3 sekundy, czołgania, obrotów wokół własnej osi, zabawy stopami, a o raczkowaniu to już nie wspomnę. Pani Monika idealnie dobrała ćwiczenia dla córki oraz pokazała jak ćwiczyć w domu poprzez zabawę, jakie aktywności włączyć do życia codziennego, a jakich unikać. Córka szybko robiła postępy, a na każdych zajęciach u Pani Moniki dostawałyśmy nowe, cenne wskazówki. Dzięki Pani Monice córeczka polubiła leżenie na brzuchu, zaczęła się obracać, czołgać, a następnie raczkować i chodzić.
Świetna specjalistka i widać, że ta praca to jej pasja. To jedna z tych nielicznych osób którym się chce i zależy. Do tego sympatyczna, kontaktowa i rzeczowa. Bardzo polecam!

mgr Monika Stecko

Dziękuję,bardzo mi miło. Serdecznie pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoteraputka, Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu , Certyfikowany terapeuta NDT- Bobath, NDT Bobath Baby, Metody Prechtla, Trójpłaszczyznowe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • mózgowe porażenie dziecięce
 • wcześniactwo
 • asymetria ułożeniowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Powiązane wyszukiwania