lek.

Michał Zembrzuski

Urolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 256 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. med. Michał Zembrzuski - specjalista urolog więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Profesjonalna wizyta, bardzo miły, wie w jaki sposób odpowiednio wytłumaczyć dany problem. Nie zauważyłem żadnych negatywów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Świetny specjalista, wzbudzający zaufanie - bardzo rzeczowy, z ludzkim podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie wiem, że zostałem właściwie zdiagnozowany i zaordynowane leczenie przyniesie pozytywne rezultaty. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Polecam tego lekarza, diagnozę wystawił już w pierwszej wizycie i od razu zostałem skierowany do szpitala. Dzięki temu wierze, że uda się szybko rozprawić z chorobą. Lekarz stwierdził nowotwór jądra. W najbliższym tygodniu idę do szpitala na usunięcie go i ewentualne dalsze leczenie. Pan Doktor był konkretny i nie owijał w bawełnę. Omówił jak będzie wyglądał zabieg oraz jakie są skutki uboczne i co potem. Mówił też o znieczuleniu i czy jest to bezpieczne. Polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz, cierpliwie tłumaczy zawiłości medyczne na zrozumiały dla pacjenta język. Jestem spokojniejszy po wizycie.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Świetny lekarz i bardzo dobry człowiek,poświęca pacjentowi dużo czasu,fachowo i rzetelne objaśnia stan zdrowia pacjenta.Pam doktor podjął się ciężkiej i trudnej operacji guza nerki,która uratowała mi życie, a lekarze nie dawali szans na jej powodzenie czyli usunięcie guza.

 • Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Bardzo wyrozumiały, cierpliwy i uprzejmy. Tato miał przyjemność być pacjentem Pana doktora, który konkretnie i rzeczowo przedstawił sytuację. Zaangażowanie w leczenie i troska o pacjenta to coś, czego nie da się przeoczyć u Pana doktora. Stanowi dodatkowe wsparcie dla chorego. Nie pozostawia bez odpowiedzi zarówno pacjenta, jak i jego bliskich. Rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy. Ogromnie się cieszymy, że mieliśmy możliwość spotkać na swojej drodze takiego lekarza! Szczery i bezpośredni ale również dający nadzieję na "lepsze jutro". Każdemu, kto boryka się z problemami na tle urologicznym życzymy, aby poznał takiego lekarza, jakim jest Pan dr. Michał Zembrzuski.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry i konkretny lekarz.
  Widac ze chce pomóc i wyleczyć pacjenta.
  Przy okazji stawia na nogi by nie być za bardzo przewrazliwionym i normalnie żyć. Lekarz z powołania.
  Szczerze polecam .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Otwarte podejście do pacjenta, moja pierwsza wizyta przebiegła w przyjemnej i rzeczowej atmosferze. Lekarz podczas wstępnej rozmowy przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad. Po dokładnym badaniu uzyskałem wyczerpującą informację o jego wynikach oraz wskazówki dotyczące leczenia. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

  Bezpośredni, bardzo konkretny. Człowiek o dużej kulturze osobistej. Holistyczne podejście do pacjenta i rodziny. Wizyta krótka lecz konkretna i rzeczowa. Bardzo przystępny z ogromnym poczuciem humoru. Polecam!!!!!

 • Pan doktor to bardzo dobry lekarz, znakomity chirurg, wspaniały, ciepły i serdeczny człowiek z troskliwym podejściem do pacjenta. Cierpliwie wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka, odpowiada rzeczowo na zadawane pytania, otacza pacjenta profesjonalną opieką. Mam ogromne szczęście być pacjentką Pana doktora !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Michał Zembrzuski - specjalista urolog

Specjalizacje

 • Urologia