Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Profesjonalny, kompetentny i jednocześnie najsympatyczniejszy lekarz jakiego spotkałam. Wspaniały człowiek, empatyczny i cierpliwy. Wykazuje duże zainteresowanie i podchodzi podmiotowo do człowieka. Posiada ogromną wiedzę medyczną i naprawdę chce pomóc, zleca dodatkowe badania. Traktuje pacjenta z szacunkiem i zasługuje na ogromny szacunek oraz uznanie.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz bardzo profesjonalny, z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemu, tłumaczy na czym polega choroba, poświęca optymalną ilość czasu pacjentowi.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: diagnostyka

  Była to moja pierwsza wizyta, ale muszę stwierdzić, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego, a zarazem miłego medyka. Rozpoczynam leczenie kolana z Panem Doktorem. Mam nadzieję, że po jego zakończeniu będę równie zadowolony. Puki co, polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jest to lekarz, który powinien wytyczać standardy pracy z pacjentem. Nie leczy na oko tylko zbiera porządny wywiad. Zleca badania, które mają potwierdzić lub wykluczyć diagnozę, a wiedząc z jaką chorobą pacjent przychodzi leczy przyczynę problemu. I to wszystko z normalnym ludzkim nastawieniem. Ja u Pana doktora Groblewskiego dostałem to czego oczekuje się od lekarza, dlatego Polecam przez duże P!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: terapia przeciwbólowa

  Jak zwykle trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie.Przy tym serdeczność,empatia i ciepła rozmowa.Szczerze rekomenduję wszystkim chorym i połamanym.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Michał Groblewski jest bardzo profesjonalnym lekarzem ale również ciepłym i serdecznym człowiekiem. Postawił właściwą diagnozę i zastosowane leczenie już na drugi dzień przyniosło mi ulgę w dolegliwościach i bólu, z którymi zmagałam się od dwóch miesięcy.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

  Najlepszy specjalista na jakiego mogłam trafić. Do Pana doktora przyjechałam z ogromnym bólem kręgosłupa który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, zostałam dokładnie przebadana, Pan doktor zlecił dodatkowe badania, później rehabilitacje. Byliśmy z mężem zaskoczeni jak dokładnie opisał nam przyczyne moich problemów, nawet narysował nam to na kartce. Leczenie szybko dało pozytywny efekt dlatego Pan Michał zyskał nasze zaufanie, a dzięki skromności i podejściu do pacjenta, wielką sympatie. Profesjonalista i prawdziwy lekarz z powołania.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: opieka pourazowa

  Najlepszy z najlepszych. Pan doktor dokładnie tłumaczy mechanizm urazu. Pokazał jakie ćwiczenia wykonywać żeby ustąpił ból. Jest cierpliwy i empatyczny. Trafne diagnozy i szybki powrót do sprawności. Polecam w 100%!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jeden z najlepszych ortopedów, jakich znam. Po złamaniu nogi i długim okresie unieruchomienia w gipsie udałam się do Pana Doktora celem konsultacji dalszego postępowania. Jako jedyny wykazał się empatią, cierpliwością i fachową wiedzą. Zbadał dokładnie chorą nogę, sprawdził ruchomość stawów, zlecił proste ćwiczenia rehabilitacyjne do wykonania w domu, dzięki którym znacznie zmniejszyły się dolegliwości bólowe, a także skierował mnie do dalszego leczenia. Jest profesjonalistą w każdym calu, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta, nie traktuje go jak kolejnej pozycji w kalendarzu do odhaczenia, poświęca dużo uwagi. A przy okazji jest bardzo sympatycznym człowiekiem Nie dziwi mnie, że terminy do Pana Doktora (w Luxmedzie) są tak odległe.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, fachowiec, cierpliwie tlumaczyący dolegliwości, popierając sie odpowiednimi badaniami prawidłowo dobiera kuracje, pomaga, nie zbywa pacjenta, a do tego jest przesympatyczny, polecem 100%

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • polski