Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Opawska 14/1, Racibórz
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologia-Położnictwo Lek. Med. Maria DYRSZKA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
9 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany

Uwazam, ze jest super. Jestem jej długoletnią pacjentką. Prowadziła z sukcesem moje dwie ciąże. Dzieciaki urodziły się zdrowe. Miła, zrównowazona, zawsze trafiła z diagnozą i lekami. Nie zamierzam zmienić ginekologa. Ma doświadczenie i jako kobieta rozumie kobietę.


I
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam!jak byłam w ciąży miałam mieć cesarke ze względu na przepukline a ta pani stwierdziła że mam rodzić normalnie,na dodatek wzieła mnie wieczorem na badania jak byłam w szpitalu i mnie tak ponaciskała że zaczełam plamić i zamiast dziecko miało się urodzić w listopadzie to urodziło sie w pażdzierniku,dziekuje Bogó że zdrowe


G

ja również muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolona, swego czasu przepisała mi Diane jako środek antykoncepcyjny twierdząc, że mam problemy z cerą (jeśli jeden wyprysk rocznie to problem z cerą to zwracam honor) po czym dowiedziałam się ile kobiet leczy się na bezpłodność po nich i ile jest problemów.. śmiem twierdzić, że miała jakąś umowę z tym producentem - co w sumie jest komplementem bo inaczej wychodzi na to jak złym lekarzem jest, bo inni już dawno wiedzieli o tych skutkach, a są niezwykle poważne..
nie wspominając o raczej nieprzyjemnym badaniu..


A
Użytkownik zweryfikowany

Uważam,że jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zdecydowała w odpowiednim momencie o cieciu cesarskim, a tym samym mój synek urodził się zdrowy, a mi ulżyło w cierpieniu. Gdyby nie decyzja Pani doktor nie wiem jak skończył by się mój poród. Niech nikt nie pisze, że podobno coś gdzieś tam usłyszał, bo to krzywdzi i szarga opinię dobrego fachowca, niech sam się przekona, a dopiero później wyraża opinie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Polecam panią doktor ,doswiadczenie,mądrość jak z niej płyną są najlepszą rekomendacją.poza tym ciepły czlowie,bardzo delikatny lekarz,nic do zarzucenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz nie moge nic złego powiedziec
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

Świetny specialista
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


E
Użytkownik zweryfikowany

Podobno fatalna.Koleżanka do niej chodziła,była w ciąży ona tego nie potrafiła stwierdzić pomimo badania,a na dodatek faszerowała ją lekami antykoncepcyjnymi.Po prostu masakra,dobrze,że w końcu trafiła do innego lekarza,bo nie wiadomo jakby się to skończyło.


R
Użytkownik zweryfikowany

W lutym nie wyraziła zgody na usunięcie gruczołu Bartholina, pomimo zalecenia dwóch innych lekarzy po czym we wrześniu wróciłam z zaropiałym i o mały włos bez mojej zgody nie amputowła mi wargi sromowej! Bezduszna, bez serca, pacjent to tylko przypadek, koszmar! Nie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie