lek.

Michał Torzecki

Chirurg, Proktolog

132 opinie +dodaj

Umów wizytę 1338 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno. Akademię Medyczną ukończyłem… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
132 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Lekarz miły i sympatyczny. Spytał o objawy i dolegliwości, zbadał i postawił diagnozę, wypisał receptę. Jedna wizyta i wiem z czym trzeba się zmierzyć. Tak właśnie być powinno.
  W razie dolegliwości nie zwlekajcie z wizytą u lekarza, szkoda zdrowia i nieprzespanych nocy.
  Polecam!

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: videorektoskopia, wizyta

  Bardzo sympatyczny Pan. Wszystko wytłumaczył, wizyta nie starająca, szybka, ale rzeczowa. Rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.MikomedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Rzeczowy, kompetentny i profesjonalny to najlepsze określenia tego lekarza !
  Dodatkowo z poczuciem humoru i nawet najbardziej stresujące sytuacje umie obrócić w żart i rozładować zdenerwowanie.
  Polecam serdecznie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Wizyta przebiegła szybko, łatwo i bezboleśnie ????
  A Pan Doktor jest szalenie miły, bardzo rzeczowy i wszystko dokładnie tłumaczy

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo jestem zadowolony z wizyty. Pan Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta i jest świetnym lekarzem .Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznym nastroju, wszystko zostało mi precyzyjnie wyjasnione Polecam wszystkim

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy o czym świadczy duża wiedza. Nie spieszy się. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Bardzo pozytywne wrażenie. Pan doktor był rzeczowy, sympatyczny, nie czułam skrępowania, uspokoił mnie, przebadał. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo miły , uprzejmy , konkretny z poczuciem humoru. Zbadał , zdiagnozował , wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie obawy. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny i Proktologiczny.Mikomed

  Nigdy nie spotkałam tak miłego, przesympatycznego lekarza. Nie mówiąc już o kosmicznej wiedzy. Poświęca czas w maksymalnym stopniu, wszytko tłumaczy, wyjaśnia, uspokaja. Szczerze polecam!!!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały specjalista. Uwolnił mnie problemu z którym borykałem się przez lata. Poza tym miły i kulturalny człowiek. Pełen empatii i zrozumienia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie. O numer mojej komórki poproś operatora infolinii. Jeżeli nie odbiorę to oddzwonię na pewno.

  Akademię Medyczną ukończyłem z wyróżnieniem w 1977 roku, pierwsze 3 lata pracowałem w Oddziale Chirurgicznym u dr Witolda Dąbrowskiego, kolejne 11 lat w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej u Profesora Andrzeja Alichniewicza, dalsze 18 lat pracowałem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej kierowanej przez Profesora Adama Dzikiego (przez 4 lata miałem zaszczyt być Jego zastępcą). W 2014 roku pracowałem na kontrakcie w Wojewódzkim Szpitalu im M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim kierowanym przez doktora Zbigniewa Kococika. Obecnie jestem ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Głownie "Centrum Zdrowia ABiS"

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Certyfikaty

Choroby

więcej