lek.

Miłosz Przybyszowski

Pediatra

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 311 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista pediatrii. Wieloletni asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia oraz w Oddziale Leczenia Żywieniowego, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8W

  Niesamowity lekarz. Konkretny, spokojny, rzeczowy. Diagnoza postawiona szybko i prawidlowo. Napewno pozostanie lekarzem prowadzacym syna.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H (Pediatria)

  Świetny specjalista. Bardzo miły, spokojny, chętnie udziela odpowiedzi na nawet najgłupsze pytania. Nienaganne podejście do dzieci, bada je z ogromną starannością i delikatnością. Dobre diagnozy. Polecamy

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED. - Kraków, ul. Czerwone Maki 87Usługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miał fajne podejście do mojego 3-tygodniowego synka, konkretnie i jasno odpowiadał na wiele moich pytań.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H (Pediatria)

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Jest rzeczowy, konkretny i taki ludzki. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, dokładnie odpowiada na pytania nawet te głupie: ) i ma bardzo fajny kontakt z dziećmi. Widać też że ma duże doświadczenie. Ja mam do niego pełne zaufanie.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Fantastyczny lekarz, przesympatyczny człowiek! Uspokoił i wyjaśnił wszystko bardzo rzeczowo, z uśmiechem i spokojnie. Jako pierwsza osoba, którą spotkałam od porodu nie napadał mnie z laktacyjnym terrorem tylko merytorycznie wyjaśnił jakie mam wyjścia przy problemach z karmieniem - nie wskazując żadnej z dróg. Niesamowite kojące było usłyszeć pierwszy raz od dłuższego czasu coś innego niż "skoro jest pokarm to trzeba karmić".
  Podejście do małego fantastyczne, widać, że lubi dzieci i nie traktuje matek jak przewrażliwionych idiotek! A nawet jeśli to w bardzo profesjonalny sposób to ukrywa ;)

  Wrócę do Pana Doktora na pewno!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Konsultacje specjalistyczne w zakresie pediatrii – Poradnia Dziecka Chorego, Poradnia Dziecka Zdrowego

  Mój ulubiony doktor, do którego trafiliśmy po raz pierwszy w 2014 kiedy urodził się nasz pierwszy syn. Wspaniały lekarz, który ma niezwykłe podejście do dzieci i potrafi tak zaczarować malucha, że wizyta staje się przyjemnością. Uważnie słucha, każdego swojego pacjenta traktuje jak indywidualność, dokładnie, delikatnie bada. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, z którego mamy szczęście korzystać.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Konsultacje specjalistyczne w zakresie pediatrii – Poradnia Dziecka Chorego, Poradnia Dziecka Zdrowego

  Najlepszy pediatra z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Bardzo dokładnie bada małego pacjenta (osłuchanie, gardło, uszy). Jego diagnozy zawsze trafne, jak i zalecenia. Nie przepisuje całej litanii leków, a leczenie daje jak najlepsze rezultaty. Co mi się spodobało na wstępie - nie przepisuje na wszystko antybiotyku, co niestety przydarza się innym pediatrom. Ja nie jestem zwolennikiem antybiotyków, więc dla mnie to ogromny plus. Ma bardzo pozytywne podejście do dzieci. Krótko podsumowując świetny pediatra, którego można polecać z czystym sumieniem.

 • Pan doktor rewelacyjny! Świetny kontakt z dziecmi i rodzicom tez wszystko spokojnie tłumaczy. Diagnoza też trafna. Pierwszy raz trafiłam na takiego pediatre ... polecam

 • Świetny lekarz, cudowne podejście do dzieci - wyważony, ale czujny. Poważnie podchodzi do każdego pytania rodzica, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam!

 • M

  Najlepszy pediatra z jakim się spotkałam. Kompetentny, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Chętnie i szczegółowo wszystko wyjaśnia. Swoim podejściem i opanowaniem jest w stanie uspokoić nawet tak mocno spanikowaną osobę jak ja. Ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatrii. Wieloletni asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia oraz w Oddziale Leczenia Żywieniowego, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Współpracował także z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w lecznictwie otwartym – ordynacja w Poradni Dziecka Chorego oraz Poradni Dziecka Zdrowego NZOZ Kraków Południe w latach 2002 – 2014.

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Choroby