lek. dent.

Martin Bartoszcze

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Chirurg

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Gabinetach Stomatologicznych DENTUS specjalizuje się w stomatologii estetycznej, leczeniu zachowawczo-protetycznym, implantoprotetyce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: protezy akrylowe

  Trzeci dentysta którego odwiedziłem w ciągu ostatnich 10 lat, pierwszy który jasno wytłumaczył, skąd się bierze mój ból zębów i że bez aparatu korekcyjnego się nie obejdzie. Gorąco polecam jeśli chcecie mieć zdrowe zęby.

 • Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: ekstrakcja ósemki

  Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Martina, Jestem pacjentka od 2016 roku i na pewno to się nie zmieni. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie stomatologii. Cudowny człowiek , kultura osobista na najwyższym poziomie. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile pacjent potrzebuje, wszystko dokładne tłumacząc. W dniu wczorajszym miałam ekstrakcje ósemki dolnej. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, bez komplikacji i co najważniejsze bezboleśnie. PS.Dodam że panicznie boje się każdej wizyty i to się chyba nigdy nie zmieni natomiast odwiedzam gabinet regularnie a to tylko dzięki wspaniałemu lekarzowi, jakim jest Dr. Martin. Pozdrawiam i do zobaczenia 25.01.2018r.

 • K
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: uzupełnienia typu inlay

  Profesjonalne podejście do pacjenta, Pan Martin na spokojnie mi wyjaśnił co i jak, i rewelacyjne uzupełnił ubytek w zębie będę umawiał się na kolejne wizyty.

 • B
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety Stomatologiczne

  Szczerze mogę polecić tego dentystę. Pan Martin jest osobą bardzo kompetentną, spokojnie i szczegółowo potrafił wytłumaczyć rozwiązanie problemu, który mnie dotyczył.

 • V
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety Stomatologiczne

  Ekstrakcja dwóch problematycznych ósemek u doktora przebiegła bardzo sprawnie, a co najistotniejsze fachowo, pacjent jest traktowany z dużą dozą empatii, wie, że jest w dobrych rękach. Doktor spokojnie wszystko tłumaczy, a po zabiegu udziela rzetelnych zaleceń. Lekarz na 5+

 • J
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety Stomatologiczne

  W pełni mogę polecić Lekarza. Jeśli chodzi o ceny, są na poziomie średnim, natomiast obsługa i profesjonalizm na poziomie porównywalnym do najwyższych, jakie dotąd spotkałem. Zęby po plombowaniu wyglądają jak prawdziwe, z bruzdami, a nie lotniska.
  Gabinet posiada pełne najnowocześniejsze wyposażenie, z kamerą, mikroskopem, rentgenem i fontanną czekolady... no dobra, bez fontanny. Cała obsługa delikatna, bez bólu, przez cały czas z najwyższą dbałością.

 • A
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Często się słyszy ze młody lekarz to ma brak doświadczenia. Kompletnie nie zgadzam się z takimi opiniami. Dowodem jest tutaj doskonaly dentysta Dr. Bartoszcze. Jest on bardzo dobrym stomatologiem, miłym i biorącym pod uwagę dobro pacjenta a nie jego kieszeń. Stara się zrobić wszystko aby pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony. Moja żona która jest osoba zwracająca duża uwagę na prace dentystów i sposób jaki traktują pacjentów była bardzo zadowolona. Przede wszystkim, doktor nie ciągnął jej ust jakby miała je z gumy. Jak zabolało to nie kontynuował wiercenia mówiąc: " proszę wytrzymać jeszcze troszkę ". Częste doświadczenie w innych gabinetach. Dziękujemy

 • A
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Trafiłam do dra przypadkowo, szukając lekarza, który usunie mi ósemkę dolną. Zrobiłam tzw research w internecie i trafiłam na dra Bartoszcze. Umówiłam się na wizytę konsultacyjną. Pan doktor wykazał bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo omówił etapy zabiegu, a jego łagodny tembr głosu wzbudził moje zaufanie. Doktor przekonał mnie, aby od razu usunąć zęba, zatem sprawnie, bezboleśnie i ze stoickim spokojem pozbyłam się 8ki.
  Polecam, lekarz godny zaufania.

 • A
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety StomatologiczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Dziś miałam wyrywaną ósemkę. Całość "akcji" trwała najwyżej minutę. Zabieg przebiegł tak sprawnie, że nawet nie zorientowałam się, że już po wszystkim. Serdecznie polecam wizyty u Pana Doktora! W szczególności wszystkim tym, którzy, tak jak ja, kiedyś zrazili się do stomatologów.

 • K
  Lokalizacja: DENTUS Gabinety Stomatologiczne

  Do tej pory bałam się stomatologów, jednak kiedy udałam się na wizytę do Pana Doktora mój stres związany z wizytą u stomatologa minął. Pan Doktor podszedł do mnie bardzo profesjonalnie. Sprawił, że wizyta była szybka i rzetelna. Specjalista godny polecenia.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W Gabinetach Stomatologicznych DENTUS specjalizuje się w stomatologii estetycznej, leczeniu zachowawczo-protetycznym, implantoprotetyce i chirurgii stomatologicznej. Uczestnik szeregu kursów specjalistycznych i szkoleń, aby zagwarantować wszystkim pacjentom jak najwyższą jakość usług.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski