dr n. med.

Monika Noga

Psychiatra

8 opinii +dodaj

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt
 • Dostępność

  Lekarz Monika Noga przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Monika Noga to jeden z 274 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Monika to najlepszy specjalista, na jakiego trafiłem. Chodziłem od lekarza do lekarza ze swoją nerwica, czułem sie bezradny. Żyć mi sie odechciewało. Pani doktor zmieniła leki, dołożyła nowe. Postawiła mnie na nogi. Przede mną długa i ciężka droga, jednak z takim specjalista napewno bedzie to łatwiejsze.

 • bardzo dobry

  U dr Moniki Nogi leczę się już ponad rok. Jest to mój 3 terapeuta do którego chodzę i najlepszy wg mnie. Pani dr leczyła mnie z depresji i nerwicy. Leki które zastosowała od razu się sprawdziły. Psychoterapia bardzo dużo mi dała. Dobre jest to że Pani Monika jest lekarze psychiatrą i terapeutą w jednym. Jest to osoba bardzo profesjonalna i życzliwa. Z tego co widziałem czekają na wizytę ma pacjentów w różnym wieku od studentów po osoby w wieku ok 50 lat

 • bardzo dobry

  Z depresji leczyłam się przez pół roku, bez wyraźniejszych efektów. Od pierwszego spotkania z Panią Doktor minęły dwa tygodnie, a ja dzięki doskonale dobranym lekom nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Polecam w 100%! Chciałabym trafiać na wyłącznie takich specjalistów jak Pani Doktor Monika Noga.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką pani doktor od pewnego czasu, wcześniej chodziłam do innego psychiatry i kolosalna rożnica. Tutaj nie czuję się skrempowana, czego nie można było powiedzieć o poprzednim lekarzu. Trafiłam tam po przykrym wydarzeniu w moim życiu. Dziękuję pani doktor , za to ze doszłam do formy, powróciłam do równowagi. Właściwie podpisuję się pod wszystkim co napisali inni. jestem bardzo zadowolona i polecam innym osobom.

 • bardzo dobry

  Rozmowa z Panią doktor to czysta przyjemność.Polecam tym,którzy boją lub wstydzą się wizyty u psychiatry. Słucha bardzo wnikliwie, i oferuje konkretną pomoc, mówi dokładnie jaka jest sytuacja. Po wizytach u pani doktor nabrałam pewności siebie, rozwiązałam wiele własnych problemów, z których nie zdawałam sobie sprawy. Zna się na tym co robi, bardzo kompetentna !!!

 • bardzo dobry

  Chodziłem do Pani Doktor Moniki Nogi jakiś czas temu, teraz już nie muszę bo zostałem wyleczony ale szczerze mi brakuje tych spotkań. Ma niezwykły dar słuchania i wyciągania wniosków. Z całym sercem polecam. Dziękuję Pani Doktor za wszystko!!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor choć młodziutka była dla mnie balsamem na moje nerwy. Wysłuchała, wytłumaczyła wszystko jak trzeba. Byłem pod wrażeniem jej wiedzy i wyczucia dla pacjenta. Z całym sercem polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Duża wiedza, podejście do pacjenta, profesjonalizm.Polecam goraco!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Katarzyna Monika Adamska

psychiatra,  terapeuta

Umów się