Sprawiedliwości 4/1, 05-800 Pruszków
Ul. Sprawiedliwości 6, Pruszków, 05-800
Dowiedz się więcej09/06/2026
Warszawa 2 adresy
Sprawiedliwości 4/1, 05-800 Pruszków
Ul. Sprawiedliwości 6, Pruszków, 05-800
Dowiedz się więcej09/06/2026
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
19 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Pani psychoterapeutka jest bardzo empatyczna, profesjonalna i zaangażowana. Tworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwo otworzyć się podczas terapii. Zdecydowanie polecam.
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Pani Monika prowadziła za mną terapię przez 10 miesięcy. Jest wyrozumiała i cierpliwa, dużo słucha, ale daje też bardzo ciekawe spostrzeżenia, uwagi oraz słowa wsparcia. Po 10 miesiącach czuję, że mój proces terapii jest zakończony sukcesem i jestem za to bardzo wdzięczny. Jest profesjonalistką.
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Pani na pierwszej wizycie poinformowała mnie że nie ma obowiązku dotrzymania tajemnicy lekarskiej w obliczu wezwania sądowego, więc jeśli komuś zależy na dyskrecji to nie polecam. Na moją historię zrobiła zdziwiona minę i wielkie oczy. Gabinet wymaga modernizacji, Pani wykazuje bardzo formalne podejście. Specjalizuje się w prostszych przypadkach, na pewno nie dla osób oczekujących wysokiego poziomu usług i dyskrecji.
mgr Monika Przygoda
Szanowny Panie,
Tajemnica zawodowa jest dla mnie bardzo ważnym elementem pracy z pacjentem i zawsze jej przestrzegam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W określonych sytuacjach terapeuta może zostać zwolniony z tajemnicy jedynie decyzją sądu i o tym właśnie Pana poinformowałam.
Staram się podchodzić do każdej wizyty z uważnością I profesjonalizmem.
Z przykrością przyjmuję Pana ocenę mojego profesjonalizmu – wizyta Pana w gabinecie trwała 10 minut, dlatego być może nie dał Pan nam szansy na pełne omówienie problemu.
Pozdrawiam. Monika Przygoda
Po półtorarocznej terapii u Pani Moniki mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że był to jeden z najważniejszych okresów w moim życiu.
Terapia pomogła mi wyjść z uzależnienia, lepiej zrozumieć siebie i odzyskać wewnętrzny spokój. Pani Monika to osoba empatyczna, zaangażowana i profesjonalna – dzięki niej znów potrafię cieszyć się życiem.
Serdecznie polecam.
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Do Pani Moniki trafiłam z polecenia krótko po tym, jak wyrwałam sie od niekompetentnego innego terapeuty. Jaka to była cudowna odmiana :) Pani Monika stwarza bezpieczną przestrzeń do rozmów, budowania zaufania i leczenia. W gabinecie czułam się akceptowana, nigdy oceniana. Oprócz paru mniejszych problemów, z którymi przyszłam na terapię, Pani Monika pomogła mi wyjść z depresji i tchnęła wiarę, że dam sobie ze wszystkim radę.
Jeszcze raz dziękuję, zwłaszcza za cichą, dobrą obecność obok.
Polecam ;)
mgr Monika Przygoda
Dziękuję Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Czego tu szukasz Podróżniku przez ten świat? Przygody? to tu ją znajdziesz...
Na początku może być trudno, ale takie jest życie - niełatwe.
Może czasem boleć, ale na otarcie łez dostaniesz chusteczkę pełną zrozumienia, ciepła i życzliwości.
Możesz się czuć zagubiony, ale powoli zaczniesz dostrzegać drogowskazy i nauczysz czytać mapy samego siebie.
Cokolwiek się w Twoim życiu wydarza, ta Przygoda będzie interesująca, zaskoczy Cię nie raz.
Ważne byś pytał, dociekał, szukał wszędzie, a najwięcej w sobie.
I pamiętaj - to Twoja Przygoda - nikt jej za Ciebie nie przeżyje.
Ja mogę powiedzieć, że był to najbardziej wartościowy czas w moim życiu. Polecam i Tobie tę Przygodę.
I Pani Monice dziękuję za Przygodę :)
Chociaż osobiście uważam, że do tej Pani bardziej pasowałoby nazwisko "Podróż wgłąb siebie".
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Właśnie zakończyłam terapię u Pani Moniki i jestem wyjątkowo szczęśliwa, że trafiłam akurat tam. Pani Monika jest osobą profesjonalną, empatyczną, zaangażowaną w indywidualną sytuację pacjenta. Ta terapia dała mi więcej niż się spodziewałam, a poza tym, z czym przyszłam, otrzymałam o wiele wiele więcej dobrego. Wychodzę gotowa na nowe wyzwania, ze spokojem w sobie. Ogromnie polecam Panią Monikę każdemu, kto terapii potrzebuje i szuka. A właściwie to polecam wszystkim :)
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Właśnie zakończyłam ponad roczną psychoterapię u Pani Moniki. Polecam Panią Monikę z całego serca. To był ogromnie trudny okres w moim życiu a dzięki pracy z Panią Moniką udało mi się stanąć na nogi i odzyskać równowagę psychiczną. Pani Monika jest bardzo profesjonalna, empatyczna, taktowna i wie, jak pomagać. W czasie spotkań czułam się zaopiekowana i rozumiana. Szczerze polecam każdemu pracę nad sobą z Panią Moniką.
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Pani Monika jest znakomitym specjalistą. Pomogła mi poradzić sobie w sumie z kilkoma problemami, które miały swój wspólny mianownik. Terapie zakończyłem prawie rok temu i z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że moje życie zmieniło się na lepsze. W sumie rok 2024 to był jeden z lepszych lat i w dużej mierze zawdzięczam to terapii.
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda
Do Pani Moniki trafiłam z 'łatwym' problemem-płacze w sytuacjach stresujących. Problem okazał się bardziej złożony, a Pani Monika pomogła mi przejść przez wszystkie jego poziomy. Nauczyłam się żyć z moją nadwrażliwością, nieszczęśliwym dzieciństwem i niedojrzałymi emocjonalnie rodzicami. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem teraz szczęśliwa. Nie boję się być sobą, pokazywać mojego prawdziwego ja. Już nie muszę uszczęśliwić innych swoim kosztem. Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice za moją przemianę, jedyne czego żałuję to to, że tak długo się zastanawiałam nad pójściem na terapię.
Dziękuje i serdecznie polecam :)
mgr Monika Przygoda
Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Monika Przygoda