Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Żwirki i Wigury 14, Myślenice
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ten człowiek uratował życie mnie i mojemu dziecku! Wspaniale i bardzo profesjonalnie przeprowadził cesarskie cięcie. Bardzo szybko wróciłam do pełni formy. Gdy przebywałam w szpitalu, pan doktor odwiedzał mnie i troskliwie interesował się stanem zdrowia moim i mojego dziecka. Z całą pewnością stwierdzam, że to jeden z najlepszych ludzi, jakich spotkałam w życiu. Niezrównany specjalista, chodzący anioł, profesjonalista i cudowny człowiek. Chylę czoła. Dziękuję, Panie doktorze. Zawsze będę Panu wdzięczna za to, że uratował nam Pan życie. Dziękuję. Oby więcej było takich wyjątkowych i niesamowitych lekarzy jak Pan.


P
Użytkownik zweryfikowany

Empatyczny, miły, profesjonalny, potrafi ograniczyć stres do minimum, przyjazny wyraz twarzy, miły głos, zero uwag nie na miejscu, wszytko dokładnie wyjaśni, delikatny, świetne podejście do pacjenta, na prawdę godny polecenia !!!


J
Użytkownik zweryfikowany

POLECAM! bardzo delikatny, indywidualnie traktuje każdą osobę. Profesjonalny, rzeczowy. Mega sympatyczny i jak na pierwszą wizytę (czy tez kolejna itd) to tylko do niego! ;)
Dokładnie wyjaśnia sprawę, zna sie na rzeczy, wie co mówi, udziela cennych wskazówek i zaleceń.


P
Użytkownik zweryfikowany

miły, delikatny, kompetentny oraz szczery, na wizycie czuję się tak że to ja jestem najważniejsza i jedyna pacjentka ma indywidualne podejście do każdego, przekazuje informacje w sposób delikatny i rzetelny, na pytania odpowiada cierpliwie, wyczerpująco, potrafi pocieszyć i dać nadzieję oraz wesprzeć w trudnych chwilach...polecam ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem


G

bardzo dobry lekarz szczery delikatny dokladny bardzo trafne diagnozy polecam


B

Naprawde wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny,rzeczowy no i co rownie wazne-sympatyczny! POLECAM


A

Delikatny, uprzejmy i taktowny. W trakcie wizyty miałam poczucie, że jestem jedyną i najważniejszą pacjentką. Rzeczowo, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Kompetentny. Odznacza się wyjątkową empatią, rzadko obecnie spotykaną u innych lekarzy. Szczerze polecam.


Q

Polecam! Bardzo delikatny i rzeczowy. Świetne podejście do pacjenta i do jego problemów. Według mnie Profesjonalista !!!!


I
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny, empatyczny, potrafi postawić i przekazać rzeczowo diagnozę w przystępny sposób. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie