Umów wizytę Zapytaj lekarza 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  ul. Gdańska 112 lok. 108 (4-te drzwi w budynku po lewej stronie w głębi podwórza), Łódź-Polesie
  90-508 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat

  Usługi

  Pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej) 150 zł
  Zabieg terapii manualnej (kolejna wizyta) od 80 zł
  Konsultacja fizjoterapeutyczna 60 zł
  Praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania od 120 zł
 • Poradnia Lekarzy Rodzinnych s.c.

  Batalionów Chłopskich 14[113], Polesie
  94-058 Łódź, łódzkie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: ból stawu skroniowo-żuchwowego, wada postawy

  Pan Mateusz bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do wizyty. Odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości. Efekt pracy fizjoterapeutycznej jest widoczny niemal od razu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Mateusz Pyrzak2018-04-06

  Dziękuję Panu za dodanie opinii. Bardzo miło jest czytać takie słowa. Cieszę się, że efekty naszej pracy oraz przebieg wizyty spełniły Pana oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: silne bole kregoslupa

  Nie wyobrazam sobie zeby kiedykolwiek zabraklo Pana- bo kto tak z poswieceniem pomoglby mi pokonac ten straszny bol kregoslupa i nie tylko. Niech Pan zyje wiecznie i pomaga cierpiacym

  Mateusz Pyrzak2018-04-06

  Ahhhhh...Pani Tereso, bardzo dziękuje za super komentarz. Bardzo mnie cieszy, że mogłem Pani pomóc i w takim razie kontynuuję dalej swoją życiową misję i lecę pomagać kolejnym cierpiącym! Życzę wszystkiego najlepszego!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Wizyta u Pana Mateusza przebiegała w miłej atmosferze, wszystkie moje dolegliwości kręgosłupa zostały wysłuchane oraz Pan Mateusz wnikliwe i zaangażowanie zapoznał się z wynikami badań. Dostałem szereg informacji na temat moich dolegliwości oraz instrukcje jakie postawy kręgosłupa muszę starać się przybierać na co dzień, aby dolegliwości ustępowały. Po zabiegu poczułem lekkie zmniejszenie bólu. Liczę, że kolejny wizyty pozwolą na jeszcze większą niwelacje moich dolegliwości. Serdecznie polecam.

  Mateusz Pyrzak2018-03-29

  Dziękuję, że znalazł Pan czas, aby podzielić się opinią z innymi. Jest to na prawdę ważne, zwłaszcza dla osób, które szukają pomocy. Miło mi, że wizyta spełniła Pana oczekiwania i wyszedł Pan ode mnie z mniejszym bólem i bogatszy o pewną wiedzę. Ćwiczenia oraz torowanie prawidłowych nawyków, to klucz do sukcesy. Zawsze staram się uważnie słuchać Pacjenta i dobrze przeprowadzić wywiad oraz badanie. Często już po tej części można postawić prawidłową diagnozę. Tak jak wspomniałem cieszy mnie, że już odczuł Pan lekką poprawę. Myślę, że z każdym kolejnym dniem i z każdą wizytą będzie coraz lepiej. Pozdrawiam.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie już od razu poczułem ulgę, gdzie męcze się już od ponad dobrego roku. Mega sympatyczny człowiek chcący nieść pomoc. Fajnie przekazana wiedza jak i fajny przebieg całej wizyty. Indywidualne podejście do pacjenta, .. generalnie wszystko super :) bardzo na plus :)

  Mateusz Pyrzak2018-03-28

  Na wstępie dziękuję za dodanie opinii. Bardzo mnie cieszą Pana słowa. Zależy mi na tym, aby wszystko przedstawiać w sposób jak najbardziej zrozumiały dla Pacjenta. Uważam, że obok samej terapii jest to druga niezwykle ważna kwestia. Im Pacjent jest bardziej świadomy swojego problemu, tym mniej popełnia błędów w życiu codziennym jak np. w przyjmowaniu prawidłowej postawy, wykonywaniu pewnych czynności, eliminowaniu złych nawyków.
  Moim zdaniem, obowiązkiem jest indywidualne podejście do każdej osoby. Niejednokrotnie wspominałem o tym, że te same odczucia bólowe, w tej samej okolicy mogą być wywołane dwoma różnymi zaburzeniami. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

 • G
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg terapii manualnej)

  Byłam raz z problem łokcia i z pewnością skorzystam jeszcze z pomocy p.Mateusza. Rzetelne badanie i fachowy zabieg. Wszystko jasno wytlumaczone, wskazówki do pracy w domu a dodatkowo super podejście do pacjenta. W miarę upływu czasu odczuwam różnicę, wiem też na co zwracać uwagę. Polecam!

  Mateusz Pyrzak2018-03-15

  Dziękuję za dodanie opinii oraz za wiele miłych słów. Cieszy mnie Pani zadowolenie z przeprowadzonej wizyty oraz zabiegu. O tym, że staram się wszystko tłumaczyć pisałem nie raz, ale tak samo ważną jest dla mnie kwestia edukacji Pacjenta jak powinien postępować w życiu codziennym oraz jakie powinien wykonywać ćwiczenia. Wszystkie te rzeczy mają za zadanie doprowadzić do wyleczenia. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Od długiego czasu miałem problemy z barkiem. Poprzedni fizjoterapeuta ani ortopeda nie potrafił mi pomóc, Pan Mateusz zaś w ciągu 2 wizyt sprawił, że w końcu czuję poprawę i niedługo będę mógł wrócić do ćwiczeń. Doradził także czego powinienem unikać i co powinienem robić, aby zapobiec kolejnym problemom. Dodatkowo, bardzo przyjacielskie i jednocześnie profesjonalne podejście, aż miło. Serdecznie polecam :)

  Mateusz Pyrzak2018-03-06

  Jest mi niezmiernie miło i cieszę się, że mogłem pomóc! Najważniejsze, że Pana dolegliwości ustąpiły i może powoli Pan wracać do czynności, które sprawiają Panu przyjemność. Trzymam kciuki za powrót do ćwiczeń! Fajnie, że udało nam się stworzyć atmosferę, o jakiej Pan pisał. Nie ukrywam, że dla mnie jest to jeden z ważniejszych czynników. Im bardziej komfortowo czuje się Pacjent w gabinecie podczas zabiegu, tym efekty są lepsze! Dziękuję za opinię i życzę wszystkiego najlepszego.

 • M
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Profesjonalna, rzeczowa i uprzejma wizyta. Otrzymałam cenne wskazówki odnośnie mojego bólu pleców i jak zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości. Szczerze polecam tego specjalistę!

  Mateusz Pyrzak2018-02-26

  To super, że wizyta spełniła Pani oczekiwania. Faktycznie dużo czasu poświęcam na uświadamianiu złych nawyków i nauce prawidłowych wzorców. Wychodzę z założenia, że pełna świadomość to już połowa sukcesu w drodze do prawidłowej, zdrowej postawy i dobrym funkcjonowaniu całego ciała. Dodatkowo lubię, gdy Pacjent posiada wiedzę na temat swojego problemu i wynikających z niego problemów. Na koniec chciałem bardzo podziękować za dodanie opinii. Pozdrawiam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: bóle głowy

  U Pana Mateusza pojawiłam się drugi raz z dolegliwościami bólu głowy. Pan Mateusz przeprowadził dokładny wywiad i postawił diagnozę. Trafiona.Poprzednim razem po wizytach dolegliwości zniknęły. I tym razem liczę na poprawę zdrowia. Polecam

  Mateusz Pyrzak2018-02-23

  Dziękuję za podzielenie się opinią z innymi. Zawsze staram się przeprowadzić dokładny wywiad bo to w dużej mierze pozwala na postawienie trafnej diagnozy. Dodając do tego badanie manualne można być prawie w 100 proc. pewnym swojego przypuszczenia. Mam nadzieję, że i tym razem bóle ustąpią na kilka miesięcy, a może i na zawsze. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz Pyrzak

  Pan Mateusz ma profesjonalne podejście do pacjenta. Pomaga pozbyć się bólu już po pierwszej wizycie.
  Do tego sympatyczna osoba.
  Polecilam go już kilku osobą, także zadowolone.

  Mateusz Pyrzak2018-02-06

  Dziękuję za dodanie opinii. Jest mi bardzo miło. Cieszę się, że efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie i dziękuję za rekomendację innym. Pozdrawiam.

 • A
  Lokalizacja: "OdNowa" Naturalna Forma Rehabilitacji - Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej Mateusz PyrzakUsługa: bóle pleców i karku

  Zanim trafiłam do Pana Mateusza cierpiałam na bóle karku i bóle głowy, kolejni lekarze najczęściej twierdzili, że nic się nie da z tym zrobić, ponieważ są to zmiany zwyrodnieniowe. Po wizycie u Pana Mateusza bóle są znacznie rzadsze i w zasadzie już zapomniałam, kiedy ostatnio występowały. Dodatkowo po porodzie dokuczały mi bóle w odcinku lędźwiowym. Również tutaj stopniowo, ale skutecznie dzięki Panu Mateuszowi stan moich pleców jest coraz lepszy. Same zabiegi bywają czasem bolesne, ale w 100% warto uzbroić się w cierpliwość, bo efekty są odczuwalne niemalże od razu po wyjściu z gabinetu. A sam Pan Mateusz jest profesjonalistą i przemiłym, ciepłym człowiekiem. Polecam!

  Mateusz Pyrzak2018-01-30

  Jest mi bardzo miło czytać takie komentarze, gdzie widzę Pani zadowolenie z wizyty oraz oczywiście efekty tej wizyty. Najważniejsze, że dolegliwości ustąpiły. Nawiązując do pierwszej części Pani wpisu, chciałem dodać, że dla mnie nie ma sytuacji, gdzie się nie da nic zrobić. Nawet przy bardzo dużym zaburzeniu są miejsca na, których warto pracować. Jak widać przynosi to efekty. Nie zawsze od razu, ale finalnie jest poprawa w funkcjonowaniu organizmu, a co za tym idzie zmniejszenie dolegliwości bólowych. Zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest to przyjemne, ale często efekty wynagradzaja ciężka pracę. Jeszcze raz dziękuję za opinię i wszystkie miłe słowa. Pozdrawiam!

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem studiów magisterskich, kierunku Fizjoterapii, Wydziału Wojskowo - Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuję jako fizjoterapeuta w Zakładzie Rehabilitacji Poradni Lekarzy Rodzinnych s.j. oraz od kilku lat prowadzę prywatną działalność fizjoterapeutyczną.

  W gabinecie, podczas pracy z pacjentem, wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas 5-letnich studiów magisterskich, licznych kursów oraz szkoleń z zakresu terapii manualnej (m.in. wg koncepcji dr Ackermann'a, terapię czaszkowo-krzyżową wg koncepcji Upledger'a) oraz leczenia tkanek miękkich (techniki energizacji mięśni - MET, techniki aktywnego rozluźniania - TAR, techniki mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych - TP, masaż głęboki oraz klasyczny).
  Dodatkowo zajmuję się klasyczną rehabilitacją osób po urazach kończyn oraz w różnych jednostkach chorobowych.

  Do każdego pacjenta, oraz jego problemu, staram się zawsze podchodzić indywidualnie. Przykładam dużą wagę, aby rutyna nie była obecna w mojej pracy. Nawet ten sam ból, tej samej okolicy u każdego pacjenta może być wywołany różnymi dysfunkcjami.
  Zawsze z Pacjentem staram się dużo rozmawiać, ale również go słuchać, wyciągać wnioski, by znaleźć przyczynę dolegliwości. Staram się wytłumaczyć powstawanie danej dysfunkcji oraz przedstawić plan rehabilitacji.

  Zachęcam do kontaktu oraz umawiania wizyt.

  UWAGA!!
  Od 1 lutego 2018 r. nastąpiła zmiana lokalizacji gabinetu. Nowy adres to ul. Gdańska 112 lok. 108 w Łodzi. Gabinet mieści się w podwórzu kamienicy za automatyczną bramą (przy bramie domofon), w budynku po lewej stronie, 4 drzwi.

  Podczas umawiania wizyt w serwisie www.znanylekarz.pl będą Państwo mieli do wyboru 5 opcji: Konsultacja fizjoterapeutyczna (ok. 30 min.), zabieg terapii manualnej (ok. 40 - 60 min.) rozdzielone na pierwszą wizytę oraz kolejne wizyty, masaż klasyczny (ok. 45 - 60 min.) oraz praca z pacjentem o przedłużonym czasie trwania (ok. 90 min.).
  Konsultacja jest przewidziana dla osób, które tylko chcą uzyskać poradę dotyczącą danego schorzenia. Natomiast osoby, które chciałyby od razu mieć wykonany zabieg zachęcam do wybierania opcji zabieg terapii manualnej z dwóch powodów: w cenie i czasie trwania zabiegu wliczona jest konsultacja oraz zabieg.

  Cena wizyty (uzależniona od rodzaju zabiegu):
  - konsultacja fizjoterapeutyczna - 60 zł
  - pierwsza wizyta (konsultacja + zabieg TM) - 150 zł
  - zabieg terapii manualnej (2-ga wizyta i więcej) - od 80 zł do 140 zł
  - masaż - od 60 zł do 70 zł
  - zabieg o przedłużonym czasie trwania - od 120 zł do 200 zł

  Więcej informacje na mojej stronie: www.rehabilitacjanaturalnie.pl
  Oferta, Cennik, Dojazd.

  Do zobaczenia!!!

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Praca dyplomowa pt. "Porównanie skuteczności terapeutycznej metod terapii manualnej wg koncepcji dr Ackermanna i wg koncepcji Upledger'a, u pacjentów z zaburzeniami czynnościowymi regionu lędźwiowo-miedniczno-biodrowego"

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im WAM Centralny Szpital Weteranów, zakład Rehabilitacji (Łódź)
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi (Łódź)
 • Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy, Praktyki senatoryjne (Ciechocinek)
 • Przychodnia rehabilitacyjna "Dobry Start" (Warszawa)
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej