Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul Jagielońska 9D/10, Legionowo
TwojaDentystka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

Użytkownik zweryfikowany

dobrze, że do Pani trafiłem, miałem duży problem z ósemką i udało sie jakoś z tego wybrnąć bez większego bólu, polecam Panią doktor.


I
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani doktor trafiłam z polecenia moich znajomych. Nie zawiodłam się. Okazala się świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Odwiedziłam wcześniej wielu specjalistów ale dopiero Pani Marzanna fachowo zajęła się moim problemem. Do tego bardzo miła i sympatyczna. Świetny fachowiec godny polecenia - dziekuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalny stomatolog z dużym doswiadczeniem.chodzę do pani doktor z całą rodziną II lecze się już któryś rok!ceny konkurencyjne


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i sympatyczna.leczę sie juz ktorys rok i jestem bardzo zadowolony z jej uslug! Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor zacząłem chodzić jeszcze w liceum. Bez bólu i przede wszystkim skutecznie wyleczyła mi wtedy wszystkie zęby. Tak jest i teraz. żadnych komplikacji po leczeniu. Ciągły kontakt bezpośredni z doktor podczas siedzenia na fotelu sprawia, że czuję się bezpiecznie i wiem, że nie jestem narażony na cierpienie a efekt leczenia będzie rewelacyjny. Przy tym Pani Doktor szybko reaguje na pojawiające się niedogodności. Polecam bez dwóch zdań.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała Pani Stomatolog.
Odkąd chodzę do Pani doktor na wizyty nie boję się już dentysty.
Nic nie boli, do tego Pani jest bardzo sympatyczna i świetnie radzi sobie też z moimi dwoma synami.
Polecam wszystkim rodzicom.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest profesjonalna, dokładna i zaangażowana w leczenie, a do tego jest przesympatyczną osobą. Mogę śmiało polecieć panią doktor . Pani doktor leczy całom moją rodzinę. Konkurencyjne ceny.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam usługi za rzetelne podejście do swojego zawodu,wzorowe zachowanie wobec bojażliwego pacjenta,za skuteczność i i nie zdzieranie pieniędzy z pacjenta.Serdecznie polecam. Wdzięczna pacjentka z wyleczonymi ząbkami Bogusława Domagała(gratis higienizacja za free)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest profesjonalna, dokładna i zaangażowana w leczenie, a do tego jest przesympatyczną osobą. Mogę śmiało polecieć panią doktor! Lecze sie u niej juz okolo 20 lat i do dzis mam plaby oraz dwojke ktorej nikt nie chcial zrobic!!!!!jeszcze wspomne ze ma konkurencyjne ceny .Tanio,dobrze i efektownie no i czasami bezbolesnie:)


T
Użytkownik zweryfikowany

Odwiedziłam Panią Doktor z ósemką do ekstrakcji i złamaną szóstką zaklejoną przez innego stomatologa tlenkiem cynku. Pani była bardzo miła i nawet nie wzięła pieniędzy za konsultacje. Zajrzała mi do ust, po czym umówiłyśmy się na dzień, kiedy dostępny będzie w jej gabinecie chirurg. Ósemka, wiadomo, do wyrwania. Natomiast bardziej interesowało mnie, co mogę zrobić z tą złamaną szóstką. Pani nawet nie wyjmując z niej opatrunku stwierdziła, że ząb jest do usunięcia, bo podczas leczenia kanałowego mógłby się całkiem połamać. Następnie usłyszałam, że pewien czas po wyrwaniu wystarczy zrobić most za 1500 zł i będę mogła normalnie funkcjonować. Dzień przed umówionym zabiegiem, Pani odwołała wizytę i dzięki Bogu. Straciłabym niepotrzebnie zęba oraz miałabym zniszczone dwa sąsiednie przez most. Dziś wróciłam szczęśliwa od innego stomatologa. Okazało się, że szóstka był w tak dobrym stanie, że niepotrzebne było nawet leczenie kanałowe, wystarczyła zwykła plomba.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania