Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Walczaka 12B/8, Gorzów Wielkopolski
Gabinet chirurgiczno - proktologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych proktologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet chirurgiczno - proktologiczny guzek przy odbycie

Wspaniały specjalista pod każdym względem. Pan doktor po zbadaniu mnie stwierdził u mnie ropień oraz przetokę międzyzwieraczową odbytu, gdzie kilka lat wcześniej myślałem że to hemoroidy. Dokładna i trafna diagnoza ,następnie operacja w szpitalu.Jestem dwa miesiące po operacji. Wszystko pięknie się zagoiło. Pełny profesjonalizm oraz wielkie zaangażowanie pana doktora podczas operacji i po niej. Szanowni państwo nie bójcie się i nie ukrywajcie swoich dolegliwości w miejscach wstydliwych, które póżniej mogą przerodzić się w bardzo poważne dolegliwości i choroby. Pan doktor trafnie stawia diagnozę, profesjonalnie leczy i wykonuje operacje. Żeby wszyscy specjaliści byli tacy jak pan doktor Pawlak. Bardzo dziękuję. Błażewicz Piotr


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet chirurgiczno - proktologiczny

Doktor leczyl moja corke. Podejscie, zaangazowanie oraz wiedza medyczna na najwyzszym poziomie. Oddany i absolutnie profesjonalny. Przemily czlowiek.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet chirurgiczno - proktologiczny szczelina odbytu

Polecam dr Pawlaka!! Pomimo młodego wieku (27lat) miałam przewlekła szczelinę odbytu a ponieważ myślam kilka lat,że mam hemoroidy (jak stwierdził inny lekarz) nie związałam na swoje dolegliwości, ale poczułam się tak źle,że poszłam do dr Pawlaka i nie żałuję. Najlepszy specjalista w dziedzinie chirurgii i proktologii. Uratował mnie przed dalszym problemami ze zdrowiem w tej okolicy. Warto zapłacić za wizytę prywatna by być w najlepszych rękach. Dr skierował mnie na zabieg do siebie do szpitala i osobiście wykonał zabieg a także sprawuję opiekę po zabiegu (kontrolne wizyty). Zabieg krótki, bezbolesny, ratujący problem przewlekłej szczeliny odbytu. Polecam serdecznie dr Pawlaka!! Najlepszy lekarz w tej dziedzinie!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet chirurgiczno - proktologiczny

Polecam uważam ze jest dobrym specjalistą ja leczylam się proktologicznie i są efekty.dobry kontakt , jeśli chodzi o ustalenie godziny stara się być elastyczny co dla mnie było istotne.


Użytkownik zweryfikowany

Odradzam tego lekarza.Byłam u niego na wizycie po której stwierdził że trzeba mi coś wyłyżeczkować.Zapytałam czy nie wystarczą maści bądź czopki stwierdził że nie i trzeba mnie położyć w szpitalu oraz znieczulić ogólnie.Przeraziłam się bo nigdy nie chciałam być usypiana.Lekarz stwierdził że nie może podać znieczulenia miejscowego bo jak mi założy wziernik to nie wytrzymam i z bólu będę chciała wyskoczyć przez ścianę.Po tej wizycie nie byłam usatysfakcjonowana więc poszłam do innego proktologa.Miałam zrobioną rektroskopie na której wyszło że mam hemoroidy i polip który trzeba będzie usunąć ale można to wykonać w gabinecie u proktologa w znieczuleniu miejscowym.Nie wiem na jakiej podstawie ten lekarz stwierdził że coś trzeba mi wyłyżeczkować skoro zbadał mnie tylko palcem.


C
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny, stawia trafne diagnozy. Wytłumaczy i doradzi nie tylko w swojej dziedzinie. Na przedostatniej wizycie zasugerował, abym zrobiła porządek z tarczycą.Rzeczywiście po wykonaniu badań zleconych przez endokrynologa okazało się, że mam "niezły bałagan" z tarczycą.....Sporo wyników a teraz skierowanie na biopsję. Jeżeli chodzi o hemoroidy i szczelinę odbytu to dla mnie najlepszy lekarz. Na szczelinę i hemoroidy, które leczyłam od roku 2012 miesiąc temu miałam zabieg wykonany przez Doktora i mam nadzieję, że w końcu skończy się moje cierpienie, ponieważ czuję, że wracam do zdrowia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania