lek.

Marta Andziak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: -Absolwentka Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam Panią Doktor! Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelnie przeprowadzony wywiad z pacjentem. Dodatkowo podczas wizyty atmosfera jest bardzo przyjazna dzięki czemu wizyta nie jest krępująca.

 • K
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Prowadziłam u Pani Marty dwie ciąże, przy obu były komplikacje, ale dzięki Pani Marcie mam dwóch wspaniałych synów. Jest miła, ciepła i profesjonalna, z poczuciem humoru, wizyty na luzie, z uśmiechem i konkretnymi odpowiedziami na pytania. pozdrawiam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta nie była odbębniona tylko przeprowadzony szczegółowy wywiad z pacjentem. Badanie też bardzo dobrze wykonane. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: cytologia

  Pani Marta Andziak to bardzo miły a zarazem znający się na swojej pracy lekarz. Nie musiałam długo czekać na wizytę

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie W czasie badania atmosfera jest bardzo przyjazna i wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Polecam, sama na pewno wrócę

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, a do tego świetnym fachowcem. Ważne jest to, że pracuje w kilku placówkach i ma kontakt z dużą ilością przypadków.

 • 2
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: badanie gin. oraz piersi

  Mloda lekarka ale jakze swietna w swym fachu. Dobre podejscie do pacjenta, spokojnie bez pospiechu,wyslucha ,wyjasni .Dobry kontakt.Jezeli bede potrzebowala konsultacji gin oczywiscie skorzystam ponownie z wiedzy Pani Doktor. Pozdrawiam, pacjentka z Montrealu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz godny polecenia. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad (niestety wielu lekarzy pomija ten element na 1 wizycie), cierpliwie wysluchała z jakim problemem/wątpliwością przyszłam, a następnie wszystko spokojnie wyjaśniła. Robiąc USG dokładnie opisywała co widzi na monitorze, tak żebyśmy razem z mężem również wiedzieli jak "zbudowane" jest nasze dziecko. Wyszłam z wizyty bardzo zadowolona, a mąż skwintował "chyba znaleźliśmy lekarza, który do końca będzie prowadził ciążę":)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo ciepła, spokojna, sympatyczna osoba. Wszystko tłumaczy, mimo charakteru wizyty można poczuć się przy niej bardzo swobodnie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

  O mnie:
  -Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  - W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa
  - Jest młodszym asystentem w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego Spraw Wewnętrznych w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137
  - Zakres zainteresowań to ginekologia operacyjna oraz onkologiczna.
  - Dr Marta Andziak prowadzi również ciążę niskiego oraz wysokiego ryzyka.
  - Uczestniczka licznych konferencji oraz szkoleń z zakresu ginekologii, położnictwa oraz ultrasonografii.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny