Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: terapia przeciwbólowa

  Jak zwykle trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie.Przy tym serdeczność,empatia i ciepła rozmowa.Szczerze rekomenduję wszystkim chorym i połamanym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Michał Groblewski jest bardzo profesjonalnym lekarzem ale również ciepłym i serdecznym człowiekiem. Postawił właściwą diagnozę i zastosowane leczenie już na drugi dzień przyniosło mi ulgę w dolegliwościach i bólu, z którymi zmagałam się od dwóch miesięcy.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

  Najlepszy specjalista na jakiego mogłam trafić. Do Pana doktora przyjechałam z ogromnym bólem kręgosłupa który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, zostałam dokładnie przebadana, Pan doktor zlecił dodatkowe badania, później rehabilitacje. Byliśmy z mężem zaskoczeni jak dokładnie opisał nam przyczyne moich problemów, nawet narysował nam to na kartce. Leczenie szybko dało pozytywny efekt dlatego Pan Michał zyskał nasze zaufanie, a dzięki skromności i podejściu do pacjenta, wielką sympatie. Profesjonalista i prawdziwy lekarz z powołania.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - ŁódźUsługa: opieka pourazowa

  Najlepszy z najlepszych. Pan doktor dokładnie tłumaczy mechanizm urazu. Pokazał jakie ćwiczenia wykonywać żeby ustąpił ból. Jest cierpliwy i empatyczny. Trafne diagnozy i szybki powrót do sprawności. Polecam w 100%!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jeden z najlepszych ortopedów, jakich znam. Po złamaniu nogi i długim okresie unieruchomienia w gipsie udałam się do Pana Doktora celem konsultacji dalszego postępowania. Jako jedyny wykazał się empatią, cierpliwością i fachową wiedzą. Zbadał dokładnie chorą nogę, sprawdził ruchomość stawów, zlecił proste ćwiczenia rehabilitacyjne do wykonania w domu, dzięki którym znacznie zmniejszyły się dolegliwości bólowe, a także skierował mnie do dalszego leczenia. Jest profesjonalistą w każdym calu, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjenta, nie traktuje go jak kolejnej pozycji w kalendarzu do odhaczenia, poświęca dużo uwagi. A przy okazji jest bardzo sympatycznym człowiekiem Nie dziwi mnie, że terminy do Pana Doktora (w Luxmedzie) są tak odległe.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, fachowiec, cierpliwie tlumaczyący dolegliwości, popierając sie odpowiednimi badaniami prawidłowo dobiera kuracje, pomaga, nie zbywa pacjenta, a do tego jest przesympatyczny, polecem 100%

 • Ł

  Pan doktor, to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie. Przyjmował mnie w Luxmedzie, gdzie już kiedyś miałam konsultacje u innego ortopedy ale bezskuteczna i można by ja nazwać pomyłką po prostu. Do Pana Michała zapisałam się ze względu i na ilość pozytywnych komentarzy, których powinno być znacząco wieksza ilość ale pewnie zapracowani pacjenci nie mają kiedy ich wystawiać a pod gabinetem czekają tłumy. Pan doktor miał świetne podejście już od pierwszej wizyty, dopytywal i wyraźnie szukał przyczyny. On naprawdę jest pasjonatem tego co robi. Obejrzał odcinek ledzwiowy osobiście jeszcze przed badaniem. Pan doktor zlecił mi badania, po których dokładnie opowiedział mi co mi jest i nawet rozrysowal. Przepisał mi leki i to za co jestem ogromnie wdzięczna - rehabilitację by ulżyć w bólu i być może usunąć jego przyczynę. Poza tym wszystkim jest to tak przesympatyczny i taki skromny, cudny lekarz, że aż nie mozna nie polecić. Przyjmuje pacjentów zawsze dodatkowo - wie że cierpią z powodów ortopedycznych więc jego drzwi zawsze stoją otworem. Dziękuję i niech się Pan nigdy nie zmienia.

 • Pan doktor Groblewski to najbardziej empatyczny lekarz z jakim miałem ostatnio okazję pracować. Dokładnie wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie (nawet rozrysował), pokazał możliwości leczenia i doradził najlepszą. Na wizycie u Pana doktora czułem się zaopiekowany i potraktowany w sposób wyjątkowy. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem. Polecam gorąco :)

 • T

  Pan doktor Michał Groblewski to lekarz którego zdrowie pacjenta jest sprawą najważniejszą,polecam tego lekarza

 • Jestem po pierwszej wizycie u Pana Michała. Podejście do pacjenta ( do człowieka przychodzącego z problemem) takie jakiego się oczekuje od lekarzy wszystkich specjalności. Słucha, pyta, odpowiada na pytania, szuka przyczyny. Konkretny, jasno i ze zrozumieniem mówi o kwestiach medycznych. Zobaczymy co po usg, ale Pan doktor nastroił mnie pozytywnie, dzięki temu nie czekam na badanie jak na wyrok.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • polski