dr n. med.

Marta Janowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

91 opinii +dodaj

Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad oraz dokładne zalecenia odnośnie podjętego leczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: dermatoskopia

  Przemiła atmosfera! Sympatyczna Pani doktor cierpliwie i chętnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania, udzieliła porad. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i w pełnym komforcie dla pacjenta. Pani Doktor poinformowała o etapach leczenia (trądzik młodzieńczy), koniecznej diecie. Dodatkowo "od ręki" zleciła konsultację z kosmetologiem w kwestii pielęgnacji cery trądzikowej i koniecznych zabiegów. Czekam na wynik zaleconego leczenia...

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Profesjonalne podejście, bez pośpiechu. Duża wiedza, dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Gorąco polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SublimedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Wykonane przez Panią Doktor badanie znamion i zmian na skórze było bardzo dokładne, a jego wyniki zostały omówione w jasny i przystępny dla mnie sposób. Na wszystkie pytania Pani Doktor odpowiedziała wyczerpująco i rozwiała moje wszystkie wątpliwości.

 • K
  Lokalizacja: Lea Clinic

  Przede wszystkim Pani doktor jest ciepłą, miłą osobą, co jest bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach, nawet w prywatnych gabinetach. Sprawia to, że łatwo jest zapomnieć o nieco krępującej sytuacji badania lekarskiego i skutecznie odprężyć się i skupić na przekazaniu istotnych informacji. Pani Marta nie przerywa, uważnie wysłuchuje wszystkiego, co pacjent ma do powiedzenia, nie poucza. Poświęca na badanie tyle czasu, ile trzeba, zresztą zawsze byłam przez nią przyjmowana punktualnie. Może mój problem dermatologiczny nie był specjalnie uciążliwy, ale Pani doktor pomogła mi z nim sobie poradzić i problem zniknął. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i jeśli kiedyś potrzebowałabym jakiejś pomocy dermatologicznej, z pewnością udam się do Pani Marty.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani doktor stara się znaleźć odpowiednią metodę leczenia, przeprowadza długi wywiad bez patrzenia na zegarek i pośpiechu.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea Clinic

  Pani doktor wyczerpała wszystkie nurtujące mnie kwestie. Wywiad zrobiony był rzetelnie. Z przyjemnością wrócę do gabinetu na kontrolę :)

 • M
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: problemy skórne

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, powiedziałabym że Prawdziwym Lekarzem z powołania. Za każdym razem jest w pełni zainteresowana problemem pacjenta i szuka właściwej metody. Męczyłam się ze swoim problemem prawie przez 2 lata. Odwiedzam wielu "specjalistów", jedynie dla Pani Doktor priorytetem było to aby mi pomóc. Udało się i jestem dozgonnie wdzięczna. Pominęłam fakt że Pani Doktor to nie tylko wspaniały specjalista, to miła, życzliwa i ciepła osoba. Wchodząc do gabinetu człowiek już czuje, że będzie dobrze.

 • M
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Moja dzisiejsza wizyta odbyła się w świetnej atmosferze, Pani Doktor jest wspaniałą, bardzo sympatyczną osobą. Po przedstawieniu swojego problemu, uzyskałam masę informacji i konkretnych rad, co mam dalej robić :) naprawdę polecam Panią Martę! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii (EADV). Regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński