lek.

Michał Torzecki

Chirurg, Proktolog

Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno.

Akademię…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno.

  Akademię Medyczną ukończyłem z wyróżnieniem w 1977 roku, pierwsze 3 lata pracowałem w Oddziale Chirurgicznym u dr Witolda Dąbrowskiego, kolejne 11 lat w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej u Profesora Andrzeja Alichniewicza, dalsze 18 lat pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej kierowanej przez Profesora Adama Dzikiego (przez 4 lata miałem zaszczyt być Jego zastępcą). W 2014 roku pracowałem na kontrakcie w Wojewódzkim Szpitalu im M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim kierowanym przez doktora Zbigniewa Kococika. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie "Centrum Zdrowia ABiS"

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
115 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Z czystym sumieniem polecam doktora Torzeckiego. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty. Doktor wykazywał sie ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Operacja przetoki przebiegła bez żadnych komplikacji na najwyzszym poziomie. Co ważne, doktor Torzecki wykazuje ogromne zainteresowane pacjentem. Pod każdym względem wykazuje sie profesjonalizmem. Zdecydowanie jest bardzo kompetentnymi lekarzem z powołania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po zbadaniu propozycja leczenia z objaśnieniem w jaki sposób choroba powstaje. Miła, kulturalna atmosfera. Pełny profesjonalizm i empatia! Dziękuję Panie Doktorze!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie, wiedza Pana Dokotra Adama Torzeckiego ogromna, podejście do pacjenta bardzo kompetentne . Bardzo dziękuje za szybką diagnozę oraz sprawnie przeprowadzony zabieg chirurgiczny.
  Serdecznie polecam Pana Doktora, Dobrze że są jeszcze tacy fachowcy jak Pan Dr. Adam Torzecki.
  Pozdrawiam Krzysztof z Łodzi

  lek. Michał Torzecki2017-09-06

  Za pozytywną opinię dziękuję. Ale ja Michaś nie Adaś. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Po 9-ciu latach ponownie odwiedziłam gabinet Doktora.profesjonalność lekarza powoduje,że skrepowanie podczas badania mija a fachowość w tej dziedzinie i podana diagnoza jest w pełni zrozumiała i dokładnie rozpisana do jej stosowania.Serdeczna atmosfera i uśmiech Doktora sprawia,że wizyta jest sympatyczna a taka powinna być u każdego lekarza Dziękuje Doktorowi,że jest w Łodzi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: problemy proktologiczne

  Pan doktor jest profesjonalny, ale jednocześnie nie stwarza dystansu między nim a pacjentem. Atmosfera w gabinecie jest sympatyczna.
  Pan doktor w sposób zrozumiały przedstawia nawet skomplikowane problemy medyczne.
  Serdecznie polecam!
  Krystyna Moczkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: wizyta

  Fantastyczny lekarz, skuteczna ocena przyczyny dolegliwości co błędnie zrobił poprzedni lekarz proktolog - również na wizycie prywatnej!
  Polecam każdemu, lekarz cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, objaśnia co robi, jak również podchodzi do pracy z pełnym profesjonalizmem.
  Pozdrawiam i polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: Wizyta

  Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz. polecam innym pacjentom. Gabinet zapewnia intymność badania. Dobra konsultacja i diagnoza.

 • Lokalizacja: Centrum Zdrowia ABiS w GłownieUsługa: Inny

  Dr.Michała Torzeckiego i szpital gdzie pracuje Doktor poleciła mi znajoma.
  To był trafny wybór.Zgłosiłam się tam 3.05.2017r na zabieg wycięcia woreczka żółciowego (oczywiście ze skierowaniem na NFZ).
  Dr.Michał Torzecki jest przede wszystkim osobą z odpowiednim podejściem do pacjenta.To wspaniały
  chirurg,dobry diagnosta.Jest kompetentny z poczuciem humoru i wielkim profesjonalistą.Długo mogłabym o Doktorze pisać same superlatywy ale nie wystarczy mi przymiotników aby odzwierciedlić jego sztuke lekarską i umiejętności.
  Chylę czoła Doktorze i dziękuję.
  Jeszcze raz gorąco polecam Dr.Torzeckiego.
  Moim podziękowaniom nie ma końca….:)
  Jadwiga Polińska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Super lekarz, pełny profesjonalizm, trafna diagnoza i natychmiastowa próba pomocy. Polecam doktora z powołania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w milej atmosferze bez zbędnego skrępowania. Przedstawiono mi diagnozę, zaproponowano rozwiązanie problemu. W mojej ocenie bardzo profesjonalnie.