Adres

Jana Pawła II 21, Koszalin
Spondylus (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Marian Kryska, specjalista chirurgii ogólnejUsługi i ceny

Chirurgia ortopedyczna


Jana Pawła II 21, Koszalin

Brak informacji o cenie

Spondylus


Konsultacja ortopedyczna


Jana Pawła II 21, Koszalin

Brak informacji o cenie

Spondylus


Konsultacja chirurgiczna


Jana Pawła II 21, Koszalin

Brak informacji o cenie

Spondylus


Leczenie ran


Jana Pawła II 21, Koszalin

Brak informacji o cenie

Spondylus

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
К
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor zachowuje się jak Pan i Władca. Na SOR mój syn trafił karetką tam posadzili go na wózku i kazali czekać. Pan doktor kazał zginać nogą i nie przesadzać Pęknięcie skóry na szerokość około 6sm i rana otwarta ma jakieś 3 cm! Nie pozwolił mi przebywać z synem w zabiegowym - a takie mam prawo przy niepełnoletnim dziecku musi być ktoś dorosły! (nie należę do panikujących- sama jestem lekarzem!). Rzucanie narzędziami, brak empatii, szycie , którego każdy szanujący się lekarz wstydziłby się zaprezentować. Nie polecam- omijajcie szerokim łukiem!


B
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się, do Pana Kryski na konsultacje, dalszego leczenia, zwyrodnienia kręgu szyjnego. Lekarz bardzo nie miły, obraził mnie stwierdzeniem, że jestem "wadliwym towarem" i ze nie da się tego wyleczyć. Pomimo, że wcześniejszy lekarz w szpitalu kazał mi pójść do lekarza który zna się na kręgosłupach, ale przestrzegał, że nie wszyscy się znają. Śmiem wątpić w kompetencje dr.Kryski, jeśli nie zna się na kręgosłupach mógł skierować mnie do inneo lekarza a nie straszyć kalectwem. Zdecydowanie radze omijać szerokim łukiem tego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

cudowny lekarz , wiele razy mi pomógł , nigdy nie odmówił pomocy , mimo że nie byłam zarejestrowana , bezgranicznie mu ufam , profesjonalne , ludzkie podejście do pacjenta..


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką SORu. Zostałam przyjęta przez tego lekarza na korytarzu mimo złamanego ramienia.Nie szanuje człowieka nie wpuścił mnie do gabinetu mimo moich nalegań.Mam zwyrodnienia w ramieniu i w kręgosłupie, chciałam z nim chwilę o tym porozmawiać i prosić o poradę. Nie dał mi tej szansy. Bardzo złe podejście do pacjenta. Omijać prosze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trefiłem dzisiaj do SOR-u w Koszalinie w urazem ciała, po godzinie oczekiwania na przyjecie, doktor oznajmił, że nie zagraża ono w tej chwili mojemu życiu i odmówił udzielenia pomocy. Zgroza, że tacy ludzie pracują jeszcze w szpitalach... nieprofesjonalizm, znieczulica i poczucie wyższości to trzy cechy które idealnie opisują tego Pana.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam z synkiem w ambulatorium, podejście do pacjenta i kompetencja bardzo niefachowa. Po założeniu gipsu na ręce kazał się synkowi z nim siłować na tej ręce. Ten pan już niejednokrotnie zrobił na mnie przerażające wrażenie.


I
Użytkownik zweryfikowany

wczoraj trafiłam na SOR i szczęśliwym trafem do p.Mariana. Bardzo dziękuję za fachową opiekę. rozpoznał pęknięcie kości po jednym dotyku ręki ("drastycznym, ale skutecznym") jeszcze przed zdjęciem rentgenowskim. Lekarz z doskonałym poczuciem humoru, jeden z niewielu, którzy potrafią pacjentowi powiedzieć co mu dolega nie owijając w "bawełnę". Życzę p. Marianowi sukcesów w pracy i poza nią, dużo zdrowia i szczęścia.


P
Użytkownik zweryfikowany

DOKTOR TO BARDZO DOBRY LEKARZ.NIE OWIJA W BAWEŁNĘ,JEST SZCZERY,ALE W SWOJEJ PROFESJI BARDZO DOBRY.OD PONAD PÓŁ ROKU CIERPIĘ Z POWODU BÓLU NADGARSTKA .DO TEJ PORT BYŁAM LECZONA PRZEZ ORTOPEDĘ .ALE SKUTKÓW ŻADNYCH.ODKĄD TRAFIŁAM DO DOKTORA KRYSKI COŚ SIĘ RUSZYŁO .LEKARZ NIE ZBAGATELIZOWAŁ MOJEGO PROBLEMU I POMIMO TEGO ,ŻE NIE WIADOMO CO MI JEST TO W DALSZYM CIĄGU SZUKA PRZYCZYNY MOICH BÓLI.ZAWSZE JEST MIŁY,ZAWSZE ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE CHOROBY I CHOĆ SAM O SOBIE MÓWI SADYSTA,TO JEST TO BARDZO DELIKATNY SADYSTA.(WIEM ,BO WYCINAŁ MI TŁUSZCZAKI). A GORSZY DZIEŃ MOŻE MIEĆ KAŻDY.NIE SŁYSZAŁAM O NIM ŻADNYCH ZŁYCH OPINII,A O TYM .ŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM ŚWIADCZĄ BARDZO DŁUGIE KOLEJKI W SZPITALU DO JEGO GABINETU.NAPRAWDĘ POLACAM TEGO DOKTORA.


A
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, z poczuciem humoru. Wycinał mi w nodze guza potrafił tak rozładować atmosferę że nie myślałam o strachu i bólu. Zabieg zrobił idealnie a proces gojenia też przebiega ok, noga zszyta jest super i śladu nie będzie. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany

Sprawując dyżur w Ambulatorium Chirurgicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie, Pan Kryska nie udzielił pomocy lekarskiej, której wymagało moje dziecko. Obraził się, że chciałam wiedzieć jaki zabieg będzie przeprowadzał mojemu dziecku pomimo, że zgodnie z prawem, jako rodzic mam do tego pełne prawo. Powiedział, że powie mi jak skończy a jak nam się nie podoba to mamy wyjść. Bardzo niegrzecznie i obcesowo odnosił się do mojej córki i do mnie. Stres spowodowany wypadkiem dziecka został podwojony przez zachowanie tego Pana. Wyszłyśmy bez pomocy lekarskiej, udało się temu Panu pokazać "kto tu rządzi" i jak nieznaczący i niepotrzebni są pacjenci. Gdyby nie uprzejmość Pani Pielęgniarki, która zrobiła opatrunek dziecku, wyszłybyśmy z krwawiącą, niczym nie zabezpieczoną otwartą raną. Musieliśmy szukać lekarza który zszył i zabezpieczył rękę mojego dziecka. Takie doświadczenia i tacy ludzie odbierają człowiekowi wiarę w naszą służbę zdrowia..


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Marian Kryska, specjalista chirurgii ogólnejSpecjalizacje

  • Chirurgia ogólna