Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów.

  Odbywam specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu w jednym z czołowych ośrodków ortopedycznych na Dolnym Śląsku, gdzie na co dzień zdobywam wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu chirurgii stopy,ręki i endoprotezoplastyki stawów.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz ortopeda. Fachowo i dokładnie wytłumaczył problem z jakim się do Niego zgłosiłem. Miły, sympatyczny i w dodatku niedrogo bierze za wizytę w porównaniu z większością ortopedów.
  Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej-pierwsza wizyta bezpłatna

  Pierwszy raz styczność z Doktorem Matczukiem miałam już kilka lat temu. Urzekło mnie wtedy jego indywidualne i rzeczowe podejście do mojego problemu, którym był niezadowalający kształt ust. Od tamtego czasu jestem jego stałą bardzo zadowoloną klientką. Efektem moich wizyt u Pana Doktora są piękne i bardzo naturalnie wyglądające usta. Polecam Pana Doktora przede wszystkim ze względu na wysokie poczucie estetyki i wyczucie, a także jego wiedzę i delikatność.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i cierpliwy lekarz. Pan Doktor powiększał mi usta i zabieg wykonał z wielką starannością i precyzją, a same wkłucia nie były bolesne. Ilość preparatu, sposób podania oraz sam rodzaj zastosowanego preparatu były dokładnie omówione. Dlatego też efekt jest piękny - uwydatnione usta, pasujące do mojej twarzy. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę na inne zabiegi medycyny estetyczniej :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ostatnio po raz pierwszy zdecydowałam się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Po wizycie u lek. Mateusza Matczuka, mogę przyznać że jestem w 100 % usatysfakcjonowana. Podczas zabiegu konsultowałam z doktorem każdy szczegół, przez co nie martwiłam się o to, że wynik końcowy będzie odbiegał od moich oczekiwań, ale także mogłam liczyć na jego dobre porady. Polecam!!! - uprzejmy, kompetentny lekarz .

 • Szczerze polecam! :) Usta zrobione perfekcyjnie - efekt bardzo naturalny, subtelny - tak jak chciałam. Lekarz zna się na rzeczy, dostosowuje ilość wstrzykiwanego preparatu do typu urody, tak, aby wszystko estetycznie wyglądało. Wielkie dzięki i do następnego :)

 • P

  Wszystko na plus, polecam gorąco! Widać pasję i duże zaangażowanie w swoją pracę, oby więcej takich specjalistów!

 • E

  Jestem po zabiegu powiększania ust a efekt- rewelacyjny !!! To był mój pierwszy tego typu zabieg i szczerze obawiałam się bardzo nienaturalnego efektu a jest zupełnie inaczej :) usta są piękne, równe, żadnej asymetrii i przerysowanego efektu :). Podczas zabiegu miałam wszystko pod kontrolą. Lekarz konsultował ze mną każdy szczegół. Z czystym sumieniem polecam :)

 • M

  Bardzo polecam. Jeden z najmilszych lekarzy u jakiego byłam. Postawił sprawnie diagnozę i wszystko dokładnie wytłumaczył.

 • P

  Bardzo polecam pana doktora. Miałem w życiu robionych kilka zastrzyków w kolano ale ten wydał mi się najmniej bolesny.

 • M

  Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. Korzystam u niego z zabiegów medycyny estetycznej (botoks, powiększanie ust) i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest kompetentny i bardzo miły. Widać, że wie co robi, bo efekty są super.