lek.

Mariusz Wojtczak

Chirurg

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 234 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi – studia ukończyłem w 1997 roku. Tytuł specjalisty I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej uzyskałem w 2000 roku, a… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Fragmat"Usługa: usunięcie znamion

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który przeprowadził pan doktor Mariusz Wojtczak. Byłam informowana przez niego na bieżąco o tym, w czym biorę udział, pan doktor reagował z życzliwością na to, jak ja się czuję podczas zabiegu. Ta niezwykłe sympatyczna postawa wzbudziła moje zaufanie oraz szacunek. Dziękuję serdecznie!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Fragmat"Usługa: laserowe usuwanie blizn i zamykanie naczynek

  Zgadzam się z opinią poprzedników - przesympatyczny człowiek. Pan dr wszystko wytłumaczył co będzie robił podczas zabiegu, który wykonał prawie bezboleśnie. Nie spieszył się i poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Za miesiąc umówię się na kolejny zabieg.
  Bardzo dziękuję. Krystyna S.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Mariusz Wojtczak to profesjonalista, któremu warto zaufać. Ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mam uraz do lekarzy i idę na wizytę, gdy jest to naprawdę konieczne. Szkoda, że trafiłam do pana doktora tak późno, bo ślad po usuniętych znamieniu byłby mniejszy. Ale cieszę się, że znalazłam takiego specjalistę, który do tego wszystkiego jest bardzo sympatyczny, otwarty i po prostu "ludzki", czego wielu lekarzom brakuje.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Fragmat"Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Przesympatyczny człowiek, lekarz z powołaniem. Pan doktor konkretnie, bardzo obrazowo i zrozumiale wszystko wyjaśnia. Miałam usuwanych kilka znamion laserem, wszystko się dobrze goiło, wykonanie z najwyższą starannością, zakłuło jedynie delikatnie znieczulenie, cały zabieg bezbolesny. Szczerze polecam, sama na pewno jeszcze się u Pana doktora pojawię. Oby więcej takich specjalistów.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Fragmat"Usługa: konsultacja chirurgiczna, zabieg

  Bardzo dobrze wspominam wizytę u Pana Doktora, który w wyczerpujący i szczegółowy sposób odpowiedział na moje pytania i rozwiał wątpliwości, był bardzo mily, serdeczny, bezboleśnie wykonał zabieg. Chętnie polecę wizytę u tego specjalisty.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej

  Lekarz z powołania, bardzo miły, sympatyczny. Zabieg wykonany profesjonalnie w miłej atmosferze. Najlepszy specjalista, którego miałem przyjemność poznać. Serdecznie polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Fragmat"Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Byłam dzisiaj z mamą u pana doktora, otrzymałam pełną, fachową opinię w miłej atmosferze. Pan doktor ma dużo cierpliwości, tłumaczy wszystkie aspekty zabiegu. Polecam

 • Byłam już u wielu lekarzy i wszędzie słyszałam to samo że "zostanie wielka dziura" , "lepiej tego nie usuwać". Naszczęście trafiłam do doktora Wojtczaka i mój problem zniknął. Pan doktor bardzo miły, z uśmiechem zaprasza do gabinetu no i oczywiście zna się na tym co robi . Narazie czekam na efekt kosmetyczny ale i tak jestem zadowolona . Bardzo dziękuję i polecam wszystkim :)

 • D

  Najlepszy lekarz pod słońcem! Zabiegi u pana doktora Mariusza Wojtczaka to czysta przyjemność. Sama chodzę do pana doktora od kilku lat na usuwanie znamion, ale ostatnio byłam pierwszy raz z moją córką, która jest straszną panikarą, a u pana doktora stał się cud i nawet nie pisnęła. Uważam,że wszyscy lekarze powinni brać przykład z pana doktora i być tak kompetentni i kulturalni jak pan doktor Wojtczak.
  Pozdrawiam :-)

 • B

  Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Wojtczaka wszystkim, którzy potrzebują wizyty u chirurga, a nawet powiedzieć, że wizyta jest czystą przyjemnością. Kompetencje oraz fachowość doktora na najwyższym poziomie, zero zniecierpliwienia przy jakichkolwiek pytaniach oraz rzeczowa odpowiedź, a co do zabiegu to przebiega w takiej atmosferze, że człowiek zapomina o bólu jaki mógłby towarzyszyć podczas znieczulenia( ilość zmian oraz miejsca na stopie nie należą do najprzyjemniejszych), a wiem co mówię, bo w związku z nawrotami(oraz wielkością zmian) kurzajek w moim przypadku, należało zabieg kilkakrotnie powtórzyć. Już w poczekalni można się przekonać jakią renomą cieszy się lekarz poprzez komentarze jakie można usłyszeć od innych pacjentów, np.: "rzadko się trafiają w życiu tacy ludzie jak doktor". Słów mi brak, aby opisać jak bardzo jestem wdzięczny Panu doktorowi za usunięcie problemu z którym inni lekarze nie potrafili sobie poradzić przez 3 lata(wymrażanie, wycinanie). Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i niech Pan zawsze pamięta, że pacjenci są bardzo wdzięczni, bo ja do tej pory nie spotkałem się z takim traktowaniem w gabinecie, a pomimo swojego młodego wieku, miałem do czynienia z wieloma wizytami u różnych specjalistów... To sama przyjemność spotkać takiego lekarza na swojej drodze.
  Pozdrawiam, Bartek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi – studia ukończyłem w 1997 roku. Tytuł specjalisty I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej uzyskałem w 2000 roku, a w 2008 II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Cały czas doskonalę swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach poświęconych tematyce laseroterapii.

  Podczas zapisu na zabiegi proszę w "informacjach dodatkowych" podać jaki zabieg chcą Państwo mieć wykonany. Przed niektórymi zabiegami laserowymi może okazać się, że niezbędna jest konsultacja kwalifikująca do zabiegu.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • brodawki
 • znamiona
 • wrastające paznokcie
 • włókniaki i odciski
 • zmiany barwnikowe
 • kaszaki
 • pajączki naczyniowe
 • usuwanie tkanki tłuszczowej (podbródek, ramiona, kolana) laserem
 • ujędrnianie skóry laserem (twarz, szyja, dekolt).
 • usuwanie zmian skórnych
więcej

Zdjęcia