Dr n. med.

Marzena Perzanowska-Stefańska

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Po jej kuracji mam cerę jak pupa niemowlaka. Jest rewelacyjna i nie ustawia 6 wizyt w miesiącu tylko tyle ile trzeba aby pacjenta wyleczyć. Wizyty u niej nie kosztują dużo a rezultaty są rewelacyjne!!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Mój problem skórny Pani Doktor leczyła poprzez bardzo sile kwasy i peelingi, które nie dość że kosztowały fortunę to tylko pogorszyły stan skóry. Do tego nie chciała zmienić sposobu leczenia pomimo braku pozytywnych efektów leczenia. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Po jej kuracji mam cerę jak pupa niemowlaka. Jest rewelacyjna i nie ustawia 6 wizyt w miesiącu tylko tyle ile trzeba aby pacjenta wyleczyć. Wizyty u niej nie kosztują dużo a rezultaty są rewelacyjne!!!

  • Opinia z dnia 01.06.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 24.05.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 12.04.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 15.02.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 15.01.2010 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • M

   Gorąco polecam!!!

   Miałam problemy z trądzikiem, który pojawił się nagle w powiązaniu z problemami hormonalnymi. Prowadzono u mnie leczenie dermatologiczno- hormonalne. Żadne leki typu Diana-35, Cindy czy Cyprest na mnie nie działały. Pierwszy dermatolog, którego odwiedziłam leczył wcześniej moją siostrę i jej pomógł (z trądzikiem młodzieńczym), dlatego do niego poszłam. Niestety bardzo niekompetentny i nie miły zapisał mi IDENTYCZNE leki jak mojej siostrze. Nie pomogło i po jakim czasie mojej siostrze wróciły problemy ze skórą. Kolejny lekarz też nie pomógł (odradzam medicus), żadne sugestie, że mam problemy hormonalne, suchą skórę itp nie pomogły zapisał mi jeden płyn, który zniszczył mi skóre w 2 tygodnie tak, że kosmetyczka jak mnie zobaczyła to nie mogła uwierzyć, że mi jakiś lekarz coś takiego przepisał. Po tamtym "leczeniu" zostały mi niestety blizny :( Załamana postanowilam zrezygnować, ale mama namówiła mnie na wizytę u dr Perzanowskiej. Czekałam długo, bo trudno sie było z nią na początku skontaktować, ale było warto!! Po pierwszym miesiącu leczenia było widać znakomite rezutaty!! Dodam, że dr zapisała mi antybiotyk, różne maści, żel do twarzy, krem i witaminy, czyli kompleksowe leczenie. Robiłam też u dr peeling w celu redukcji blizn i szybszego podgojenia zmian skórnych, który również dał świetne rezultaty. Jestem w dalszym ciągu leczona, ale wierze, że kuracja zakończy się sukcesem, gdyż już dziś moge się cieszyć czystą i zdrowo wyglądającą skórą :)

   Dodam jeszcze, że moja mama wykonywała u Pani doktor zabieg kwasem hialurionowym i również jest bardzo zadowolona.

  • A

   Pani doktor jest najlepszym specjalistą w swej dziedzinie. Ona jedyna potrafiła mi pomóc z bardzo trudnym do leczenia trądzikiem. Przez lata zdążyłam przetestować prawie wszystkich lekarzy w Szczecinie i żaden nie potrafił sobie poradzić z moim problemem - byłam już załamana. Teraz mam skórę gładką jak pupcia niemowlaka. Gorąco polecam. Profesionalizm, indywidualne podejście do klienta, wysoka kultura osobista.

  • J

   pani doktor jest naprawde rewelacyjna.polecam wszystkim.profesjonalistka w swojej dziedzinie.Nie robi doświadczeń na pacjentach zawsze przepisuje lek który pomoże a nie taki który można przetestowac.Oby wiecej było w szczecinie takich kompetentnych lekarzy, którzy tak jak pani dr są specjalistami w swej profesji