Lek.

Marian Piechota

Pulmonolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Dr Piechota jak dla mnie jest najlepszy za każdym razem gdy mam skierowanie z dzieckiem do szpitala natychmiast udaje sie do niego żeby temu zaradził przyjmowal mnie nawet w niedzielę jest dobrym specjalistą.

 • Szukasz pulmonologa? Pacjenci polecają:

  Dorota Rogóż-Mroczek
  Dorota Rogóż-Mroczek
  Pulmonolog
  Żeromskiego 22, Mielec

  Danuta Świderek
  Danuta Świderek
  Pulmonolog
  Żeromskiego 22, Mielec

  Ryszard Nowak
  Ryszard Nowak
  Internista, Pulmonolog
  11 Listopada 3, Kolbuszowa
  Excellent care and treatment.. First class.. Thank you. DR Nowak is the best doktor that I have seen in this… więcej

  Paweł Marczak
  Paweł Marczak
  Pediatra, Pulmonolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Rzeszów, Rzeszów
  Wizyta odbyła się w przyjaznej pacjentowi atmosferze - uzyskaliśmy konkretne porady medyczne. Polecam więcej

  Wojciech Chęć
  Wojciech Chęć
  Pulmonolog, Internista
  Starodomaszowska 30/43, Kielce
  wizyta odbyła się o czasie. lekarz miły i kompetentny. Wszystko tłumaczy i nie patrzy na zegarek. Jak najbardziej… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Dr Piechota jak dla mnie jest najlepszy za każdym razem gdy mam skierowanie z dzieckiem do szpitala natychmiast udaje sie do niego żeby temu zaradził przyjmowal mnie nawet w niedzielę jest dobrym specjalistą.

  • K

   Dwa razy przez pana doktora dziecko trafiło do szpitala, w bardzo krótkim okresie czasu. Chodiliśmy do niego prywatnie przez rok. Byłam uprzedzana że na NFZ to szkoda do niego iść. U nas niestety ale nie wyznał się na chorobie.

  • A

   okropny lekarz wtrąca się w sprawy które nie dotyczą leczenia obraża dzieci, rodziców . Jest arogancki ma wysokie mniemanie o sobie bawi się w psychologa chociaż nim nie jest. Nie polecam i przestrzegam przed nim

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Bardzo gorąco polecam , bardzo dobry specjalista .
   Wyleczył mojego syna w ciągu miesiąca z wysiękowego zapalenia uszu ,
   gdy inni lekarze przez 8 lat nie potrafili mu pomóc .
   Leczyli objawy , a nie przyczynę choroby . Najlepszy lekarz na Podkarpaciu !
   Jego diagnozy są w stu procentach trafne , a do pacjenta podchodzi z sercem i wyczuwa się , że największą satysfakcją jest dla niego to, że może pomóc drugiemu człowiekowi .

  • S

   Osobiście jestem bardzo zadowolona ż doktora Piechoty. Od kiedy chodzę do niego z dzieckiem skończyły się moje problemy.Przed pierwszą wizytą byłam pełna obaw bo słyszałam różne opinie, ale niepotrzebnje.Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy ale nie wszystkie trzeba zwalać na doktora.Niektóre mamy idąc do lekarza chcą go uczyć jak ma leczyć a on na to nie może sobie pozwolić. JeSli petentka jest ok to pan doktor stara się pomóc , a jeśli widać postępy w leczeniu to cieszy się z tego prawie jak rodzic tego dziecka. Osobiście bardzo polecam pana doktora .

  • X

   Uważam , że Dr. jest bardzo dobrym lekarzem, moje dziecko chorowało praktycznie od urodzenia, wizyty u wielu " specjalistów" nie przynosiły rezultatu. Odkąd trafiłam do DR. Piechoty problemy się skończyły, a ja jestem spokojna o dziecko. Nie rozumię negatywnych opinii, bo ja do lekarza idę leczyć dziecko, a nie na pogawędki przy kawce. Dr. ma jak każdy człowiek lepszy, albo gorszy dzień, ale niezależnie od humoru leczy zawsze tak samo b. dobrze, a dla mnie to jest najważniejsze. Według mnie jest najlepszym specjalistą w Mielcu i rozległych okolicach.

  • K

   Trafne diagnozy,pełny profesjonalizm,uprzejmy i stara się być miłym..swietne podejście do dzieci..gorąco polecam..

  • M

   Pan Piechota lekarzem jest dobrym. Natomiast jego kultura pozostawia faktycznie wiele do życzenia o czym przekonałam się na wizytach. Dawno nie spotkałam tak aroganckiego s stosunku do rodziców lekarza (dla dziecka ma świetne podejście). Mam wrażenie czasem, że rodzic dla niego to intruz. Jeśli ma dobry humor, owszem odpowie na pytania. Natomiast jeśli wstanie "lewą nogą" można usłyszeć różne ciekawe odzywki.

  • T

   Po przeczytaniu negatywnych opinii tutaj miałam obawy co do wizyty i musze powiedzieć że były one całkowicie nietrafne, pełen profesjonalizm, trafna diagnoza i bardzo miła atmosfera, polecam

  • A

   Na pewno w przypadku lekarza należy oceniać jego trafne diagnozy i sposób leczenia, ale w przypadku dr Piechoty jego umiejętności leczenia całkowicie przysłania karygodne zachowanie.Już dawno minęły czasy, kiedy lekarz pokazywał jakimi pacjenci są imbecylami i w odpowiedzi na pytania mówił, że jego czas jest bardzo cenny. Leczyłam mojego synka u niego pół roku, znosząc te wszystkie komentarze, ale ostatnio wyszłam z gabinetu, bo jakim prawem z moich podatków ktoś ma mnie obrażać? I nie zostawię tego tak, będę składać pisemne zażalenie na zachowanie tego lekarza i jeśli ktoś chciałby się wraz ze mną podpisać, to myślę, że możemy razem zmienić postępowanie tego aroganta, bo on jest naprawdę dobrym lekarzem, tylko nauczył się, że każdy pokornie znosi jego komentarze. Każdego w pracy obowiązuje kultura, jego też.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG