Umów wizytę 548 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz odbywam specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii. Przykładam szczególną… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz odbywam specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii.
  Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: botoks

  Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek. Do tego żadne ukucie u Pana Mateusza nie boli.:) Gorąco polecam!

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz Matczuk

  Pan doktor jest bardzo miły i kompetentny. 2 razy powiększałam usta, ostatnio wypełniałam linie marionetki. Efekt rewelacyjny, zabiegi zupełnie bezbolesne. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz Matczuk

  Rzeczowy, kompetentny, empatyczny, a do tego bardzo sympatyczny :). Szczerze polecam jako lek. Ortopedę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: Zwykła wizyta - konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor wyjaśnił na czym polega mój problem oraz jasno orzedstawił i omówił zalecenia - wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz ortopeda. Fachowo i dokładnie wytłumaczył problem z jakim się do Niego zgłosiłem. Miły, sympatyczny i w dodatku niedrogo bierze za wizytę w porównaniu z większością ortopedów.
  Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej-pierwsza wizyta bezpłatna

  Pierwszy raz styczność z Doktorem Matczukiem miałam już kilka lat temu. Urzekło mnie wtedy jego indywidualne i rzeczowe podejście do mojego problemu, którym był niezadowalający kształt ust. Od tamtego czasu jestem jego stałą bardzo zadowoloną klientką. Efektem moich wizyt u Pana Doktora są piękne i bardzo naturalnie wyglądające usta. Polecam Pana Doktora przede wszystkim ze względu na wysokie poczucie estetyki i wyczucie, a także jego wiedzę i delikatność.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i cierpliwy lekarz. Pan Doktor powiększał mi usta i zabieg wykonał z wielką starannością i precyzją, a same wkłucia nie były bolesne. Ilość preparatu, sposób podania oraz sam rodzaj zastosowanego preparatu były dokładnie omówione. Dlatego też efekt jest piękny - uwydatnione usta, pasujące do mojej twarzy. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę na inne zabiegi medycyny estetyczniej :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ostatnio po raz pierwszy zdecydowałam się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Po wizycie u lek. Mateusza Matczuka, mogę przyznać że jestem w 100 % usatysfakcjonowana. Podczas zabiegu konsultowałam z doktorem każdy szczegół, przez co nie martwiłam się o to, że wynik końcowy będzie odbiegał od moich oczekiwań, ale także mogłam liczyć na jego dobre porady. Polecam!!! - uprzejmy, kompetentny lekarz .

 • Szczerze polecam! :) Usta zrobione perfekcyjnie - efekt bardzo naturalny, subtelny - tak jak chciałam. Lekarz zna się na rzeczy, dostosowuje ilość wstrzykiwanego preparatu do typu urody, tak, aby wszystko estetycznie wyglądało. Wielkie dzięki i do następnego :)

 • P

  Wszystko na plus, polecam gorąco! Widać pasję i duże zaangażowanie w swoją pracę, oby więcej takich specjalistów!