Umów wizytę
357 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz odbywam specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii. Przykładam szczególną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Z czystym sumieniem mogę polecić lek. Mateusza Matczuka. Lekarza nie powinno oceniać się po uprzejmości, a po efektach pracy, ale w tym przypadku obie te rzeczy idą w parze. Pan doktor jest przesympatyczny, odpowiadał na wszystkie moje pytania, nie namawiał do innych zabiegów (doświadczyłam tego u innego specjalisty w przeszłości). Podczas wstrzykiwania botoksu w czoło czułam się komfortowo i co dla mnie bardzo ważne- nic mnie nie bolało. Od zabiegu minęły 2 tygodnie, a ja zachwycam się swoim gładkim, a przede wszystkim naturalnie wyglądającym czołem.
  Na pewno wrócę do dra Matczuka.

 • B
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: botoks

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Polecam z czystym sumieniem. Znakomity kontak, pełen profesjonalizm, porady dawkowane z wyczuciem, efekt taki o jaki mi chodziło. Na pewno nie była to ostatnia wizyta.

 • B
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: botoks

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pan Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, chętnie odpowiadał na moje pytania i informował mnie o całej procedurze. Zabieg został przeprowadzony szybko i bezboleśnie a ja jestem zadowolona z efektu. Serdecznie polecam wizytę u dra Matczuka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: botoks

  Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek. Do tego żadne ukucie u Pana Mateusza nie boli.:) Gorąco polecam!

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz Matczuk

  Pan doktor jest bardzo miły i kompetentny. 2 razy powiększałam usta, ostatnio wypełniałam linie marionetki. Efekt rewelacyjny, zabiegi zupełnie bezbolesne. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz Matczuk

  Rzeczowy, kompetentny, empatyczny, a do tego bardzo sympatyczny :). Szczerze polecam jako lek. Ortopedę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: Zwykła wizyta - konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor wyjaśnił na czym polega mój problem oraz jasno orzedstawił i omówił zalecenia - wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz ortopeda. Fachowo i dokładnie wytłumaczył problem z jakim się do Niego zgłosiłem. Miły, sympatyczny i w dodatku niedrogo bierze za wizytę w porównaniu z większością ortopedów.
  Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Mateusz MatczukUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej-pierwsza wizyta bezpłatna

  Pierwszy raz styczność z Doktorem Matczukiem miałam już kilka lat temu. Urzekło mnie wtedy jego indywidualne i rzeczowe podejście do mojego problemu, którym był niezadowalający kształt ust. Od tamtego czasu jestem jego stałą bardzo zadowoloną klientką. Efektem moich wizyt u Pana Doktora są piękne i bardzo naturalnie wyglądające usta. Polecam Pana Doktora przede wszystkim ze względu na wysokie poczucie estetyki i wyczucie, a także jego wiedzę i delikatność.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i cierpliwy lekarz. Pan Doktor powiększał mi usta i zabieg wykonał z wielką starannością i precyzją, a same wkłucia nie były bolesne. Ilość preparatu, sposób podania oraz sam rodzaj zastosowanego preparatu były dokładnie omówione. Dlatego też efekt jest piękny - uwydatnione usta, pasujące do mojej twarzy. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę na inne zabiegi medycyny estetyczniej :)

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem lekarzem medycyny estetycznej oraz odbywam specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii.
  Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski