Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Pniewska 37, Jeżyce, Poznań
Praktyka Stomatologiczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
7 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu aparaty ruchome

Chodzę z córką od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest profesjonalistą, zawsze wychodzimy z gabinetu zadowolone


K
Użytkownik zweryfikowany

Genialna! Po prostu genialna! Jako odwieczna idealistka i perfekcjonistka, byłam już po pierwszej wizycie bardzo mile zaskoczona niesamowicie przyjazną i ciepłą atmosferą panującą w gabinecie, do tego wyposażenie z jakim wcześniej w Polsce się nie spotkałam. Ząbki zrobione szybko, wprawnie i dokładnie - czego chcieć więcej?! Pani Monika to niesamowicie wykształcona profesjonalistka! Mimo mojego surowego i rygorystycznego podejścia do oceny lekarzy, Pani Monika zasługuje na 6!


M
Użytkownik zweryfikowany

ODRADZAM. Oczyściła i zaplombowała mi ząb za 180 zł. Po 9 dniach plomba wypadła... Umówiłam się na wizytę na której p. Meissner mi zaplombowała ząb i za tę usługę zapłaciłam 140 zł. Zapytuję: czy to normalne? Uważam, że usługa została źle wykonana i powinno być to narawione w ramach gwarancji.


E
Użytkownik zweryfikowany

cóż, właśnie szukam dobrego lekarz bo p.dr rozwaliła mi jeden ząb a plomba na jedynce (!) od samego początku źle zrobiona i mimo moich uwag nie zostało to poprawione (tzn. przejechała wiertłem i powiedziała że teraz już musi być dobrze) - nigdy tam nie wrócę


J
Użytkownik zweryfikowany

Omijajcie szerokim łukiem. ponad rok leczenia ortodontycznego poszedł na marne. Moje zęby to ruina, zamki wciąż się odklejają, pani na każdej wizycie je odkleja, szlifuje ząb i przykleja na nowo, po czym klika dni później któryś odpada. Nie panuje zupełnie nad leczeniem, jest roztrzepana i chaotyczna. Uważam, że ona w ogóle nie ma wiedzy na temat ortodoncji, a po konsultacji u 3 innych ortodontów mam na to potwierdzenie.


T
Użytkownik zweryfikowany

Od lat korzystam z usług pani Moniki i nigdy tego nie zmienię. W gabinecie jest komplet sprzętu z rentgenem itp. Pierwszy gabinet w moim życiu, gdzie pachnie lasem, a nie \"dentystą\" :). Zgadzam się z ~Gościem, że najtaniej nie jest, ale uważam, że w odniesieniu do jakości usług - cena jest conajmniej nie wygórowana. Gorąco polecam osobom poszukującym najwyższego poziomu obsługi.


R
Użytkownik zweryfikowany

@myszka chyba baaaaardzo chce zaszkodzić monice meissner, zepsuć jej dobre imię i reputację i plecie głupoty jakich żal słuchać!!!
Otóż chodzę wraz z całą rodziną do gabinetu pani moniki meissner od początku jego istnienia i wszyscy jesteśmy zadowoleni z jakości i fachowości obsługi w gabinecie oraz umiejętności i zdolności stomatologicznych pani doktor. Miałem przedtem kilku lekarzy DYNTYSTÓW jak można by ich nazwać i żaden z nich nie dorastał do pięt pani monice!!!
Nikt chyba nie robi tak dokładnie i delikatnie zabiegów stomatologicznych jak pani monika.
A co do cen? - no cóż, dobra usługa kosztuje!!! ale za to nie płaci się za nią trzykrotnie jak u innych lekarzy.
Ja mam kilka lat plomby z tego gabinetu, które trzymają się wzorowo.
Jak ktoś chce oszczędzać na zębach to niech od razu wyrwie sobie wszystkie na kasę chorych i po problemie...
A chodzenie do stomatologów "tanich" to strata czasu i...... zębów


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania