mgr

Mateusz Pyrzak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

64 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Umiejętność słuchania
Leczenie dolegliwości bólowych pleców

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: bole kolana kregoslupa barku

  Po prostu świetny fachowiec w swojej dziedzinie który zawsze pomoże w dolegliwościach ja jestem bardzo zadowolony z wizyt do tego bardzo sympatyczny i pomocny człowiek polecam z całą pewnoscia

  Mateusz Pyrzak2018-07-19

  Dziękuję za miłe słowa:) Cieszy mnie Pani zadowolenie. Dla mnie jest to największa pochwała. Życzę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego!

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: bóle przewlekłe kręgosłupa

  Moje wrażenia po drugiej już wizycie są bardzo pozytywne, stąd też przewiduję następne zabiegi. Terapia manualna wykonywana przez p. Mateusza daje wymierne rezultaty, choć w przypadku przewlekłych dolegliwości natychmiastowych efektów trudno się spodziewać.
  Umiejętności terapeuty są na najwyższym poziomie, kultura osobista i atmosfera stworzona podczas zabiegów - również .

  Mateusz Pyrzak2018-07-13

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że ogólne wrażenie nt mojej osoby, przeprowadzonych wizyt i efektów terapii jest pozytywne. Na pewno praca z zaburzeniami przewlekłymi jest dłuższa, trudniejsza, a efekty mogą pojawiać się później lub nie być aż tak spektakularne jak w przypadku "świeżych" dysfunkcji. Dlatego tak ważne jest podejmowanie terapii, leczenia najszybciej jak to możliwe - do czego zachęcam. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 • T
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Zgłosiłem Panu Mateuszowi ból uda. Zajął się nim dość szybko.
  Efekt czułem już na drugi dzień. Brawo panie doktorze za trafną diagnozę. Polecam !!!

  Mateusz Pyrzak2018-07-12

  Dziękuję bardzo za dodanie opinii i oczywiście za brawa :) cieszę się, że diagnoza była trafna i mogłem kolejny raz pomóc. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja, zabieg terapii manualnej)

  Po wizycie u Pana Mateusza mój ból mięśni ustąpił. Szybka, trafna diagnoza i bardzo miła atmosfera.Wiem na czym polegała moja kontuzja, co robić, żeby zapobiec jej nawrotowi, a także jak poprawić swoją postawę. Polecam!

  Mateusz Pyrzak2018-06-19

  Bardzo dziękuję za dodanie opinii i jednocześnie przepraszam, że odnoszę się do niej dopiero teraz. Bardzo miłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc i przekazać Pani wiedzę, która (mam nadzieję) pomoże eliminować złe nawyki, a tym samym nie dopuści do pogorszenia. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Mateusz to znakomity specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Bardzo rzeczowo i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, stara się wszystko wyjaśnić i rozwiać każdą wątpliwość; co jest niezmiernie ważne w procesie leczenia, bo zdecydowanie łatwiej pracować nad likwidowaniem pewnych dysfunkcji, jeśli rozumie się ich istotę oraz przyczyny powstawania i sposoby przeciwdziałania. Dla mnie bardzo dużym atutem jest właśnie to, że mogę spokojnie o wszystko dopytać i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.
  Uważam również, że dobór ćwiczeń dokonany przez Pana Mateusza w odniesieniu do mojego problemu jest trafny bo widoczne są ich efekty, ale ważne również, że ćwiczeń tych nie jest zbyt dużo, nie są zbyt skomplikowane i możliwe do sumiennego codziennego wykonywania.
  Pan Mateusz poza tym podchodzi do pacjenta kompleksowo i zwraca uwagę na inne dysfunkcje postawy poza tymi, które stały się przyczyną wizyty, co jest również bardzo cenne dla pacjenta. Szczerze polecam Pana Mateusza wszystkim zainteresowanym:)

  Mateusz Pyrzak2018-05-29

  Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Jest mi niezmiernie miło. Cieszy mnie Pani zadowolenie. Napisała Pani chyba o wszystkich aspektach na jakich mi zależy podczas pracy z Pacjentem. Uważam, że to ja jestem dla Pacjenta, a nie Pacjent dla mnie. Jeszcze raz dziękuję za podzielnie się opinią. Życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: terapia manualna

  Do pana Mateusza trafiłem z zaburzeniami kręgosłupa spowodowanym wyczynowym graniem w tenisa ziemnego. 1 wizyta wystarczyła, aby podać diagnozę i zaplanować leczenie. Efekty są praktycznie natychmiastowe pozbyłem się bólu oraz stale pracuje nad dalszym odzyskiwaniem proporcji sylwetki.

  Mateusz Pyrzak2018-05-15

  Dziękuję za dodanie opinii. Jest mi bardzo miło, że mogłem Panu pomóc i jest Pan zadowolony z wizyty oraz efektów. Faktycznie nastąpiła bardzo duża poprawa. Jednak to nie tylko moja zasługa, ale również zasługa Pana ciężkiej pracy oraz samokontroli. Proszę postępować tak dalej, a na pewno problem pleców nie powróci. Pozdrawiam!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: ból stawu skroniowo-żuchwowego, wada postawy

  Pan Mateusz bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do wizyty. Odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości. Efekt pracy fizjoterapeutycznej jest widoczny niemal od razu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Mateusz Pyrzak2018-04-06

  Dziękuję Panu za dodanie opinii. Bardzo miło jest czytać takie słowa. Cieszę się, że efekty naszej pracy oraz przebieg wizyty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: silne bole kregoslupa

  Nie wyobrazam sobie zeby kiedykolwiek zabraklo Pana- bo kto tak z poswieceniem pomoglby mi pokonac ten straszny bol kregoslupa i nie tylko. Niech Pan zyje wiecznie i pomaga cierpiacym

  Mateusz Pyrzak2018-04-06

  Ahhhhh...Pani Tereso, bardzo dziękuje za super komentarz. Bardzo mnie cieszy, że mogłem Pani pomóc i w takim razie kontynuuję dalej swoją życiową misję i lecę pomagać kolejnym cierpiącym! Życzę wszystkiego najlepszego!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Wizyta u Pana Mateusza przebiegała w miłej atmosferze, wszystkie moje dolegliwości kręgosłupa zostały wysłuchane oraz Pan Mateusz wnikliwe i zaangażowanie zapoznał się z wynikami badań. Dostałem szereg informacji na temat moich dolegliwości oraz instrukcje jakie postawy kręgosłupa muszę starać się przybierać na co dzień, aby dolegliwości ustępowały. Po zabiegu poczułem lekkie zmniejszenie bólu. Liczę, że kolejny wizyty pozwolą na jeszcze większą niwelacje moich dolegliwości. Serdecznie polecam.

  Mateusz Pyrzak2018-03-29

  Dziękuję, że znalazł Pan czas, aby podzielić się opinią z innymi. Jest to na prawdę ważne, zwłaszcza dla osób, które szukają pomocy. Miło mi, że wizyta spełniła Pana oczekiwania i wyszedł Pan ode mnie z mniejszym bólem i bogatszy o pewną wiedzę. Ćwiczenia oraz torowanie prawidłowych nawyków, to klucz do sukcesy. Zawsze staram się uważnie słuchać Pacjenta i dobrze przeprowadzić wywiad oraz badanie. Często już po tej części można postawić prawidłową diagnozę. Tak jak wspomniałem cieszy mnie, że już odczuł Pan lekką poprawę. Myślę, że z każdym kolejnym dniem i z każdą wizytą będzie coraz lepiej. Pozdrawiam.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie już od razu poczułem ulgę, gdzie męcze się już od ponad dobrego roku. Mega sympatyczny człowiek chcący nieść pomoc. Fajnie przekazana wiedza jak i fajny przebieg całej wizyty. Indywidualne podejście do pacjenta, .. generalnie wszystko super :) bardzo na plus :)

  Mateusz Pyrzak2018-03-28

  Na wstępie dziękuję za dodanie opinii. Bardzo mnie cieszą Pana słowa. Zależy mi na tym, aby wszystko przedstawiać w sposób jak najbardziej zrozumiały dla Pacjenta. Uważam, że obok samej terapii jest to druga niezwykle ważna kwestia. Im Pacjent jest bardziej świadomy swojego problemu, tym mniej popełnia błędów w życiu codziennym jak np. w przyjmowaniu prawidłowej postawy, wykonywaniu pewnych czynności, eliminowaniu złych nawyków.
  Moim zdaniem, obowiązkiem jest indywidualne podejście do każdej osoby. Niejednokrotnie wspominałem o tym, że te same odczucia bólowe, w tej samej okolicy mogą być wywołane dwoma różnymi zaburzeniami. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji Poradni Lekarzy Rodzinnych s.j. oraz od kilku lat prowadzę prywatną działalność fizjoterapeutyczną.

  W gabinecie, podczas pracy z pacjentem, wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas 5-letnich studiów magisterskich, licznych kursów oraz szkoleń z zakresu terapii manualnej (m.in. wg koncepcji dr Ackermann'a, terapię czaszkowo-krzyżową wg koncepcji Upledger'a) oraz leczenia tkanek miękkich (techniki energizacji mięśni - MET, techniki aktywnego rozluźniania - TAR, techniki mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych - TP, masaż głęboki oraz klasyczny).
  Dodatkowo zajmuję się klasyczną rehabilitacją osób po urazach kończyn oraz w różnych jednostkach chorobowych.

  Do każdego pacjenta, oraz jego problemu, staram się zawsze podchodzić indywidualnie. Przykładam dużą wagę, aby rutyna nie była obecna w mojej pracy. Nawet ten sam ból, tej samej okolicy u każdego pacjenta może być wywołany różnymi dysfunkcjami.
  Zawsze z Pacjentem staram się dużo rozmawiać, ale również go słuchać, wyciągać wnioski, by znaleźć przyczynę dolegliwości. Staram się wytłumaczyć powstawanie danej dysfunkcji oraz przedstawić plan rehabilitacji.

  Zachęcam do kontaktu oraz umawiania wizyt.

  UWAGA!!
  Od 1 lutego 2018 r. nastąpiła zmiana lokalizacji gabinetu. Nowy adres to ul. Gdańska 112 lok. 108 w Łodzi. Gabinet mieści się w podwórzu kamienicy za automatyczną bramą (przy bramie domofon), w budynku po lewej stronie, 4 drzwi.

  Podczas umawiania wizyt w serwisie www.znanylekarz.pl będą Państwo mieli do wyboru 5 opcji: Konsultacja fizjoterapeutyczna (ok. 30 min.), zabieg terapii manualnej (ok. 40 - 60 min.) rozdzielone na pierwszą wizytę oraz kolejne wizyty, masaż klasyczny (ok. 45 - 60 min.) oraz praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania (ok. 90 min.).
  Konsultacja jest przewidziana dla osób, które tylko chcą uzyskać poradę dotyczącą danego schorzenia. Natomiast osoby, które chciałyby od razu mieć wykonany zabieg zachęcam do wybierania opcji zabieg terapii manualnej z dwóch powodów: w cenie i czasie trwania zabiegu wliczona jest konsultacja oraz zabieg.

  Cena wizyty (uzależniona od rodzaju zabiegu):
  - konsultacja fizjoterapeutyczna - 60 zł
  - pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg TM) - 150 zł
  - zabieg terapii manualnej (2-ga wizyta i więcej) - od 80 zł do 140 zł
  - masaż - od 60 zł do 70 zł
  - zabieg o przedłużonym czasie trwania - od 120 zł do 200 zł

  Więcej informacje na mojej stronie: www.rehabilitacjanaturalnie.pl
  Oferta, Cennik, Dojazd.

  Do zobaczenia!!!

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Praca dyplomowa pt. "Porównanie skuteczności terapeutycznej metod terapii manualnej wg koncepcji dr Ackermanna i wg koncepcji Upledger'a, u pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi regionu lędźwiowo-miedniczno-biodrowego"

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im WAM Centralny Szpital Weteranów, zakład Rehabilitacji (Łódź)
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi (Łódź)
 • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy, Praktyki senatoryjne (Ciechocinek)
 • Przychodnia rehabilitacyjna "Dobry Start" (Warszawa)
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej