lek. dent.

Michał Szczutkowski

Stomatolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę
194 odwiedziny w ciągu 30 dni

Właściciel i pomysłodawca Centrum Stomatologii Estetycznej Aquarius Wybitny specjalista z dziedziny stomatologii estetycznej i implantologii. Michał Szczutkowski od początku swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Polecam wszystkim ceniącym pełen profesjonalizm głównie pod względem lekarskim jak również organizacyjnym i ekonomicznym.
  Osobiście przeszedłem kapitalny remont całego uzębienia kilka kanałowych , kilka implantów i koronek w tym przeszczep tkanki miękkiej .Większość zabiegów dotyczyła ratowania mojego uzębienia po leczeniach źle wykonanych przez poprzednich stomatologów.
  Poza jakością leczenia istotna była dla mnie kwestia ekonomiczna, czyli na wstępie kosztorys który jest stały, oparty na konkretnych elementach. Po zatwierdzeniu przez pacjenta następuje realizacja kontraktu.
  Nie ma takiej sytuacji że z jednym zębem przychodzi się nie wiadomo ile razy i za każdą wizytę trzeba zapłacić oddzielnie, w efekcie nie wiadomo na jakiej kwocie się zakończy.
  W firmie AQARIUS panuje porządek , świetna organizacja logistyczna, personel miły , w poczekalni nie ma tłumów.
  Moja opinia 10/10,

  Jacek Wójciak.

  Dla mnie istotnym elementem który zdecydował o podjęciu leczenia ,

  Michał Szczutkowski2016-04-07

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na konsultacji u trzech lekarzy,jako jedyny nie polecał usuwania zębów a ratowania ich i był daleki od implantów.Szukałam takiego rozwiązania moich kłopotów z zębami.Polecam,mimo wygórowanej ceny.

  Michał Szczutkowski2016-03-03

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie :)

 • A

  POZYTYWNE noty za Jego profesjonalizm. Podpisuję się oburącz - fachowiec. POLECAM. Dobrze by było gdyby cena ciut niższa dla ZDK

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • A

  Duży pozytyw. Fachowa i rzetelna pomoc medyczna czego dowodem jest doskonale i precyzyjnie wszczepiony implant. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie.

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • Pełny profesjonalizm wykonania zabiegu wszczepienia 2 implantów MIS. Dr Szczutkowski dysponuje doskonałym przygotowaniem merytorycznym i zaawansowanym zapleczem technicznym do przeprowadzania zabiegów implantologicznych (łącznie z tomografem na miejscu!), a przy tym jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. Na wykonywane implanty udziela gwarancji przy zachowaniu warunku składania wizyt kontrolnych.

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • Rowniez polecam!!! Od lat balam sie detysty i bolu zwiazanego z leczeniem zebow . Pan doktor pomogl mi uwiezyc ze dentysta dentyscie nie rowny . Zanim trafilam na fotel pana Szczutkowskiego 3 dentystow leczylo mi zeby i tylko brzydko mowiac paprali sprawe bo gdy trafilam do pana doktora trzeba bylo leczyc i plabowac od nowa bo nie byly wyleczone jak trzeba przy tym nic mnie nigdy nie bolalo w jego gabinecie a wczesniej zawsze konczylo sie okropnym bolem podczas i po zabiegu. Musze jeszcze dodac ze jest to bardzo mily dentysta ktory zna sie na tym co robi i odpowiedzial na kazde nurtujace mnie pytanie gdzie inni detysci nie mieli ochoty tlumaczyc co i po co trzeba zrobic . Nie mieszkam juz w Polsce ale zawsze jak jestem chodze tylko do tego gabinetu bo wiem ze jak wracam za granice nie musze sie martwic ze zrobiony zab za chwile sie popsuje bo jest wyleczony a nie "zaklejony" plaba jak robi wiele dentystow w angli.

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • Bardzo Dobry Stomatolog
  Robil mi przeszcep kosci z zuchwy na przod po to aby moc na nowo odbudowac gorne uzebienie
  takze implant mi zalozyl
  z czystym sumieniem Polecam Dr.Szczutkowskiego

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • Zna się gościu na rzeczy. Leczyłem kilka zębów kanałowo, a teraz czekam na implanta. Pełen profesjonalizm. Nic nie koloruje, tylko działa.

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Ponad rok temu miałam wykonywany przez Pana doktora implant zęba.Do tej pory jest wszystko w jak najlepszym porządku :-) . Jestem z Łodzi, gabinet jest w Bełchatowie i to nie stanowiło problemu w sprawnym i szybkim załatwieniu mojej sprawy. Miałam kilka pytań związanych z samym zabiegiem więc Pan doktor osobiście do mnie oddzwonił wyjaśnijąc krok po kroku jak cała procedura z wszczepieniem implantu wygląda. Sam zabieg przebiegł profesjinalnie. Zarówno w trakcie jak i po zabiegu nie odczuwałam bólu. Gabinet świetnie wyposażony a personel miły (dzwonią nawet żeby przypomnieć o zbliżającej się wizycie). Ja szczerze polecam tego lekarza.

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

 • G

  Pan doktor Szczutkowski bez wątpliwości zasługuje na najwyższą ocenę. Zachwycił mnie swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta, zawsze dokładnie przedstawia plan leczenia, wszystko szczegółowo objaśnia i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Do tego jest kompetentny i wyrozumiały. Dzięki Panu doktorowi przekonałam się, że leczenie wcale nie musi kojarzyć się z bólem i stresem. POLECAM

  Michał Szczutkowski2015-10-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Właściciel i pomysłodawca Centrum Stomatologii Estetycznej Aquarius

  Wybitny specjalista z dziedziny stomatologii estetycznej i implantologii.

  Michał Szczutkowski od początku swojej drogi zawodowej konsekwentnie i z pełnym zaangażowaniem wypracowywał obecnie wykorzystywane standardy. Długoletnie doświadczenie, dziesiątki kursów i konferencji rocznie pod okiem największych światowych autorytetów implantologii i estetyki procentuje obecnie całą rzeszą pięknie uśmiechających się i zadowolonych pacjentów.

  Kilka słów o początkach i przebiegu doświadczenia zawodowego…
  Ukończyłem I L.O. im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, a następnie studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi (2001 r.). Zaraz po stażu rozpocząłem pracę w gabinecie prywatnym w Łodzi.

  Od 2007 r. prowadzę własną praktykę. Specjalizuję się w implantologii i stomatologii estetycznej. Zajmuję się również protetyką i chirurgią periodontologiczną. Większość zabiegów wykonuję korzystając z powiększenia w mikroskopie zabiegowym.

  Od momentu zetknięcia się ze stomatologią stale poszerzam swoją wiedzę, a zawód traktuje jako pasję. Udaje mi się to dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, a także dzięki przedstawianiu swoich osiągnięć i dyskusjach na stomatologicznej internetowej grupie dyskusyjnej Endodoncja, której jestem członkiem od 2002 roku. Zainteresowanie wieloma dyscyplinami stomatologii umożliwia mi zaplanowanie i przeprowadzenie kompleksowego leczenia estetycznego. Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej – elitarnej organizacji zrzeszającej najlepszych stomatologów zajmujących się stomatologią estetyczną w Polsce. ITI – International Team for Implantology – organizacji implantologicznej o zasięgu globalnym.

  Jestem również członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontyczego - organizacji zajmującej się nowoczesnym leczeniem kanałowym oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej – stowarzyszenia skupiającego lekarzy wykonujących zabiegi w powiększeniu (przy zastosowaniu mikroskopu zabiegowego).

  W 2008 r. zostałem wpisany do prestiżowego zestawienia – „Who is who w Polsce” – encyklopedii biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków.

  Jestem autorem części Endodoncja (2 płyty) i Protetyka (2 płyty) wchodzących w skład wydawnictwa p.t. „Program edukacyjny dla stomatologów na DVD”.

  Wykładowca firmy Garmed – wyłącznego dystrybutora implantów MIS w Polsce – kursy Garmed.

  Wolne chwile wypełniam sobie aktywnością fizyczną, którą najczęściej jest turystyka górska. Interesuję się również fotografią i filmem.

  Dr Szczutkowski stworzył w CSE zgrany zespół profesjonalistów dla których największą wartością jest dobro pacjenta. Właściciel gabinetu współpracuje wyłącznie z osobami, które traktują swój zawód jako pasję.

  Zapraszamy również pacjentów z miast: Łódź i Częstochowa

Ukończone szkoły

 • I L. O. im. Mikołaja Kopernika w Łodzi
 • Akademia Medyczna w Łodzi - Wydział Lekarski Akademii Medycznej - Odział Stomatologii

Publikacje

 • Założyciel Polskiego Towarzystwa Endodontyczego
 • Założyciel Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej
 • „Program edukacyjny dla stomatologów na DVD” - autor części Endodoncja (2 płyty) i Protetyka (2 płyty)
 • Wykładowca firmy Garmed – wyłącznego dystrybutora implantów MIS w Polsce – kursy Garmed.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • „Who is who w Polsce” – wpis do encyklopedii biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków - 2008 r.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Własna praktyka od 2007 r. (Bełchatów)

Certyfikaty

Choroby

 • paradontoza
 • Jednowizytowe leczenie kanałowe
 • chirurgia estetyczna
 • regeneracja kości - sinuslift, przeszczepy kości, sterowana regeneracja kości – GBR

Zdjęcia