dr n. med.

Mirosław Szarzyński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

32 opinie +dodaj

strona internetowa : www.artroskopia.eu 1981 r. wyjazd do Republiki Federalnej Niemiec 1987-1994 studia: Albert-Ludwigs-Universität, Freiburg (RFN) 1994 r. tytuł dr med.: magna… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Zdecydowanie doskonały fachowiec - rekonstrukcja ACL + szycie łąkotki bocznej przeprowadzone w Szpitalu Medicover na Wilanowie. Świetne podejście, szczerość, zainteresowanie pacjentem, fantastyczne przygotowanie po zabiegu oraz opieka po nim. Szczerze polecam.

 • Wszystkim z urazami barku i rąk polecam tego znakomitego specjalistę. Jestem po dwóch operacjach u dr. Szarzyńskiego w szpitalu Medicover, zakończonych sukcesem choć złamanie było skomplikowane (wieloodłamkowe złamanie kości głównej ramienia po uderzeniu we mnie samochodu na przejściu dla pieszych). Oprócz wysokiego profesjonalizmu ten lekarz jest po prostu świetnym człowiekiem, empatycznym, bezpośrednim i kontaktowym. Danuta Roszkowska

 • M

  Ja również dobrze wspominam spotkanie z Dr. Szarzyńskim, dzięki niemu mój staw barkowy jest jak nowy:) Miałem nawykowe zwichnięcie stawu barkowego, co w pewnym momencie stało się na tyle uciążliwe, że nie pozwalało normalnie funkcjonować. Konsultacja u Dr. Szarzyńskiego plus zlecone badania, stanowiły podstawę do podjęcia decyzji i wykonaniu artroskopii. W tym roku minie już 6 lat i staw pracuje prawidłowo:)

 • T

  Witam! Do dr.Szarzyńskiego trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki kobiecie ,która dała mi namiary na klinikę Mediq w Legionowe. Dodam ze od lat cierpiałam na silny ból barku, a ostatnie miesiące to po prostu koszmar ! Rtg i mri wykazało konflikt podbarkowy i zwapnienia stożka rotatorów. Fizjoterapia nie dawała zadnego rezultatu, zaproponowano mi blokady do stawu.Po pierwszej było dobrze , jakiś czas nie odczuwałam bólu, po drugiej -tragedia !Nie potrafię opisać co się działo z moją ręką...Nie mogłam przez kilka dni wogole nią poruszac , a ból nie do opisania Dawki leków p/bolowych , jakie sobie podawałam powaliły by konia ...pomagało tylko na 3-4 godziny. 5 maja pojechałam na umówioną wizytę do Doktora Szarzynskiego,zaproponował falę uderzeniową na początek i artroskopię na ktora niestety na NFZ trzeba czekac...Na moje szczęscie nie czekałam zbyt długo, 6 lipca byłam juz po zabiegu. Nie umiem ubrac w słowa tego , aby opisac jakim człowiekiem jest Pan Dr. Szarzyński...to anioł a nie lekarz, naprawde słow mi brakuje....Ja pracuje w szpitalu , kontakt z lekarzami mam na co dzień ............Takiego lekarza nie spotkałam nigdy w zyciu....Profesjonalizm i niesamowity kontakt z pacjentem...Ogromne " chapeau bas " z mojej strony.. Chylę czoło przed tym człowiekiem... Mariola S.

 • J

  Jestem 1,5 roku po artroskopii barku wykonanej przez Pana Szarzyńskiego w klinice Mediq. Przed zabiegiem bark wyskakiwał mi przy każdej okazji. Teraz - bark działa idealnie, wróciłem do wyczynowego sportu, wróciła pełna stabilność i pełen zakres ruchu.
  Polecam Pana Szarzyńskiego jako świetnego fachowca, świetny kontakt, indywidualne podejście do pacjenta.

 • M

  W lipcu 2014 roku przeszłam operacje astroskopi stawu barkowego i od stycznia 2015 roku uczęszczan na siłownię. gdyby nie doktor Sarzyński nigdy bym nie mogła podjąć się działań na siłowni. jedyny specjalista w swoim fachu. pozdrawiam i serdecznie polecam

 • M

  W maju zeszłego roku nabawiłem się kontuzji prawego kolana podczas gry w piłkę. Po pierwszych badanach trafiłem właśnie do Pana Dr.Szarzyńskiego. Finalnie skończyło się artroskopią kolana 11.12.2014.Wszystko udało się bez najmniejszych problemów. Naprawdę Pan Dr. Szarzyński to nie tylko profesjonalista i wspaniały lekarz z doświadczeniem i super podejściem do pacjenta ale to przedewszystkim niesamowity człowiek, życzliwy, ludzki z dowcipnym i humorystycznym podejściem do życia. Naprawdę każdemu serdecznie polecam Pana Dr bo o takiego specjalistę, naprawdę ciężko. Jestem bardzo zadowolony i jeżeli kiedykolwiek miałoby mi się coś jeszcze przytrafić, na pewno chętnie wrócę do Pana Dr.

  Pozdrawiam Michał

 • O

  Dr Szarzyński zrobił mi artroskopie barku po jego wybiciu. Widać duże doświadczenie i chęć pomocy, bardzo dobry kontakt z pacjentem i empatyczne podejście do rehabilitacji, leczenia. Kontakt niespotykany w dzisiejszych czasach, gdzie lekarze chowają się po kątach:-) Dziękuję i polecam!

 • A

  W marcu tego roku dr Szarzyński wykonał u mnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego. Niestety po około 7 dniach po zabiegu pojawiły się komplikacje. Kolano mocno opuchło, pojawił się silny ból, gorączka, pogorszyły się także wyniki badań. Konieczne okazało się ściągnięcie płynu z kolana i leczenie antybiotykiem. Na szczęście po około 2-3 tygodniach sytuację udało się opanować, jednak rehabilitacja po operacji także znacznie się opóźniła. Sprawność pozwalającą powrócić w miarę do normalnego życia uzyskałam po 8-10 tygodniach.
  Pomimo, iż nie wszystko w moim przypadku poszło zgodnie z planem, doktora Szarzyńskiego oceniam bardzo pozytywnie. Okres pooperacyjny był dla mnie trudny ale troska i fachowość Doktora dawały mi poczucie bezpieczeństwa, za co bardzo Panu Doktorowi dziękuję :-).

 • J

  Dr. Szarzynski zdiagnozowal i pozbyl sie moich problemow z kolanem - wczesniej bylem u kilku lekarzy i dopiero dr. Szarzynski prawidlowo opisal to co sie dzieje. Zabieg wykonywalem w szpitalu Medicover na Wilanowie, wszystko bardzo przyjaznie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • strona internetowa : www.artroskopia.eu

  1981 r. wyjazd do Republiki Federalnej Niemiec

  1987-1994 studia: Albert-Ludwigs-Universität, Freiburg (RFN)

  1994 r. tytuł dr med.: magna cum laude

  1994 - 2000 asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Universitätsklinik, Freiburg

  2000 - 2002 asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Traumatologii, Medycyny Sportowej, Universitätsklinik, Freiburg (Prof. Dr. N. P. Sudkamp)

  2002 - 2004 asystent w Klinice Chirurgii Uniwersytetu Witten / Herdecke w Ew. Szpitalu w Schwerte (Prof. Dr. R. Labitzke)

  2004 - 2007 ordynator oddziału chirurgii i traumatologii w Ew. Szpitalu w Schwerte (Prof. Dr. R. Labitzke)

  od 2005 r. współpraca z NZOZ Arthros w Nałęczowie i Ambulatorium Artroskopowym w Olsztynie (regularne przyjazdy z Niemiec do operacji barku)

  w 2007 r. powrót do Polski

  do sierpnia 2011 współpracownik NZOZ Arthros Nałęczów

  od 2011 operacje (w ramach NFZ) w szpitalu Medicover Warszawa oraz w klinice Mediq w Legionowie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Choroby

 • ortopedyczne