lek. dent.

Monika Mikołajczak-Kubiak

Stomatolog

11 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Wydział Lekarsko-Dentystyczny. Przekonana o prawdzie zawartej w słowach Leonardo do Vinci „Najbardziej Ci do twarzy z uśmiechem”, otacza… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Bardzo gorąco polecam Panią doktor Monikę. Przekonalam się że, wizyta i leczenie u dentysty wcale nie musi kojarzyć się z lękiem , bólem czy strachem.Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo kompetentna w swoim zawodzie Dziękuję za szczegółowe objaśnienia leczenia.Szczerze polecam i chętnie powrócę na fotel dentystyczny do Pani doktor Moniki. Wyrazy wdzięczności.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor profesjonalna w każdym calu. Indywidualne podejście do pacjenta, sympatyczna, swoją postawą zachęca do dalszych wizyt stomatologicznych. Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam Panią Monikę! Zawsze miła i sympatyczna, a do tego profesjonalna. Wizyta u dentysty wcale nie musi kojarzyć się z samymi nieprzyjemnościami. Pomogła mi nie tylko przy leczeniu próchnicy, ale pięknie odnowiła zęba martwego po leczeniu kanałowym i znów mogę się bez oporów uśmiechać :)

 • Bardzo dobra i kompetentna Pani doktor. Od razu można odczuć,że jest lekarzem z powołania. Dokładnie, wręcz perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Wszystko szczegółowo objaśnia, a leczenie okazuje się być przyjemnością. Szczerze polecam! Zwłaszcza osobom, które czują lęk przed wizytą u stomatologa. Dr Monika zawsze wprowadza swobodną atmosferę, a z gabinetu wychodzi się z szerokim i pięknym uśmiechem :)

 • Przemiła młoda osoba perfekcyjna w swoim fachu z wielkim sercem i jeszcze większym uśmiechem polecam wszystkim bojącym się fotela u dentystów . Aleksandra Budniak

 • Polecam Wszystkim! Najlepsza dentystka jaka znam. Mila, sympatyczna az chce sie siadac na fotel w gabinecie dentystycznym !

 • Polecam wszystkim Panią Monike ! Jest bardzo sympatyczna, ma wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze miła atmosfera. Kiedyś uciekałem z fotela a dziś mam ząbki na piątkę za co serdecznie dziękuję Pani ! ;)

 • Polecam! Bardzo profesjonalne podejście + wiedza!. Cała rodzina dba o uzębienie z pomocą Pani Moniki i każdy jest zadowolony:) Szczególnie uwagę trzeba zwrócić na indywidualne podejście do pacjenta dzięki czemu potencjalny "strach" zamienia się w chęć odwiedzenia gabinetu;) jeszcze raz gorąco polecam!!:)

 • Polecam Panią Monikę. Profesjonalizm i przyjazne nastawienie do pacjenta to jej codzienne motto. Leczę się u Niej od ponad roku i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Szczere polecam.

 • Pani dr Monika jest cudowna,opiekuńcza i przemiła.Zawsze z uśmiechem wita swoich pacjentów i bardzo cierpliwie oraz indywidualnie podchodzi do każdego zabiegu.Dzięki niej mój uśmiech stał się moim nieodzownym atutem i dzięki temu stałem się pewny siebie. A prawdę mówiąc myślałem że już nigdy nie będę mógł normalnie się uśmiechać. Mam za sobą kilkadziesiąt wizyt u stomatologów ale Pani dr Monika jest dla mnie najcenniejszym odkryciem. Jest nie tylko wybitną specjalistką ale również osobą o wielkim sercu. Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Wydział Lekarsko-Dentystyczny. Przekonana o prawdzie zawartej w słowach Leonardo do Vinci „Najbardziej Ci do twarzy
  z uśmiechem”, otacza pacjentów opieką, jakiej sama chciałaby doświadczyć. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką, stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.
  Sama uśmiechnięta od ucha do ucha kładzie duży nacisk na estetykę uzupełnień. Swoje umiejętności rozwija również w implantologii i implantoprotetyce. Poprzez zrównoważenie zgryzu prowadzi do wygładzenia zmarszczek twarzy i pozwala pacjentom zapomnieć
  o przemijającym czasie.

  Zainteresowanie zawodowe rozwija uczestnicząc w konferencjach, kursach, szkoleniach prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Posiada certyfikaty poświadczające przygotowanie lekarza do wykonywania procedur według najwyższych światowych standardów. Prywatnie uwielbia żeglarstwo, turystykę górską, literaturę i eksperymenty kulinarne.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia