Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nadżerki szyjki macicy
  • Choroby ginekologiczne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

USG piersi


Warszawska 20, Toruń

Civis Vita Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Civis Vita Centrum Medyczne Inny

Miałam 2ciaze prowadzone przez dr Michala i wykazał się dużym zaangażowaniem. Fakt jest specyficzny, mało mówi przy badaniu, ale po odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości.


R
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pana doktora z uwagi na późny termin badań prenatalnych zleconych przez mojego ginekologa. Pan doktor w czasie pierwszego usg przez całą wizytę nie odzywał się ani słowem (wiadomo ze kobieta w ciąży jest spragniona wiedzy o tym co dzieje się na ekranie usg). Po usg usiadł przy biurku, wypełniał jakieś papiery po czym powiedział, że dziecko ma niewykształconą kość nosową, i zapytał "czy wiem co to oznacza". Zlecił przeprowadzenie amniopunkcji (jak najbardziej słusznie), po czym zasugerował ze raczej nic z tej ciąży nie będzie. Wyszłam z gabinetu w totalnym szoku. Pojechałam prywatnie na kolejne usg prenatalne gdzie bardzo mnie uspokojono. Przy drugim usg, mimo iż dwóch innych lekarzy potwierdziło obecność kości nosowej, pan doktor powiedział ze musieli pomylić kość jarzmową z nosową, bo on kości nosowej nadal nie widzi. Na szczęście wyniki amniopunkcji wyszły dobrze, córeczka ma obecnie pół roku i piękny nosek. Nie neguje wiedzy pana doktora, jednak poziom zadufania w swoje umiejętności pozostawia wiele do życzenia. Podobnie podejście do pacjenta, które jest zwyczajnie pozbawione empatii.


O

Opinia z dnia 17.05.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz z bardzo dużą wiedzą i kompetencjami. Trafnie postawił diagnozę i przeprowadxił odpowiednie leczenie. Wyczerpująco udzielał informacji na temat choroby i sposobu leczenia. Empatyczny i bardzo konkretny. Bardzo polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalny ,rzeczowy ,kompetentny ,ogromna wiedza dr Michała -to wszystko sprawia ze prowadzę u niego druga ciąże ,w pełni mu ufam i jestem bardzo zadowolona ,a zadowolona mamusia to i zadowolone dzieciątko ????


Opinia z dnia 08.01.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


P

Opinia z dnia 23.04.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


S
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny, rzeczowy. Wyczerpująco odpowiadał na pytania, Prowadził moją pierwszą ciąże i jeśli będę drugi raz w ciąży to z pewnością wrócę do niego. Pod jego opieką czułam, że zależy mu na moim i córki zdrowiu. Mogę tylko polecić.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nadżerki szyjki macicy
  • Choroby ginekologiczne

Powiązane wyszukiwania