Adres

Grunwaldzka 228, Nowy Sącz
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy www.ginekolog-rabalski.pl (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
58 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy www.ginekolog-rabalski.pl ciąza

Zacznę od początku. Doktora Rąbalskiego poznałam w przykrych dla mnie okolicznościach gdyż trafiłam do niego na oddział w dość ciężkim stanie groziła mi urosepsa. Mój stan i dziecka był ciężki Pan doktor nie ukrywał tego, powiedział mi wprost, że jest źle. Nie owijał w bawełnę ani przez moment, rozpłakałam się bo przecież nikt wcześniej aż tak dosadnie nie powiedział mi, że z ciążą może pójść nie tak. Na oddziale byłam od czwartku i do poniedziałku mój stan się pogarszał CRP ciągle rosło, groziła mi urosepsa a to był dopiero 27 tydzień ciąży więc stanowiło to bezpośrednie zagrożenie dla życia mojej córeczki gdyby do niej doszło. I w poniedziałek przyszedł na dyżur dr Rąbalski własnie. Jak już napisałam wczesniej nie owijał w bawełnę jak jest ale po 2 dniach mogłam już wyjśc do domu. Opanował infekcję, której nie mogli zatrzymać inni lekarze. Nie było dla mnie ważne, że Pan doktor wtedy dość mocno mi uświadomił w jakim jesteśmy stanie. Sama do niego zadzwoniłam i prosiłam żeby prowadził moją ciążę do końca bo choć nie cackał się ze mną, nie był uśmiechnięty i nie wmawiał mi że wszystko będzie okej to przede wszystkim działał, ratował nas i to tylko dzięki niemu teraz mam półroczną, zdrową córeczkę, której nie byłoby gdyby nie on. Będąc jego pacjentką od 27 tygodnia ciąży zawsze mogłam na niego liczyć, żadnych objawów nie bagatelizował, moje wyniki były bardzo dobre, ja w ciąży czułam się świetnie. Dopilnował wszystkiego i dzięki niemu dziś jestem szczęśliwą mamą. Jest świetnym fachowcem, odwala kawał dobrej roboty. Na każdą wizytę na jakiej u niego byłam zawsze był przygotowany, wiedział wszystko o mnie o moim stanie o wynikach, zawsze miał dla mnie czas, wypytywał o dolegliwości. Pomógł mojej córce przyjść na świat przez cesarskie cięcie, ani chwili podczas zabiegu nie martwiłam się, wiedząc, że robi to właśnie on. Jestem mu z całego serca wdzięczna za wszystko co dla nas zrobił.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciąża

Ja polecam Pana doktora. To bardzo dobry specjalista, w pierwszej kolejności podjął się u mnie wycięcia miesniakow, co w efekcie dało mi szansę na bycie mamą, niespelna pół roku po operacji, w chwili obecnej Pan doktor również prowadzi moja ciążę. Fachowa merytoryczna pomoc, nie wymyśla przy badaniach to co potrzeba zleca, bez zbędnych wydatków. Polecam. Co do zachowania doktora, trzeba zrozumieć że specyfika pracy jaka ma i duże obciążenie psychicznie może powodować to że czasem ma gorszy dzień-to trzeba zrozumieć.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy www.ginekolog-rabalski.pl

Nie polecam lekarza, jest bardzo nie miły i opryskliwy. Byłam w szpitalu z podejrzeniem cholestazy ciązowej. Kiedy wyniki były dobre już od kilku dni na obchodzie bardzo miło zapytałam się lekarza kiedy mogę spodziewać sie wypisu, z oburzeniem naskoczył na mnie ze on nic mi mówić nie będzie i cytuje " bo jeszcze go pobije i naśle na niego męza". Dodał że jak już na siłe przyszłam to mam leżeć, zaznaczam , że z własnej woli tam się nie znalazłam tylko dostałam skierowanie od ginekologa prowadzącego. Z takim okropnym podejściem do pacjentki nigdy się nie spotkałam, odradzam stanowczo lekarza. Jeszcze raz odradzam Pana doktora, zachowuje się jakby ktoś mu tam na sile kazał pracować, a pacjentki traktuje bardzo niesprawiedliwe.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy www.ginekolog-rabalski.pl ciąża

Doktor Rąbalski to bez wątpienia lekarz z powołania. A na dodatek uważam że nie ma lepszego fachowca na terenie Sądecczyzny. Owszem, bywa marudny, czasem niemiły- co zapewne jest skutkiem przemęczenia i ciężkiej pracy. Ale dla kogoś, dla kogo zdrowie swoje lub dzidziusia jest najważniejsze, nie powinno to stanowić problemu.


Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec. Ma dużo cierpliwości do trudnych pacjentek /to ja/, rzeczowo i konkretnie odpowiada na zadane pytania. Szczerze poleca. profesjonalista w każdym calu.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły i rzeczowy człowiek. Trafiłam na jego oddział przypadkiem w sytuacji kryzysowej - widmo przedwczesnego porodu. Jestem bardzo wdzięczna za fachową opiekę i wyrozumiałość oraz wyczucie chwili :)
Syn urodził się juz w Warszawie w przewidzianym terminie a więc 100%-owy rezultat kuracji :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam! Wspaniały lekarz i człowiek. Prowadził moją ciążę w czasie której kilka razy musiałam udać się do szpitala. Czułam się bardzo bezpiecznie, wiedziałam że dr Rąbalski nad wszystkim czuwa. Bardzo rzetelny i konkretny. Nigdy nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Bardzo miły i uprzejmy, nigdy nie zachował się wobec mnie grubiańsko, dlatego dziwią mnie takie wypowiedzi. Owszem, bywa przemęczony i marudny ale patrząc na to jaka odpowiedzialność na nim ciąży nie ma się czemu dziwić. Pan doktor naprawdę przejmuje się każdą pacjentką i nie traktuje ich podmiotowo. Miałam przyjemność rodzić przy dr Rąbalskim i bardzo dobrze to wspominam. Pomógł mojemu synkowi przyjść na świat. Dlatego polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Lekarz bardzo dobry , miły i uprzejmy - wszystko spokojnie wyjaśnił . Zna się na rzeczy. Serdecznie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany

witam.jestem zadowolona z lekarza .trafnie zdiagnozowal moją chorobę poprawnie przeprowadził operacje.faktem jest że będąc w szpitalu ma się wrażenie jakby lekarz pracował tam sam wszędzie go pełno :) wiec przepracowany jest z pewnością , dla mnie jest raczej śmieszny niż chamski.dba o swoje pacjentki interesuje się, odpowiada na pytania wyjaśnia. jak dla mnie bardzo dobry.


B
Użytkownik zweryfikowany

Niestety dr Rąbalskiemu nie mogę wystawić dobrej opinii. Jest to przede wszystkim człowiek bez kultury. Rodzące w szpitalu traktuje podmiotowo a czasami wręcz chamsko. Ja przekonałam się o tym na porodówce w trakcie jego dyżuru. Najpierw nakrzyczał na mnie, że mam małe rozwarcie (jakby to co najmniej ode mnie zależało), następnie krzyczał mi nad głową, że "naoglądacie się filmów i myślicie, że to jest tak pięknie jak tam pokazują" (jakby rodząca po raz pierwszy miała obowiązek wiedzieć wszystko na temat porodu) a na końcu postraszył mnie podaniem oksytocyny ("i żeby mi potem nie było, że boli"). Ktoś kto nie przeżył podobnej sytuacji nie wie, jak bardzo potrafi to zestresować rodzącą. W moim przypadku spowodowało to zatrzymanie postępu porodu i w konsekwencji rzeczywiście doprowadziło do podania oksytocyny, która z kolei spowodowała drastycznie szybki spadek tętna dziecka (i to po kilku pierwszych kroplach). W wyniku tych zajść o mało co nie straciłam dziecka, które urodziło się sine na skutek cesarskiego cięcia. W trakcie gorączki błyskawicznych przygotowań do operacji pan doktor oczywiście był już anielsko miły. Jedyny jego plus był taki, że szybko przybiegł po telefonie położnej i podjął decyzję o cc (dlatego dałam mu dwie gwiazdki a nie jedną). Wiem, że lekarz na porodówce nie może rozczulać się nad każdą pacjentką, jednak nic nie usprawiedliwia chamskiego zachowania wobec kobiety, która cierpi - nawet zły humor i niepowodzenia osobiste!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie