lek.

Michał Torzecki

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

145 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
840 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno. Akademię Medyczną ukończyłem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
145 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: dolegliwości

  Rzeczowa rozmowa z lekarzem, pełna kultura i profesjonalizm .Badanie delikatne z objaśnieniem pacjentowi istoty rzeczy.Mam nadzieję na szybki powrót do normalności. Z wszech miar polecam gabinet dr M.Torzeckiego.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szczelina odbytu

  Bardzo miły i komunikatywny lekarz.wszystko na spokojnie tłumaczy bez pośpiechu i nerwów.jestem bardzo zadowolony z wizyty polecam wszystkim.zna się na rzeczy

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam,
  Pan Michał to lekarz o niezwykłym podejściu do pacjenta ,ale najważniejsza kwestia jest celność przepisywanych leków po których od razu mamy całkowitą poprawę swoich przypadłości.
  Z czystym sumieniem mogę Państwu polecić wizytę u Pana Michała.
  Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: ból z powodu szczeliny

  Zacznę od pierwszego wrażenia:
  Gabinet- przyjemny i czysty. Jednorazowe ubrania powodują, że pacjent jest mniej skrępowany.
  Wizyta - Pan doktor po zbadaniu jednoznacznie określił rodzaj choroby, wytłumaczył na czym polega i zaproponował sposoby leczenia. Ja wybrałam zabieg chirurgiczny w szpitalu w Głownie (NFZ).
  Opieka w szpitalu i zabieg- rewelacja, bezproblemowo
  Zabieg miałam w styczniu, dziś jest czerwiec i myślę, że mogę powiedzieć, że zostałam wyleczona. Moje problemy ustały, a w razie gdyby się jeszcze kiedyś pojawiły (choroba lubi wracać) to udam się prosto do dr Torzeckiego. Dziękuję za pomoc :)

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Torzeckiego. Badanie zostało przeprowadzone sprawnie, wszytko rzeczowo wyjaśnione, nie czułam zażenowania, co myślę że jest niezmiernie ważne w tego typu wizytach. Mogę polecić lekarza z czystym sumieniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Bardzo sympatyczna wizyta lekarska, choć samo badanie rzuca na kolana, to bardzo profesjonalne i delikatne podejście Pana doktora pozwala o tym zapomnieć. Po dwóch wizytach mogę w pełni polecić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Rzeczowo przeprowadził wywiad oraz na tyle rozluźnił atmosferę, że w ogóle nie czułam skrępowania podczas badania. Przedstawił rownież konkretne rozwiązanie mojego problemu.
  Szczerze polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Pan Doktor ma duże doświadczenie, szeroką wiedzę i doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza delikatnie i z wyczuciem badanie a jak wiadomo specjalizacja jak i problemy z jakimi zgłaszamy sie jako pacjenci do komfortowych nie należą... Pan Doktor umiejętnie i z humorem rozładuje atmosferę, wytłumaczy wszelkie wątpliwości, cierpliwie odpowiada nawet na najbardziej wydawałoby sie błahe pytania co daje duży komfort psychiczny i poczucie bycia w odpowiednim miejscu i w odpowiednich rekach. W moim przypadku dało to szybką poprawę również kliniczną. Serdecznie polecam !!!
  Agnieszka D.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Lekarz naprawdę godny polecenia, kompetentny, konkretny a przy tym bardzo sympatyczny. Wysoka kultura osobista. Podczas badania czułam się komfortowo.Jestem pod wielkim wrażeniem .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Wspaniały Pan doktor, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, ma wspaniałe podejście do pacjenta , z poczuciem humoru , wszystko dokładnie tłumaczy. Ogromną zaletą jest również fakt, że nigdy nie odmówił pomocy - również telefonicznej. Lek który mi przepisał pomaga mi , nie skrecam się z bólu . Boryka się że zrostami po operacyjnymi , jak do tej pory leczenie zachowawcze , odbywało się częstymi wizytami w szpitalu . Teraz jest o niebo lepiej dziękuję dr. Michale

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno.

  Akademię Medyczną ukończyłem z wyróżnieniem w 1977 roku, pierwsze 3 lata pracowałem w Oddziale Chirurgicznym u dr Witolda Dąbrowskiego, kolejne 11 lat w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej u Profesora Andrzeja Alichniewicza, dalsze 18 lat pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej kierowanej przez Profesora Adama Dzikiego (przez 4 lata miałem zaszczyt być Jego zastępcą). W 2014 roku pracowałem na kontrakcie w Wojewódzkim Szpitalu im M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim kierowanym przez doktora Zbigniewa Kococika. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie "Centrum Zdrowia ABiS"

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Certyfikaty

Choroby

więcej