Lek. dent.

Monika Mikołajczak-Kubiak verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zdecydowanie polecam wybór pani Moniki! ;)
  Nareszcie nie stresuję się przed wizytą u stomatologa. Pani Monika jest sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, dokładnie tłumaczy co i jak, a to wszystko przy 100% profesjonalizmu.
  Poza wieloma innymi, pani doktor wyleczyła mi ząb, który inny lekarz chciał wyrwać.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – Wydział Lekarsko-Dentystyczny. Przekonana o prawdzie zawartej w słowach Leonardo do Vinci „Najbardziej Ci do twarzy
   z uśmiechem”, otacza pacjentów opieką, jakiej sama chciałaby doświadczyć. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją, protetyką, stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną.
   Sama uśmiechnięta od ucha do ucha kładzie duży nacisk na estetykę uzupełnień. Swoje umiejętności rozwija również w implantologii i implantoprotetyce. Poprzez zrównoważenie zgryzu prowadzi do wygładzenia zmarszczek twarzy i pozwala pacjentom zapomnieć
   o przemijającym czasie.

   Zainteresowanie zawodowe rozwija uczestnicząc w konferencjach, kursach, szkoleniach prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Posiada certyfikaty poświadczające przygotowanie lekarza do wykonywania procedur według najwyższych światowych standardów. Prywatnie uwielbia żeglarstwo, turystykę górską, literaturę i eksperymenty kulinarne.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie polecam wybór pani Moniki! ;)
   Nareszcie nie stresuję się przed wizytą u stomatologa. Pani Monika jest sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, dokładnie tłumaczy co i jak, a to wszystko przy 100% profesjonalizmu.
   Poza wieloma innymi, pani doktor wyleczyła mi ząb, który inny lekarz chciał wyrwać.

  • B

   Bardzo gorąco polecam Panią doktor Monikę. Przekonalam się że, wizyta i leczenie u dentysty wcale nie musi kojarzyć się z lękiem , bólem czy strachem.Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo kompetentna w swoim zawodzie Dziękuję za szczegółowe objaśnienia leczenia.Szczerze polecam i chętnie powrócę na fotel dentystyczny do Pani doktor Moniki. Wyrazy wdzięczności.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor profesjonalna w każdym calu. Indywidualne podejście do pacjenta, sympatyczna, swoją postawą zachęca do dalszych wizyt stomatologicznych. Szczerze polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Gorąco polecam Panią Monikę! Zawsze miła i sympatyczna, a do tego profesjonalna. Wizyta u dentysty wcale nie musi kojarzyć się z samymi nieprzyjemnościami. Pomogła mi nie tylko przy leczeniu próchnicy, ale pięknie odnowiła zęba martwego po leczeniu kanałowym i znów mogę się bez oporów uśmiechać :)

  • Bardzo dobra i kompetentna Pani doktor. Od razu można odczuć,że jest lekarzem z powołania. Dokładnie, wręcz perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Wszystko szczegółowo objaśnia, a leczenie okazuje się być przyjemnością. Szczerze polecam! Zwłaszcza osobom, które czują lęk przed wizytą u stomatologa. Dr Monika zawsze wprowadza swobodną atmosferę, a z gabinetu wychodzi się z szerokim i pięknym uśmiechem :)

  • Przemiła młoda osoba perfekcyjna w swoim fachu z wielkim sercem i jeszcze większym uśmiechem polecam wszystkim bojącym się fotela u dentystów . Aleksandra Budniak

  • Polecam Wszystkim! Najlepsza dentystka jaka znam. Mila, sympatyczna az chce sie siadac na fotel w gabinecie dentystycznym !

  • Polecam wszystkim Panią Monike ! Jest bardzo sympatyczna, ma wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze miła atmosfera. Kiedyś uciekałem z fotela a dziś mam ząbki na piątkę za co serdecznie dziękuję Pani ! ;)

  • Polecam! Bardzo profesjonalne podejście + wiedza!. Cała rodzina dba o uzębienie z pomocą Pani Moniki i każdy jest zadowolony:) Szczególnie uwagę trzeba zwrócić na indywidualne podejście do pacjenta dzięki czemu potencjalny "strach" zamienia się w chęć odwiedzenia gabinetu;) jeszcze raz gorąco polecam!!:)

  • Polecam Panią Monikę. Profesjonalizm i przyjazne nastawienie do pacjenta to jej codzienne motto. Leczę się u Niej od ponad roku i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Szczere polecam.