Marian Kryska, chirurg Koszalin

lek. Marian Kryska

Zapisz

Chirurg więcej

15 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana Pawła II 21, Koszalin
Spondylus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Marian Kryska, specjalista chirurgii ogólnej


Leczone choroby

  • Kamica żółciowa
  • Przepuklina
  • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jana Pawła II 21, Koszalin

Spondylus

Pozostałe usługi


Jana Pawła II 21, Koszalin

SpondylusJana Pawła II 21, Koszalin

SpondylusJana Pawła II 21, Koszalin

Spondylus

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
К
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor zachowuje się jak Pan i Władca. Na SOR mój syn trafił karetką tam posadzili go na wózku i kazali czekać. Pan doktor kazał zginać nogą i nie przesadzać Pęknięcie skóry na szerokość około 6sm i rana otwarta ma jakieś 3 cm! Nie pozwolił mi przebywać z synem w zabiegowym - a takie mam prawo przy niepełnoletnim dziecku musi być ktoś dorosły! (nie należę do panikujących- sama jestem lekarzem!). Rzucanie narzędziami, brak empatii, szycie , którego każdy szanujący się lekarz wstydziłby się zaprezentować. Nie polecam- omijajcie szerokim łukiem!


B
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się, do Pana Kryski na konsultacje, dalszego leczenia, zwyrodnienia kręgu szyjnego. Lekarz bardzo nie miły, obraził mnie stwierdzeniem, że jestem "wadliwym towarem" i ze nie da się tego wyleczyć. Pomimo, że wcześniejszy lekarz w szpitalu kazał mi pójść do lekarza który zna się na kręgosłupach, ale przestrzegał, że nie wszyscy się znają. Śmiem wątpić w kompetencje dr.Kryski, jeśli nie zna się na kręgosłupach mógł skierować mnie do inneo lekarza a nie straszyć kalectwem. Zdecydowanie radze omijać szerokim łukiem tego lekarza.


Użytkownik zweryfikowany

cudowny lekarz , wiele razy mi pomógł , nigdy nie odmówił pomocy , mimo że nie byłam zarejestrowana , bezgranicznie mu ufam , profesjonalne , ludzkie podejście do pacjenta..


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką SORu. Zostałam przyjęta przez tego lekarza na korytarzu mimo złamanego ramienia.Nie szanuje człowieka nie wpuścił mnie do gabinetu mimo moich nalegań.Mam zwyrodnienia w ramieniu i w kręgosłupie, chciałam z nim chwilę o tym porozmawiać i prosić o poradę. Nie dał mi tej szansy. Bardzo złe podejście do pacjenta. Omijać prosze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trefiłem dzisiaj do SOR-u w Koszalinie w urazem ciała, po godzinie oczekiwania na przyjecie, doktor oznajmił, że nie zagraża ono w tej chwili mojemu życiu i odmówił udzielenia pomocy. Zgroza, że tacy ludzie pracują jeszcze w szpitalach... nieprofesjonalizm, znieczulica i poczucie wyższości to trzy cechy które idealnie opisują tego Pana.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam z synkiem w ambulatorium, podejście do pacjenta i kompetencja bardzo niefachowa. Po założeniu gipsu na ręce kazał się synkowi z nim siłować na tej ręce. Ten pan już niejednokrotnie zrobił na mnie przerażające wrażenie.


I
Użytkownik zweryfikowany

wczoraj trafiłam na SOR i szczęśliwym trafem do p.Mariana. Bardzo dziękuję za fachową opiekę. rozpoznał pęknięcie kości po jednym dotyku ręki ("drastycznym, ale skutecznym") jeszcze przed zdjęciem rentgenowskim. Lekarz z doskonałym poczuciem humoru, jeden z niewielu, którzy potrafią pacjentowi powiedzieć co mu dolega nie owijając w "bawełnę". Życzę p. Marianowi sukcesów w pracy i poza nią, dużo zdrowia i szczęścia.


P
Użytkownik zweryfikowany

DOKTOR TO BARDZO DOBRY LEKARZ.NIE OWIJA W BAWEŁNĘ,JEST SZCZERY,ALE W SWOJEJ PROFESJI BARDZO DOBRY.OD PONAD PÓŁ ROKU CIERPIĘ Z POWODU BÓLU NADGARSTKA .DO TEJ PORT BYŁAM LECZONA PRZEZ ORTOPEDĘ .ALE SKUTKÓW ŻADNYCH.ODKĄD TRAFIŁAM DO DOKTORA KRYSKI COŚ SIĘ RUSZYŁO .LEKARZ NIE ZBAGATELIZOWAŁ MOJEGO PROBLEMU I POMIMO TEGO ,ŻE NIE WIADOMO CO MI JEST TO W DALSZYM CIĄGU SZUKA PRZYCZYNY MOICH BÓLI.ZAWSZE JEST MIŁY,ZAWSZE ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA DOTYCZĄCE CHOROBY I CHOĆ SAM O SOBIE MÓWI SADYSTA,TO JEST TO BARDZO DELIKATNY SADYSTA.(WIEM ,BO WYCINAŁ MI TŁUSZCZAKI). A GORSZY DZIEŃ MOŻE MIEĆ KAŻDY.NIE SŁYSZAŁAM O NIM ŻADNYCH ZŁYCH OPINII,A O TYM .ŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM ŚWIADCZĄ BARDZO DŁUGIE KOLEJKI W SZPITALU DO JEGO GABINETU.NAPRAWDĘ POLACAM TEGO DOKTORA.


A
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, z poczuciem humoru. Wycinał mi w nodze guza potrafił tak rozładować atmosferę że nie myślałam o strachu i bólu. Zabieg zrobił idealnie a proces gojenia też przebiega ok, noga zszyta jest super i śladu nie będzie. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany

Sprawując dyżur w Ambulatorium Chirurgicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie, Pan Kryska nie udzielił pomocy lekarskiej, której wymagało moje dziecko. Obraził się, że chciałam wiedzieć jaki zabieg będzie przeprowadzał mojemu dziecku pomimo, że zgodnie z prawem, jako rodzic mam do tego pełne prawo. Powiedział, że powie mi jak skończy a jak nam się nie podoba to mamy wyjść. Bardzo niegrzecznie i obcesowo odnosił się do mojej córki i do mnie. Stres spowodowany wypadkiem dziecka został podwojony przez zachowanie tego Pana. Wyszłyśmy bez pomocy lekarskiej, udało się temu Panu pokazać "kto tu rządzi" i jak nieznaczący i niepotrzebni są pacjenci. Gdyby nie uprzejmość Pani Pielęgniarki, która zrobiła opatrunek dziecku, wyszłybyśmy z krwawiącą, niczym nie zabezpieczoną otwartą raną. Musieliśmy szukać lekarza który zszył i zabezpieczył rękę mojego dziecka. Takie doświadczenia i tacy ludzie odbierają człowiekowi wiarę w naszą służbę zdrowia..


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Marian Kryska, specjalista chirurgii ogólnej


Leczone choroby

  • Kamica żółciowa
  • Przepuklina
  • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Powiązane wyszukiwania