Umów wizytę Zapytaj lekarza 2 249 odwiedzin w ciągu 30 dni

Marta Reichel PSYCHOLOG TERAPEUTA RZESZÓW, kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/ . Witam :-) Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u Pani Marty i jestem pod ogromnym wrażeniem ciepła, kompetencji i umiejętności słuchania drugiej osoby. Po raz pierwszy w życiu otworzyłam się i potrafiłam
  szczerze opowiedzieć o moich problemach. Wprawdzie były momenty, że nie wiedziałam co powiedzieć ale atmosfera panująca w gabinecie pomogła mi mówić o moich problemach. Pani Marta bardzo szybko
  wyciągnęła wnioski gdzie tkwi mój problem i w sposób bardzo taktowny i umiejętny, a przede wszystkim bardzo konkretnie dała rady
  które pomogą mi inaczej spojrzeć na życie. Na pewno wrócę na kolejną wizytę.Dziękuję Pani Marto. Lucyna

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo ciepła i kontaktowa osoba, otwierasz się i przy niej i opowiadasz całe życie. Cenne rady które otrzymałam pozwalają inaczej spojrzeć na to wszystko. Polecam z całego serca ♥️

  Marta Reichel2018-05-13

  Dziękuję...Pozdrawiam serdecznie:-)

 • Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Marty i z pewnością nie ostatnia. Pani Marta jest osobą przy której bardzo łatwo było mi się otworzyć, bardzo szybko zauważyła w czym tkwi mój problem, podpowiedziała, co mogę zrobić przede wszystkim dla siebie. Z całego serca polecam!

  Marta Reichel2018-05-13

  Dziękuję i Pozdrawiam serdecznie :-)

 • A
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia

  Pani Marta jest świetną specjalistą, bardzo pomogła mi w trakcie każdej rozmowy. Otwierała mojej w głowie klapki, które pozwalały inaczej spojrzeć na rzeczywistość i świat. Jestem bardzo wdzięczny, że miałem okazję poznać ją jako terapeutę, ale również jako człowieka. Zdecydowanie mogę polecić wizytę wszystkim niezdecydowanym. Pani Marta posiada wiedzę z różnych zakresów, które pomagają lepiej żyć. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  Marta Reichel2018-05-13

  Dziękuję za opinię... :-) Pozdrawiam serdecznie:-)

 • P
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: życiowe problemy

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Marty. Wcześniej byłem u kilku specjalistów, ale żaden nie umywa się do Pani Marty. To żadne słodzenie tylko czysta prawda. Podczas wizyty miałem wrażenie jakbyśmy się znali od dawna. Atmosfera panującą podczas rozmowy jest rewelacyjna. Ale co najważniejsze, Pani Marta nie tylko potrafi wspaniałe słuchać, ale co ważniejsze potrafi zadziwiająco szybko wysunąć właściwe wnioski, dać pewne porady i mówi konkretnie w czym rzecz. Od razu mam wrażenie jakby mnie przejrzala na wylot i rozumiała. Wielu specjalistow potrafi słuchać, I wielu potrafi powiedzieć coś co już wiemy I nie zrobi to na nas wrażenia. Tutaj jest inaczej. Naprawdę mega pozytywne wrażenie I już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty. W końcu czuje że z Pani pomocą mogę zmienić życie na lepsze I pozbyć się życiowych kłopotów. Dziękuję Pani za to :)

  Z całego serca polecam!

  Marta Reichel2018-05-13

  Ja również Dziękuję Panu za spotkania, życzę Wszystkiego Dobrego i Pozdrawiam serdecznie :-)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Polecam Panią Martę każdemu kto czuje że powinien porozmawiać z psychologiem, potrafi rozmawiać o problemie i doradzić jak sobie z nim skutecznie radzić. Spotkanie u Pani Marty przebiega spokojnie, a to kiedy jesteśmy spokojni możemy się w pełni otworzyć. Po prostu czuję że mogę powiedzieć więcej. Dziękuję i Pozdrawiam

  Marta Reichel2018-05-13

  Dziękuję Panie Tomku za opinię, za otwarcie i zaufanie, Pozdrawiam serdecznie

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo konkretne i indywidualne podejście Pani Marty. Widać duże zaangażowanie jak i troskę. Jako pacjent czułem że Pani Marta faktycznie interesuje się moim problemem i próbuje pomóc go rozwiązać. Pomogła mi z innej strony spojrzeć na moje problemy. Pani Marta była pierwszym psychologiem który zrozumiał istotę moich problemów i pomógł mi wyjść na prostą. Serdecznie polecam.

  Marta Reichel2018-04-14

  Cieszę się, że spotkanie było pomocne :-) Dziękuje za opinię i Pozdrawiam serdecznie:-)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo kontaktowa osoba, która potrafi słuchać i wysłuchać. Pacjent czuje się swobodnie i komfortowo. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam tego lekarza!

  Marta Reichel2018-04-02

  Bardzo Dziękuję Pani Zofio, życzę dużo siły i zdrowia, Wszystkiego Dobrego, Pozdrawiam serdecznie:-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Marta jest profesjonalistką, w pełnym tego słowa znaczeniu.
  Podchodzi do osoby indywidualnie. Cechuje ją wyrozumiałość, otwartość, empatia. Jest po prostu dobrym człowiekiem.

  Człowiek jest w stanie się przy niej otworzyć i poczuć sobą. Ja tak właśnie się czułam. Otworzyłam się przed nią, tak totalnie. Choć w pewnych momentach nie wiedziałam, co powiedzieć.

  Terapia dała mi dużo do myślenia. Mogę szczerze powiedzieć, że dla mnie było to jedna z najważniejszych lekcji.

  Polecam ją każdemu.

  Marta Reichel2018-04-02

  Pani Patrycjo Dziękuję za opinię, spotkanie z Pani życiem to dla mnie zaszczyt i również lekcja niezwykła, Wszystko co Dobre niech będzie przy Pani, Pozdrawiam serdecznie :-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani doktor bardzo miła, spokojna, otwarta na drugą osobę. Koncentruje się na problemie z jakim pacjent przychodzi. Dziękuję za rozmowę, za rady jak sobie z danym problemem radzić na kilka sposobów. Jestem dobrej myśli, a przede wszystkim na dobrej drodze by wygrać z lękiem. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

  Marta Reichel2018-05-13

  Dziękuję, życzę Powodzenia i Pozdrawiam serdecznie :-)

Pytania pacjentów (56)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Marta Reichel PSYCHOLOG TERAPEUTA RZESZÓW, kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/ . Witam :-) Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.
  Prowadzę terapię dorosłych, młodzieży i terapię par.
  Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji lub lęku, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach, pomagam osobom, którym trudno uporać się z codziennymi problemami, zaakceptować siebie i docenić.

  Terapia to dla mnie spotkanie z drugą osobą, gdzie ważny jest autentyczny kontakt, uważność, otwartość na świat drugiej osoby, budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Towarzyszę w odkrywaniu nowych sposobów funkcjonowania, rozpoznawaniu i wyrażaniu potrzeb, odnajdywaniu własnego potencjału.
  Wierzę, że każdy, przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.
  Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał, radość, siłę i spokój.

  Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu SWPS, terapeutą I i II st.Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR, w trakcie certyfikacji w 4-letnim Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej, należę do PTPSR. W trosce o dobro klientów i jakość swojej pracy, jestem pod stałą superwizją superwizorów PTP.


  METODA TSR - TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH, którą pracuję, to terapia krótkoterminowa, która pomaga postrzegać pacjentów jako ludzi pełnych możliwości w drodze do poszukiwania rozwiązań.

  CO OZNACZA TERMIN TERAPIA KRÓTKOTERMINOWA? Czas trwania terapii nie jest ściśle określony. Nie zakłada się z góry, jak długo i ile razy trzeba się spotkać z terapeutą. Terapeuta pracuje z pacjentem tak, aby czas trwania terapii był jak najkrótszy w stosunku do możliwości pacjenta.

  JAK POSTRZEGANY JEST PACJENT? Pacjent jest tym, który wyznacza cele oraz ocenia postępy w terapii, a także decyduje, w jakim momencie należy terapię skończyć. Pacjent jest ekspertem od swojego życia, swoich celów i potrzeb. Terapeuta jest ekspertem od sposobu prowadzenia spotkania tak, aby współtworzyć z pacjentem wizję celu i drogę do jego osiągnięcia, oraz szukania sposobów na jej przebycie.

  FILOZOFIA CENTRALNA TSR:

  JEŚLI COŚ DZIAŁA RÓB TEGO WIĘCEJ
  JEŚLI COŚ NIE DZIAŁA, RÓB COŚ INNEGO
  JEŚLI COŚ SIĘ NIE ZEPSUŁO, NIE NAPRAWIAJ

  Kontakt: http://www.psychologmartareichel.pl/

  Pozdrawiam serdecznie :-)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS Warszawa - Psychologia
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Warszawa - I i II st.
 • Studium Profesjonalnej Psychoterapii Łódź - Psychoterapia

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz, Lekarz Przyjazny Pacjentowi 2015

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl