Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Żelazna 43, Kielce
LUXDENT

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów dziecięcych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LUXDENT

Do Pani doktor z synkiem(3 lata) trafiliśmy z polecenia. Zaleczone synkowi zostały dwa ząbki, na dwóch wizytach. Była to pierwsza wizyta u stomatologa. Synek współpracował, aż sama byłam zaskoczona, ząbek zaleczony. Druga wizyta była mniej przyjemna, finalnie ząbek zaleczony. Po trzech tygodniach po drugim leczeniu plomba wypadla, pojawiła się opuchlizna. Po wizycie ząbek rozwiercony, antybiotyk, Pani doktor stwierdziła, że może ząbek jedynie usunąć. Głos rozsądku podpowiedział żeby udać się do innego stomatologa. Nowa Pani doktor uratowała ząbka i jest ok. Po 6 miesiącach od zaleczenia pierwszego ząbka pojawił się ból. Przypomnę, że ząbek zaleczony ze współpracującym dzieckiem. Pani doktor, która uratowała poprzedni ząbek, otworzyła kolejny, który nie był odpowiednio oczyszczony. Obecnie mamy lekarstwo i wyznaczoną kolejną wizytę. Moja opinia jest spowodowana jedynie tym, że jako matka musiałam patrzeć na cierpienie dziecka, które nie powinno trafić do Pani doktor. Bardzo mi przykro,ale nie polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LUXDENT

Kobieta jako lekarz z powołania podejście do dzieci niebywałe .Moja córka miała zachamowanie po pierwszej wizycjie u innej pani doktor . A dzis troche płaczu ale w domu córcia mówi ze do tej pani pojedzie .Czeka na kolejna wizyte .


A
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie lekarz z powołania, poejście do dzieci fantastyczne, miła, cierpliwa, polecam. Moje dzieci czekają juz na kolejną wizytę.


Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm, cierpliwość, super podejście do małych pacjentów. Co ważne...ceny przystępne. Polecam z czystym sumieniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie