dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

168 opinii +dodaj

Umów wizytę 2470 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Wspólna 1 II piętro Kielce
  25-003 Kielce, świętokrzyskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza ) 150 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta kontrolna 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
168 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Wysłuchuje problemów, prowadzi rzetelny wywiad i dopiera odpowiednie lekarstwa. Sama rozmowa z panią dr daje nadzieje na poprawę stanu zdrowia :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Polecam, najlepszy psychiatra w Kielcach. Punktualnie wchodzisz na określoną godzinę, profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo miła Pani Doktor, wizyta w ciepłej i przyjemnej atmosferze, nowoczesny i ładnie urządzony gabinet, dopiero zaczynam leczenie więc zobaczymy co dalej, Polecam wszystkim zastanawiającym się czy iść...

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i ogólnie z leczenia. Bardzo polecam. Mnie wizyty w tym gabinecie bardzo pomogły.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: wizyta kontrolna

  Byłam tylko na jednej wizycie, po której mogę stwierdzić, ze Pani dr jest bardzo mila osobą, ma dużo empatii w sobie, polecam

 • K
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: badanie psychiatryczne

  Pani doktor bardzo profesjonalna , uśmiechnięta , potrafi rozmawiać z pacjetami - sama rozmowa z nią poprawia samopoczucie

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  kompetencja, ciepłe podejście do pacjenta, możliwość wypowiedzenia się bez przerywania przez wszechwiedzącego lekarza;

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: napady lęku panicznego

  Byłam miesiąc temu na pierwszej wizycie u Pani Dr.Marty.Pani doktor piękna i miła bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad i zastosowała mi leczenie.Jest drugi miesiąc w trakcie leczenia.Napady lęku,które mnie dręczyły wiele lat powoli ustępują.Zastosowane leczenie jest trafione w dziesiątkę.Czekam na kolejną wizytę i bardzo polecam pacjentom.którzy potrzebują pomocy.Pozdrawiam serdecznie Teresa Bartusiak

 • N

  Bardzo przyjemna lekarka, rozwiała wszystkie moje watpliwości, jest zainteresowana moimi poczynaniami bardzo fajna współpraca.

 • K
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: stany depresyjne

  Piszę tę opinię po 2 miesiącach po wizycie u Pani doktor, więc mogę ocenić nie tylko samą wizytę, ale też skutki zastosowanej terapii.
  Osoba Dr Marty Cholewickiej w sposób szczególny łączy kompetencję, kulturę, takt i empatię.
  Pacjent czuje się kimś ważnym: podmiotem i rozmówcą równym lekarzowi a nie podnóżkiem u stóp jak u wielu innych lekarzy…
  Pani Doktor umie słuchać, zadaje wnikliwe, trafne, ale taktowne pytania – w żadnym momencie nie okazuje swojej wyższości.
  Nie stara się postawić jedynie słusznej diagnozy, ale docieka, pyta, zastanawia się. Proponuje terapię, ale każe obserwować skutki i natychmiast alarmować gdy jakikolwiek objaw niepokoi pacjenta.
  Nie bagatelizuje problemów pacjenta, ale też nie wyolbrzymia ich – znajduje w tym równowagę. Wychodzi się z jej gabinetu podniesionym na duchu i z podniesioną głową.
  Dzięki tej wizycie i zastosowanej terapii znalazłem w sobie siłę i motywację do normalnego życia.
  Sądzę, że podobnie jak ja każdy pacjent wychodzi od Dr Marty Cholewickiej lepszy, zdrowszy i z nową chęcią do życia. Dziękuję!

  Marta Cholewicka2017-09-19

  Dziękuję:) życzę dużo radości i spokoju wewnętrznego. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (173)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia