Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
Pokoju 1/4, Ruda Śląska
Gabinet Psychiatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny Inny

Serdecznie polecam doktora Skowrona. Z pewnością każdy potrzebujący może liczyć na wsparcie oraz fachowa pomoc i rozmowę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz bardzo mi pomógł wyjść z depresji oraz z wynikających z niej zaburzeniom .Jestem mu wdzięczna za udzieloną pomoc i za wsparcie.


K
Użytkownik zweryfikowany

bARDZO DOBRY LEKARZ. dUZO POMÓGŁ MI W MOJEJ HISTORI CHOROBY, BIORAC POD UWAGE FAKT ZE MAM ZABURZENIA EMOCJONALNE, NA tle nerwowym...


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.Zdecydowanie wszystkim polecam.Przez równą godzinę tłumaczył mi jak się powinno leczyć nerwicę.Przepisał bezpieczne leki... Lekarz godny zaufania mający profesjonalne i indywidualne podejscie dla każdego pacjenta.


K

W mojej ocenie to bardzo dobry lekarz. Co najważniejsze potrafi słuchać, tak słuchać, a to w wielu wypadkach rzecz prawie najważniejsza. Ma kontakt z pacjentem i działa tak by mu pomóć , a trafność jego działania potwierdza coraz lepsze samopoczucie.


B
Użytkownik zweryfikowany

chyba nie słucha co się do niego mówi, główne tabletki przepisał mi za 100 zł, opakowanie miało wystarczyć na miesiąc, a za miesiąc kolejne 100 zł i tak w kółko, tabletki doraźne już nieco tańsze. Przyszłam do niego z fobią a nie zaproponował mi terapii tylko psychotropy


T
Użytkownik zweryfikowany

Z pewnością dr Skowron spowodował, że po wielkiej rodzinnej tragedii mogłam podnieść się z ogromnej depresji. Spotkania z nim i jego pomoc sprawiły, że mogę dziś normalnie funkcjonować. Z pewnością zasługuje na najwyższą ocenę i jest naprawdę gorąco go polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich forumowiczów , dr. Mariusza Skowrona poznałam ok 15 lat temu . Pracował wtedy jeszcze w szpitalu Górniczym w Bytomiu na oddziale Psychiatrycznym . Ja wtedy byłam pacjentką ordynatora tego oddziału i niestety lądowałam w szpitalu kilka razy w roku . Po odejściu ordynatora do innej placówki Zaczełąm leczyć się u dr. Skowrona który prowadził mnie podczas ostatniego pobytu w szpitalu , I bardzo mi pomógł , a dokładnie mówiąc wyciągnął mnie z ostrej mani Do tej pory leczę się u niego i choć przez 22 lata mojej choroby byłam hospitalizowana kilkanaście razy , tylko dzięki doktorowi Skowronowi miałam 10 letnią przerwę w chorobie . Bardzo cenię Tego lekarza za fachowość , fantastyczną umiejętnośc dobrania leków do danego schorzenia oraz za to że można do niego zadzwonić bezpośrednio na telefon komórkowy i zawsze udzieli porady a jeśli potrzeba szybciutko wyznaczy wizytę nawet jeszcze tego samego dnia . To prawda że pacjenci są ustawieni co 10 minut ale jeśli potrzeba można w gabinecie \"zasiedzieć \" się dłużej a już się nie raz przekonałam że niektórzy lekarze po prostu nie mają czasu dla pacjentów . Uważam że jedynym mankamentem dr. Skowrona jest małomówność co czasami mnie krępuje . Polecam tego lekarza . Dodam że jest jeszcze jeden istotny problem związany z tym że w/w lekarz nie pracuje obecnie na żadnym z oddziałów psychiatrycznych i to jest naprawdę problem ponieważ jeśli pacjent wymaga hospitalizacji ląduje w innych rękach i jest inny sposób leczenia . Basia

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


D
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz z powolania...bardzo pomógl mojej mamie ,,do tej pory ma ja pod swoja opieka .a za ten temat zabieralo sie wielu specjalistow.takze polecam,,a komentarze ze nie za darmo na forum..nie da sie leczyc za darmo,a sadze ze i tak najbiedniejsi potrzebujacy znajda pomoc u doktora D.:)szukasz profesjonalisty dobrze trafiles


P
Użytkownik zweryfikowany

Już jakiś czas leczę się u doktora Skowrona i muszę przyznać że jest psychiatrą z powołania .Sama rozmowa poprawia nastrój bo niczego nie obiecuje tylko realnie ocenia sytuację .Byłam na oddziale psychoterapii w Nowym Bytomiu Przez 3 miesiące i odczuwam ogromną poprawę samopoczucia dzięki Niemu oraz całemu personelowi który jest niezwykle wspaniały .Nikogo nie namawiam i też nie przesadzam z tą opinią , to po prostu dusza człowiek ,wspaniały lekarz .Patrycja ;)))


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia