lek. dent. Mateusz Trafalski

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Wrocław 1 adres

Nr PWZ: 2004826

20 opinii

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna


Adres

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

20 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Polecam wyrywanie zęba szybko, bardzo umiejętnie i bezboleśnie. Podejście lekarza bardzo empatyczne. Naprawdę godny polecenia lekarz

     • Inny  • 

  • R

    dziś wyrywałem 8, trudny przypadek, we Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta ,świetna robota, polecam

     • Inny  • 

  • A

    Najlepszy na świecie. Niedługo się znów wybieram do Pana doktora i co najważniejsze już się nie boję.

     • Inny  • 

  • D

    Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnione, pacjent czuje się zaopiekowany, profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg perfekcyjnie wykonany, można bezwarunkowo zaufać. Dziękuję Panie Doktorze.

     • Inny  • 

  • N

    Bylam dzisiaj wyrwać u Pana Mateusza dwie szóstki ( same korzenie) na NFZ. Bylam przerażona i zdziwilam się, ze zabieg trwał tak krótko i bezboleśnie. Jak rwać to tylko u Pana Mateusza.

     • Inny  • 

  • B

    Byłem na Dobrzyńskiej w ramach NFZ, pan doktor podszedł bardzo profesjonalnie, wszystko wyjaśnił, dolna ósemka wyrwanie i zeszycie w pół godz. Polecam wszystkim tego lekarza!

     • Inny  • 

  • M

    Do Pana doktora trafiłam w przychodni na Dobrzyńskiej we Wrocławiu. Miałam do chirurgicznego usunięcia siódemkę. Denerwowałam się tak, że aż się trzęsłam, Pan doktor podszedł do mnie z ogromną empatią, jak człowiek do człowieka. Bardzo polecam!

     • Inny  • 

  • O

    U dr. Trafalskiego usuwałam dziś ósemkę w przychodni na ul. Dobrzyńskiej. Pan dr. jest człowiekiem uprzejmym i rzeczowym, zostałam dokładnie poinformowana o ewentualnych skutkach ubocznych. Zabieg został przeprowadzony szybko i profesjonalnie, ja myślałam że jesteśmy dopiero w połowie drogi, a pan doktor mówi że ząb już usunięty :) polecam serdecznie dra Trafalskiego, to profesjonalista, a jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość się u niego leczyć

     • W innym miejscu usunięcie ósemki  • 

  • J

    Byłam u doktora Trafalskiego na usuwaniu 'zatrzymanej' ósemki. Na NFZ. Oczywistym jest, że miałam pełno obaw - niepotrzebnie. Zabieg oczywiście nie należy do najprzyjemniejszych ale też nie był specjalnie nieprzyjemny. Lekarz przeprowadził go możliwie szybko, cały czas dbając o komfort pacjenta (również a może przede wszystkim psychiczny). Usuwanie przebiegło bardzo sprawnie. Czeka mnie jeszcze usuwanie 3 ósemek i z pewnością każdą usunę u Doktora Trafalskiego. Nie mam żadnych uwag :)

     • W innym miejscu chirurgiczne usuwanie zębów  • 

  • wizyta odbyła sie w Akademickiej Poliklinice na ul. Krakowskiej we Wrocławiu.
    Zabieg to chirurgiczne usunięcie ósemki dolnej.
    Co prawda część zabiegu, tj, znieczulenie i szycie wykonywała studentka stomatologi ( tak mi sie wydaje ) . To zabieg był wykonany w 100% profesjonalnie.
    Zostałem poinformowany co " po usunięciu " .
    Dzis byłem na zdjeciu szwow.
    Polecam !
    Wg mnie najlepszy w swoim fachu :)

     • W innym miejscu  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Mateusz Trafalski

Witam. Leczenie o które Pani pyta przeprowadza się na jednej lub dwóch wizytach. Zanim podejmie się decyzję o leczeniu konieczne jest wykonanie zdjęcia tego zęba i pantomogramu. Mając te… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania