Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin
re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Poradnictwo psychologiczne • od 150 zł

Zwykła wizyta • od 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną formą leczenia wielu zaburzeń psychicznych, szczególnie depresji i stanów lękowych. Nurt ten podkr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Pozostałe usługi


ul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowskiul. Władysława Raginisa 19/3, Szczecin

od 150 zł

re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski konsultacja psychologiczna

Do Pana Michała trafiłam po terapiach u kilku różnych psychoterapeutów i od pierwszego spotkania, byłam przekonana że znajduję się nareszcie we właściwym miejscu. Pan Michał jest osobą bardzo empatyczną i serdeczną.
W przeciwieństwie od innych psychoterapeutów u Pana Michała od razu skupiliśmy się nad poznawaniem własnych schematów i pracą nad nimi. Każde spotkanie przynosiło kolejne owocne odkrycia jak działa nasza psychika. Terapia u Pana Michała polega na współpracy. Otrzymujemy narzędzia, dzięki którym możemy radzić sobie pomiędzy sesjami.

Mój proces terapii trwał około roku. Byłam osobą o bardzo niskiej samoocenie i poczuciu wlasnej wartości, braku umiejętności stawiania granic.
Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom które do tej pory wykonuje, idę do przodu i śmiało mogę powiedzieć że życie po psychoterapii u Pana Michała wskoczyło na właściwe tory


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski poradnictwo psychologiczne

Polecam Pana Michała Szostkowskiego, jako psychoterapeutę który nie traktuje pacjenta "z góry". Plusem terapii u Pana Michała jest profesjonalne podejście do pacjenta. W gabinecie czułem się całkowicie komfortowo, dzięki czemu nie miałem problemu z "otworzeniem się" przed p. Michałem. Zaletą jest także dobra komunikacja mailowa z p. Michałem, ponieważ oprócz wiedzy, która przekazywana jest w gabinecie, wysyłane są drogą elektroniczną materiały dydaktyczne. Dzięki temu mogłem nie tylko przepracować swoje problemy, ale również przyswoić solidną porcję wiedzy teoretycznej, która bardzo pomaga. Polecam z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski konsultacja psychologiczna

Pan Michal jest profesjonalistą w tym co robi. Zgłosiłem się z wieloma problemami będąc na „zakręcie życiowym” po kilku spotkaniach Pan Michal wszystko dokładnie wyjaśnił i wytłumaczył, ustawił na odpowiednie tory. Co jest bardzo istotne, ze podczas pracy sami zaczynamy rozumieć siebie, ale to dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Michała, który w klarowny i jasny sposób wyjaśnia jak ta nasza głowa funkcjonuje i w jakich schematach tkwimy czasami wiele lat. Bardzo ważne jest to ze po zakończeniu terapii dalej idziemy sami mając wyznaczona droge. Nie ma tu miejsca na uzależnienie klienta od terapeuty. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta przez Pana Michała pozwala w pełni zaufać i otworzyć się na wspólna prace. Szczerze polecam każdemu kto się zastanawia, czy warto spróbować terapii. Dzisiaj jestem w innym miejscu swojego życia z jakością której nie mogłem wcześniej osiągnąć.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam Pana Michała, głównie ze względu na duże zaangażowanie i próbę zrozumienia pacjenta. Trafiłem do Pana Michała z OCD, które rozwijało się ok. 1,5 roku. Teraz widzę, że czekanie było błędem - myślę, że im szybciej podejmie się decyzję odnośnie terapii, tym krótsza ona będzie i lepsze będą jej efekty. Wciąż borykam się z pewnymi problemami, ale terapia pomogła mi je skutecznie ograniczyć. Nie tracę już tak dużo czasu jak wcześniej, a nasilenie lęków jest znacząco niższe. Pewne natręctwa jeszcze pozostały, ale wydaje mi się że teraz nie wynikają one z lęku a po prostu z przyzwyczajeń, których uczyłem się przez 1,5 roku. Wierzę, że stosując metody poznane dzięki Panu Michałowi uda mi się odzwyczaić od złych nawyków.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski poradnictwo psychologiczne

Polecam pana Michała z całego serca.
Trafiłam do jego gabinetu w trudnym momencie swojego życia. Z problemami, z którymi sama nie potrafiłam sobie poradzić. Teraz - po terapii - uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Po wsparcie terapeutyczne do p. Michała zgłosiłam się, gdy kolejny już raz doświadczyłam "epizodu mieszanego" w przebiegu Choroby Afektywnej Dwubiegunowej.
Na początku zależało mi tylko, by móc wrócić do "normalnego funkcjonowania" w życiu zawodowym i społecznym i faktycznie proponowane w ramach terapii poznawczo-behawioralnej ćwiczenia w jasnej i logicznej strukturze bardzo mi w tym pomogły.
W trakcie terapii zdecydowałam się jednak jeszcze na pogłębioną pracę nad schematami budowanych przeze mnie relacji (z zastosowaniem "terapii schematów"), co dało mi większy wgląd w siebie i możliwość świadomego wyboru tego, jakie relacje chcę tworzyć.
Przez cały ten okres intensywnej pracy nad sobą - czułam się bardzo bezpiecznie. Techniki i narzędzia proponowane przez p. Michała na terapii nie tylko były bowiem oparte na jego bardzo dużej wiedzy związanej z tymi dwoma nurtami psychoterapeutycznymi, ale również na jego umiejętności nawiązania głębokiego, empatycznego kontaktu, połączonego z bardzo mi odpowiadającym poczuciem humoru.
Jako, że nie jestem osobą mieszkającą w Szczecinie - więc dla mnie ważna i wspierająca proces zdrowienia była możliwość łączenia sesji w gabinecie z sesjami przez telefon.
Zdecydowanie mogę (i chcę) polecić p. Michała jako terapeutę dla wszystkich tych osób, które szukają wsparcia w tych momentach i sytuacjach życiowych, gdy wydaje się, że "już nic/niewiele da się zrobić", po to, by odkryć, że tak naprawdę da się zrobić jeszcze "całkiem wiele" :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski zaburzenia lękowe

Do Pana Michała trafiłam już w bardzo kiepskim stanie. Cierpię na zaburzenia lękowe, zmagałam się z wieloma objawami, między innymi: napady lęku, napady paniki, gonitwa myśli, derealizacja..miałam również ogromna blokadę jeśli chodzi o robienie rzeczy, które sprawiają mi dziś przyjemność. Mam na myśli to, ze lęk powodował, ze unikalam sytuacji,które kiedyś nie sprawiały mi problemu, w obawie o to, ze wywołają one u mnie dyskomfort i dodatkowe nasilenie objawow(np.wyjazdy poza miasto). Terapia poznawczo-behawioralna nauczyła mnie lepiej zrozumieć samo pojęcie jakim jest „lęk” i jak się z nim obchodzić. Pan Michał to przesympatyczny i rzeczowy człowiek, widać, ze to co robi nie wynika tylko z tego, ze taki ma zawód i już, ale, ze chce pomagać ludziom przy czym jest w tym wszystkim bardzo naturalny, co wpłynęło na to, ze byłam w stanie się otworzyć i przede wszystkim współpracować. Z czystym sumieniem moge polecić terapie u Pana Michała, z zaburzeniami lękowymi zmagam się już od ponad 4 lat, a tak naprawdę od kiedy trafiłam do niego na terapie, przeszłam największy progres. Poznałam wiele technik radzenia sobie z napadami lęku, zrozumiałam siebie co ułatwiło uporać mi się z wydarzeniami z przeszłości i nareszcie jestem w stanie funkcjonować jak normalny człowiek, za co bardzo dziękuje! Upór i zaangażowanie, które Pan Michał obudził we mnie, widzę nie tylko ja, ale również moi bliscy. Jestem bardzo wdzięczna Panu Michałowi za to, ze wyprowadził mnie na właściwe tory i mam zamiar podążać wskazana przez niego droga. Jeszcze raz serdecznie i z całego serca polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Rozpoczęłam terapię z powodu trudnych doświadczeń, które wydarzyly się w przeszłości oraz utraty radości i celu.Terapia u Pana Michała pomogła mi na nowo zacząć czerpać radość z życia, realizować marzenia i podnieść samoocenę. Nauczyłam się asertwnie zachowywać w relacjach z bliskimi, co podniosłojakość tych relacji.. Polecam Pana Michała jako specjalistę terapii poznawczo - behawioralnej z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Terapia byla rzeczowa, efektywna i odbywała się w atmosferze szacunku. Dzieki niej na trwałe zmieniłam myślenie o sobie i życiu, co pozwala mi być szczęliwą na co dzień.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: re-think & move Pracownia Psychoterapii Michał Szostkowski

Do Pana Michała trafiłam z zaburzeniami lękowymi oraz PTSD. Po kilku miesiącach terapii pozbyłam się leków oraz inaczej spojrzałam na swoje dotychczasowe życie oraz oswoiłam trudne wydarzenia z przeszłości. Pan Michał jest specjalistą w terapii poznawczo-behawioralnej, jest bardzo empatyczny, rzeczowy, spotkania odbywają się w atmosferze wzajemnego zaufania i dyskrecji. Potrafi bardzo jasno wytłumaczyć na czym polegają zaburzenia i symptomy związane z zaburzeniami emocjonalnymi oraz z samym procesem terapii. Dzięki terapii poprawiłam swoje relacje z bliskimi oraz wytyczyłam nowe cele życiowe i zawodowe. Terapia jest skuteczna również w przypadku osób, które zmagają się z zaniżoną samooceną. Bardzo polecam wizyty u tego terapeuty.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Michała. Spotkania pozwoliły mi na dotarcie i zrozumienia swoich emocji, poukładania ich. Pan Michał miał bardzo dobre, konstrutkywne podejście i w efekcie byłem w stanie zrozumieć siebie i zaakceptować swoją przeszłość. Terapia jest interesująca, bo Pan Michał wspera się ciekawymi narzędziami które samoczynnie wyzwoliły we mnie odpowiedzi. Polecam terapię wszystkim, którzy chcieliby "zamknąć" cięzkie rozdziały w swoim życiu i cieszyć się na nowo chwilami przyszłości.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną formą leczenia wielu zaburzeń psychicznych, szczególnie depresji i stanów lękowych. Nurt ten podkr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania