Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja lekarza rodzinnego


Łódź


Konsultacja online


Łódź

od 99 zł

Pozostałe usługi

Analiza stanu odżywienia


Łódź


Badania bakteriologiczne


Łódź


Badania diagnostyczne


Łódź


Badania krwi


Łódź


Badania profilaktyczne


Łódź


Badanie układu ruchu


Łódź


Dieta dla kobiet w ciąży


Łódź


EKG - elektrokardiografia


Łódź


Farmakoterapia


Łódź


Konsultacja internistyczna


Łódź


Konsultacja pediatryczna


Łódź


Kuracja odchudzająca


Łódź


Leczenie chorób dziąseł


Łódź


Ocena stanu psychicznego


Łódź


Poradnictwo dietetyczne


Łódź


Poradnictwo dla rodziców


Łódź


Poradnictwo żywieniowe


Łódź


Terapia przeciwbólowa


Łódź


Wizyta domowa


Łódź

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja online

Bardzo dobry specjalista jak również niezwykle empatyczny człowiek.
Posiada niesamowity zakres wiedzy medycznej, którą dzięki się w przystępny sposób.
Rzeczowy, kontaktowy jednym słowem polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Pana Doktora. Udzielił mi bardzo fachowej porady zdrowotnej na odległość. Rozmawiając z Doktorem wyczuwa się wysoki profesjonalizm oraz zaangażowanie i troskę o pacjenta.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor udzielił mi porady telefonicznej. Na podstawie opisanych przeze mnie dolegliwości dopasował skuteczne rozwiązanie. Co istotne Pan Doktor nie robi problemów z wystawieniem zwolnienia lekarskiego. Konkretny, profesjonalny, empatyczny. Co najważniejsze, jest po prostu skuteczny.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze , lekarz konkretny znający się na tym co robi.Poinformował mnie fachowo i zrozumiale na wszystkie moje pytania. Pierwszy raz spotkałam się z tak holistycznym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja lekarza rodzinnego

Podejście do pacjenta na medal. Pan Doktor ma w sobie dużo empatii. Należycie zachowuje komunikacje z pacjentem , celem ustalenia informacji do podjęcia leczenia. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • 4 tygodnie temu wycięłam paznokcia u stóp, najmniejszy palec. Nie zauważyłam wcześniej, że pod tym paznokciem mam cos, nie wiem co to było, ale po wycięciu paznokcia otworzyla się rana. Dostałam krwotoku z tego wycięcia do tego stopnia, że żadne opatrunki nic nie dawały, wszystko było zakrwawione. Kiedy myślałam, że wszystko się zagoiło, rana znowu się otworzyła i znowu był krwotok. Nie mogę założyć żadnych butów, bo wszystko powoduje otwieranie się rany. Nie mam pojęcia co to jest, wygląda to źle, wygląda to tak jakby cząstka czegoś wychodziła poza palec, dodatkowo w ogóle mnie to nie boli, nawet przy silnym krwotoku. Nie mam możliwości jechać do lekarza, więc chciałabym uzyskać jakiekolwiek informacje co mogę robić żeby rana się wygoila, z góry dziękuję

  Dzień Dobry, W Pana przypadku konieczna jest wizyta u chirurga który odpowiednio zaopatrzy ranę. Prawdopodobnie pojawił się rozrost tkanek tzw „dzikie mięso”. Druga sprawa to kwestia krzepliwości krwi, czy w przeszłości przy ranach np po usunięciu zęba również Pan tak obficie krwawił, czy leczy się Pan na coś i jakie leki przyjmuje?

  lek. Mateusz Baranowski

 • Cierpię na nerwicę lękowa i czasie sytuacij zdrapuje krostki na glowie czasem bola ... Ale kilak razy pojawiły mi się guzki pod uchem lub na szyi które szybki po paru dniach zanikały ...... Jestem strasznie zestresowana kazdego dnia ....ostatnio nie drapalam krostek na głowie ..... Ale jak dostałam miesiączkę to pojawiły się krostki i zdrapalam parę krostek na glowie parę dni temu ... A dziś pojawił mi się guzek z tyłu głowy na szyi z prawej strony boli ....czy to jest powiększony węzeł chłonny czy powód jest zdraoanie swędzących krostek na głowie ? Czy nadmierny stres ? Wczoraj miałam straszny stres i nerwy a dziś obudziłam się z krwią w nosie zapchany nos mam ostatnio czesto ale dziś krew w nosie i ten guzek na szyi z prawej strony ..... Bardzo się boje ze mogę umrzeć z tego powodu .... Proszę o poradę .....

  Dzień Dobry, Na odległość nikt nie stwierdzi czy to powiększony węzeł chłonny. Nawet jeżeli by tak miało być to mogła Pani wprowadzić bakterie podczas drapania i stąd odczynowo powiększony węzeł chłonny. Czy leczy Pani w jakikolwiek sposób swoją nerwicę?

  lek. Mateusz Baranowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Bóle brzucha
 • Choroby układu oddechowego
 • Przeziębienie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania