dr n. med.

Monika Cendrowska-Pinkosz

Alergolog, Pediatra

58 opinii +dodaj

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Pol... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista pediatrii 1 i 2 stopnia , oraz specjalista alergolog. Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego , Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Pani doktor konkretnie i rzeczowo wszystko wyjaśniła, dopiero zaczynamy leczenie więc mam nadzieję, że dalszy kontakt będzie równie pozytywny.

 • bardzo dobry

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani doktor. Spodobało nam się zarówno podejście do syna, wnikliwa analiza problemu, jak i serdeczna atmosfera panująca podczas wizyty. Dr Cendrowska oceniła nie tylko jego stan w chwili badania,ale też popatrzyła przyszłościowo. Zapisane leki (za normalne pieniądze) po tygodniu stosowania działają. Cieszę się, że trafiliśmy na takiego oddanego lekarza. I choć od Lublina dzieli nas ponad 160 km, a czas oczekiwania na wizytę jest dość długi, to pozostaniemy pacjentami Pani doktor. Serdecznie polecam, bo to wspaniały lekarz z sercem do pacjenta i pasją.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem.Ma rewelacyjne podejście do dzieci, bada dokładnie, widać dużą wiedzę i zaangażowanie. Wizyta trwała wystarczająco długo, aby wszystkiego się dowiedzieć. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie rozpisuje leczenie, żeby się nie pomylić. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo lekarzy z pasją jest mało.

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do małego pacjenta to pierwsze co rzuciło się w oczy po wejściu do gabinetu. Później okazało się że pani doktor jest osobą bardzo kompetentną. Pomogła nam już po jednej wizycie i wyprowadziła synka ze zmian na skórze spowodowanych alergią. Baaardzo polecam, pomimo że długo czeka się na wizytę jednak warto.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra lekarka. Zastanawia sie a nie leczy schematami kazdy przypadek. Bardzo dobrze tlumaczy rodzicom wszystko a to wazne. Nie naciaga na wizyty przepisuje leki na dluzszy czas! Osoba godna polecenia!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Bardzo poważnie podeszła do problemu.

 • bardzo dobry

  Była to pierwsza nasza wizyta u Pani doktor i jesteśmy zadowoleni. Pani doktor odpowiada na wszytkie pytania i dokładnie tłumaczy jak dalej ma wyglądać leczenie .Dalej będziemy kontynuować leczenie u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Pani doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ma wspaniałe podejście do dzieci. Jesteśmy z synem stałymi pacjentami Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Osoba miła, sympatyczna i kontaktowa. Pani doktor odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dała wyraźne wskazówki dotyczące leczenia mojego dziecka.

 • neutralny

  Wizyta była zbyt krótka, aby móc ocenić lekarza rzetelnie. Ale jej czas to już wybór lekarza, zamiast 20 min - 5 min. Neutralnie, ale wrócimy na kontrolę.