Maria Szubert, ginekolog Łask

dr n. med. Maria Szubert

Ginekolog więcej

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Szpitalna 24, Łask
Ginekologia i Położnictwo

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ginekologia i Położnictwo Inny

Zero empatii, zero zaangażowania, metody leczenie bezskuteczne. Komunikacja z pacjentem w zasadzie żadna, jak sama się nie dopytasz, to nic się nie dowiesz. Powiedzieć, że poziom wykonywanego USG i poziom czytania USG jest niski, to jak nic nie powiedzieć - Pani dr nie odróżniła pęcherzyka ciążowego od torbieli. Oczekiwanie na wizytę do północy w kolejce, za każdym razem. W moim przypadku pani dr nie miała żadnego pomysłu na leczenie, ani planu, za to utwierdzała mnie w przekonaniu, że wie co robi - zapłaciłam za to bardzo wysoką cene. Nie polecam!! Mogę jedynie doradzić, aby omijać ten gabinet szerokim łukiem, szczególnie jeśli twój przypadek nie jest banalny.

dr n. med. Maria Szubert

Szanowna Pacjentko, w gabinecie nie ma wizyt do północy, skąd ten pomysł? Zgadzam się, że nierzadko wizyty się wydłużają, zwłaszcza jeśli przypadek jest trudny i wymaga omówienia, co czynię zawsze! Regularnie szkolę się na kursach USG w kraju i za granicą, dzięki czemu wykrywam wiele patologii, również z sukcesem nowotwory we wczesnych stadiach. Jeśli uważasz Droga Pacjentko, że gdzieś popełniłam pomyłkę, przyjdź powiedz mi to! Z pozdrowieniami i mam nadzieję do zobaczenia w celu wyjaśnienia spornych kwestii. Maria Szubert


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ginekologia i Położnictwo Inny

Po wizytach u wielu różnych specjalistów z zakresu ginekologii, z polecenia znajomych trafiłam do Pani doktor i tu już zostałam. Pani doktor jest osobą ciepłą, życzliwą i kompetentną. To, co dla mnie ważne- konkretną i raczej uspokaja pacjentkę zamiast wprowadzać w uczucie paniki czy lęku. Wskazuje problem, wskazuje rozwiązanie. Jeśli jest potrzebna konsultacja telefoniczna, służy pomocą. Szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Polecam wszystkim,najlepszy lekarz jakiego spotkalam,dodatkowo latwy dostep I konsultacja w kazdej potrzebnej chwili,dziekujemy pani doktor serdecznie za opieke przez cala ciaze.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ginekologia i Położnictwo

Wizyta przebiega w niesamowicie miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie tłumaczy każdy swój ruch podczas badania, opisuje co widzi, odpowiada na każde zadane pytanie. Niezwykle fachowa i kompetentna. Panią doktor szczerze polecam, lekarz z powołaniem!


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo spokojna i cierpliwa. Odpowiada wniklkiwie na wszystkie pytania, nawet na oczywiste polecam wszystkim ciężarnym opiekę pani doktor. Ja odkad do niej chodze jestem duzo spokojniesza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza ginekolog w Łasku! Pomocna, sympatyczna dużo czasu poświęca pacjentom - lekarz z powołania.Zawsze służy dobra radą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego problemów .Dzięki niej dziś mamy wspaniałą córeczkę:-)


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza ginekolog w okolicy Łasku! Dużym atutem Pani doktor jest profesjonalne podejście do pacjenta, wnikliwy wywiad i analiza problemu. Sympatyczna, rzeczowa, poświęca dużo czasu pacjentom, co jest ogromnie ważną cechą lekarza - widać, że to lekarz z powołania. Bardzo mi pomogła. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie