Adresy (2)

Pleszowska 23-25, Prądnik Biały , Kraków
Kov-Med (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kronikarza Galla, Krowodrza , Kraków Przyjmuje na NFZ
Kraków, ul. Kronikarza Galla - przyjmuje w piątki w godz. 16-19 i we wtorku (USG) + Szpital Narutowicza (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
61 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ciąża

Profesjonalizm, zaangażowanie, doświadczenie ,perfekcjononizm.. ale przede wszystkim lekarz z ogromną empatią i troską o swoje pacjentki. Prowadziłam u Pana doktora dwie zagrożone ciąże i z pełną świadomością mogę powiedzieć że dzięki niemu mam dwoje wspaniałych i zdrowych dzieci. Na pomoc Pana doktora mogłam liczyć o każdej porze. Gdy tylko pojawiały się problemy z ciążą zawsze troskliwie się mną zajmował. Zawsze merytorycznie odpowiadał na każde pytanie, nawet na te które mogły wydawac się "głupie". Lekarz z ogromnym powołaniem. Wszystkim kobietą które planują ciąże i nie tylko z całego serca polecam Pana doktora. Ja ze swojej strony ogromnie Panu doktorowi dziękuje za to że jestem szczęśliwa mamą.
Miałam ogromne szczescie że trafiłam do takiego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz z powołaniem , na którego zawsze można liczyć .
Doktor prowadził moja ciąże , na każdej wizycie robił usg 3D na którym mogłam oglądać mojego wspaniałego synka :) zawsze serdeczny , uśmiechnięty , pomocny i bardzo dokładny . Polecam doktora , każdej kobiecie :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor prowadził moja ciążę i jestem bardzo zadowolon. Ciąża przebiegała prawidłowo ale każda wizyta u Pana doktora była przeprowadzona bardzo skrupulatnie mimo dużej ilości pacjentek Pan doktor zawsze ma czas odpowiedzieć na każde pytanie, robi dokładny wywiad. Usg nie trwa 2 minuty tylko dłużej jak się ma pytania np gdzie główka nóżki itp. Pan doktor zawsze odpowie pokaże wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Plusem jest to ze że zawsze Pan doktor mów o ze jakby się coś działo o każdej porze dnia i nocy można dzwonić ja akurat nie miałam takiej potrzeby ale sama fakt że gdyby ... to mam możliwość kontaktu. Następna ciąża również pod opieką Pana doktora


Użytkownik zweryfikowany

Polecam w 100 % pana doktora Jankiewicza. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Gdy przyjechałam na poród do szpitala dr Jankiewicz w tym dniu na szczęście pełnił dyżur. W czasie porodu naturalnego pojawiły się komplikacje. Dzięki szybkiej reakcji wspaniałej położnej p. Doroty i rewelacyjnie przeprowadzonemu cięciu przez pana dra Jankiewicza dziś mogę się cieszyć wspaniałym, zdrowym 9-miesięcznym synkiem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że tamtego dnia byłam w tak dobrych rękach. Komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie porodu są bezcenne. Naprawdę warto, polecam, nawet jeśli trzeba dojechać na wizytę 40 km, a w małym miasteczku mamy pod nosem mnóstwo gabinetów lekarskich i szpital powiatowy ( świecący pustkami) to warto. Do dnia porodu myślałam że tak wspaniale przeprowadzone akcje porodowe zdarzają się tylko na filmach. Podziwiam spokój, opanowanie pana doktora i precyzje w działaniu po ciężkim dniu. Dziękuję serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany

Ogólnie nie ma lekarza który by pasował wszystkim pacjentkom ale to że my mamy problemy to lekarz ma pomóc a nie żyć tym problemem więc nie wymagajmy za wiele. U Pana Michała robiłam badanie usg genetyczne tylko raz zrobił go dokładnie bo kilka razy sprawdzał pokazał następnego nie robiłam ponieważ trafiłam do szpitala bo miałam ciąże zagrożona od samego poczatku więc nie mogę źle powiedzieć o doktorze .


K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim Paniom tego lekarza. Prowadził moją pierwszą ciążę, która szczęśliwie się zakończyła a także drugą ciążę którą niestety straciłam... I właśnie tą sytuację chciałabym opisać. W 6 tygodni pojawiły się problemy z ciążą i wylądowałam w szpitalu. No cóż... Lekarze nie dawali mi żadnych nadziei, wręcz przeciwnie - słyszałam od nich tylko że będą mnie łyżeczkować a skoro już mam jedno dziecko to utrata drugiego nie jest aż takim problemem...
Dopiero Doktor Jankiewicz się mną zaopiekował. Nie dawał mi złudnych nadziei ale powtarzał też, że nigdy nic nie wiadomo i nie mogę się załamywać. Gdy rozmawialiśmy o ewentualnej utracie ciąży wysłuchał mnie i nie wmawiał mi, że trzeba mnie łyżeczkować (czego bardzo nie chciałam).
Gdy straciłam ciążę kazał mi natychmiast przyjechać do szpitala aby mógł mnie zbadać. Miałam jego numer telefonu i za każdym razem powtarzał żebym dzwoniła do niego o każdej porze dnia i nocy gdy tylko coś wzbudzi mój niepokój.
Chciałabym aby każdy lekarz miał w sobie tyle empatii co Doktor Jankiewicz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam dr Jankiewicza przyszłym mamą i nie tylko, jak rodzić to tylko z dr Michałem Jankiewiczem! :) Jego pomoc i wiedza jest nieoceniona!


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadził moją ciążę, korzystałam z jego usług bezpłatnie w ramach kontraktu nfz. Podczas wizyt wykazywał się dokładnością, nie śpieszył się, odpowiadał na wszystkie pytania. Na samej końcówce ciąży pojawiły się komplikacje. Dzięki szybkim decyzjom i badaniom udało mi się urodzić przez cc zdrowe dziecko. Uważam iż jako lekarza prowadzący ciążę wykonuje swą pracę bardzo dobrze.


E
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do niego od 3 lat. Bardzo miły, konkretny, bardzo dobry lekarz. Nawet umie pożartować z pacjentką, uspokoić. W szpitalu również nie jest obojętny dla pacjentek, które do niego chodzą. Ja polecam, nigdy mnie nie zawiódł.


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pana Doktora na badaniu USG genetycznym w prywatnym gabinecie i więcej do niego na pewno nie pójdę. Co do samego badania to nie mnie osądzać jego poprawność, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Jednak umawianie pacjentek na tą samą godzinę (w poczekalni były aż trzy pary kobiet, które były umówione na jedną godzinę) i pewnie przez to czekanie po 3-4 godziny na badanie w ciasnym korytarzu pełnym ciężarnych kobiet to podejście nieprofesjonalne i oznaczające brak szacunku dla drugiej osoby. Z rozmów kolejkowych wynikało, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. Ze strony lekarza był brak jakiegokolwiek komentarza. Wiadomo, że rożne sytuacje się zdarzają i badanie też może się przeciągnąć, ale przyjmowanie pacjentek o północy po 3 godzinach czekania i nie udzielanie ani słowa wyjaśnienia nie jest dla mnie nie do zaakceptowania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie