dr n. med.

Monika Noga

Psychiatra

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

 • Centrum Psychoterapii

  Pardyaka 5/4
  32-400 Myślenice, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Psychiatryczny

  Zawiła 61, Dębniki
  30-390 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L

  Pani Monika to najlepszy specjalista, na jakiego trafiłem. Chodziłem od lekarza do lekarza ze swoją nerwica, czułem sie bezradny. Żyć mi sie odechciewało. Pani doktor zmieniła leki, dołożyła nowe. Postawiła mnie na nogi. Przede mną długa i ciężka droga, jednak z takim specjalista napewno bedzie to łatwiejsze.

 • U dr Moniki Nogi leczę się już ponad rok. Jest to mój 3 terapeuta do którego chodzę i najlepszy wg mnie. Pani dr leczyła mnie z depresji i nerwicy. Leki które zastosowała od razu się sprawdziły. Psychoterapia bardzo dużo mi dała. Dobre jest to że Pani Monika jest lekarze psychiatrą i terapeutą w jednym. Jest to osoba bardzo profesjonalna i życzliwa. Z tego co widziałem czekają na wizytę ma pacjentów w różnym wieku od studentów po osoby w wieku ok 50 lat

 • Z depresji leczyłam się przez pół roku, bez wyraźniejszych efektów. Od pierwszego spotkania z Panią Doktor minęły dwa tygodnie, a ja dzięki doskonale dobranym lekom nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Polecam w 100%! Chciałabym trafiać na wyłącznie takich specjalistów jak Pani Doktor Monika Noga.

 • Jestem pacjentką pani doktor od pewnego czasu, wcześniej chodziłam do innego psychiatry i kolosalna rożnica. Tutaj nie czuję się skrempowana, czego nie można było powiedzieć o poprzednim lekarzu. Trafiłam tam po przykrym wydarzeniu w moim życiu. Dziękuję pani doktor , za to ze doszłam do formy, powróciłam do równowagi. Właściwie podpisuję się pod wszystkim co napisali inni. jestem bardzo zadowolona i polecam innym osobom.

 • Rozmowa z Panią doktor to czysta przyjemność.Polecam tym,którzy boją lub wstydzą się wizyty u psychiatry. Słucha bardzo wnikliwie, i oferuje konkretną pomoc, mówi dokładnie jaka jest sytuacja. Po wizytach u pani doktor nabrałam pewności siebie, rozwiązałam wiele własnych problemów, z których nie zdawałam sobie sprawy. Zna się na tym co robi, bardzo kompetentna !!!

 • Chodziłem do Pani Doktor Moniki Nogi jakiś czas temu, teraz już nie muszę bo zostałem wyleczony ale szczerze mi brakuje tych spotkań. Ma niezwykły dar słuchania i wyciągania wniosków. Z całym sercem polecam. Dziękuję Pani Doktor za wszystko!!!

 • Pani doktor choć młodziutka była dla mnie balsamem na moje nerwy. Wysłuchała, wytłumaczyła wszystko jak trzeba. Byłem pod wrażeniem jej wiedzy i wyczucia dla pacjenta. Z całym sercem polecam w 100%.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online