mgr

Marta Reichel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

85 opinii +dodaj

Marta Reichel PSYCHOLOG TERAPEUTA RZESZÓW, kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/ . Witam :-) Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym -… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia partnerska

  Wspaniała Pani Doktor! Rozjaśniła nam co robimy źle. Oboje dostaliśmy cenne wskazówki do dalszej pracy nad naszym małżeństwem. Napewno jeszcze odwiedzę ten gabinet w celu uzyskania pomocy w innych problemach.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Doktor jest bardzo kontaktową osobą, wprowadza miłą atmosferę i potrafi wysłuchać. Czułam się u niej swobodnie i mogłam rozmawiać właściwie na każdy temat.
  Myślę jednak że jedno spotkanie to za mało na zgłębienie wszystkich "zawirowań" życiowych i relacji z najbliższymi. Być może spotkamy się jeszcze.
  Polecam wizyte u tego lekarza!

 • Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia

  Na wizyte trafilem z problemem natury uczuciowej.Otrzymalem niesamowite wsparcie po pierwszej wizycie a Swiat teraz wydaje sie duzo lepszym miejscem.Bardzo dziękuję Pani Marto i do zobaczenia.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani doktor Bardzo miła, jednak nie jestem pewna czy otrzymałam to czego szukałam, miałam wrażenie że ja mówię co zrobić by było lepiej, ale może o to chodziło. Nie spodobało mi się, że Pani doktor skończyła 10 minut przed czasem, a ja zapłaciłam za pełną godzinę. Poza tym, nie mam żadnych zastrzeżeń do kompetencji Pani doktor i prowadzonej rozmowy.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Atmosfera bardzo sympatyczna, pani psychoterapeutka miła. Niestety nie pomogła mi w moim problemie i miałam wrażenie że chce szybko rozwiązać problem którego na jednym spotkaniu moim zdaniem nie da się rozwiązać.

  Marta Reichel2018-07-16

  Witam Pani Iwono :-) Cieszę się, że atmosferę spotkania odebrała Pani jako bardzo sympatyczną - z wzajemnością i za to serdecznie Dziękuję :-) Co do rozwiązania problemu na jednym spotkaniu, zaszło nieporozumienie, klienci przychodzą z problemem, który rozwiązujemy czasami na jednej konsultacji, często na kilku spotkaniach, a często terapia obejmuje również kilkanaście spotkań. W zależności od potrzeby klienta. Na końcu spotkania zawsze pytam klienta, czy chce się umówić na kolejne spotkanie, zgodnie z terminem Terapii krótkoterminowej, gdzie: „Czas trwania terapii nie jest ściśle określony. Nie zakłada się z góry, jak długo i ile razy trzeba się spotkać z terapeutą. Terapeuta pracuje z pacjentem tak, aby czas trwania terapii był jak najkrótszy w stosunku do możliwości pacjenta.” Jeśli odniosła Pani inne wrażenie, to Przepraszam i Zapraszam do ponownego spotkania, Pozdrawiam serdecznie :-)

 • Ł
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta Reichel

  Byłem na pierwszej wizycie. Wszystko przebiegło prawidłowo. Pani Marta jest bardzo miła i trafnie zdiagnozowała mój problem. Bardzo mi pomogła za co dziękuję.

  Marta Reichel2018-07-16

  Witam, Dziękuję za opinię, cieszę się, że mogłam pomóc, życzę Wszystkiego Dobrego i Pozdrawiam serdecznie :-)

 • M
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Byłem na pierwszej wizycie, i wszystko przebiegło bardzo dobrze, dobre podejście do pacjenta oraz trafna diagnoza.

  Marta Reichel2018-07-16

  Witam, Dziękuję za opinię, cieszę się, że odbiór spotkania był bardzo dobry, życzę Wszystkiego dobrego i Pozdrawiam serdecznie:-)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Marta to bardzo pomocna i wyrozumiała osoba, ktora potrafi dotrzec do człowieka. Pomimo moich obaw i strachu jakie towarzyszyły mi przed sprawiła że z minuty na minuty było mi lżej, potrafiłam sie otworzyć. Dziekuje z całego serca

  Marta Reichel2018-07-09

  Dziękuję :-)

 • H
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Przyszedłem do Pani Marty, ponieważ po prostu potrzebowałem się komuś wygadać. Pani Marta podchodzi do sprawy bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Pomogła mi zrozumieć problem i trafiła w sedno.

  Bardzo dziękuje!
  Z czystym sumieniem polecam!

  Marta Reichel2018-07-17

  Bardzo Dziękuję za pozytywną opinię, cieszę się, że wizyta przyniosła oczekiwany efekt, życzę Powodzenia i Pozdrawiam serdecznie :-)

 • Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta Reichel

  Wizyta okazała się bardzo pomocna, Pani Marta naprawdę zna się na rzeczy i zostawiła solidne zadanie domowe do pracy nad charakterem. Ogromnie polecam :)

  Marta Reichel2018-06-26

  Witam:-) Dziękuję:-)I serdecznie Pozdrawiam:-)

Pytania pacjentów (56)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Marta Reichel PSYCHOLOG TERAPEUTA RZESZÓW, kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/ . Witam :-) Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.
  Prowadzę terapię dorosłych, młodzieży i terapię par.
  Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji lub lęku, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach, pomagam osobom, którym trudno uporać się z codziennymi problemami, zaakceptować siebie i docenić.

  Terapia to dla mnie spotkanie z drugą osobą, gdzie ważny jest autentyczny kontakt, uważność, otwartość na świat drugiej osoby, budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Towarzyszę w odkrywaniu nowych sposobów funkcjonowania, rozpoznawaniu i wyrażaniu potrzeb, odnajdywaniu własnego potencjału.
  Wierzę, że każdy, przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.
  Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał, radość, siłę i spokój.

  Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu SWPS, terapeutą I i II st.Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR, w trakcie certyfikacji w 4-letnim Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej, należę do PTPSR. W trosce o dobro klientów i jakość swojej pracy, jestem pod stałą superwizją superwizorów PTP.


  METODA TSR - TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH, którą pracuję, to terapia krótkoterminowa, która pomaga postrzegać pacjentów jako ludzi pełnych możliwości w drodze do poszukiwania rozwiązań.

  CO OZNACZA TERMIN TERAPIA KRÓTKOTERMINOWA? Czas trwania terapii nie jest ściśle określony. Nie zakłada się z góry, jak długo i ile razy trzeba się spotkać z terapeutą. Terapeuta pracuje z pacjentem tak, aby czas trwania terapii był jak najkrótszy w stosunku do możliwości pacjenta.

  JAK POSTRZEGANY JEST PACJENT? Pacjent jest tym, który wyznacza cele oraz ocenia postępy w terapii, a także decyduje, w jakim momencie należy terapię skończyć. Pacjent jest ekspertem od swojego życia, swoich celów i potrzeb. Terapeuta jest ekspertem od sposobu prowadzenia spotkania tak, aby współtworzyć z pacjentem wizję celu i drogę do jego osiągnięcia, oraz szukania sposobów na jej przebycie.

  FILOZOFIA CENTRALNA TSR:

  JEŚLI COŚ DZIAŁA RÓB TEGO WIĘCEJ
  JEŚLI COŚ NIE DZIAŁA, RÓB COŚ INNEGO
  JEŚLI COŚ SIĘ NIE ZEPSUŁO, NIE NAPRAWIAJ

  Kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/

  Pozdrawiam serdecznie :-)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa - Psychologia
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Warszawa - I i II st.
 • Studium Profesjonalnej Psychoterapii Łódź - Psychoterapia

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz, Lekarz Przyjazny Pacjentowi 2015

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl