Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Sportowa 40, Głogów
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski konsultacje pediatryczne

Pani Doktor zawsze z diagnoza trafia w sedno.
Jest miła i uprzejma a co najważniejsze zawsze właściwie pomoże.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski ostre zapalenie gardła

Najlepsza pani doktor z jaką miałem kontakt, jej kultura i podejście a także doświadczenie bije od niej bardzo mocno! Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczy mnie od 23 lat i tylko raz poszłam do innego lekarza co skutkowało wydłużenie czasu chorowania i czekaniem na powrót pani doktor. Poza tym to bardzo pozytywna osoba, zawsze miły, zawsze mająca czas dla pacjenta...


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie narzekajcie ludzie. Uważam że dr Nowakowska jest bardzo doświadczonym lekarzem i stawia dobre diagnozy. Byłam z dzieckiem trzykrotnie u Pani dr i zawsze dziecko było wyleczone. U każdego lekarza można dostać nie właściwą diagnozę ale nie oznacza to od razu że lekarz jest do niczego. Każdy popełnia błędy nie ma osób nieomylnych..... W kontaktach z pacjentem i rodzicem jest bardzo miła i uprzejma.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


O
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Doktor po wizycie u pediatry w przychodni w Polkowicach - mie było mojego pediatry , tylko jakis dyżurny pediatra poniewaz była sobota. Jedyne , co lekarz mógł mi wypisac po zbadaniu dziecka to skierowanie do szpitala. Bez konkretnej diagnozy , tak \"na wszelki wypadek\".
Pani Nowakowska zbadała moja 7-miesięczną córeczkę , zdiagnozowała i przepisała leki . Na drugi dzień moje dziecko było jak nowo narodzone :) Gdyby nie pani Doktor, moje dziecko wylądowałoby niepotrzebnie w szpitalu i nie wiadomo, co przywiozłoby do domu .

Dziekujemy Pani Doktor za przywrócenie naszemu dziecka uśmiechu :)

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

ja również mam złą opinie.akontakt z panią dr mialam już wiele razy.i niestety albo miala zły dzień albo nie zna sie na rzeczy.moja córka miała zapalenie płuc a pani dr leczyła ją na jelitówke.niedorzeczne.ale przez jej błąd musieliśmy leżeć 2tyg w szpitalu.czasem sie zdarza


J

Świetna doświadczona p. Doktor, nie zgadzam się z przedmówczynią. A tak na marginesie to jeżeli się piszę "...na wszystkie choroby przepisuje te same leki" to ciekaw jestem ile to chorób dziecko przeszło pod opieką doktor Nowakowskiej. Dla mnie np bardzo ważny jest staż i to że doktor pracuje w fachu około 30 lat to z pewnością jest zaletą. Druga sprawa, że ja jako młoda matka miałam okazję leczyć się jako dziecko u doktor Nowakowskiej i pamiętam ją jako osobę która nie budziła we mnie żadnego lęku, nigdy nie podniosła głosu jak płakałam, zawsze wizyta u niej była czymś bardzo miłym. Teraz na 100% jestem pewna że moja córka czuje to samo. Jeszcze proszę zauważyć że doktor mimo wieku, jako nieliczny lekarz z Głogowa posiada bardzo fajną stronę WWW z możliwością rejestracji on-line dzięki czemu nie muszę czekać z chorym dzieckiem godzinę w poczekalni. Nie jeden młody lekarz mógłby brać przykład.


K

Nie polecam, lekarka powinna już iść na emeryturę, na wszystkie choroby przepisuje te same leki


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie