Michał Karolewski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

9 opinii +dodaj

Przez kalendarz wizyt proszę umawiać wyłącznie wskazane typy wizyt. W przypadku pozostałych zabiegów, proszę o kontakt telefoniczny. Moją pasją jest implantologia, stomatologia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: DentaUsługa: braki w uzębieniu i zjedzone zęby

  Pan Doktor Karolewski zasługuje na najwyższe uznanie. Odmienił moje życie. Przez około 2 lata leczenia : uzupełniania ubytków oraz nadbudowania zjedzonych zębów ( stres i nocne zgrzytanie ) stan mojego uzębienia i komfortu życia zmienił się radykalnie. Wcześniej myślałem przy jedzeniu głównie o tym , którą stroną uzębienia gryźć posiłek . Dzisiaj już o tym nie myślę , jem odruchowo a myśli są skierowana na to co jem , to tak jak mówisz w obcym języku i nie myślisz jak powiedzieć lecz co powiedzieć. To jest ta wielka sztuka Pana Doktora za w sumie niewielkie pieniądze w stosunku do uzyskanych efektów. Wiedza, kultura , fachowość i przyjazna atmosfera, której do tej pory nie zaznałem.

 • Lokalizacja: DentaUsługa: profilaktyka wad zgryzu

  Pan Doktor - mistrzostwo świata! Trafiłam do Pana Doktora z problemem stawu żuchwowo-szczekowego, bolesny problem, uciążliwy w trakcie jedzenia, pracy, trenowania.
  Pan Doktor odrazu solidnie - wszystko wyjaśnił opowiedział i wysłuchał. Nie wyganiał z fotela. Problem rozwiązał. Każda kolejna wizyta stawała się przyjemnością.
  Pasjonujące jest to jak Pan Doktor się rozwija i jak poszerza swoją wiedzę ;)
  Dodatkowo duży plus za pamiętanie pacjentów !
  Fachowa wiedza, pełen profesjonalizm, dołożone starania, sympatyczne wizyty!
  Teraz jest mi o wiele lepiej i mogę leczyć żeby ortodontycznie bez obawy o nawrót przypadłości!
  Bardzo polecam !

 • Trafiłam do Pana doktora Karolewskiego ponad dwa lata temu po nieciekawych przejściach u poprzedniego lekarza i dopiero teraz czuję się dobrze zaopiekowana. Pan doktor jest bardzo dokładny - dopytuje, sprawdza, analizuje, bardzo indywidualne podchodzi do pacjenta i doboru leczenia. Do tego jest posiadaczem dużego poczucia humoru, co pozwala się odstresować podczas wizyty, a to na fotelu dentystycznym nie jest takie proste :) Serdecznie polecam!

 • Bardzo kompetentny lekarz ze znakomitym podejsciem do pacjenta. Zabieg wstawiania implantow przeprowadzony perfekcyjnie i bez zadnych komplikacji. Dzieki panu Karolewskiemu moge sie w koncu usmiechac do woli . Dziekuje !

 • M

  Los sprawił, że straciłem zęby. Z tomografią szczęk odwiedziłem kilku stomatologów. Tylko dr Karolewski umiał właściwie zdiagnozować możliwości i zamiast najczęściej proponowanych mini implantów mam implanty w atrakcyjnej cenie. Serdecznie polecam. Stanisław

 • Kompetentny, przesympatyczny lekarz. do pacjenta podchodzi z dużą uwagą i troską. Wszystko rzeczowo i dokładnie tłumaczy (trafiłam do niego z zaburzeniami narządu żucia). Niezwykle szczegółowy wywiad, najlepszy, jaki miałam do tej pory u jakiegokolwiek lekarza. Polecam!

 • M

  Byłem już na 3 wizytach u doktora Karolewskiego i jestem szczerze zadowolny. Sprawnie zajął się mną i moimi zębami do tego ma niebanalne poczucie humoru co umila wizytę. Polecam

 • L

  Robiłem u Pana Karolewskiego implanty. Zabieg nie był zbyt przyjemny natomiast wszystko udało mu się znakomicie. Miły kompetentny lekarz. Nie wciska wcale najdroższych możliwych opcji i tylko stara się dobrać impland zgodnie z potrzebami pacjenta.

 • R

  U Karolewskiego leczę zęby od dłuzszego czasu i jest to chyba już koniec mojej tułaczki po dentystach którzy albo mieli wygórowane ceny albo braki w wiedzy i podejściu do pacjenta. Stomatolg kompetentny i uczciwy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przez kalendarz wizyt proszę umawiać wyłącznie wskazane typy wizyt. W przypadku pozostałych zabiegów, proszę o kontakt telefoniczny.

  Moją pasją jest implantologia, stomatologia estetyczna oraz gnatologia: leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, postępowanie w bruksizmie i leczenie jego powikłań oraz zagadnienia okluzji. Jestem specjalistą protetyki stomatologicznej i implantologiem. Wspólnie z żoną, dr n. med. Ewą Karolewską prowadzę specjalistyczną klinikę stomatologiczną Denta s.c. Współpracując z zespołem mojej kliniki prowadzę kompleksowe leczenie trudnych przypadków stomatologicznych. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach, warsztatach praktycznych i konferencjach zarówno jako słuchacz, jak i wykładowca.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Periodontologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu