Umów wizytę Zapytaj lekarza 56 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  ul.Prezydenta Gabriela Narutowicza 35 lok. 14, Śródmieście
  90-125 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat

  Usługi

  Pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej) 150 zł
  Praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania od 100 zł
  Zabieg terapii manualnej (kolejna wizyta) od 80 zł
 • "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Gdańska 112/114
  90-508 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat

  Usługi

  Pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej) 150 zł
  Zabieg terapii manualnej (kolejna wizyta) od 80 zł
  Konsultacja fizjoterapeutyczna 60 zł
  Praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania od 120 zł
  Zwykła wizyta
 • Poradnia Lekarzy Rodzinnych s.c.

  Batalionów Chłopskich 14[113], Polesie
  94-058 Łódź, łódzkie

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji Poradni Lekarzy Rodzinnych s.c. oraz od kilku lat prowadzę prywatną działalność fizjoterapeutyczną.

  W gabinecie, podczas pracy z pacjentem, wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas 5-letnich studiów magisterskich, licznych kursów oraz szkoleń z zakresu terapii manualnej (m.in. wg koncepcji dr Ackermann'a, terapię czaszkowo-krzyżową wg koncepcji Upledger'a) oraz leczenia tkanek miękkich (techniki energizacji mięśni - MET, techniki aktywnego rozluźniania - TAR, techniki mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych - TP, masaż głęboki oraz klasyczny).
  Dodatkowo zajmuję się klasyczną rehabilitacją osób po urazach kończyn oraz w różnych jednostkach chorobowych.
  Zawsze staram się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta oraz jego problemu. Nie podchodzę rutynowo do danego schorzenia. Nawet ten sam ból, tej samej okolicy u każdego pacjenta może być wywołany różnymi dysfunkcjami.
  Zawsze z Pacjentem staram się dużo rozmawiać, ale również go słuchać, wyciągać wnioski, by znaleźć przyczynę dolegliwości. Staram się wytłumaczyć powstawanie danej dysfunkcji oraz przedstawić plan rehabilitacji.

  Zachęcam do kontaktu oraz umawiania wizyt.

  UWAGA!!
  Od lutego 2018 r. nastąpi zmiana lokalizacji gabinetu. Nowy adres to ul. Gdańska 112 w Łodzi. Na portalu znanylekarz.pl uruchomione będą dwa kalendarze. Jeden z nich będzie przypisany do obecnego adresu (ul. Narutowicza 35 lok. 14), jednakże z początkiem lutego 2018r. zostanie zablokowany. Od tego czasu nie będzie możliwości umawiania wizyt pod tym adresem.
  Drugi kalendarz, który zostanie uruchomiony wraz z początkiem stycznia 2018r., będzie przypisany do nowego adresu (ul. Gdańska 112) i umożliwi zapisy na wizyty od lutego 2018r.

  Podczas umawiania wizyt w serwisie znanylekarz.pl będą Państwo mieli do wyboru 4 opcje: Konsultacja fizjoterapeutyczna (ok. 30 min.), masaż klasyczny (ok. 45 - 60 min.), zabieg terapii manualnej (ok. 40 - 60 min.) oraz praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania (ok. 90 min.).
  Konsultacja jest przewidziana dla osób, które chcą tylko uzyskać poradę dotyczącą danego schorzenia. Natomiast osoby, które cierpią z powody jakiejkolwiek dolegliwości zachęcam do wybierania opcji zabieg terapii manualnej z dwóch powodów: w cenie i czasie trwania zabiegu wliczona jest już konsultacja oraz od razu możemy wykonać zabieg nie tracąc w ten sposób terminu wizyty.

  Cena wizyty (uzależniona od rodzaju zabiegu):
  - konsultacja fizjoterapeutyczna - 50 zł
  - pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg TM) - 130 zł
  - zabieg terapii manualnej (2-ga wizyta i więcej) - od 80 zł do 130 zł
  - masaż - od 60 zł do 70 zł
  - zabieg o przedłużonym czasie trwania - od 100 zł do 150 zł

  Gabinet znajduje się przy ulicy Narutowicza 35 lok. 14 (do końca stycznia 2018r.).
  UWAGA! Jest to kamienica narożna i wejście do gabinetu jest od ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej (ul. POW - ulica dojazdowa do Dworca Fabrycznego), przez salon Namisz Day Spa.

  Więcej informacje na mojej stronie: www.rehabilitacjanaturalnie.pl
  Oferta, Cennik, Dojazd.

  Do zobaczenia!!!

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Praca dyplomowa pt. "Porównanie skuteczności terapeutycznej metod terapii manualnej wg koncepcji dr Ackermanna i wg koncepcji Upledger'a, u pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi regionu lędźwiowo-miedniczno-biodrowego"

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im WAM Centralny Szpital Weteranów, zakład Rehabilitacji (Łódź)
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi (Łódź)
 • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy, Praktyki senatoryjne (Ciechocinek)
 • Przychodnia rehabilitacyjna "Dobry Start" (Warszawa)
więcej

Certyfikaty

Choroby

 • ból pleców
 • bóle mięśni
 • bóle stawów
 • bóle głowy
 • mrowienia i drętwienia
 • ograniczenie ruchomości
 • zaburzenia czucia
 • ból barku
 • rwa barkowa
 • rwa kulszowa
 • łokieć tenisisty
 • wady postawy
 • migreny
 • rehabilitacja po urazach kończyn (złamania, skręcenia)
 • zamrożony bark
 • zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych
 • zawroty głowy
 • szumy uszne
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie dodam nic nowego czego by nie było w ocenach inny osób, więc potwierdzę pełen profesjonalizm i chęć pomocy na rzecz pacjenta ze strony pana Mateusza. Bardzo pozytywny człowiek, znający się na rzeczy, który w razie wątpliwości wytłumaczy wszystko w odpowiedni, zrozumiały sposób. Po wyjściu z gabinetu czułem się o niebo lepiej. W 100% polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: zabieg terapii manualnej

  Do Mateusza trafiłam (kilka miesięcy temu) z polecenia i sama teraz go wszystkim polecam!

  Zwróciłam się do niego z bólem nadgarstków - już po pierwszej wizycie ból był mniejszy, a po kilku następnych minął. Dodatkowo Mateusz znalazł przyczynę moich częstych bólów głowy - po kolejnych wizytach są one rzadsze. Ponieważ jestem osobą aktywną fizycznie, regularnie uczęszczam na wizyty do Mateusza. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, Mateusz do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie oraz indywidualnie, bardzo cenię sobie naszą koleżeńską relację i jego zaangażowanie.
  Według mnie fizjoterapia to nie tylko jego zawód ale przede wszystkim pasja.

  mgr Mateusz Pyrzak2018-01-03

  Dziękuję Ci Asiu za dodanie opinii na temat mojej terapii oraz kilku miłych słów o mnie samym. Cieszę się, że poznaliśmy się u mnie w gabinecie i mogłem Ci pomóc uporać się z Twoimi dolegliwościami. Najważniejsze, abyś czuła i widziała efekty naszej pracy. Uważam, że każdy powinien wykonywać swoją pracę z pasją, wtedy zaangażowanie i efekty przyjdą same. Pozdrawiam Cię!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: zabieg terapii manualnej (kolejna wizyta)

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Mateusza .Pojawiłem się u niego ze straszliwymi bólami kręgosłupa. Ból towarzyszył mi ciągle, nasilał się przy każdej pracy.
  Po kilku zabiegach bóle praktycznie znikły, a ja dzięki pomocy Pana Mateusza mogę normalnie funkcjonować, jest on znakomitym fizjoterapeutą , którego mogę polecić każdemu.

  mgr Mateusz Pyrzak2017-11-21

  Dziękuję Panu za dodanie opinii. Domyślam się, że ból, który uniemożliwia normalne, codzienne funkcjonowanie jest uciążliwy i męczący. Dlatego tym bardziej cieszę się, że mogłem pomóc i Pana dolegliwości ustąpiły. Trzymam kciuki, aby ten stan utrzymywał się jak najdłużej. Proszę na siebie uważać oraz dbać o swoje zdrowie i zdrowie pleców :) Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Mateusza i bardzo polecam.profesjonalne podejście do pacjenta,super masaż tkanek głębokich ..juz po pierwszym zabiegu czuje sie duzo lepiej (a jestem ciężkim przypadkiem ) i juz umowilam sie na kolejna wizyte.co wiecej bardzo sympatyczny Człowiek i przemiła atmosfera, bez stresu na luzie.polecam jak najbardziej.

  mgr Mateusz Pyrzak2017-11-07

  Dziękuję za dodanie opinii. Każdą wizytę staram się poprowadzić profesjonalnie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z przebiegu wizyty oraz z efektów jakie już udało nam się uzyskać. Jak Pani sama wspomniała, praca z Pani "zaburzeniami" nie jest, i nie będzie łatwa, ale...musimy zawalczyć o Pani zdrowie. Dziękuję za miłe słowa w kierunku mojej osoby. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby było tylko lepiej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Do gabinetu OdNowa trafiłam, dzięki portalowi znanylekarz. Bardzo dobre opinie, zachęciły mnie do umówienia się na konsultacje i nie rozczarowałam się. Byłam u kilku fizjoterapeutów z bólem kręgosłupa. Niestety po tych wizytach nie było poprawy. Pan Mateusz wysłuchał mnie, obejrzał wyniki moich badań, udzielił zrozumiałych i wyczerpujących informacji dotyczących stanu mojego kręgosłupa. Zdiagnozował przyczynę bólu i od razu przeszedł do zabiegu. Już po pierwszej wizycie odczułam wielką ulgę. Pan Mateusz jest cudownym fizjoterapeutą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem pewna , że mój kręgosłup jest w dobrych rękach. Serdecznie polecam!

  mgr Mateusz Pyrzak2017-10-23

  Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Niezmiernie mi miło, że już po pierwszej wizycie odczuła Pani poprawę. Cieszę się, że mogłem kolejnemu Pacjentowi pomóc w jego dolegliwościach i przynieść ulgę. Jeszcze raz dziękuję za opinię, bo tak jak Pani wspomniała, jest to ważny czynnik przy wyborze miejsca i specjalisty. Pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: silny bol kregoslupa

  Na wstępie zaznaczam iż pierwszy raz wystawiam opinie ale Pan Mateusz zasługuje na wystawienie mega pozytywnej opinii. Jest to specjalista który naprawdę pomaga i już po pierwszej wizycie czułam iż mój kregoslup trafił w dobre ręce. Warto umówić się do Pana Mateusza na dłuższą 1 h wizytę gdyż 15 min na konsultacje i wywiad a później na "naprawe".Mój kregoslup był w złym stanie od lędźwiowego do piersiowego i szyjnego gdzie miałam dretwienia ręki...itd. Pan Mateusz odblokowal mi mięśnie poprzez naciski w różnych miejscach i proszę mi wierzyć to działa i nareszcie nie czuje bólu. To specjalista godny polecenia i bardzo sympatyczny czlowiek:)

  mgr Mateusz Pyrzak2017-10-10

  Dziękuję za dodanie opinii i bardzo ciepłe słowa. Najważniejsze, że dolegliwości bólowe ustąpiły. Życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Wielkie zaangażowanie i pasja, profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu i bardzo miła atmosfera spotkań - takie wnioski nasuwają mi się po wizycie złożonej u doktora Mateusza Pyrzaka. Zdecydowanie polecam !

  mgr Mateusz Pyrzak2017-09-14

  Dziękuję Panu za dodanie opinii. Miło czytać takie słowa. Cieszę się, że spełniłem oczekiwania i jest Pan zadowolony z przebiegu wizyty. Wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

 • E
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: zabieg terapii manualnej (kolejna wizyta)

  Bardzo miły i fachowy specjalista. Podczas zabiegu panowała bardzo przyjazna atmosfera co dodatkowo wpłynęło na moją jak najbardziej pozytywną ocenę.

  mgr Mateusz Pyrzak2017-08-29

  Dziękuję za podzielenie się opinią z innymi. Cieszę się, że udało się stworzyć miłą atmosferę. Staram się, aby tak bylo, ponieważ Pacjent musi się czuć komfortowo, aby się w pełni rozluźnić. Pozdrawiam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Zazwyczaj wystawiam mało opinii, ponieważ brakuje mi na to czasu. Jednakże tym razem głęboko czuję, że jestem to winien Panu Mateuszowi. A to z dwóch powodów: 1. zapisując się na wizytę u tego specjalisty sam kierowałem się opiniami na Jego temat, a po 2. jestem szczerze zachwycony przebiegiem wizyt. Zacznę od tego, że od 2 lat szukam pomocy, gdyż cierpię na przeciążeniowe bóle pleców w dolnym odcinku,a od niedawna doskwiera mi ból szyi, głowy oraz mrowienie prawej ręki. Pomijam wizyty u lekarzy specjalistów bo w wielkim skrócie to tragedia (głównie leki przeciwbólowe i rozluźniające mięśnie). Inni stwierdzali, że "taki mój urok" lub stresy. Lekko już zrezygnowany umówiłem się do Pana Mateusza. I tu wielkie zaskoczenie. Nie dość, że młody człowiek, pełen energii to dokładnie mnie wysłuchał, przeczytał wszystkie opisy badań, sam zbadał, wszystko mi wytłumaczył, omówił, obalił pewne mity, przedstawił plan działania i zalecił ćwiczenia. I co najważniejsze problemy z moją "górą" praktycznie się skończyły (pomijam, że niektórzy lekarze już przesądzili moje losy - raczej operacja, bo nic nie pomoże), a dół nie do końca odpuścił, ale jest o niebo lepiej. Zresztą sam Pan Mateusz mówił, że procesy regeneracyjne jeszcze trochę potrwają. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i udzielone wsparcie. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto...to moim zdaniem naprawdę warto! Pozdrawiam S.K.

  mgr Mateusz Pyrzak2017-08-21

  Uprzejmie dziękuję za tak wyczerpującą opinię i cieszę się, że mimo wszystko znalazł Pan czas, aby się nią podzielić z innymi. Tak jak Pan napisał, takie opinie często są jedyną wskazówką dla osób szukających pomocy. Cieszę się również, że wizyty przynoszą oczekiwane efekty oraz mam nadzieję, że udało mi się wskrzesić w Panu iskierkę nadziei, że nie jest na nic za późno i można Panu pomóc. Jeszcze raz dziękuję za opinię i pozdrawiam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: terapia manualna

  Pan Mateusz to absolutnie bezkonkurencyjny profesjonalista. Pod jego opiekę lekarską trafiłam kilka lat temu. Gdyby nie jego zaangażowanie i chęć do pomocy to do tej pory pewnie chodziłabym z jedną nogą krótszą i obolałym, poskręcanym na wszystkie strony świata kręgosłupem ;)) Jeśli ktoś szuka dobrego fizjoterapeuty to na pewno nie znajdzie lepszego, na prawdę godny polecenia.

  mgr Mateusz Pyrzak2017-08-16

  Dziękuję za dodanie opinii oraz zaufanie. Hmmm...z tym kręgosłupem to mogłoby to się tak skończyć ;) Dzięki mojej pracy ale przede wszystkim Twojemu zaangażowaniu w ćwiczenia i wyrabianiu prawidłowej postawy, myślę, że osiągneliśmy całkiem niezłe efekty. Tak trzymaj Gabi!