Leśna 22/1U, 85-676 Bydgoszcz
Zapraszamy serdecznie na konsultacje psychiatryczne, Bydgoszcz, ulica Leśna 22/1U, osiedle Leśne
Telefon kontaktowy 736-98-98-98
31/10/2025
Bydgoszcz 2 adresy
Nr PWZ: 2344263
58 opiniiSpecjalista w zakresie psychiatrii. Ordynator Oddziału Uzależnień w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno na oddziałach szpitalnych jak i w pracy ambulatoryjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach psychiatrycznych. Zajmuje się problematyką uzależnień, zaburzeniami depresyjno-lękowymi, zaburzeniami osobowości oraz psychozami po substancjach psychoaktywnych. Posiada uprawnienia do wystawiania recept refundowanych oraz zwolnień lekarskich. Prowadzi konsultacje psychiatryczne także dla obcokrajowców w języku angielskim.
Leśna 22/1U, 85-676 Bydgoszcz
Zapraszamy serdecznie na konsultacje psychiatryczne, Bydgoszcz, ulica Leśna 22/1U, osiedle Leśne
Telefon kontaktowy 736-98-98-98
31/10/2025
Płatność online akceptowana
Oszczędź swój czas przed wizytą.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
58 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Trafiony wybór lekarza. Dzięki profesjonalizmowi, jakim wyróżnia się dr Danek już po kilku wizytach mógł szybko i trafnie postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie, co obecnie daje realne rezultaty w postaci poprawy samopoczucia. Uważne słuchanie doktora sprawiło, że pacjent nie czuł się osamotniony ze swoimi problemami. Polecam tego specjalistę
Lekarz który bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi. W czasie wizyty czułam się rozumiana, usłyszałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Usłyszałam konkretną diagnozę i zaraz po niej propozycję kolejnych kroków leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią oraz za miłe słowa skierowane pod adresem dr Michała Danka :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty.
Pozdrawiamy serdecznie!
Mam mieszane odczucia. Mój lekarz prowadzący był na długim zwolnieniu, przyszedłem aby kontynuować psychoterapię, ale ten Pan nie chciał przepisać mi jednego leku bez którego nie jestem w stanie funkcjonować. Powiedział, że jest konserwatywny, pozmieniał mi proporcje leków, a po tym czułem się źle. Identyczne zmiany miałem wcześniej i nie bez powodu został mi przepisany ten lek. Mam prawdopodobnie bezdech i jestem umówiony do specjalisty, prawdopodobnie ten lek nie będzie mi potrzebny (z resztą jest drogi). Lek nie wywołuje u mnie niepożądanych objawów i zachowań. Wizyta zakończyła się zmianami zażywania leków takie jak jak już miałem i lekarza prowadzącego i było źle. Zostałem bez alternatywy, nie mogę poruszać się samochodem bo zasypiam, a to dla mnie niezbędne aby zarabiać. Zostałem odgórnie potraktowany jakbym kombinował lek na RPW. Niestety odbiło się to na moim życiu i ponownie muszę pić dużo energetyków aby w ogóle coś móc zrobić. Zaznaczę, że byłem stabilny ze wszystkimi lekami
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Rozumiemy, że taka sytuacja szczególnie przy wcześniejszej stabilizacji leczenia mogła być dla Pana trudna i frustrująca.
Każdy lekarz podejmuje decyzje w oparciu o swoją ocenę stanu zdrowia pacjenta, co czasem prowadzi do zmian, nawet jeśli wcześniej schemat leczenia był inny.
Dziękujemy za opisanie swojego doświadczenia.
Doświadczenie lekarza przekłada się na trafną diagnozę i wdrożenie skutecznego leczenia. Polecam
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Bardzo dziękujemy za opinię oraz polecenie.
Pozdrawiamy :)
Wizyta przebiegła krótko ,doktor generalnie nie byl zainteresowany rozmowa ze mna,specjalnie nie dociekał jak sie czuje ,jestem ogromnie nie zadowolona z przebiegu wizyty
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo nam przykro, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby konsultacje przebiegały zgodnie z obowiązującymi standardami opieki.
Pozdrawiamy
Pan doktor w szczegółowy sposób wyjaśnia sposób leczenia i postępowania , zawsze wysłucha i rzetelnie udzieli odpowiedzi na zadane pytania . Polecam w 100% .
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią oraz za polecenie :) Cieszymy się, że jest Pan/Pani zadowolony/a z wizyty.
Pozdrawiamy serdecznie!
Bardzo mi pomógł, zwłaszcza gdy jestem na etapie faktycznych trudności życiowych,
Solidny,rzeczowy człowiek
Polecam
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za miłe słowa oraz polecenie Doktora!
Pozdrawiamy serdecznie :)
Od początku czuć zaangażowanie, serdeczność i zrozumienie.
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za podzielenie się opinię. Cieszymy się, że podejście Doktora zostało zauważone i docenione :)
Pozdrawiamy!
Była to moja pierwsza wizyta, oceniam ja pozytywnie. Nie wiem, co bedzie dalej, mam nadzieję, że ktoś mi wkońcu pomoże
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że wizyta spełniła Pana oczekiwania.
Pozdrawiamy serdecznie!
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pan doktor był konkretny, rzeczowy i dociekliwy, czyli wszystko na plus.
Centrum Zdrowia Araszkiewicz - Łaźnia Miejska
Bardzo dziękujemy za opinię!
Pozdrawiamy serdecznie :)