Lek.

Mbamu Nsonsa

Ginekolog

Adresy i kontakt

 • PRYWATNA PRAKTYKA POŁOZNICZO-GINEKOLOGICZNA

  POWSTANIA WLP 8, 88-320 Strzelno, kujawsko-pomorskie

  Sposoby płatności: Gotówka


Ostatnia opinia

 • D

  Jestem z okolic Konina do dr.Edo trafiłam po konsultacji z.lek z moich stron ,która mnie zwaliła z nóg .Mój doktor jak mogę teraz o nim napisać rozwiał moją niepewność leczę się u niego trzeci rok jest rewelacyjny,miły uprzejmy wytłumaczy wszystko co istotne.Szczerze polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  PRYWATNA PRAKTYKA POŁOZNICZO-GINEKOLOGICZNA

  POWSTANIA WLP 8, 88-320 Strzelno, kujawsko-pomorskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  54 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Jestem z okolic Konina do dr.Edo trafiłam po konsultacji z.lek z moich stron ,która mnie zwaliła z nóg .Mój doktor jak mogę teraz o nim napisać rozwiał moją niepewność leczę się u niego trzeci rok jest rewelacyjny,miły uprzejmy wytłumaczy wszystko co istotne.Szczerze polecam

  • Bardzo miły i kompetentnym. Lekarz.....pomimo mojego wieku,traktuje mnie jak normalną pacjetke. Polecam

  • P

   .Trafilismy do Pana Mbamu Nsonsa z polecenia najbliższych i nie żałowaliśmy. Pan Doktor wzbudził we mnie i męża duży szacunek i zaufanie. Poszliśmy z prośba o pomoc by pomógł nam miec dziecko(pierwsza ciaza poroniona) zlecił mężowi badania mi także. Okazało sie niedługo po wizycie jestem w ciazy tak sie cieszyliśmy i Pan doktor cieszył sie razem z nami w jego oczach było widać radośc co nie każdy lekarz umie to po sobie pokazać. Prowadził cała moja ciąże chodziłam raz prywatnie raz na nfz i zawsze traktował mnie z delikatnoscia i dużo wspierał. Teraz nawet jak ide ulicą z córeczka to sie zatrzyma pogada zapyta jak sie czujemy. Byłam z następna ciaż u pana doktora ale okazało sie że nie da jej sie uratować. WSPARCIE JAK W PRZYPADKU PANA DOKTORA JEST SUPER. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

  • J

   Bardzo sympatyczny Pan. Doświadczony i konkretny. Badanie przebiega bardzo dyskretnie. Polecam kobietą, które wybierają się pierwszy raz do ginekologa.

  • M

   Jestem od kilku lat pacjentką Dr. Mbamu Nsonsa i bardzo polecam. Kilka lat temu uratował mi życie szybką decyzja o wyczyszczeniu torbieli a we wrześniu tego roku kolejny raz miałam operację w Strzelnie, która tez przebiegła pomyślnie. Na oddziale w Strzelnie miałam miłą i opiekuńczą pomoc i opiekę zarówno ze strony Dr. Mbamu Nsonsa jak i całego personelu za co bardzo dziękuje. Czuwali przy mnie i reszcie pacjentek całą noc chodzili i pytali jak się czujemy, i czy nie potrzebujemy czegoś. Opieka całego personelu jest wzorowa i godna naśladowania :) Dr. Mbamu Nsonsa jest miłym i delikatnym lekarzem, którego szczerze i wszystkim polecam :)

  • S

   Nie polecam tego pana. "Wizytacja" po porodzie wyglądała tylko tak ze podusił brzuch i po chwili poszedł !! A żona po tygodniu trafiła na oddział bo była źle wyczyszczona po porodzie i zostały resztki łożyska w macicy !! Dodam że z pierwszym dzieckiem była dokładnie ta sama sytuacja !! Ciekawe czy by w ten sposób zrobił jak byśmy chodzili do niego prywatnie !!!!!!!!!!!!

  • M

   lekarz rewelacyjny! Bardzo mu ufam. To on wyleczył mnie w torbieli, wykrywając je przez zwykłe usg, podczas gdy wcześniej przeszłam serię, niekiedy mało przyjemnych badań, które miały wyjaśnić przyczynę, moich silnych bóli brzucha. Przez cesarskie cięcie, które mi zrobił, na świat przyszedł mój dwuletni obecnie synek. Jeśli jeszcze zajdę w ciążę, tylko jemu powierzę opiekę nad nią.

  • A

   Polecam Dr Mbamu.Gdy zaczęłam rodzić doktor kończył dyżur, ale mimo to powiedział, że pójdzie szybko na obiad i za chwilę do mnie wróci- i tak też było, nie zostawił mnie. Miałam ciężki poród i to tylko dzięki Niemu mój synek urodził się zdrowy, bo gdyby nie jego szybka decyzja i precyzja oraz jego opieka po porodzie nie byłabym taka szczęśliwa.

  • L

   Byłam dziś u tego doktora na wizycie kontrolnej po ciąży. Potraktował mnie oschle.ZERO wywiadu odnośnie przebiegu ciąży i porodu. Badanie trwało sekundy. Nie pytając o zgodę zapisał tabletki antykoncepcyjne których nie chce. Nie powiedział ani słowa o bliźnie, która moim zdaniem wygląda fatalnie. SZKODA słów. Może gdybym prywatnie poszła to by wykazał się zainteresowaniem.

  • A

   Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy na temat tego lekarza. Dr. Mbamu prowadził wszystkie 3 moje ciąże łącznie z porodem. Pełen profesjonalizm oraz troska o zdrowie pacjentki na oddziale. Pomógł bardzo wielu kobietom z naszego regionu bez względu na pozycje społeczną i wszyscy o tym doskonale wiedzą tutaj. To świetny specjalista, który potrafi pomoc nawet w trudnych przpadkach!!