lek.

Mariusz Kryj

Chirurg, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista onkolog na co dzień pracujący w Centrum Onkologii w Gliwicach. Zajmuje się rozpoznawaniem, badaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Onkologia jest ściśle związ... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista onkolog na co dzień pracujący w Centrum Onkologii w Gliwicach.

  Zajmuje się rozpoznawaniem, badaniem i leczeniem chorób nowotworowych.

  Onkologia jest ściśle związana z chirurgią onkologiczną i radiologią, które oprócz chemioterapii są najlepszymi sposobami leczenia nowotworów.

  Za jedno z najistotniejszych działań uważa się wczesne wykrycie, jest ono najczęściej głównym powodem powodzenia późniejszej terapii.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja piersi

  Dr Mariusz Kryj operował mnie w lutym 2017 roku z powodu guza piersi. Operacja wykonana idealnie a pierś wygląda cudownie. Wszyscy lekarze, którzy mnie teraz badają podziwiają koronkową robotę Doktora.
  Wizyty kontrolne zawsze odbywały się punktualnie oraz w miłej atmosferze a Doktor zawsze odpowiadał na pytania wyczerpująco. Polecam wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały specjalista, jestem bardzo zadowolony z wizyty.
  Diagnoza bardzo mnie uspokoiła i widzę poprawe.
  Zostałem przyjęty niemal punktualnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  konkretny w ocenie, podchodzi do pacjenta profesjonalnie, wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie i wyczerpująco

 • I

  Pan Doktor ma tak sporo pacjentów i czasu, który -jaki poświęca wielu pacjentom z jakimś zaangażowaniem bo i również przyjmuje pacjentów i w swoim gabinecie w Rybniku jak wiadomo; prywatnie.
  Jaki czas poświęca i którym pacjentom pozostaje do oceny (do życzenia)
  do własnego spotkania z Doktorem w jakimkolwiek miejscu gdzie przyjmuje pacjentów.
  Włącznie nie każdego stać na wizytę u Pana Doktora lub jak ja tego doświadczyłam nawet po wizycie w Instytucie Onkologii i gabinecie rybnickim mi nie pomógł bo akurat nie miał czasu gdyż biegł do drugiej przychodni dlatego uważam, że to nie jest do końca w porządku (mam prawo czuć się zawiedziona czy pokrzywdzona), nie jest do końca etyczne (zwłaszcza jeśli chodzi o etykę lekarską Pana Doktora który choć jako lekarz powinien leczyć wszystkich pacjentów którzy wymagają pomocy, leczenia, zaangażowania).
  Jak wiadomo onkologia to charakterystyczna dziedzina, kto był/jest chory lub ma kogoś bliskiego chorego na raka w jakimkolwiek stadium raka przeżywa dramat i oczekuje i ma prawo oczekiwać pomocy (zwłaszcza od specjalisty onkologa jakim jest Pan Doktor bez względu na miejsce).

 • Oby długo żył i aby zdrowie mu dopisywało- nie potrafię znalezć słów uznania dla Lekarza. Jedno co wiem to dzięki niemu mój kochany mąż żyje i ma się dobrze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysoka kultura osobista w przekazywaniu diagnozy,również widoczna duża fachowość i doświadczenie zawodowe.

 • Najlepszy chirurg i najbardziej ludzki człowiek pod słońcem :) Wrażliwy, uczynny, sympatyczny i do tego jeszcze niesamowicie przystojny :) :) :)

 • Konkretny, zdecydowany, działa od razu. Bardzo życzliwe, ludzkie podejście do pacjentów. Trudno o lepszego.

 • Mało, że trafnie pan doktor zdiagnozował stan chorobowy, to jeszcze miał życzliwy stosunek do pacjentki... a to rzadko się zdarza, niestety.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • NAJLEPSZY NA ŚWIECIE CHIRURG POLECAM URATOWAŁ ŻYCIE MOJEMU KOCHANEMU MĘŻOWI I TO JUŻ DWA RAZY POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA DOKTORA

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".