dr n. med.

Michał Orski

Okulista, Chirurg

38 opinii +dodaj

Umów wizytę 566 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2016 roku uzyskałem tytuł Fellow of the European Board of Ophthalmology, w 2017 roku tytuł specjalisty chorób oczu, a w 2018 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Szkolenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja okulistyczne

  Witam serdecznie trafiłem do szpitala w Rzeszowie po dwóch dniach zostałem przetransportowany do szpitala imienia Ludwika Rydygiera w Krakowie z ciężkim urazem oka prawego, kawałek metalu przebil mi oko na wylot, po dwóch poważnych operacjach konieczna była operacja witrektomi której podjął się lekarz dr. Michał Orski operacja została wykonana perfekcyjnie ze względu na umiejętności jakie posiada doktor Orski Bardzo mily z doskonałym podejściem do pacjenta, podczas badania nic mu nie umknie, każde przeprowadzone badanie jest szczegółowo konsultowane z lekarzami z oddziału okulistyki.
  Aktualnie przebywam w Wielkiej Brytanii ale na kontrolę oka staram się przyjechać do prywatnego gabinetu na Lubicza jeżeli jest tylko możliwość.
  Gorąco polecam wszystkim kto ma jakieś problemy ze wzrokiem bardzo dobry lekarz na pewno pomoże w każdym przypadku. Ja bardzo dziękuję za doskonałe leczenie gdyż pewnie już bym nie miał oka a po operacji widzę doskonale czego się nie spodziewał nikt, jednym słowem pewny lekarz życzę dalszych sukcesów w medycynie pacjent Paweł K

 • L

  Myślałam, że już nie ma takich ludzi. Człowiek z którym każdy chce mieć kontakt, człowiek któremu można zaufać. Wspaniały lekarz specjalista, miły człowiek, dobrze wychowany, dokładny, cierpliwy i wiecie rozpoznaje każdego swojego pacjenta i pamięta z czym do niego przyszedł.
  Bardzo dziękuję Panu dr Michałowi Orskiemu i imieniu swoim i mamy za trafną diagnozę (choć przyszłyśmy z inną wadą wzroku). Szybką reakcją, no i cudowne zakończenie problemów z oczami, choć wyglądało to dramatycznie.
  Lidia Surowiec w imieniu Jadwigi Machowskiej (chorej).

 • Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: usunięcie guzków na powiekach obu oczu

  W lutym 2018r. pan Michał Orski przeprowadził mi operację usunięcia guzków na obu powiekach oczu precyzyjnie tak że nie mam po zmianach śladów. Uważam,że pan doktor Orski w trakcie wizyt miał bardzo dobre podejście do mnie jako pacjenta za co serdecznie dziękuję.

 • Lokalizacja: Gabinet Prywatny

  Po dwóch udanych operacjach zaćmy na prawym, zdegenerowanym oku i lewym oku jeszcze usunięcie brodawczaka z powieki oka prawego a na wizycie pytanie po spojrzeniu na oczy - na którym oku był ten brodawczak? Tak dobrze , że trudno coś zobaczyć. Cóż więcej pisać. Pierwsza operacja była w szpitali Św, Rafała (Kraków) a dwie następne w szpitalu Rydygiera (Kraków) tak więc polecam dowolną lokalizację byle u dr Michała Orskiego. Trzeba odwagi i siły przekonywania by zdecydować się na operację nie operacyjnego oka. Jak przez przypadek trafiliście na tę opinię to zapewniam, że wszystko jest super a nawet może jeszcze lepiej. Zofia Sanok

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rzetelnym, wykwalifikowanym widać, że praca jest Jego pasją. Słucha swoich pacjentów i podczas rozmowy potrafi wyjaśnić bardzo szczegółowo, co komu dolega i przedstawia etapy postępowania w leczeniu. Posiada ogromną wiedzę i potrafi doradzić. Pan Doktor jest bardzo życzliwym człowiekiem z ogromnym sercem, uczynnym i miłym . Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualnie i dla każdego ma czas. Dziękuję za opiekę medyczna i za udany zabieg. A.Broś

 • Z

  Pragnę wyrazić wdzięczność Panu doktorowi Michałowi Orskiemu za wykonanie skomplikowanej operacji witrektomii tylnej z endolaserokoagulacją siatkówki, usunięciem zaćmy i wszczepieniu sztucznej soczewki, dzięki której odzyskałam wzrok w lewym oku. Zabieg został wykonany w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Dodatkowo chciałabym podziękować za troskę oraz ludzkie podejście do pacjenta w tych trudnych chwilach.
  Jeszcze raz dziękuję — Zofia Niedźwiedzka.

 • A

  Gorąco polecam Pana Doktora Michała Orskiego. Jestem bardzo wdzięczna za wspaniale wykonany zabieg, mojej mamie, usunięcia zaćmy oka prawego, przy jednoczesnej dystrofii plamki obu oczu. Zabieg przyniósł wspaniały efekt. Mama widzi bardzo dobrze. Pan Doktor był dla mojej mamy zawsze wyrozumiały, cierpliwy oraz serdeczny. Cierpliwie tłumaczył przebieg każdego kroku, przed i po zabiegu. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi.

  Wdzięczna pacjentka Danuta M. i córka Agata K.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja zaćmy

  Polecam Pana Doktora Orskiego w 100%. Miałem zdiagnozowaną zaćmę lewego oka. Pan doktor wykonał zabieg usunięcia zaćmy wzorowo pomimo tego, że byłem "trudnym pacjentem" z powodu nie rozszerzania się źrenicy. Mam planowany zabieg na drugie oko, również u Pana dr. Orskiego. Jacek Woźniak

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: badanie okulistyczne

  Od połowy sierpnia do listopada byłam pod opieką dr Michała Orskiego. Po okresie badań diagnostycznych wykonał operacje usunięcia brązowej zaćmy.z obu oczu.Pan doktor był zawsze serdeczny, wyrozumiały i cierpliwy. Odpowiadał na każde pytanie. Zabiegi odbyły się bezstresowo. Teraz świetnie widzę i jestem bardzo wzdzięczna p. doktorowi Orskiemu. Zofia.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: utrata wzroku w prawym oku

  Serdeczne podziękowania dla pana dr Orskiego za uratowanie wzroku mojej mamie .Wykonał skomplikowaną operacje witrektomii oko i zaćmy.Zdolny młody lekarz z wielkim sercem i wspaniałym podejściem do starszych ludzi.Serdecznie polecam tego wspaniałego lekarza .Anna Drożdż.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2016 roku uzyskałem tytuł Fellow of the European Board of Ophthalmology, w 2017 roku tytuł specjalisty chorób oczu, a w 2018 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.

  Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Oddziale Klinicznym Okulistyki Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach i w Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im L. Rydygiera w Krakowie. W trakcie specjalizacji podnosiłem swoje kwalifikacje odbywając regularne staże z zakresu diagnostyki i leczenia chorób oczu min w Flaum Eye Institute w Rochester (USA), Wilmer Eye Institute w Baltimore (USA), Ospedale Luigi Sacco w Mediolanie, Policlinico S. Orsola Malpighi w Bolonii, Ospedale „Santa Maria delle Croci“ w Ravennie.

  Regularnie uczestniczę w szkoleniach z zakresu chirurgii, a także diagnostyki okulistycznej min:
  2015 European VitreoRetinal Training School, Bremen, Niemcy
  2015 Thessaloniki International Vitreo-Retinal Summer School, Grecja
  2017 Cataract and intraocular refractive surgery, Lugano, Szwajcaria
  2018 Medical Retina, Lugano, Szwajcaria

  Regularnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach okulistycznych w Europie i USA min:
  European Society of Cataract and Refractive Surgeons Meeting (2012,2013,2014,2015,2016,2017)
  European Society of Retina Specialist Meeting (2016,2017)
  American Academy of Ophthalmology Annual Meeting

  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki i operacyjnym leczeniem zaćmy.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Staże

 • University of Rochester School of Medicine and Dentistry, Flaum Eye Institute, Rochester (NY), USA
 • Johns Hopkins School of Medicine, Wilmer Eye Institute, Baltimore, USA
 • Universita di Bolonia, Policlinico S. Orsola Malpighi, L'Unita Operativa Oftalmologia Prof. Ciardella, Bolonia, Włochy
 • Universita degli Studi di Roma "Tor Vergata", Rzym, Włochy
 • Hospital Universitario Rio Hortega, Universidad de Valladololid, Valladolid, Hiszpania
 • Eye Clinic at Ospedale "Luigi Sacco", Department of Biomedical and Clinical Science “Luigi Sacco" University of Milan
 • Ospedale "Santa Maria delle Croci" Ravenna, Włochy
więcej