lek.

Miłosz Przybyszowski

Pediatra

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 355 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista pediatrii. Wieloletni asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia oraz w Oddziale Leczenia Żywieniowego, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatrii. Wieloletni asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia oraz w Oddziale Leczenia Żywieniowego, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Współpracował także z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. Św. Ludwika w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w lecznictwie otwartym – ordynacja w Poradni Dziecka Chorego oraz Poradni Dziecka Zdrowego NZOZ Kraków Południe w latach 2002 – 2014.

Specjalizacje

 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Choroby

 • choroby wieku dziecięcego
 • Porady żywieniowe niemowląt i dzieci starszych

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H (Pediatria)

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Jest rzeczowy, konkretny i taki ludzki. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, dokładnie odpowiada na pytania nawet te głupie: ) i ma bardzo fajny kontakt z dziećmi. Widać też że ma duże doświadczenie. Ja mam do niego pełne zaufanie.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Fantastyczny lekarz, przesympatyczny człowiek! Uspokoił i wyjaśnił wszystko bardzo rzeczowo, z uśmiechem i spokojnie. Jako pierwsza osoba, którą spotkałam od porodu nie napadał mnie z laktacyjnym terrorem tylko merytorycznie wyjaśnił jakie mam wyjścia przy problemach z karmieniem - nie wskazując żadnej z dróg. Niesamowite kojące było usłyszeć pierwszy raz od dłuższego czasu coś innego niż "skoro jest pokarm to trzeba karmić".
  Podejście do małego fantastyczne, widać, że lubi dzieci i nie traktuje matek jak przewrażliwionych idiotek! A nawet jeśli to w bardzo profesjonalny sposób to ukrywa ;)

  Wrócę do Pana Doktora na pewno!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Konsultacje specjalistyczne w zakresie pediatrii – Poradnia Dziecka Chorego, Poradnia Dziecka Zdrowego

  Mój ulubiony doktor, do którego trafiliśmy po raz pierwszy w 2014 kiedy urodził się nasz pierwszy syn. Wspaniały lekarz, który ma niezwykłe podejście do dzieci i potrafi tak zaczarować malucha, że wizyta staje się przyjemnością. Uważnie słucha, każdego swojego pacjenta traktuje jak indywidualność, dokładnie, delikatnie bada. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, z którego mamy szczęście korzystać.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Konsultacje specjalistyczne w zakresie pediatrii – Poradnia Dziecka Chorego, Poradnia Dziecka Zdrowego

  Najlepszy pediatra z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Bardzo dokładnie bada małego pacjenta (osłuchanie, gardło, uszy). Jego diagnozy zawsze trafne, jak i zalecenia. Nie przepisuje całej litanii leków, a leczenie daje jak najlepsze rezultaty. Co mi się spodobało na wstępie - nie przepisuje na wszystko antybiotyku, co niestety przydarza się innym pediatrom. Ja nie jestem zwolennikiem antybiotyków, więc dla mnie to ogromny plus. Ma bardzo pozytywne podejście do dzieci. Krótko podsumowując świetny pediatra, którego można polecać z czystym sumieniem.

 • Pan doktor rewelacyjny! Świetny kontakt z dziecmi i rodzicom tez wszystko spokojnie tłumaczy. Diagnoza też trafna. Pierwszy raz trafiłam na takiego pediatre ... polecam

 • Świetny lekarz, cudowne podejście do dzieci - wyważony, ale czujny. Poważnie podchodzi do każdego pytania rodzica, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam!

 • M

  Najlepszy pediatra z jakim się spotkałam. Kompetentny, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Chętnie i szczegółowo wszystko wyjaśnia. Swoim podejściem i opanowaniem jest w stanie uspokoić nawet tak mocno spanikowaną osobę jak ja. Ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli.

 • M

  Jedyny pediatra, któremu ufam w 100% i powierzam 100% opiekę nad dzieckiem. Nie ma lepszego pediatry w Krakowie a odwiedziliśmy już wielu zanim trafiliśmy do pana doktora Przybyszowskiego.

 • Pan Doktor prowadzi nasze dwie córeczki (11 oraz 25 miesięcy) i jest jedynym lekarzem u którego pokazują gardełko i dają się zbadać stetoskopem. Zdecydowanie polecamy

 • P

  Najlepszy pediatra jakiego znam. A z wieloma miałem do czynienia w Lux Med i nie tylko. Ma super podejście do dzieci i solidną wiedzę i doświadczenie