lek.

Michał Zembrzuski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę
343 odwiedziny w ciągu 30 dni

lek. med. Michał Zembrzuski - specjalista urolog więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczne

  Jestm pacjentem Pana dr od kilku lat.Bardzo dobry lekarz serdeczny i, wesoly . Ma odpowiednie podejscie , co powoduje mniejszy stres u pacjenta.Serdecznie polecam. Tadeusz K.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: rak prostaty

  Bardzo polecam Doktora Michała! Pierwszy raz w życiu spotkałem takiego lekarza. Pasjonat . Bardzo rzeczowe i empatyczne podejście do pacjenta. Spokojnie wyjaśnił na czym polega choroba, jaki przebieg będzie miało leczenie i rekonwalescencja. Bardzo miły. Odpowiada na każde pytanie, tłumaczy i jest bardzo profesjonalny. Pomógł mi bardzo.Polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz budzący zaufanie, kontaktowy, wyjaśniający wszystko co wiąże się z przedmiotem wizyty, sam zachęcający do zadawania pytań i udzielający wyczerpujących odpowiedzi.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Profesjonalna wizyta, bardzo miły, wie w jaki sposób odpowiednio wytłumaczyć dany problem. Nie zauważyłem żadnych negatywów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Świetny specjalista, wzbudzający zaufanie - bardzo rzeczowy, z ludzkim podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie wiem, że zostałem właściwie zdiagnozowany i zaordynowane leczenie przyniesie pozytywne rezultaty. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Polecam tego lekarza, diagnozę wystawił już w pierwszej wizycie i od razu zostałem skierowany do szpitala. Dzięki temu wierze, że uda się szybko rozprawić z chorobą. Lekarz stwierdził nowotwór jądra. W najbliższym tygodniu idę do szpitala na usunięcie go i ewentualne dalsze leczenie. Pan Doktor był konkretny i nie owijał w bawełnę. Omówił jak będzie wyglądał zabieg oraz jakie są skutki uboczne i co potem. Mówił też o znieczuleniu i czy jest to bezpieczne. Polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz, cierpliwie tłumaczy zawiłości medyczne na zrozumiały dla pacjenta język. Jestem spokojniejszy po wizycie.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Świetny lekarz i bardzo dobry człowiek,poświęca pacjentowi dużo czasu,fachowo i rzetelne objaśnia stan zdrowia pacjenta.Pam doktor podjął się ciężkiej i trudnej operacji guza nerki,która uratowała mi życie, a lekarze nie dawali szans na jej powodzenie czyli usunięcie guza.

 • Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Bardzo wyrozumiały, cierpliwy i uprzejmy. Tato miał przyjemność być pacjentem Pana doktora, który konkretnie i rzeczowo przedstawił sytuację. Zaangażowanie w leczenie i troska o pacjenta to coś, czego nie da się przeoczyć u Pana doktora. Stanowi dodatkowe wsparcie dla chorego. Nie pozostawia bez odpowiedzi zarówno pacjenta, jak i jego bliskich. Rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy. Ogromnie się cieszymy, że mieliśmy możliwość spotkać na swojej drodze takiego lekarza! Szczery i bezpośredni ale również dający nadzieję na "lepsze jutro". Każdemu, kto boryka się z problemami na tle urologicznym życzymy, aby poznał takiego lekarza, jakim jest Pan dr. Michał Zembrzuski.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry i konkretny lekarz.
  Widac ze chce pomóc i wyleczyć pacjenta.
  Przy okazji stawia na nogi by nie być za bardzo przewrazliwionym i normalnie żyć. Lekarz z powołania.
  Szczerze polecam .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Michał Zembrzuski - specjalista urolog

Specjalizacje

 • Urologia