dr n. med.

Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzięki Pani Doktor przeżyliśmy bardzo udane wakacje. Nie dokuczała nam alergia ani duszności. Dostaliśmy leki odpowiednio dobrane do choroby i dzięki temu jest nam na co dzień łatwiej żyć z alergią. Szkoda że tak późno "odkryliśmy" Panią Doktor. Polecam serdecznie wszystkim małym pacjentom!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr indywidualnie podeszła do problemu, raczej nie leczy schematami. Już po kilku dniach są efekty, natomiast czas pokaże co będzie dalej. Trudno jest ocenić po jednym razie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo kompetentna, znająca się na rzeczy i w swej profesji osoba. Dodatkowe atuty to: miła, przyjazna, wsłuchana w wypowiedź pacjenta osoba! Polecam wszystkim takiego lekarza a jest ich naprawdę nie wielu :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Pani doktor konkretnie i rzeczowo wszystko wyjaśniła, dopiero zaczynamy leczenie więc mam nadzieję, że dalszy kontakt będzie równie pozytywny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani doktor. Spodobało nam się zarówno podejście do syna, wnikliwa analiza problemu, jak i serdeczna atmosfera panująca podczas wizyty. Dr Cendrowska oceniła nie tylko jego stan w chwili badania,ale też popatrzyła przyszłościowo. Zapisane leki (za normalne pieniądze) po tygodniu stosowania działają. Cieszę się, że trafiliśmy na takiego oddanego lekarza.
  I choć od Lublina dzieli nas ponad 160 km, a czas oczekiwania na wizytę jest dość długi, to pozostaniemy pacjentami Pani doktor. Serdecznie polecam, bo to wspaniały lekarz z sercem do pacjenta i pasją.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem.Ma rewelacyjne podejście do dzieci, bada dokładnie, widać dużą wiedzę i zaangażowanie. Wizyta trwała wystarczająco długo, aby wszystkiego się dowiedzieć. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie rozpisuje leczenie, żeby się nie pomylić. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo lekarzy z pasją jest mało.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetne podejście do małego pacjenta to pierwsze co rzuciło się w oczy po wejściu do gabinetu. Później okazało się że pani doktor jest osobą bardzo kompetentną. Pomogła nam już po jednej wizycie i wyprowadziła synka ze zmian na skórze spowodowanych alergią. Baaardzo polecam, pomimo że długo czeka się na wizytę jednak warto.

 • K

  Bardzo dobra lekarka. Zastanawia sie a nie leczy schematami kazdy przypadek. Bardzo dobrze tlumaczy rodzicom wszystko a to wazne. Nie naciaga na wizyty przepisuje leki na dluzszy czas! Osoba godna polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Bardzo poważnie podeszła do problemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to pierwsza nasza wizyta u Pani doktor i jesteśmy zadowoleni. Pani doktor odpowiada na wszytkie pytania i dokładnie tłumaczy jak dalej ma wyglądać leczenie .Dalej będziemy kontynuować leczenie u Pani doktor.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online