Adres

Katowice
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niepokojące objawy u trzylatka

Pani doktor uratowała życie mojego syna. Dwukrotnie. Miła, mądra, skupiona, uważna, empatyczna. Dzięki niej syn miał szansę wyrosnąć na zdrowego, silnego dorosłego mężczyznę, choć 20 lat temu wydawało się to poza zasięgiem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały fachowiec i baaardzo miła osoba! Bardzo się cieszę, że moje dziecko po porodzie w Mysłowicach było pod Jej opieką. Chyba najfajniejszy lekarz jakiego spotkałam =)


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Mirska jest świetnym, znakomicie wykształconym i doświadczonym fachowcem. Zawsze chętna do pomocy i porady. Nie zdarzyło się, żeby w jakikolwiek sposób odmówiła, gdy chodziło o moje Dzieci. Jej diagnozy za każdym razem okazywały się trafne. Jedocześnie jest bardzo wyważona i szczera. Profesjonalista nieprzeciętny. Mam dwójkę Dzieci, które korzystają z pomocy dr Mirskiej. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Oddana małym pacjentom doktor z ogromnym doświadczeniem. Uczciwa, delikatna, nieprzeciętnie rzetelna, fenomenalna diagnostka. Gorąco polecam z czystym sumieniem.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Mirska to wspaniały lekarz.Moje dzieci miały dużo szczęścia że były pod opieką kochanej Pani Doktor, ZAWSZE chętna do pomocy,świetny diagnosta !!!.


D
Użytkownik zweryfikowany

Po obserwacji Pani Dr w pracy mogę powiedzieć tylko jedno: profesjonalizm, idący w parze z doświadczeniem i podejściem do ludzi, którego życzę każdemu lekarzowi.
Podczas moich praktyk na Oddziale Neonatologii niejednokrotnie doświadczenie Pani Dr uprzedzało wyniki badań laboratoryjnych, a podejścia do dzieci mogłaby pozazdrościć niejedna mama. Dziwi mnie zatem post użytkownika:Beata.


M
Użytkownik zweryfikowany

Podczas naszego ostatniego pobytu w Polsce jedno z naszych dzieci zachorowalo. W czasie Swiat Wielkanocnych zglosilismy sie do pani dr. Mirskiej, ktora dziecko przebadala bardzo solidnie, omowila z nami jej diagnoze, wystawila recepte oraz polecila zglosic sie do naszego lekarza po powrocie do kraju. Wszystko w jej wolnym czasie. Jej podejscie do dziecka i rodzicow jest bardzo profesjonalne; dziecko nabiera szybko zaufania a rodzice zostaja uspokojeni. Nasz dzieciecy lekarz po przeprowadzeniu specjalistycznych badan, potwierdzil jej diagnoze w stu procentach oraz zalecil stosowanie tych samych lekarstw. Jestesmy pani dr.Mirskiej bardzo wdzieczni i dziekujemy jeszcze raz za jej bardzo kompetentna pomoc.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dr M. Mirska jest wspaniałym lekarzem. Nie stawia pochopnych diagnozy a wręcz przeciwnie są one zawsze bardzo trafne. Nigdy nie odmawia pomocy. Interesuje się dzieckiem pacjentem do czasu jego wyzdrowienia. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest na każde zawołanie. Leczy moje dzieci, które teraz są już dorosłe, od momentu ich pojawienia się na świecie i nigdy nie poszłabym do innego lekarz. Nawet teraz, gdy dzieci radzą sobie same, dr Mirska jest dla nich lekarzem, do którego zwracają się najchętniej i w pierwszej kolejności.


E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z prawdziwym powołaniem, dostępny dla pacjentów (dzieci) o każdej porze dnia i Nocy. Bardzo starannie analizuje wszystkie objawy i bierze pod uwagę wszelkie możliwe przyczyny ich wystąpienia. Życzyłabym sobie, aby każdy lekarz tak podchodził do wykonywania swojego zawodu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor rzuca diagnozy, które są kompletnie nieprawdziwe, przysparza tym wiele zmartwień i kłopotów, zwłaszcza dziecku które całkowicie zdrowe musiało przechodzić mękę, już dawno ta osoba nie powinna pracować w zawodzie, być może w przypadku p.Mirskiej wiedza która z wiekiem powinna się poszerzać, maleje..w poszukiwaniu dobrego lekarza omijajcie szerokim łukiem


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie