Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja seksuologiczna (kolejna wizyta) (opis) • 100 zł

Konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 120 zł

Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta) (opis) • 100 zł +1 więcej

Psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta) • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie konsultacji online, nie uczestniczenie w konsultacji online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Terapeutę lub może odwołać konsultację online za pomocą serwisu. Opłaty za konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Terapeutę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Terapeutę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za konsultację online chyba, że Pacjent i Terapeuta ustalą inaczej. Terapeuta upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy Pacjent odwoła konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia lub nie uczestniczy w konsultacji online, konsultacja zostanie odwołana. Terapeuta zachowuje wówczas prawo do:
- pobrania wszelkich należnych za konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Terapeuty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za konsultację online.

2. Odwołanie konsultacji online / nie uczestniczenie w konsultacji online przez Terapeutę

W przypadku, gdy Terapeuta odwoła konsultację online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Terapeutę, w terminie 14 dni od dnia odwołania konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Terapeutę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za konsultację online chyba, że Pacjent i Terapeuta ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli odwołanie konsultacji online było wcześniej uzgodnione z Pacjentem.

3. Późne przybycie na konsultację online przez Pacjenta
Czas sesji nie ulega wydłużeniu w sytuacji, gdy Pacjent przybędzie na konsultację online spóźniony.

4. Późne przybycie na konsultację online przez Terapeutę
Czas sesji nie ulega wydłużeniu w sytuacji, gdy Terapeuta przybędzie na konsultację online spóźniony. W miarę możliwości Terapeuta, może jednak zaproponować Pacjentowi wydłużenie czasu sesji tak, by mógł on wykorzystać pełny czas przeznaczony na konsultację. Terapeuta może także ustalić indywidualnie, szczegółowe warunki współpracy z Pacjentem w takich sytuacjach (dotyczy terapii długoterminowych, w których Terapeuta i Pacjent regularnie się spotykają na konsultacjach).

5. Zasady dodatkowe

Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Terapeuty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Terapeutą.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Sokolska 80 lok. 26, Katowice
Gabinet Psychoterapii Marta Żak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, terapię par oraz terapię zaburzeń seksualnych. Jestem absol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


100 zł

Konsultacja online

Sesja indywidualna online dla osoby dorosłej;
Czas trwania wizyty: 50 minutSokolska 80 lok. 26, Katowice

100 zł

Gabinet Psychoterapii Marta Żak

Sesja indywidualna dla osoby dorosłej;
Czas trwania wizyty: 50 minut120 zł

Konsultacja online

Sesja indywidualna online dla osoby dorosłej;
Czas trwania wizyty: 50 minutSokolska 80 lok. 26, Katowice

120 zł

Gabinet Psychoterapii Marta Żak

Sesja indywidualna dla osoby dorosłej;
Czas trwania wizyty: 50 minut

Pozostałe usługi


100 zł

Konsultacja online

czas trwania sesji: 50 minutSokolska 80 lok. 26, Katowice

100 zł

Gabinet Psychoterapii Marta Żak

czas trwania sesji: 50 minut120 zł

Konsultacja online

czas trwania sesji: 50 minutSokolska 80 lok. 26, Katowice

120 zł

Gabinet Psychoterapii Marta Żak

czas trwania sesji: 50 minut

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

Pani mgr bardzo mi pomogła, szczerze polecam innym. Była bardzo pomocna i sprawiała że bardzo dobrze czułem się w gabinecie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta)

Skorzystałam z pojedynczej konsultacji seksuologicznej u pani Marty i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia i życzliwości psychologa. Pani Marta wykorzystała każdą minutę spotkania, aby przyjrzeć się szczegółowo mojej sprawie i w żadnym momencie nie czułam się przez nią oceniona lub lekceważona, mogłam więc komfortowo opisać mój problem. To była moja pierwsza wizyta u seksuologa i cieszę się, że odważyłam się na ten krok pomimo wstydu czy obaw. Po spotkaniu czuję większą akceptację względem samej siebie i wiem, co robić dalej, by najlepiej sobie pomóc. Dziękuję i ze spokojnym sumieniem polecam panią Martę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

Przyjazna atmosfera, bardzo profesjonalna i fachowa pomoc. Łatwy kontakt i duża otwartość ułatwia rozmowę o problemach.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak

Pani Magister jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas godzinnej wizyty przekazuje mnóstwo ważnych informacji, każda sesja zostaje wyciśnięta do końca jak gąbka. Dostarcza dużo tematów do przemyśleń oraz uświadamia w wielu obszarach. Jest empatyczna i otwarta na pacjenta, z całego serca polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta)

Polecam, na pewno będę kontynuował terapię u Pani magister. Od razu podana prawdopodobna przyczyna, do tego szczegółowe wyjaśnienie jak dalej postępować i jak będą wyglądały kolejne spotkania. Poza tym jest to przemiła osoba, pełna zrozumienia, potrafiąca słuchać. Polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)

Po konsultacji u Pani Marty Żak otrzymałam konkretne wskazówki co do dalszego postępowania. Cała wizyta przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze. Pomimo moich obaw przed pierwszą wizytą poczułam zrozumienie moich problemów i zaangażowanie . Niestety z powodu godzin mojej pracy nie jestem w stanie kontynuować wizyt u Pani Marty, ale bardzo chętnie zgłoszę się do poleconej przez nią osoby.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

Pani psycholog jest osobą bardzo empatyczną, miłą i zaangażowaną, profesjonalistą swojej sprawy. Moje problemy, nad którymi teraz pracujemy, ona zrozumiała odrazu , chociaż wcześniej byłem na wizytach u wielu innych lekarzy, które nie mieli za bardzo pojęcia , o co mi chodziło. Dlatego śmiało mogę polecać pani psycholog.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta)

Polecam Panią psycholog, bardzo konkretna osoba, swoim podejściem pozwoliła mi się otworzyć na pierwszej wizycie. Będę korzystał z usług Pani psycholog.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak

Z całego serca polecam panią Martę Żak. W gabinecie panuje ciepła, serdeczna atmosfera. Nie musisz się bać bycia ocenianym - licz na bycie zrozumianym i na lepsze poznanie samego siebie. Naprawdę warto! Pani Marta jest profesjonalistką, która celnie zdiagnozuje Twój problem i pokaże Ci możliwości, które mogą Ci pomóc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Żak badanie seksuologiczne

Hej wszystkim polecam paniom Matrę Żak swiętna pani doktor byłem u niej bo potrzebowałem wizyty u pani psycholog ta wizyta dla mnie zakonczyła się wielkim sukcesem bardzo dziękuje pani za pomoc z całego serca i polecam wszystkim ludzią w polsce


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem z orgazmem pochwowym oraz łechtaczkowym, nie jestem w stanie go osiągnąć. Nie potrafię zrobić tego sama poprzez swój własny dotyk ani poprzez dotyk partnera. Mam stałego partnera i jest on moim pierwszym seksulanym tak jak i ja dla niego. Zaczyna mnie to frustrować bo nie jestem w stanie sama do tego doprowadzić ani nie potrafi zrobić tego mój partner. Co mogę jeszcze zrobić aby osiągnąć orgazm?

  Zdarzają się takie sytuacje, że do pobudzenia seksualnego dochodzi zupełnie inna drogą niż "tradycyjnie" tzn. poprzez stymulację zewnętrznych organów płciowych. Można przykładowo osiągać orgazm głównie (albo wyłącznie) przez pobudzanie np. piersi, masaż głowy, wewnętrznych części ud. Podałam częste sfery erogenne u kobiet, ale zdarzają się naprawdę oryginalne przypadki (szczotkowanie zębów). Najczęściej do takich nietypowych sytuacji dochodzi, gdy uszkodzone są połączenia neuronów i niemożliwe jest osiągniecie orgazmu stymulacją łechtaczki (pochwa też jest unerwiona rozgałęzieniami komórek wychodzących z łechtaczki). Można też z taką "przypadłością" się urodzić i po prostu bardziej reagować na dany rodzaj pieszczot. W Pani przypadku zaczęłabym jednak od wywiadu klinicznego i dokładniejszego rozpoznania tego problemu. Możliwe jest bowiem także zahamowanie pobudliwości seksualnej, które ma podłoże psychologiczne. Jeśli nie znajdzie Pani rozwiązania, zachęcam do wizyty u seksuologa. Pozdrawiam, M.Żak

  mgr Marta Żak

 • Od długiego czasu żyje w ciągłym stresie. Mam 18 lat, moja rodzina jest dysfunkcyjna. Od wielu lat normą jest tu krzyk, jakieś wyzwiska. Ogólnie jest ciężko, bo poważna awantura może wybuchnąć lada chwila, nawet bez większego powodu. Od jakiegoś czasu mamy też poważne kłopoty finansowe. Skutkuje to tym, że żyje w nieustannym silnym stresie, najmniejszy bodziec skłania mnie do płaczu a przy gorszych chwilach potrafię robic sobie krzywdę np przez zaciskanie paznokci na twarzy. Mam problemy z zasypianiem a gdy już śpię moje sny to tortura, czasem budzę się z płaczem. Zaczynam mieć też dolegliwości zdrowotne typu bóle brzucha, głowy, czy ból zębów spowodowany nerwowym zaciskaniem szczęki. Czuję że jest coraz gorzej już od dłuższego czasu. Chciałam więc zapisać się do psychologa na NFZ jednak z powodu koronawirusa odwlekli mi wizytę u lekarza. Jestem więc totalnie zawieszona. Nie radzę sobie. Nie mam dokąd uciec. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Może jakieś uspokajające leki bez recepty? Piję już melise ale średnio pomaga. Staram się nie angażować w życie rodzinne. Siedzę właściwie tylko u siebie w pokoju i powtarzam że jeszcze tylko trochę aż wyjadę na studia. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy wytrzymam. W gorszych chwilach mam nawet myśli żeby skrzywdzić siebie lub inne osoby. Błagam o pomoc.

  Opisuje Pani nasilenie objawów lękowych i depresyjnych, które mogą być związane z sytuacją stresową w domu. Oczywiście nie można wykluczyć również innych mechanizmów, które są podłożem Pani problemów. Najlepszym rozwiązaniem byłaby faktycznie psychoterapia stacjonarna. W obecnej sytuacji wiele poradni proponuje wizyty online w ramach NFZ (proszę zadzwonić do wybranej placówki). Ważne, aby powstrzymywała Pani drapanie twarzy. Samouszkodzenia przynoszą chwilową ulgę, ale w dłuższej perspektywie pogłębiają problem i mogą powodować trwałe uszkodzenia zdrowia. Gdyby ewentualnie pojawiały się bardzo silne tendencje autodestrukcyjne (konkretne zamiary odebrania sobie życia lub dokonanie poważnego uszkodzenia ciała) i czułaby Pani, że w żaden sposób nie można tego skontrolować, należy zgłosić się do szpitala gdzie możliwa jest konsultacja psychiatryczna i kwalifikacja do ewentualnej hospitalizacji. Piszę o skrajności, ale wierzę że nie będzie Pani z takiej opcji w ogóle korzystać. Uważam, że sama terapia powinna teraz znacznie poprawić Pani samopoczucie. Pozdrawiam serdecznie,
  M.Żak

  mgr Marta Żak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, terapię par oraz terapię zaburzeń seksualnych. Jestem absol...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Powiązane wyszukiwania