Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2012 roku, również instruktorką metody Pilates, prowadzącą treningi indywidualne i grupowe.
Uczestniczyłam w kursach,…
więcej

 • Witam wszystkich zainteresowanych pomoca.Problem ma moj 17 letni syn wczoraj wyszedl pokopac pilke spalic troche kalori,ale podczas treningu kopiac pilke zaryl w ziemie.Od tej pory ma ma bol w okolicy wewnetrznej kostki stopy.Nie ma opuchlizny ani zaczerwieninia lub siniaka,ale go boli jak stoi.Jest… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Domańska

  Witam,
  by zdiagnozować problem niezbędne będzie badanie funkcjonalne, a w przypadku utrzymującego się bólu badanie usg.
  Pozdrawiam

 • Mężczyzna 32 Lata mam Mam kifozę czyli zaokrąglone plecy w odcinku piersiowym,czy jest jakiś sposób na zmniejszenie lub zniwelowanie tego schorzenia rehabilitacja staram się trenować na siłowni 2 razy w tygodniu czy są jakieś partię mięśni na które powinienem zwrócić uwagę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Domańska

  Witam, w przypadku pogłębionej kifozy piersiowej ważne jest rozciąganie klatki piersiowej (mięśni piersiowych) a wzmacnianie grzbietu (mięśnie równoległoboczne, najrszerszy grzbietu, mięsień czworoboczny).… Więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2012 roku, również instruktorką metody Pilates, prowadzącą treningi indywidualne i grupowe.
  Uczestniczyłam w kursach, konferencjach i warsztatach o tematyce ortopedycznej i traumatologicznej.
  Byłam prelegentką na konferencji dla trenerów Functional Trening Meeting 2015 oraz na XXV Pacific Voice Conference 2016. Należałam do zespołu fizjoterapeutycznego podczas maratonów biegowych.
  Od 5ciu lat pracuje z pacjentami ortopedycznymi. Rocznie trafia do mnie ok. 60 pacjentów z problemami związanymi ze stawem kolanowym (blisko 50% z nich po rożnego rodzaju operacjach ortopedycznych) oraz około 120 pacjentów z dolegliwościami ze strony stawów skokowych, łokciowych, barku oraz kręgosłupa. W swojej pracy szczególnie skoncentrowana jestem na skuteczności terapii oraz jej długotrwałych efektach. Oprócz rehabilitacji ortopedycznej zajmuję się, także rehabilitacją głosu po zabiegach w obrębie szyi (m.in. w dysfonią).
  Prywatnie uwielbiam podróże, co poskutkowało ukończeniem studiów na Wydziale Geografii na Uniwersytecie Warszawskim.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pani Marta jest znakomitym fizjoterapeutą. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Zna się na rzeczy. Jest bardzo miłą, fajną i sympatyczną osobą. Bardzo mi pomogła po operacji kolana dość do siebie i móc wrócić do uprawiania ulubionych sportów.
  Polecam do niej przyjście, bo naprawdę umie zdziałać cuda.

  Marta Domańska2016-11-20

  Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

 • Pani Marta to najlepsza fizjoterapeutka do jakiej trafiłam w ciągu ostatnich miesięcy. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, poparte ogromną wiedzą i umiejętnościami. To kompetentna, cierpliwa osoba, potrafi uważnie słuchać i angażuje się w wykonywaną pracę. Dzięki trafnie postawionej diagnozie i odpowiedniej terapii szybko udało mi się pożegnać ból kolana, z którym do tej pory nikt nie mógł sobie poradzić. Bardzo dziękuję i polecam!

  Marta Domańska2016-11-20

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam

 • Ze względu na ból ścięgna Achillesa musiałam przestać biegać. Pani Marta po postawieniu diagnozy skutecznie rozprawiła się z problemem. Już po 6 tygodniach od rozpoczęcia rehabilitacji mogłam dzięki niej wrócić do biegania.

  Marta Domańska2016-11-20

  Cieszę się, że udało się wrócić do treningów. Pozdrawiam serdecznie.

 • G

  Do Pani Marty trafiłam z problemem z kolanem. Pani Marta jest osobą profesjonalną i rzetelną. Oprócz efektów w postaci całkowitego zlikwidowania bólu i dolegliwości, atmosfera podczas trwania rehabilitacji była bardzo przyjemna, w związku z czym rehabilitacja nie kojarzy mi się z przykrym okresem rekonwalescencji. Uważam, że mając przed sobą tygodnie, niekiedy miesiące rehabilitacji ważne jest to z jakim człowiekiem mamy do czynienia, ponieważ będzie miał wpływ na odbiór samej rehabilitacji, a tym samym postępy i chęci pracy nad samym sobą. Ja wracałam zmotywowana i zdeterminowana. Bogata wiedza, przyjazny stosunek, optymizm to atuty, które Pani Marta umiejętnie wykorzystuje w swojej pracy . Podczas każdej z wizyt czułam, że czas, który jest mi poświęcony jest wykorzystany do maksimum. Wykazywała szczere zainteresowanie samopoczuciem, informowała o przebiegu rehabilitacji, cierpliwie odpowiadała na każde pytanie, udzielała wielu porad, informacji, indywidualnie dobierała zestaw ćwiczeń podczas treningów personalnych.

  Marta Domańska2016-11-20

  Dziękuję i cieszę się, że mogła pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online