Umów wizytę 2149 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam:-) W razie pytań proszę o kontakt: marta408@op.pl. Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Prowadzę… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (57)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam:-) W razie pytań proszę o kontakt: marta408@op.pl. Jestem psychologiem i terapeutą TSR II st. Pracuję w nurcie krótkoterminowym - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.
  Prowadzę terapię dorosłych, młodzieży i terapię par.
  Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji lub lęku, przeżywają kryzys życiowy, czują się zagubione, utraciły poczucie sensu i celu w życiu, przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach, pomagam osobom, którym trudno uporać się z codziennymi problemami, zaakceptować siebie i docenić.

  Terapia to dla mnie spotkanie z drugą osobą, gdzie ważny jest autentyczny kontakt, uważność, otwartość na świat drugiej osoby, budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Towarzyszę w odkrywaniu nowych sposobów funkcjonowania, rozpoznawaniu i wyrażaniu potrzeb, odnajdywaniu własnego potencjału.
  Wierzę, że każdy, przy odpowiedniej motywacji do zmiany i wsparciu jest w stanie dotrzeć do swoich zasobów, które pomagają w zdrowieniu i dążeniu do harmonijnego życia.
  Zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, uzyskać wsparcie, odkryć swój potencjał, radość, siłę i spokój.

  Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu SWPS, terapeutą I i II st.Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR, w trakcie certyfikacji w 4-letnim Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej, należę do PTPSR. W trosce o dobro klientów i jakość swojej pracy, jestem pod stałą superwizją superwizorów PTP.


  METODA TSR - TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIACH, którą pracuję, to terapia krótkoterminowa, która pomaga postrzegać pacjentów jako ludzi pełnych możliwości w drodze do poszukiwania rozwiązań.

  CO OZNACZA TERMIN TERAPIA KRÓTKOTERMINOWA? Czas trwania terapii nie jest ściśle określony. Nie zakłada się z góry, jak długo i ile razy trzeba się spotkać z terapeutą. Terapeuta pracuje z pacjentem tak, aby czas trwania terapii był jak najkrótszy w stosunku do możliwości pacjenta.

  JAK POSTRZEGANY JEST PACJENT? Pacjent jest tym, który wyznacza cele oraz ocenia postępy w terapii, a także decyduje, w jakim momencie należy terapię skończyć. Pacjent jest ekspertem od swojego życia, swoich celów i potrzeb. Terapeuta jest ekspertem od sposobu prowadzenia spotkania tak, aby współtworzyć z pacjentem wizję celu i drogę do jego osiągnięcia, oraz szukania sposobów na jej przebycie.

  FILOZOFIA CENTRALNA TSR:

  JEŚLI COŚ DZIAŁA RÓB TEGO WIĘCEJ
  JEŚLI COŚ NIE DZIAŁA, RÓB COŚ INNEGO
  JEŚLI COŚ SIĘ NIE ZEPSUŁO, NIE NAPRAWIAJ

  Pozdrawiam serdecznie :-)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS Warszawa - Psychologia
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Warszawa - I i II st.
 • Studium Profesjonalnej Psychoterapii Łódź - Psychoterapia

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz, Lekarz Przyjazny Pacjentowi 2015

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  To nie była moja pierwsza wizyta u terapeuty ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem Pani Marty do osoby, tak jak każda osoba, ktôra siada w tym fotwliku jest tà jedynà i najważniejszà w tym momencie. Bardzo cierpliwie słucha i zadaje konkretne pytania oraz zapisuje sobie i formacje. Bardzo fajnie i cierpliwie tłumaczy i szczerze informuje o skutkach jakiegoś działania. Poraz pierwszy nie zalewały mnie rzeki potôw ze stresu podczas wizyty u terapeuty. Miłe uczucie :) bardzo polecam, w szczegôlności tym, dla ktôrych byłaby to pierwsza wizyta i szukajà pomocy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Moja decyzja o podjęciu terapii i pójściu do psychologa dojrzewała bardzo długo. Byłam pełna obaw, które po pierwszej wizycie okazały się zupełnie bezpodstawne, bo Pani Marta to niezwykła Osoba. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Jest bardzo ciepła i empatyczna. Podczas wizyty poczułam, że wreszcie Ktoś mnie rozumie i potrafi do mnie dotrzeć a przy tym nie narzuca mi niczego. To była bardzo owocna rozmowa i czekam na kolejną. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Pani Marta to "właściwa Osoba na właściwym miejscu". To Specjalista z Pasją!
  Polecam wszystkim, którzy borykają się ze sobą i czują, że utracili kontrolę nad swoim życiem. Na prawdę warto!

 • W

  Pełna profesjonalizmu, wiedzy, cierpliwości, szacunku, wrażliwości, ciepła, ...o wielkim sercu.. .Żaden inny lekarz nie dal nam takiego poczucia zrozumienia i nadziei co Pani Marta. Niesamowicie przyjazna i otwarta atmosfera towarzyszy przez cale spotkanie, co daje poczucie bezpieczenstwa i otwiera drzwi dla szczerosci. Pani Marta posiada niesamowita wiedze i zrozumienie ktore przekazuje i utrwala dzieki zadaniom i wyzwaniom do wykonania w domu. Ogolnie niesamowita atmosfera i od pierwszej wizyty widzimy efekty wspolpracy. Bardzo polecam!Bardzo kompetentny i profesjonalny psychoterapeuta w dodatku człowiek o dużej kulturze osobistej. Terapia z zawsze uśmiechniętą Panią Martą to naprawdę przyjemność. Dba o to by człowiek nie czuł się skrępowany. Polecam z czystym sercem Panią Martę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo mila, kulturalna, po pierwszej wizycie dala duzo nadzieji ze moze byc lepiej I wierze ze tak bedzie. Z calego serca polecam !

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Marta jest bardzo ciepłą i przemiłą osobą. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie dzięki czemu łatwiej mi było się przed nią otworzyć. Niezwykle empatyczną, czułam że doskonale rozumie moje odczucia. Potrafi zmotywować do działania. Dziękuję Pani Marto za każdą poświęconą mi minutę, dodała mi Pani skrzydeł i napełniła nadzieją, że jeszcze może być dobrze. Po spotkaniach z Panią czuję się silniejsza by zawalczyć o siebie. Serdecznie pozdrawiam, Dominika

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Umięjetnie przeprowadzona rozmowa, uświadomiła mi przyczynę problemu i zmieniła moje patrzenie na rzeczywistość.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta Reichel

  Polecam serdecznie wizytę u p. Marty jeżeli mają Państwo problem, trudny okres w życiu czy lęki. Pani psycholog pomogła mi przezwyciężyć mój strach, dała cenne wskazówki i inne spojrzenie na mój problem. Wizyta u pani Marty przerosła moja oczekiwania i dała wewnętrzny spokój. Dziękuję jeszcze raz.

 • E
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  mówienie pacjentowi "wystarczy być szczęśliwym" ani trochę nie pomoże w zwalczaniu życiowych problemów. olewcze podejście do przedstawionych przeze mnie sytuacji z jakimi się zmagałam - podrzucane przez nią rozwiązania miały działać na zasadzie "prosze o tym nie myśleć". pani doktor słucha, jest zainteresowana i faktycznie uczestniczy w rozmowie - aczkolwiek jeżeli ma się jakieś większe problemy, podparte chociażby badaniami psychiatrycznymi, nie sądzę, aby wizyty u niej były dobrym wyborem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Marta jest bardzo naturalną kobietą, przy której człowiek otwiera się bez zastanowienia. Można z Nią rozmawiać godzinami. Nie narzuca rozwiązań, ale kieruje tak, abyśmy sami doszli do tego. polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Marta ReichelUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo konkretne podejście.
  Terapia oparta o zaledwie kilka spotkań, a pomimo tego daje długoterminowy efekt.

  mgr Marta Reichel2017-11-19

  Witam, Dziękuję za opinię :-) Terapia TSR, którą pracuję, to sposób pomagania, który wg mnie daje klientowi największą nadzieję na uzyskanie szybkiej i skutecznej pomocy, Pozdrawiam serdecznie