dr n. med.

Monika Noga

Psychiatra

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt
 • Dostępność

  Lekarz Monika Noga przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1300 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Monika Noga to jeden z 278 lekarzy o specjalizacji psychiatra w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Centrum Psychoterapii

  Pardyaka 5/4
  32-400 Myślenice, małopolskie

  Dane kontaktowe

  204
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Psychiatryczny

  Zawiła 61, Dębniki
  30-390 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

8 opinii

 • ŁM

  Pani Monika to najlepszy specjalista, na jakiego trafiłem. Chodziłem od lekarza do lekarza ze swoją nerwica, czułem sie bezradny. Żyć mi sie odechciewało. Pani doktor zmieniła leki, dołożyła nowe. Postawiła mnie na nogi. Przede mną długa i ciężka droga, jednak z takim specjalista napewno bedzie to łatwiejsze.

 • U dr Moniki Nogi leczę się już ponad rok. Jest to mój 3 terapeuta do którego chodzę i najlepszy wg mnie. Pani dr leczyła mnie z depresji i nerwicy. Leki które zastosowała od razu się sprawdziły. Psychoterapia bardzo dużo mi dała. Dobre jest to że Pani Monika jest lekarze psychiatrą i terapeutą w jednym. Jest to osoba bardzo profesjonalna i życzliwa. Z tego co widziałem czekają na wizytę ma pacjentów w różnym wieku od studentów po osoby w wieku ok 50 lat

 • Z depresji leczyłam się przez pół roku, bez wyraźniejszych efektów. Od pierwszego spotkania z Panią Doktor minęły dwa tygodnie, a ja dzięki doskonale dobranym lekom nareszcie mogę normalnie funkcjonować. Polecam w 100%! Chciałabym trafiać na wyłącznie takich specjalistów jak Pani Doktor Monika Noga.

 • Jestem pacjentką pani doktor od pewnego czasu, wcześniej chodziłam do innego psychiatry i kolosalna rożnica. Tutaj nie czuję się skrempowana, czego nie można było powiedzieć o poprzednim lekarzu. Trafiłam tam po przykrym wydarzeniu w moim życiu. Dziękuję pani doktor , za to ze doszłam do formy, powróciłam do równowagi. Właściwie podpisuję się pod wszystkim co napisali inni. jestem bardzo zadowolona i polecam innym osobom.

 • Rozmowa z Panią doktor to czysta przyjemność.Polecam tym,którzy boją lub wstydzą się wizyty u psychiatry. Słucha bardzo wnikliwie, i oferuje konkretną pomoc, mówi dokładnie jaka jest sytuacja. Po wizytach u pani doktor nabrałam pewności siebie, rozwiązałam wiele własnych problemów, z których nie zdawałam sobie sprawy. Zna się na tym co robi, bardzo kompetentna !!!

 • Chodziłem do Pani Doktor Moniki Nogi jakiś czas temu, teraz już nie muszę bo zostałem wyleczony ale szczerze mi brakuje tych spotkań. Ma niezwykły dar słuchania i wyciągania wniosków. Z całym sercem polecam. Dziękuję Pani Doktor za wszystko!!!

 • Pani doktor choć młodziutka była dla mnie balsamem na moje nerwy. Wysłuchała, wytłumaczyła wszystko jak trzeba. Byłem pod wrażeniem jej wiedzy i wyczucia dla pacjenta. Z całym sercem polecam w 100%.

 • Duża wiedza, podejście do pacjenta, profesjonalizm.Polecam goraco!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online