Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ATR Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Inny

Pani doktor bardzo rzeczowa, profesjonalna. Nie bardzo miła ale konkretnie objaśniająca problem oraz ścieżkę leczenia. Jestem zadowolona.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania diagnostyczne

Umówiłam się ze na wizytę w Medicoverze, ponieważ miałam złe wyniki krwi - obniżone limfocyty podwyższone neutrofile - to jest oznaka stanu zapalnego. Lekarz powiedział, że to normalne i że nie ma żadnego stanu zapalnego. Zapytałam wtedy, skąd może mieć pewność, że nie ma problemu, ponieważ ostatnio czułam się naprawdę źle. Na co pani lekarz mi powiedziała, że „to wszystko ma Pani w głowie”, a później ze to wszystko przesz stres. Skonsultowałam się z innym lekarzem (także gastrologiem, ale w innej placówce), wtedy byłam poproszona o badaniu TSH (poza resztą potrzebnych badań). Dzisiaj się dowiedziałam, że mam zapalenie tarczycy i jak najszybciej muszę rozpocząć leczenie...


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kolonoskopia

Dziękuje w imieniu przerażonej mamy za cudowne podejście i ludzkie podejście przed badaniem kolonoskopii i gastroskopii. Po badaniu omówiła wynik, wyjaśniła co i jak. Bardzo polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu dolegliwości gastryczne

P. Doktor skupioną na problemach opisywanych. Rzeczowa, fachowa i bardzo wnikliwie badająca problem. Bardzo wysoko oceniam przebieg wizyty. Ze względu na moje odczucia poleciłam panią doktor innemu pacjentowi i nie zawiodłam tej osoby. Wielkie wyrazy uznania p. Doktor. Rzeczywiście na "całuski i cukiereczki" u p. Doktor liczyć nie można, ale na profesjonalizm - tak. Polecam każdemu komu zależy na fachowości lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy gastrologiczne

Leczę się u Pani doktor w Medicover, miałam wiele gastrologicznych problemów, żadnego nie bagatelizowała, zawsze dokładnie bada i przeprowadza wywiad, kieruje na wszystkie potrzebne badania, aż nie znajdzie źródła problemu, dzięki niej dowiedziałam się, że mam nietolerancję fruktozy, która była źródłem całych problemów, wcześniej miałam wykonywane testy alergiczne, gastroskopię, rtg przewodu pokarmowego, usg brzucha i inne badania na baterie, dzięki dociekliwości Pani doktor, po odstawieniu fruktozy problemy zniknęły, dodatkowo to sympatyczna osoba z bardzo dużą wiedzą.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

U doktor wykonywałam usg tarczycy. Lekarz raczej neutralna, praktycznie nic nie powiedziała, oprócz tego, żeby powtórzyć badanie za pół roku, bo wynik był nieprawidłowy. Następnym razem wybiorę innego lekarza. Czułam się trochę jak petent w urzędzie...


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Gapys była niezainteresowana zbadaniem mojej dolegliwością. Od dłuższego czasu pojawiły się u mnie nawracające, uporczywe bóle brzucha. Lekarz stwierdził, że może być to związane ze stresem, więc trzeba się mniej stresować


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Dr. w Centrum Medicover. Wywiad przeprowadza bardzo skrupulatnie, przede wszystkim potrafi słuchać i w przypadku braku możliwości postawienia diagnozy od razu,nie zostawia pacjenta z informacją, że "taka jego natura". Bez problemu zleca dodatkowe badania do momentu, kiedy nie będzie pewna ostatecznej diagnozy. Poza tym bardzo sympatyczna, rzeczowa i kompetentna. Z całego serca polecam p.dr wszystkim, potrzebującym porad i pomocy gastrologicznej.


E
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani doktor w Medicoverze i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor umie wysłuchać, jest bardzo cierpliwa, sympatyczna, nie bagatelizuje problemu i dolegliwości pacjenta. Poświęca na pacjenta tyle czasu ile trzeba, kieruje bezproblemowo na badania aż zdiagnozuje problem. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Konsultacja u Pani Gapys należała do zdecydowanie najgorszych wizyt, jakich podczas mojego 31letniego życia doświadczyłam. Od wielu lat cierpię na dolegliwości związane z układem pokarmowym (od mdłości, przez zaparcia, po zgagi i biegunki). Ostatnio dolegliwości się nasiliły i do tej pory, żaden lekarz nie zaproponował takiej diagnostyki, która mogłaby dać jakąkolwiek odpowiedź, z czego owe nieprzyjemności mogą wynikać. Jako, że złe samopoczucie, z wiadomych powodów, utrudnia codzienne funkcjonowanie, z nadzieją wybrałam się do Pani Gapys. Nie po to, aby z oczu wyczytała "co mi jest", ale aby chociaż postarała się przeprowadzić taki wywiad i zaproponować taką diagnostykę, która choć wskazałaby mi drogę, jak z dolegliwościami sobie radzić, czego unikać, a na co zwracać większą uwagę. Abstrahuję od tego, iż Pani Gapys była apatyczna i nawiązywała ze mną znikomy kontakt wzrokowy (przez większość wizyty jej wzrok skierowany był w ekran monitora). Najgorszy jednak był brak JAKIEJKOLWIEK empatii, wyrazu współczucia, holistycznego spojrzenia na pacjenta. Wyraźnie dała mi do zrozumienia, że "tak już pani ma", a na jakiekolwiek pytania dotyczące ewentualnej diety, czy po prostu funkcjonowania odpowiadała niechętnie, wręcz arogancko. Nie do pomyślenia wydaje się komentarz lekarza (w odpowiedzi na moje opowieści o wieloletnim, uporczywym bólu brzucha): "ludzi bolą brzuchy, mają wzdęcia i jakoś żyją". Nie do pomyślenia wydaje się sarkastyczny komentarz (w odpowiedzi na delikatną sugestię innych badań, chociażby morfologii): "jest pani młoda, nic nie trzeba robić, taki ma pani organizm". A jednak. Co w takim razie z wielkimi hasłami propagowanymi przez państwo, fundacje, placówki medyczne: "PRZEDE WSZYSTKIM PROFILAKTYKA". Profilaktyka, jak widać w tym przypadku, to fikcja, nawet w prywatnej placówce, w jakiej odbyła się wizyta. Mam świadomość, że moje dolegliwości mogą sprawiać diagnostyczne trudności, oczekuję jednak minimalnego zaangażowania lekarza w sytuację pacjenta, minimalnego wyrazu szacunku, empatii. Od tego też jest lekarz. Postawa Pani Gapys jest poniżej wszelakiej krytyki, odradzam u niej jakąkolwiek diagnostykę (bo jej po prostu nie zaproponuje), chyba, że ktoś ma +60, kiedy ryzyko występowania ewentualnego nowotworu, czy innych chorób jest większe. Młodzi ludzie przecież nie chorują, wszystko przez złą dietę, papierosy i niską aktywność fizyczną. Będąc trenującą kilka razy w ciągu tygodnia fizjoterapeutką, która na piedestale stawia sobie zdrowe odżywianie, na komentarz lekarza, "więcej się ruszać i jeść więcej błonnika", mam ochotę parsknąć śmiechem. Pani Gapys natomiast polecam pracę naukową, jako, że nie umniejszam jej wiedzy (której jednak nie pokazała). Z pracy z pacjentem, zdecydowanie bym zrezygnowała, bo się po prostu do tego nie nadaje.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie