Adres

Jana Kaczary 5, Prądnik Czerwony, Kraków
DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
12 324..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Każdy ma prawo do jak najlepszej jakości życia. Moją misją jest pomagać Pacjentom w dążeniu do wyglądu, który ich uszczęśliwia. Wykształcenie lekarski...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zmarszczki
 • Nadpotliwość
 • Blizny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum - kierunek Lekarski
 • Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie - kierunek Medycyna Estetyczna i Kosmetologia dla Lekarzy

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna


Filmy


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jana Kaczary 5, Kraków

350 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

WYBIERZ TĄ OPCJĘ, JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN ZABIEGU

Konsultacja to nieodłączny element każdej wizyty w gabinecie estetycznym. Często pierwsza wizyta Pacjenta w gabinecie to właśnie konsultacja. Podczas takiego spotkania na żywo zbadamy stan Twojej skóry, dowiesz się jak rozwiązać Twój problem estetyczny i wspólnie określimy plan leczenia.

DLA KOGO:

Dla wszystkich. Jeśli chcesz sprawdzić czy medycyna estetyczna jest dla Ciebie oraz co możesz zrobić, aby rozwiązać swój problem estetyczny - zapisz się na konsultacje. Wybierz tą opcję także wtedy, gdy nie jesteś pewna rodzaju zabiegu, który będziemy wykonywać.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas naszego spotkania analizujemy stan Twojej skóry pod kątem problemów estetycznych. Sprawdzimy czym możemy zająć się w Twoim przypadku, aby spowolnić proces starzenia lub wyleczyć te rzeczy, które tego wymagają. Jeżeli zechcesz, w ramach tej samej wizyty będziemy mogli wykonać zabieg estetyczny.

PO ZABIEGU:

Konsultację z medycyny estetycznej możesz traktować jak przegląd dla Twojej skóry. Warto to robić, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku oraz ustalić co ewentualnie należy zrobić. Po wspólnej konsultacji wyjdziesz z gabinetu bogatsza o cenną wiedzę na swój temat.

CENA:

Cena konsultacji z medycyny estetycznej to 350zł. W trakcie wizyty będziemy mieli tyle czasu, ile potrzeba aby wszystko wyjaśnić. Jeżeli zdecydujesz się na zabieg, to cena konsultacji będzie odejmowana od ceny zabiegu. Czyli zapłacisz tylko za sam zabieg.

Pozostałe usługi


Jana Kaczary 5, Kraków

od 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

DLA KOGO:

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych, np. na czole, wokół oczu czy na brodzie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą bezpośrednio w mięśnie twarzy, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, podczas robienia min skóra nie będzie tak mocno się łamać, a nowe zmarszczki nie będą się tworzyć. Zabieg potrwa tylko kilka minut.

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) W miejscu nakłucia na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?…Jana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.

W przypadku leczenia nadpotliwości pleców lub brzucha, cena wynosi 2500złJana Kaczary 5, Kraków

600 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Lwia zmarszczka to ta, która pojawia się między brwiami kiedy się złościmy. Problem pojawia się wtedy, gdy jest ona widoczna nawet wtedy gdy jesteśmy w świetnym humorze :) Na pomoc przychodzi botoks, który pomaga opanować ten problem i sprawić, że nie będziesz wyglądała groźnie.

DLA KOGO:

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapobiec powstawaniu lwiej zmarszczki. Przy okazji, można liczyć na delikatne rozluźnienie i wygładzenie tej okolicy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, na skórze podczas robienia groźnej miny nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa tylko kilka minut.

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Na czole na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie w miejscach nakłucia, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?…

CENA:

Botoks na lwią zmarszczkę kosztuje 600zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Postawmy sprawę jasno - kremy do twarzy i maseczki nie wystarczają do tego, żeby zadbać o swoją skórę. Pewnie zdałaś sobie z tego sprawę jeśli Twoja skóra stała się bardzo sucha, straciła koloryt i jędrność. Jeśli tak, to prawdopodobnie potrzebuje ona (dosłownie) zastrzyku energii. W tej sytuacji osocze bogatopłytkowe i fibryna to zabieg, którym powinnaś się zainteresować. I to nie tylko na twarzy! Z powodzeniem możemy także działać na dłonie, dekolt czy szyję :)

DLA KOGO:

Dla wszystkich. Zabieg jest w 100% naturalny i jest zalecany każdemu, kto chciałby zadbać o jakość swojej skóry. Możemy liczyć na gładszą skórę o jednolitym kolorze, mniej zmęczony wygląd i mniejsze zmarszczki. A przede wszystkim - na odżywienie, które spowolni starzenie się.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę twarzy, dłoni czy szyi. Zabieg trwa ok. 30 minut.

PO ZABIEGU:

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Po serii zabiegów najlepiej raz w roku wykonywać zabieg przypominający.

CENA:

Cena za jeden zabieg z osoczem bogatopłytkowym to 1200zł. Kolejne zabiegi mogą być wykonywane w odstępach ok. 2-4 tygodni. Po każdym zabiegu spotykamy się na bezpłatnej kontroli aby sprawdzić efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

2 000 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Jeśli tu jesteś, to z pewnością słyszałaś o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Hydroksyapatyt wapnia to preparat, który jest jego doskonałą alternatywą. Jego dużą zaletą jest dłużej utrzymujący się efekt - nawet o kilka miesięcy więcej niż w przypadku kwasu. Hydroksyapatyt nie nadaje objętości, ale ma silniejsze działanie stymulujące i przeciwstarzeniowe.

DLA KOGO:

Zabieg z hydroksyapatytem wapnia to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Zabieg zastymuluje i na długi czas odżywi Twoją skórę. W porównaniu do kwasu hialuronowego, z hydroksyapatytu lepiej skorzystać gdy nie chcesz dodawać dużej objętości wypełniaczem.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu z hydroksyapatytem wapnia. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze: doskonale odżywia skórę tam, gdzie jest taka potrzeba. Po drugie: wypełnia ubytki w tkance podskórnej.

PO ZABIEGU:

Efekt stymulacji skóry będzie trwał od 6 tygodnia od zabiegu do ok. 1,5 roku. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Modelowanie twarzy hydroksyapatytem wapnia kosztuje 2000 zł za jedną ampułkę preparatu. W przypadku kobiet najczęściej ta ilość wystarcza do pełnego efektu zabiegu. Niekiedy jednak potrzeba jest użyć dwóch ampułek. U mężczyzn dla uzyskania dobrego efektu z reguły potrzebne jest wykorzystanie 2 ampułek preparatu. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Kolagen to taka "złota rączka" dla skóry, która odpowiada za to, żeby wszystko było naprawione i sprawne. Jędrna, zdrowa skóra i zagojone blizny to robota kolagenu. Dlatego jest on szczególnie potrzebny do leczenia rozstępów i blizn. Dla najlepszych efektów możemy pomóc skórze i podać go tam, gdzie jest najbardziej potrzebny - czyli na blizny i rozstępy .

DLA KOGO:

Zabieg z kolagenem jest dedykowany osobom, które chcą pozbyć się blizn i rozstępów. Wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje naprawienia, potrzebny jest kolagen. Najlepiej rozpocząć leczenie jak najszybciej od pojawienia się blizny/rozstępu, jednak terapia jest skuteczna także dla starszych znamion.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg jest podobny do mezoterapii - wykonujemy wiele ukłuć w leczonej okolicy i podajemy tam niewielkie ilości preparatu z kolagenem. W ten sposób stymulujemy skórę mechanicznie (nakłucia), a także specjalnym preparatem LINERASE. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut.

PO ZABIEGU:

Zabieg z kolagenem należy wykonać 2-4 razy dla pełnego efektu, w odstępie około miesiąca. Po zabiegu w leczonej okolicy będą widoczne drobne ślady po nakłuciach, które powinny zniknąć w kilka godzin. W zależności od rodzaju leczonego problemu efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.

UWAGA: Ta usługa nie obejmuje zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Jeśli chcesz zarezerwować powiększanie ust. wybierz usługę "powiększanie ust".

DLA KOGO:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Wiele zmarszczek pojawia się tam, gdzie ubywa tkanki pod skórą. Ubytki te należy uzupełnić kwasem hialuronowym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.Jana Kaczary 5, Kraków

1 000 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Blizny są jak pocztówki - jedno i drugie to pamiątki z przeszłości, jednak tylko te drugie chcemy zachować w naszym życiu na dłużej. Na szczęście, z bliznami i rozstępami możemy skutecznie mierzyć się za pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny. Szczególną zaletą tego zabiegu jest to, że jest on w 100% naturalny. Innymi słowy, leczysz się tylko tym, co jest w Tobie.

DLA KOGO:

Jeśli masz blizny (nawet bardzo świeże!), rozstępy i znamiona, których chcesz się pozbyć - osocze bogatopłytkowe i fibryna to coś dla Ciebie. To doskonały wybór jeżeli miewasz różne reakcje alergiczne, ponieważ zabieg jest w 100% naturalny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w okolicę blizny lub rozstępów. A skóra dostaje dodatkowy bodziec do gojenia się.

PO ZABIEGU:

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Ostateczny efekt mocno zależy od tego, z jakiego rodzaju blizną będziemy się mierzyć.

CENA:

Cena za jeden zabieg z osoczem bogatopłytkowym to 1000zł. Kolejne zabiegi mogą być wykonywane w odstępach ok. 2-4 tygodni. Po każdym zabiegu spotykamy się na bezpłatnej kontroli aby sprawdzić efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

1 100 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Zgrzytanie zębami, bóle głowy, zaciskanie szczęk, stres - jeśli przynajmniej dwa z tych objawów nie są Ci obce, to możliwe, że cierpisz na bruksizm. A to, niestety, problem nie tylko estetyczny. Warto więc to sprawdzić i zareagować jak najszybciej

DLA KOGO:

Dla osób, które mają zbyt silne mięśnie żwacze - czyli te, które odpowiadają za ściskanie szczęki. Więc jeśli odruchowo lub ze stresu zaciskasz zęby to jest to zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie żwacze, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu siła nacisku będzie odpowiednia dla Twoich zębów. Zęby nie będą szybko się ścierać, a bóle głowy tym spowodowane ustąpią. Zabieg trwa tylko kilka minut.

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie odczuwalny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Kiedy botoks zacznie działać okolica żuchwy stanie się bardziej rozluźniona. Odczujesz większy komfort - dla Pacjentów często zaskakujące jest to, jak bardzo poprawia się ich jakość życia po tym zabieguJana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna EstetycznaJana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.

CENA:

Botoks do leczenia nadpotliwości kosztuje 2300zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić czy zabieg przyniósł odpowiedni efekt.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Jeszcze do niedawna łysienie było jak wyrok. Mogliśmy tylko zacisnąć zęby i patrzeć w lustrze jak włosów jest coraz mniej. Na szczęście, czasy się zmieniły. Jedną z bardzo skutecznych metod na ten problem jest osocze bogatopłytkowe. To w 100% naturalny zabieg, który dla Twojej skóry głowy może być prawdziwą rewolucją

DLA KOGO:

To zabieg dla osób, które potrzebują wsparcia w walce z łysieniem na każdym etapie. Osoczem powinny zainteresować się także ci, którzy mają słabe włosy i chcą je wzmocnić od środka.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę głowy Pacjenta.

PO ZABIEGU:

Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty z reguły pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Są to: odwrócenie procesu łysienia, wzmocnienie włosów, lepsze ukrwienie skóry głowy. Po serii zabiegów, raz do roku warto wykonać zabieg przypominający.

CENA:

Cena za jeden zabieg z osoczem bogatopłytkowym to 1200zł. Kolejne zabiegi mogą być wykonywane w odstępach ok. 4 tygodni. Po każdym zabiegu spotykamy się na bezpłatnej kontroli aby sprawdzić efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Jeszcze do niedawna łysienie było jak wyrok. Mogliśmy tylko zacisnąć zęby i patrzeć w lustrze jak włosów jest coraz mniej. Na szczęście, czasy się zmieniły. Jedną z bardzo skutecznych metod na ten problem jest osocze bogatopłytkowe. To w 100% naturalny zabieg, który dla Twojej skóry głowy może być prawdziwą rewolucją

DLA KOGO:

To zabieg dla osób, które potrzebują wsparcia w walce z łysieniem na każdym etapie. Osoczem powinny zainteresować się także ci, którzy mają słabe włosy i chcą je wzmocnić od środka.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę głowy Pacjenta.

PO ZABIEGU:

Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty z reguły pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Są to: odwrócenie procesu łysienia, wzmocnienie włosów, lepsze ukrwienie skóry głowy. Po serii zabiegów, raz do roku warto wykonać zabieg przypominający.

CENA:

Cena za jeden zabieg z osoczem bogatopłytkowym to 1200zł. Kolejne zabiegi mogą być wykonywane w odstępach ok. 4 tygodni. Po każdym zabiegu spotykamy się na bezpłatnej kontroli aby sprawdzić efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

600 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Witamina C pomaga na odporność i …rozpuszcza tłuszcz. Korzystając dokładnie z tej samej witaminy C, którą masz w swojej apteczce możemy poprawić wygląd Twojej skóry na twarzy - w okolicy podbródka i tzw. chomików. Smukłe rysy twarzy i dobrze zarysowana linia żuchwy są ponownie w zasięgu ręki.

DLA KOGO:

Lipoliza przy użyciu witaminy C to zabieg dla osób, które nie są zadowolone ze stanu skóry w okolicy podbródka i chomików. Jeżeli chciałabyś, aby te obszary były bardziej smukłe i jędrne, a linia żuchwy lepiej uwidoczniona - to zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas zabiegu używamy specjalnej kaniuli do podania płynnej witaminy C w leczone okolice. Zabieg wykonujemy po znieczuleniu maścią, więc dyskomfort jest ograniczony do minimum. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut.

PO ZABIEGU:

Witamina C, która jest podana w skórę rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są następnie metabolizowane przez organizm. Dla najlepszego efektu zabieg należy wykonać 2-3 razy w odstępach tygodniowych, jednak nie ma przeciwskazań aby wykonywać go w dłuższej serii. Przez kilka godzin po zabiegu leczone okolice są nabrzmiałe ze względu na znajdujący się w skórze preparat. Dlatego lepiej nie planować nic do końca dnia, aż preparat nie wchłonie się w skórę. Do rana obrzęk powinien zniknąć.

CENA:

Cena za zabieg lipolizy z witaminą C wynosi 600zł i dotyczy łącznie obu okolic - podbródka i chomików. Po wykonanym zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej konsultacji aby ocenić efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

350 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

WYBIERZ TĄ OPCJĘ, JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN ZABIEGU

Konsultacja to nieodłączny element każdej wizyty w gabinecie estetycznym. Często pierwsza wizyta Pacjenta w gabinecie to właśnie konsultacja. Podczas takiego spotkania na żywo zbadamy stan Twojej skóry, dowiesz się jak rozwiązać Twój problem estetyczny i wspólnie określimy plan leczenia.

DLA KOGO:

Dla wszystkich. Jeśli chcesz sprawdzić czy medycyna estetyczna jest dla Ciebie oraz co możesz zrobić, aby rozwiązać swój problem estetyczny - zapisz się na konsultacje. Wybierz tą opcję także wtedy, gdy nie jesteś pewna rodzaju zabiegu, który będziemy wykonywać.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas naszego spotkania analizujemy stan Twojej skóry pod kątem problemów estetycznych. Sprawdzimy czym możemy zająć się w Twoim przypadku, aby spowolnić proces starzenia lub wyleczyć te rzeczy, które tego wymagają. Jeżeli zechcesz, w ramach tej samej wizyty będziemy mogli wykonać zabieg estetyczny.

PO ZABIEGU:

Konsultację z medycyny estetycznej możesz traktować jak przegląd u dentysty - ale dla Twojej skóry. Warto to robić, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku oraz ustalić co ewentualnie należy zrobić. Po wspólnej konsultacji wyjdziesz z gabinetu bogatsza o cenną wiedzę na swój temat.

CENA:

Cena konsultacji z medycyny estetycznej to 350zł. W trakcie wizyty będziemy mieli tyle czasu, ile potrzeba aby wszystko wyjaśnić. Jeżeli zdecydujesz się na zabieg, to cena konsultacji będzie odejmowana od ceny zabiegu. Czyli zapłacisz tylko za sam zabieg.Jana Kaczary 5, Kraków

1 100 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

O mezoterapii możesz myśleć jak o odżywce do włosów. Stosujesz ją, aby dodatkowo odżywić włosy i skórę głowy. W przypadku mezoterapii jest podobnie. Działają tu dwie rzeczy. Po pierwsze, same nakłucia igłą, które stymulują skórę do tworzenia kolagenu. Po drugie, podawany preparat. Do zabiegu korzystam z najwyższej jakości preparatów na bazie kwasu hialuronowego, aby efekty były jak najlepsze.

DLA KOGO:

Mezoterapia to zabieg dla osób, które zmagają się ze zmęczoną i suchą skórą na twarzy, dłoniach, szyi czy dekolcie. Dzięki temu zabiegowi można nawilżyć skórę od wewnątrz tak, jak nie zrobi tego żaden krem.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Mezoterapia polega na wykonaniu wielu płytkich nakłuć w leczonej okolicy i podaniu tam odżywczego preparatu. W trakcie zabiegu możesz liczyć na kilkadziesiąt nakłuć krótką i cienką igiełką. Ale nie martw się - wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Zabieg potrwa ok. 20 minut.

PO ZABIEGU:

Dla maksymalnego efektu mezoterapię należy zrobić w serii min. 3 zabiegów w odstępach ok. 4 tygodni. Często efekty widać już po pierwszym zabiegu. Możesz liczyć na gładszą skórę o jednolitym kolorze i na ukrycie pierwszych oznak starzenia. Po zabiegu przez kilka godzin możesz widzieć ślady po nakłuciach. Po wykonaniu serii zabiegów warto raz w roku wykonać zabieg przypominający, aby skóra pozostała odpowiednio nawilżona.

CENA:

Mezoterapia z użyciem wysokiej jakości preparatu na bazie kwasu hialuronowego kosztuje 1100zł.Jana Kaczary 5, Kraków

1 000 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Pewnie słyszałaś kiedyś o mezoterapii wykonywanej na twarzy lub dłoniach i znasz korzyści, które daje ten zabieg. Podobną procedurę możemy wykonać na skórze głowy. Specjalnie dedykowany preparat do mezoterapii głowy DR CYJ skutecznie wzmacnia włosy, ogranicza ich wypadanie i poprawia ukrwienie. Dzięki temu Twoje włosy mają idealne warunki do życia i zostania z Tobą na dłużej.

DLA KOGO:

To zabieg dla osób, które mierzą się z problemem słabych i wypadających włosów, a także z łysieniem. Skóra głowy potrzebuje nawilżenia i odżywienia tak samo jak np. skóra na twarzy. Jeżeli czujesz, że tego brakuje - to zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas zabiegu wykonamy kilkadziesiąt nakłuć w skórę głowy, podając specjalny preparat DR CYJ Igiełka jest krótka i cienka, więc dyskomfort jest minimalny. Zabieg potrwa tylko kilkanaście minut i …z głowy :)

PO ZABIEGU:

Zabieg powinien być wykonany w serii 3 zabiegów dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty z reguły pojawiają się ok.6 tygodni po zabiegu. Są to: odwrócenie procesu łysienia, wzmocnienie włosów, lepsze ukrwienie skóry głowy. W razie potrzeby warto po kilku miesiącach wykonać zabieg przypominający.

CENA:

Cena za jeden zabieg mezoterapii DR CYJ to 1000zł. Na bieżąco kontrolujemy efekty leczenia i badamy poprawianie się stanu skóry i włosów.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Wraz z wiekiem, Twoim największym przeciwnikiem staje się… grawitacja. Skóra na twarzy jest cały czas ciągnięta w dół. Kiedy dodamy do tego utratę kolagenu i tkanki podskórnej otrzymujemy niekorzystny wygląd. Kwas hialuronowy to substancja, dzięki której możemy przywrócić utraconą objętość i młody, naturalny wygląd.

DLA KOGO:

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. W tym zabiegu skupiamy się aby przywrócić objętość. W zależności od potrzeb Pacjenta decydujemy na wizycie jaką okolicą najlepiej się zająć. Dlatego - możesz liczyć na indywidualne podejście.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt dodania utraconej objętości będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1 ml preparatu. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Wraz z wiekiem, Twoim największym przeciwnikiem staje się… grawitacja. Skóra na twarzy jest cały czas ciągnięta w dół. Kiedy dodamy do tego utratę kolagenu i tkanki podskórnej otrzymujemy niekorzystny wygląd. Kwas hialuronowy to substancja, dzięki której możemy przywrócić utraconą objętość i młody, naturalny wygląd.

DLA KOGO:

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. W tym zabiegu skupiamy się aby przywrócić objętość. W zależności od potrzeb Pacjenta decydujemy na wizycie jaką okolicą najlepiej się zająć. Dlatego - możesz liczyć na indywidualne podejście.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt dodania utraconej objętości będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1 ml preparatu. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

1 500 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Piękne i pełne usta naprawdę robią różnicę dla ogólnego wyglądu. Liczy się nie tylko objętość, ale także symetria wraz z zachowaniem naturalnych proporcji. Na wszystko to możesz liczyć podczas zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. W zależności od potrzeb Pacjenta dobieram najlepszą technikę i sposób podania preparatu.

DLA KOGO:

Modelowanie ust to zabieg dla wszystkich, którzy chcieliby mieć piękne i symetryczne usta, bez utraty naturalności. Jeżeli czujesz, że proporcje między Twoimi ustami, a innymi obszarami twarzy nie są zachowane - to może być zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w usta preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki można podać igłą lub specjalną kaniulą, z której korzystam aby ograniczyć liczbę nakłuć. Preparat nie tylko dodaje objętości ustom, ale także wzmacnia je i nawilża tak jak nic innego. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia ust będzie utrzymywał się nawet do roku. Dodatkowo, nawilżenie i wzmocnienie ust będzie utrzymywać się nawet dłużej. Od razu po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte od nakłuć, więc do końca dnia lepiej nie planować sobie wymagających zadań.Jana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.

CENA:

Botoks do leczenia nadpotliwości kosztuje 2300zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić czy zabieg przyniósł odpowiedni efekt.Jana Kaczary 5, Kraków

3 000 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Rozpuszczalne nici liftingujące to zabieg dla osób, które mają wiotką i opadającą skórę na różnych obszarach twarzy i szyi.

Zabieg polega na wprowadzeniu specjalnych nici rozpuszczalnych w skórę leczonego obszaru. W rezultacie będziemy mogli ujędrnić wiotką skórę. Kiedy nici z czasem zaczną się rozpuszczać, to będą uwalniać odżywcze składniki w skórze. Dzięki czemu będzie ona stymulowana od wewnątrz przez długi czas. Zabieg trwa ok. 20 min. Podczas zabiegu stosujemy zarówno znieczulenie w formie kremu, jak i środek znieczulający podany w skórę.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Gładkie nici rewitalizujące to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wzmocnić i zastymulować skórę od środka, bez efektu liftingu.

Podczas zabiegu wprowadzamy nici w skórę na leczonym obszarze. Ich materiał wykonania sprawia, że rozpuszczają się w ciągu kilku tygodni. Wtedy uwalniają się składniki które stymulują skórę do produkcji kolagenu. Po czasie nici wchłaniają się, ale efekt lepszej skóry zostaje z Pacjentami na dłużej.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Pierwsze oznaki starzenia przychodzą niespodziewanie. Budzisz się pewnej środy i zastanawiasz się co takiego stało się od wczoraj, że zaczęłaś wyglądać mniej korzystnie. Zamiast zagryzać zęby i nakładać make-up z zamkniętymi oczami skorzystaj z zabiegu z osoczem, który poprawi stan Twojej skóry. I to nie tylko na twarzy - Twoje dłonie i szyja także tego potrzebują.

DLA KOGO:

Dla wszystkich. Zabieg jest w 100% naturalny i jest zalecany każdemu, kto chciałby zadbać o jakość swojej skóry, niwelując pierwsze oznaki starzenia. Możemy liczyć na gładszą skórę o jednolitym kolorze, mniej zmęczony wygląd i mniejsze zmarszczki. A przede wszystkim - na odżywienie, które spowolni starzenie się w przyszłości.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę twarzy, dłoni czy szyi. Zabieg trwa ok. 30 minut.

PO ZABIEGU:

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Po serii zabiegów najlepiej raz w roku wykonywać zabieg przypominający.Jana Kaczary 5, Kraków

1 500 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Piękne i pełne usta naprawdę robią różnicę dla ogólnego wyglądu. Liczy się nie tylko objętość, ale także symetria wraz z zachowaniem naturalnych proporcji. Na wszystko to możesz liczyć podczas zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. W zależności od potrzeb Pacjenta dobieram najlepszą technikę i sposób podania preparatu.

DLA KOGO:

Modelowanie ust to zabieg dla wszystkich, którzy chcieliby mieć piękne i symetryczne usta, bez utraty naturalności. Jeżeli czujesz, że proporcje między Twoimi ustami, a innymi obszarami twarzy nie są zachowane - to może być zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w usta preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki można podać igłą lub specjalną kaniulą, z której korzystam aby ograniczyć liczbę nakłuć. Preparat nie tylko dodaje objętości ustom, ale także wzmacnia je i nawilża tak jak nic innego. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia ust będzie utrzymywał się nawet do roku. Dodatkowo, nawilżenie i wzmocnienie ust będzie utrzymywać się nawet dłużej. Od razu po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte od nakłuć, więc do końca dnia lepiej nie planować sobie wymagających zadań.

CENA:

Modelowanie ust kosztuje 1500zł. Dzięki stałej cenie dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

500 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Znasz to uczucie, kiedy masz tak podkrążone oczy, że inni pytają "co się stało?", ale Ty wiesz, że tu nie chodzi o zmęczenie? Moi Pacjenci nie. To dlatego, że stosują zabieg Light Eyes, który skutecznie rozwiązuje ten problem.

DLA KOGO:

Zabieg mezoterapii Light Eyes jest dedykowany wszystkim, którzy borykają się z problemem cieni pod oczami. To specjalna formuła zabiegu mezoterapii, która ze względu na dużą zawartość witaminy C skutecznie rozjaśnia tą okolicę twarzy i przywraca skórze zdrowy i pogodny wygląd.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Mezoterapia z użyciem preparatu Light Eyes polega na podaniu go igłą w skórę pod oczami. Zabieg trwa kilka minut i dla Twojego komfortu jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Od razu po zabiegu widać pierwsze efekty, a pełny rezultat po kilku dniach.

PO ZABIEGU:

Przez kilka godzin po zabiegu Twoje oczy będą delikatnie nabrzmiałe - zanim cały preparat wchłonie się w skórę. Pierwsze efekty rozjaśnienia zobaczysz jeszcze w gabinecie. Dla maksymalnego efektu Light Eyes należy zrobić w serii min. 3 zabiegów w odstępach ok. 2 tygodni. Po wykonaniu serii zabiegów warto raz w roku zrobić zabieg przypominający, żeby skóra pozostała odpowiednio nawilżona.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Jeszcze do niedawna łysienie było jak wyrok. Mogliśmy tylko zacisnąć zęby i patrzeć w lustrze jak włosów jest coraz mniej. Na szczęście, czasy się zmieniły. Jedną z bardzo skutecznych metod na ten problem jest osocze bogatopłytkowe. To w 100% naturalny zabieg, który dla Twojej skóry głowy może być prawdziwą rewolucją

DLA KOGO:

To zabieg dla osób, które potrzebują wsparcia w walce z łysieniem na każdym etapie. Osoczem powinny zainteresować się także ci, którzy mają słabe włosy i chcą je wzmocnić od środka.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w skórę głowy Pacjenta.

PO ZABIEGU:

Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty z reguły pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Są to: odwrócenie procesu łysienia, wzmocnienie włosów, lepsze ukrwienie skóry głowy. Po serii zabiegów, raz do roku warto wykonać zabieg przypominający.Jana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.

CENA:

Botoks do leczenia nadpotliwości kosztuje 2300zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli.Jana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.

CENA:

Botoks do leczenia nadpotliwości kosztuje 2300zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz.Jana Kaczary 5, Kraków

2 300 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nadpotliwość jest wtedy, gdy czujesz, że wyszłaś spod prysznica, …ale nie było żadnego prysznica ;) Mówiąc poważnie, problem nadmiernego wydzielania potu dotyka wielu z nas. Dłonie, pachy, stopy - te okolice tylko czekają aż wyjdziesz na randkę, albo będziesz miała stresujące spotkanie. Lekarstwem na ten problem jest botoks, który rozwiązuje ten problem skutecznie i na długi czas.

DLA KOGO:

Jeśli masz już dość pocenia się i szukasz sposobu, który NA PEWNO Cię nie zawiedzie - to zabieg dla Ciebie. Botoks to jedna z najskuteczniejszych metod żeby pozbyć się tego problemu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) igłą pod skórę - tam gdzie chcemy zablokować pocenie się. Dzięki temu przestaniesz pocić się w każdej sytuacji. PS. podanie botoksu na nadpotliwość NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do około roku.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Blizny są jak pocztówki - jedno i drugie to pamiątki z przeszłości, jednak tylko te drugie chcemy zachować w naszym życiu na dłużej. Na szczęście, z bliznami i rozstępami możemy skutecznie mierzyć się za pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny. Szczególną zaletą tego zabiegu jest to, że jest on w 100% naturalny. Innymi słowy, leczysz się tylko tym, co jest w Tobie.

DLA KOGO:

Jeśli masz blizny (nawet bardzo świeże!), rozstępy i znamiona, których chcesz się pozbyć - osocze bogatopłytkowe i fibryna to coś dla Ciebie. To doskonały wybór jeżeli miewasz różne reakcje alergiczne, ponieważ zabieg jest w 100% naturalny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w okolicę blizny lub rozstępów. A skóra dostaje dodatkowy bodziec do gojenia się.

PO ZABIEGU:

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Ostateczny efekt mocno zależy od tego, z jakiego rodzaju blizną będziemy się mierzyć.Jana Kaczary 5, Kraków

1 200 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Blizny są jak pocztówki - jedno i drugie to pamiątki z przeszłości, jednak tylko te drugie chcemy zachować w naszym życiu na dłużej. Na szczęście, z bliznami i rozstępami możemy skutecznie mierzyć się za pomocą osocza bogatopłytkowego i fibryny. Szczególną zaletą tego zabiegu jest to, że jest on w 100% naturalny. Innymi słowy, leczysz się tylko tym, co jest w Tobie.

DLA KOGO:

Jeśli masz blizny (nawet bardzo świeże!), rozstępy i znamiona, których chcesz się pozbyć - osocze bogatopłytkowe i fibryna to coś dla Ciebie. To doskonały wybór jeżeli miewasz różne reakcje alergiczne, ponieważ zabieg jest w 100% naturalny.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas wizyty pobieramy od Pacjenta niewielką ilość krwi. Później odwirowujemy ją w specjalnym urządzeniu, aby oddzielić osocze. Takie osocze zawiera czynniki wzrostu, które następnie wstrzykujemy w okolicę blizny lub rozstępów. A skóra dostaje dodatkowy bodziec do gojenia się.

PO ZABIEGU:

Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg powinien być wykonany min. 3 razy dla pełnego efektu. Pierwsze rezultaty często pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Ostateczny efekt mocno zależy od tego, z jakiego rodzaju blizną będziemy się mierzyć.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.

DLA KOGO:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Wiele zmarszczek pojawia się tam, gdzie ubywa tkanki pod skórą. Ubytki te należy uzupełnić kwasem hialuronowym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1ml preparatu. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Dziąsłowy uśmiech to potoczna nazwa na szerokie odsłanianie dziąseł podczas uśmiechania się. Brzmi jak nic wielkiego - jednak z perspektywy estetycznego i korzystnego wyglądu, poprawienie takiego uśmiechu może zdziałać cuda. W tym celu używamy botoksu, a efekty potrafią być zdumiewające!

DLA KOGO:

Botoks na dziąsłowy uśmiech to zabieg dla osób, u których podczas uśmiechu mocno odsłaniają się dziąsła. Jeśli w zamian za to zależy Ci na dyskretnym i ładniejszym uśmiechu - to zabieg dla Ciebie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie, które odpowiadają za unoszenie wargi górnej. Robimy to po to, żeby uśmiech był delikatniejszy. Zabieg potrwa kilka minut. PS. zabieg ten NIE wygładzi zmarszczek w tych okolicach ;)

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Efekty będą utrzymywać się nawet do pół roku. Później skutki podania botoksu zupełnie znikną - o ile nie powtórzysz zabiegu. W razie czego możesz więc wrócić do starego uśmiechu, tylko… po co? :)Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.

DLA KOGO:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Wiele zmarszczek pojawia się tam, gdzie ubywa tkanki pod skórą. Ubytki te należy uzupełnić kwasem hialuronowym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1ml preparatu. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.

DLA KOGO:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Wiele zmarszczek pojawia się tam, gdzie ubywa tkanki pod skórą. Ubytki te należy uzupełnić kwasem hialuronowym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1ml preparatu. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

700 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Lwia zmarszczka to ta, która pojawia się między brwiami kiedy się złościmy. Problem pojawia się wtedy, gdy jest ona widoczna nawet wtedy gdy jesteśmy w świetnym humorze :) Na pomoc przychodzi botoks, który pomaga opanować ten problem i sprawić, że nie będziesz wyglądała groźnie.

DLA KOGO:

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapobiec powstawaniu lwiej zmarszczki. Przy okazji, można liczyć na delikatne rozluźnienie i wygładzenie tej okolicy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, na skórze podczas robienia groźnej miny nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa tylko kilka minut.

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Na czole na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie w miejscach nakłucia, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?…

CENA:

Botoks na lwią zmarszczkę kosztuje 700zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.Jana Kaczary 5, Kraków

1 400 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nie tak dawno temu zmarszczka była jak wyrok. Na szczęście teraz jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możemy odwracać zmiany w naszej skórze. Bruzdy nosowo-wargowe, opadające policzki, dolina łez, cienie pod oczami, linie marionetki - te rzeczy wcale nie muszą być Twoimi problemami.

DLA KOGO:

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg dla osób, które widzą u siebie oznaki starzenia. Wiele zmarszczek pojawia się tam, gdzie ubywa tkanki pod skórą. Ubytki te należy uzupełnić kwasem hialuronowym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu w skórę, przy pomocy igły lub specjalnej kaniuli, preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat taki daje Twojej skórze dwie rzeczy. Po pierwsze - objętość, której z wiekiem zaczyna brakować. Po drugie, nawilżenie i wzmocnienie skóry na naprawdę długi czas.

PO ZABIEGU:

Efekt wypełnienia zmarszczek będzie widoczny od razu po zabiegu i będzie się utrzymywał nawet do roku. Dodatkowo możesz liczyć na nawilżenie i wzmocnienie skóry, które kwas zapewnia nawet dłużej. Po zabiegu możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

CENA:

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym kosztuje 1400zł za 1ml preparatu. Dzięki stałej cenie dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli, aby sprawdzić osiągnięte efekty.Jana Kaczary 5, Kraków

500 zł

DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna

Nikt nie lubi zmarszczek na czole. Sprawiają one, że wyglądamy na starszych, zmartwionych i zmęczonych. Część z nas ma mocniejsze mięśnie mimiczne, co jest predyspozycją, żeby zmarszczki poprzeczne czoła były głębokie. Na szczeście jest na to rozwiązanie - botoks :)

DLA KOGO:

Botoks to zabieg profilaktyczny. Zapobiega on powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapobiec powiększaniu się zmarszczek poprzecznych czoła.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg polega na podaniu preparatu (toksyny botulinowej) bezpośrednio w mięśnie czoła, żeby delikatnie je osłabić. Dzięki temu, na skórze podczas robienia min nie będą robić się tak duże zagięcia, co spowolni pojawianie się nowych zmarszczek. Zabieg trwa tylko kilka minut.

PO ZABIEGU:

Efekt botoksu będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz wrócić do codziennego życia :) Na czole na chwilę zostanie lekkie zaczerwienienie w miejscach nakłucia, ale spokojnie zakryjesz je makijażem. Rezultaty zabiegu są całkowicie odwracalne - po kilku miesiącach po botoksie nie ma ani śladu. Możesz więc zawsze wrócić do swoich "starych" zmarszczek, choć w sumie to po co?…

CENA:

Botoks na zmarszczki poprzeczne czoła kosztuje 500zł. Cena jest stała i nie zależy od ilości jednostek preparatu, który wykorzystamy. Dzięki temu dokładnie wiesz ile zapłacisz. 2 tygodnie po zabiegu spotykamy się ponownie na bezpłatnej kontroli. Jeśli będzie wtedy potrzeba dodać preparatu - nic nie dopłacasz.

104 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna Inny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam doktor Monikę!
Ostrzyknięcie bruzdek przynosowych kwasem hialuronowym przebiegło satysfakcjonująco :-)

lek. Monika Łyżwa

Pani Ewo, serdecznie dziękuję za opinię i za wspólny zabieg :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektów! Pozdrowienia, Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Wysoki poziom obsługi klienta. Pani Monika okazuje duże zainteresowanie oraz zaangazownie pacjentowi. Polecam.

lek. Monika Łyżwa

Dzień dobry, bardzo dziękuję za dodanie opinii i za polecenie :) Cieszę się, że mogłam pomóc! Pozdrowienia, Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest rzeczywiście nastawiona na rozwiązywanie problemów i daje jasne wskazówki

lek. Monika Łyżwa

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty :) Pozdrawiam, Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Od dawna szukalam lekarza, ktory podszedlby do mnie kompleksowo i w ludzki sposob. Mam bardzo rozne doswiadczenia z lekarzami i niestety bardzo duzo z nich traktuje pacjentow ‘tasmowo’. Temat medycyny estetycznej i kosmetologii jest mi dosc bliski, gdyz interesuje mnie od lat i dlatego tez mam dosc duze wymagania w tej kwestii, szczegolnie ze zalezy mi na naturalnym wygladzie bez przerysowan.
To co wyroznia Pania Doktor to bardzo duza wiedza, zaangazowanie i kompleksowe podejscie do pacjenta w indywidualny sposob.
Pani Doktor przeprowadzila kompleksowa konsultacje i opracowalysmy plan dzialania na nastepne miesiace biorac pod uwage moja chorobe, ktora wyklucza pewne zabiegi. Dostalam rowniez duzo wskazowek jak sama rowniez moge wspomoc kondycje swojej skory.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i nastawiona na przyszle zabiegi, bo wiem ze jestem w bezpiecznych rekach.
Wszystkim bardzo serdecznie polecam :)

lek. Monika Łyżwa

Pani Aneto, bardzo dziękuję za opinię! Jest mi niezmiernie miło, że jest Pani zadowolona z konsultacji i wskazówek i cieszę się, że spotkamy się ponownie :) Pozdrowienia, Monika


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna medycyna estetyczna

Po przykrych doświadczeniach w innym gabinecie zdecydowałam się na konsultacje u pani lek. Moniki. To była Najlepsza z możliwych decyzji. Pani Moniką jest kompetentnym, zaangażowanym, rzetelnym lekarzem, a przy tym empatycznym, ciepłym i życzliwym człowiekiem.. Gdybym mogła z czystym sumieniem wystawiłabym 6 gwiazdek. Pani doktorł tłumaczy wszytko bardzo dokładnie, nie namawia na zabiegi jeśli nie widzi wskazań, a co ważniejsze- nie robi tego kiedy są jakiekolwiek przeciwwskazania. Cierpliwie odpowiada na szczegółowe pytania i wątpliwościi. Uważnie ogląda stan skóry, proponuje różne warianty, działania, objaśnia efekty wdrożonego leczenia. Podoba mi się również sposób w jaki postrzeha medycynę estetyczną, wg zasady when enough is enough.,czyli tak, aby nie przesadzić.
Kontrole po zabiegach są bezpłatne.
Gabinet nowoczesny, przestronny, czyściutki. Próbki kosmetyków na wizytach.
Polecam. z całego serca.

lek. Monika Łyżwa

Pani Doroto, serdecznie dziękuję za dodanie opinii i za zaufanie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyt i z mojego podejścia do medycyny estetycznej :) Pozdrowienia, MonikaA
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna leczenie bruksizmu

Dr Monika to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dokładnie wyjaśni na czym polega problem i jak wyglada leczenie
U mnie Pani Dr podała botoks na burksizm. Czekam na efekty i już nie mogę doczekać się kontroli :)

lek. Monika Łyżwa

Dzień dobry, pięknie dziękuję za dodanie opinii i za wspólny zabieg :) Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty. Do zobaczenia na kontroli! Pozdrowienia, Monika


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Pani Monika jest aniołem w ludzkiej postaci. Priorytetem u Pani dr jest niesienie pomocy pacjentowi i niezwykle empatyczne podejście - lekarz z powołania, co w dzisiejszym świecie rzadko się zdarza.
Pani doktor uratowała mnie po powikłaniach z użyciem kwasu hialuronowego w innym gabinecie. Podjęła się leczenia z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, niezwłocznie po mojej wiadomości. Od początku czułam się zaopiekowana i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jestem pewna, że nie raz wrócę do gabinetu i za każdym razem wyjdę z niego zadowolona. Doktor Monika to lekarz któremu można zaufać. Polecam każdemu bez wahania.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że ta okazaną dobroć wróci do Pani doktor ;)

lek. Monika Łyżwa

Pani Mario, serdecznie dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogłam pomóc :) Pozdrowienia, Monika


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna modelowanie ust

Wizyta ekstra, przed rozpoczęciem zabiegu został przeprowadzony wywiad oraz Pani Doktor opowiedziała o przebiegu oraz postępowaniu po zabiegu. Podczas samej procedury Pani Doktor mówiła co robi w danej chwili. Dodatkowo sam gabinet jest pięknie urządzony i bardzo przytulny. Było tak miło, że aż chce się wrócić ponownie.

lek. Monika Łyżwa

Pani Moniu, dziękuję za opinię! Bardzo mi miło, że dobrze się Pani czuła podczas wizyty i że jest Pani zadowolona :) Pozdrowienia, Monika


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Byłem na konsultacji u Pani doktor, która oceniła stan mojej cery oraz zaproponowała odpowiednie zabiegi. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą profesjonalną o bardzo dobrym podejściu do pacjenta.

lek. Monika Łyżwa

Panie Kamilu, bardzo dziękuję za wizytę i za komentarz :) Miło mi, że jest Pan zadowolony z konsultacji. Pozdrawiam serdecznie, Monika


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DOKTOR MONIKA - Medycyna Estetyczna botoks

Moje doświadczenia z Salonem Pani Moniki oceniam na bardzo wysokim poziomie szczegółowe wyjaśnienie miła atmosfera i rozmowa nie tylko na temat ale tez przy kawie można porozmawiać o wszystkim bardzo polecam to miejsce

lek. Monika Łyżwa

Panie Piotrze, bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się, że jest Pan zadowolony z atmosfery i zabiegu. Dziękuję za polecenie mojego miejsca :) Pozdrowienia, Monika


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Każdy ma prawo do jak najlepszej jakości życia. Moją misją jest pomagać Pacjentom w dążeniu do wyglądu, który ich uszczęśliwia. Wykształcenie lekarski...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zmarszczki
 • Nadpotliwość
 • Blizny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum - kierunek Lekarski
 • Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie - kierunek Medycyna Estetyczna i Kosmetologia dla Lekarzy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Medycyna rodzinnaFilmy


Znajomość języków

 • Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania