Adresy

PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY
Wspólna 1 II piętro Kielce, Kielce (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka
+48 41 249.....

Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza ) (150 zł)

Wizyta kontrolna (100 zł)

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA Informacja dla Pacjentów: przyjmuję jedynie osoby, które ukonczyły 18 rok życia. Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecin...

Zobacz pełen opis

Zdjęcia


Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • otępienie
 • zaburzenia snu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
184 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna bardzo łatwo się z panią doktor rozmawia Chodzę do pani Marty od listopada ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt i które naprawdę pomagają bardzo serdecznie polecam panią doktor to profesjonalistka w swoim fachu.


M
Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Serdecznie dziękuję za życzliwość, wyrozumiałość, zrozumienie, poradę, wiedzę i fachowość na najwyższym poziomie. Psychiatria godny polecenia i zaufania.
Dziękuję Pani Doktor! Stanisław


M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Pani dr ma w sobie duzo empatii i spokoju. Leczenie jakie zaproponowała okazalo sie skuteczne. W razie wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić i skonsultować leczenie.


G
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY bardzo jestem zadowolony po wizycie u pani doktor

Pani Marta cholewicka jest najlepszym lekarzem jakie spotkałem się swoim życiu rozumiesz człowieka i bardzo jest za to bardzo miło


P
Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Gorąco polecam Panią Doktor przemiła osoba i świetny specjalista w czasie rozmowy człowiek nie czuję skrępowania A leczenie przynosi efekty Polecam :)


B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Pani doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie, przemiła, sympatyczna, rozumie pacjenta, sprawia że człowiek się otwiera i można powiedzieć co komu dolega. Lecze się u Pani doktor od trzech lat i bardzo mi pomogła,dziękuję bardzo i polecam wszystkim co potrzebują psychiatry.


U
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Pani doktor jest sympatyczną uważnie słuchającą lekarką.bardzo mi pomaga dobierane leki

dobre leki pozdrawiam panią doktor :) Ula :)


G
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Doktor Cholewicka jest miłą, kulturalną i empatyczną osobą. Słucha pacjenta i reaguje na wszelkie zgłaszane problemy. W razie potrzeby szuka lepiej działających leków. Niewątpliwie ma dużą wiedzę i potrafi rozmawiać z pacjentem.


B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Pani Doktor jest miłą, ciepłą, sympatyczną osobą.Już sama rozmowa z Panią Doktor poprawia samopoczucie, do tego dobrze dobrane leki.Polecam w 100%.


K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Pani doktor jest profesjonalistką w swoim fachu. Leki dobiera bardzo rozważnie, wszystko dokładnie tłumaczy a przede wszystkim jest możliwość kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek wątpliwości. Właśnie takiej postawy oczekuje od lekarzy.


Ceny i usługi

Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza )

150 zł

Wspólna 1 II piętro Kielce, Kielce

PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

150 zł

Zwykła wizyta

Wspólna 1 II piętro Kielce, Kielce

PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

- zł

Wizyta kontrolna

100 zł

Wspólna 1 II piętro Kielce, Kielce

PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

100 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
184 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Lokalizacja: W innym miejscu Konsulatacje i wizyty terminowe

Po terapii lekami prowadzonym przez doktor Cholewicką doszło do mnie do uzależnienia lekami, gdzie prosiłam aby stopniowo je zmniejszać i odstawiać, ale moje prośby były ignorowane. Według mnie nie potrafi słuchać pacjenta, na wizytach na NFZ, które trwały 10 minut bo po nich Pani Marta stawała się niecierpliwa i niegrzeczna - nie miałam szansy opisać, jak się dokładnie aktualnie czuję a też z jej strony niestety nie padały słowa porad, wsparcia, ani też nie otrzymywałam jakiejkolwiek dawki wiedzy, dotyczące mojego zdrowia. Poza tym po każdej wizycie czułam się mało ważna i z obniżonym poczuciem własnej wartości bo p. Cholewicka nie okazywała szczerego zainteresowania, odbierała prywatny telefon komórkowy na wizytach w mojej obecności, gdy byłam w trakcie opisywania stanu zdrowia, przez co dodatkowo nie potrafiłam jej zaufać bo brakowało z jej strony szacunku do mojej osoby. (zapewne dzwonili wtedy do niej pacjenci umawiać wizyty prywatne). Konsultacje wspominam nie przez pryzmat wzajemnego dialogu tylko zawsze jedynie 1 wypowiedzianego półzdania przez p. Cholewicką, która zajmowała się raczej wypisywaniem recept, a ponoć psychiatra ma uprawnienia nie tylko do przepisywania specyfików ale też ponoć do przeprowadzania psychoterapii. Liczyłam na to ale nie miałam pieniędzy na prywatne wizyty więc na NFZ, kiedy Pani doktor pracowała jeszcze w publicznej poradni niestety tak byłam właśnie traktowana.

dr n. med. Marta Cholewicka

Witam serdecznie.
Chciałabym odnieść się do Pani komentarza i myślę, że możliwość odpowiedzi na opinie Pacjentów daje lekarzom duży komfort.
Nie mogę zgodzić się z Pani opinią z kilku powodów, zwłaszcza że zarzuty są poważne, gdyż poza oceną mojego nastroju dotyczą bardzo istotnej i kluczowej kwestii- moich kwalifikacji zawodowych.
Nie zdarza się abym włączając leczenie farmakologiczne ( bez względu na rodzaj placówki w jakiej to robię czy robiłam przed kilkoma laty (!) ) stosowała w leczeniu długoterminowym leki uzależniające z grupy benzodiazepin czy tzw. leki "Z" a rozumiem, że o takich lekach Pani pisze. Zdecydowanie uczulam swoich Pacjentów aby stosowanie powyższych leków ograniczali do wyjątkowo kryzysowych sytuacji a leki te przepisuję niezmiernie rzadko. Być może inny czynnik spowodował, że zbyt często sięgała Pani po leki doraźne benzodiazepinowe lub zbyt trudno było z nich zrezygnować, co doprowadziło do uzależnienia?...
Nie zdarzyło mi się także w całej mojej praktyce lekarskiej " zmuszać" Pacjenta do przyjmowania leków jeśli deklarował chęć ich odstawienia, poza szczególnymi przypadkami w psychiatrii leczenia stanów zagrożenia życia, co jest ściśle regulowane Ustawią o Ochronie Zdrowia Psychicznego a dotyczy Pacjentów hospitalizowanych.
Chciałabym też wyjaśnić Pani zasady pracy specjalisty ( bez względu na rodzaj specjalności ) w placówkach publicznych, w których wizyty są refundowane przez NFZ. Specjalista przyjmuje określoną liczbę Pacjentów w danym czasie, co określone zostaje "z góry" przez NFZ.
Wizyty specjalistyczne lekarskie ( w tym przypadku psychiatryczne) obejmują jedynie leczenie farmakologiczne a więc zwykle kończą się wypisaniem recepty. W placówkach publicznych, gdzie wizyty odbywają się "w ramach NFZ" psychiatra nie ma możliwości prowadzenia psychoterapii z dwóch powodów: z racji ograniczeń czasowych a także z uwagi na fakt, że wizyty psychoterapeutyczne są prowadzone przez certyfikowanych psychoterapeutów/psychologów, co zawarte jest w wytycznych NFZ.
W każdej Poradni Zdrowia Psychicznego, która jest placówką publiczną istnieje możliwość skorzystania z psychoterapii i również Pani mogła skorzystać z takiej pomocy poprzez zarejestrowanie się do danego terapeuty.
Niestety są to wytyczne niezależne od lekarza.
Analogicznie, wsparcie psychologiczne czy tzw. poradnictwo psychologiczne może być prowadzone tylko przez psychologa w takiej placówce. Przykro mi jednak, że nie starając się zrozumieć zasad prowadzenia leczenia w ramach NFZ, zarzuca mi Pani brak oddziaływań psychoterapeutycznych w trakcie wizyty typowo lekarskiej czyli dotyczącej jedynie leczenia biologicznego.
Z drugiej jednak strony zastanawia mnie dlaczego mimo tylu zastrzeżeń co do mojej pracy nadal korzystała Pani z mojej opieki, pomimo, że w Poradni, w której pracowałam przed kilkoma laty leczeniem zajmowali się też inni psychiatrzy. Proszę pamiętać na przyszłość, że Pacjent ma prawo do zmiany lekarza prowadzącego na każdym etapie leczenia.
Wierzę jednak, że aktualnie jest Pani pod dobrą opieką, życzę Pani dużo zdrowia i pogody ducha. Pozdrawiam serdecznie.
Z poważaniem. Marta Cholewicka


T
Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Cudowna Pani doktor,polecam z całego serca.Wysłuchała,dobrała leki i z każdym dniem jest coraz lepiej.Powolutku moje zdrowie wraca na właściwe tory.


K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Super przemiła kobieta, wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, Pani Doktor zapisywala szczegóły, wypytywała o wszystkie istotne sprawy, rozważnie dobiera dawki i tłumaczy jak modyfikować w razie potrzeby. Pani Doktor pozwoliła mi nawet wejść do gabinetu po raz drugi gdy miałem wątpliwości. Serdecznie polecam.


L
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY konsultacja

Bardzo zetelna i zadowalająca mnie kąsultacia
Fachowa i bardzo miła i subtelna obsługa
Serdecznie i miła atmosfera


P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Do Pani doktor zgłosiłam się z nerwicą somatyczną, kiedy sama nie mogłam dać sobie rady - objawy utrudniały mi już codzienne funkcjonowanie.
Na obecną chwilę, po kilku wizytach i zakończeniu brania leków po przeszło rocznym leczeniu, mogę wystawić opinię:
- przede wszystkim: pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza, umiejętnie dobrane leki (działanie i minimalne skutki uboczne),
- 100% zaangażowania: na wizytach czułam, że ktoś naprawdę chce mi pomóc,
- po rozmowie na temat objawów nerwicy, nie czułam się jak "trędowata" czy nieuleczalnie chora, tylko zostałam pozytywnie zmotywowana, że damy radę i wszystko będzie ok,
- po rozmowach z Panią doktor stwierdzam, że byłaby bardzo dobrym psychologiem, ponieważ naprawdę słucha pacjenta, odczuwa się takie zrozumienie, jakby Pani doktor sama przeszła daną chorobę,
- Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, ale w tym pozytywnym sensie, nie rozczula się nad pacjentem :)
Na obecną chwilę, po odstawieniu leków, czuję się bardzo dobrze. Nie jestem w pełni zdrowa, ale moje życie nabrało kolorów a ciało "bardziej się mnie słucha". Jestem na etapie poszukiwania dobrego psychologa, a co do Pani doktor to mam nadzieję, że nigdy więcej jej nie spotkam... w gabinecie :)
Jeżeli ktoś ma jakieś problemy - nie wstydźcie się, nie bójcie, można sobie pomóc. Ważne jest tylko, aby trafić na dobrego i kompetentnego lekarza. Ja miałam to szczęście.

P.S.
Nie mam porównania do innych psychiatrów, jednak gdyby kiedyś życie zmusiło mnie do szukania pomocy - bez wahania zapukałabym do tych samych drzwi.


M
Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Bardzo skuteczna.Wyprowadzila mnie z lękow ktore bezskutecznie leczylam 3lata u innych lekarzy.Profesjonalistka.


W
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY nerwica lękowa

To moja pierwsza wizyta więc o efektach leczenia jeszcze za wcześnie aby coś napisać. Pani doktor miła i sympatyczna, słucha co się mówi, zadaje pytania. Wizyta odbyła się punktualnie. Jak na razie to wszystko ok.


J
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Indywidualne podejście do pacjenta,pełen profesjonalizm. Pani doktor miła,sympatyczna i skuteczna.Polecam.


C
Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Chyba po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalizmem. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą., która wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i jego historią. Wszystko skrupulatnie notowała, zadawała dodatkowe pytania i szczegółowo wyjaśniła przebieg leczenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam.


B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą,jest empatyczna i potrafi pomóc każdemu kto potrzebuje pomocy specjalisty. jestem pod wrażeniem indywidualnego, szczegółowego podejscia do pacjenta. Polecam !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

180 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl


 • Czy jest środek farmakologiczny,który jest skuteczny i pomaga stopniowo wyjść z nałogu alkoholowego.Nie myśle tu o wszyciu esperolu tylko o zażywaniu lekarstw.Mam brata,który jest samotny i ciężko go zmusić aby nie pił.Potrafi pić przez tydzień,wychodzi wtedy z domu tylko po alkohol.Kiedy skończą mu się pieniądze z zasiłku bierze od mamy na 2 piwa dziennie.I tak jest co miesiąc od kilku miesięcy.Czy on nadaje się do leczenia przez psychiatrę ?co robić?Jak go zmusić do leczenia.

  Witam.
  Najskuteczniejszym sposobem na walkę z wszelkimi uzależnieniami jest silna wola i chęć osoby uzależnionej by zmienić swoje życie. Wszelkie inne oddziaływania mają znaczenie drugoplanowe. Ważna będzie terapia psychologiczna/ terapia uzależnień jako podstawa tego leczenia. Leki mają znaczenie pomocnicze. Aktualnie odchodzi się od disulfiramu a zwłaszcza nie stosuje się go u Pacjentów, u których ryzyko " zapicia" jest duże. Niestety tak może być i w tym przypadku.
  Z leków wspomagających walkę z nałogiem mamy min. akamprozat, nalmefen, naltrexon.
  Proszę zapoznać się z Ustawą o Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi- wytyczne leczenia wbrew woli Pacjenta w szczególnych sytuacjach.
  Pozdrawiam

  dr n. med. Marta Cholewicka

 • Hmm , zaczęłam leczenie fluoksetyną No i spotęgowała u mnie o na lęki. Głównie objawy somatyczne i wewnętrzny niepokój itd. Nie mogę też wgl spać. O co powinnam poprosić lekarza doraźnie do Fluxemedu zanim on zacznie działać, żeby zniwelować objawy uboczne tak by się dało funkcjonować? Xanax już brałam doraźnie i pół roku temu przy terapii tym samym lekiem (przez msc codziennie 0,5mg) i już nie działa na mnie tyle, a nie chce świadomie zwiększać, żeby się nie uzależnić.. Jest coś innego doraźnego co aż tak nie uzależnia ?

  Witam. Opisywane objawy po włączeniu fluoksetyny niestety zdarzają się, większość z nich ustępuje w miarę upływu czasu jak niepokój jednak niektóre z nich np. bezsenność mogą utrzymywać się przez cały czas terapii. Warto poprosić o lek nasenny, który nie doprowadzi do uzależnienia, ponieważ ten problem najpewniej będzie utrzymywał się dłużej podczas leczenia tym preparatem. Wykorzystujemy w psychiatrii w tym celu też inne leki przeciwdepresyjne mające komponent nasenny- trazdon, mianseryna, mirtazapina czy starszej generacji leki- opipramol, doxepin itp.
  Każda benzodiazepina ( leki typu Xanax) uzależnia w podobnym stopniu. Do krótkotrwałego leczenia ( max do 4 tygodni w zmniejszających się dawkach ) można włączyć inną BZD-powinna być lepsza odpowiedź niż na alprazolam , która Pani organizm zna i zwiększyła się tolerancja na lek. Skoro jednak doszło do zwiększenia tolerancji musi Pani już dłuższy czas przyjmować Xanax, więc polecałabym lek typu Hydroksyzyna, Diphergan lub inne.
  Trudno mi w tym miejscu ze szczegółami omawiać zasady łagodzenia działań niepożądanych SSRI.
  Najrozsądniej będzie jeśli skontaktuje się Pani z lekarzem prowadzącym leczenie i omówi z nim problem. Pozdrawiam.

  dr n. med. Marta Cholewicka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA Informacja dla Pacjentów: przyjmuję jedynie osoby, które ukonczyły 18 rok życia. Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecin...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • otępienie
 • zaburzenia snu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Specjalizacje

 • Psychiatria

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )


Zdjęcia