Lek.

Marek Tazbir verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Pan doktor jest bardzo empatycznym, ciepłym człowiekiem. Cały czas zainteresowany dalszym losem pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Podczas zabiegu spokojny, opanowany, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ja i moja rodzina polecamy opiekę pana doktora.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2001r ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim UM w Łodzi. Ponieważ pochodzę z rodziny lekarskiej z tradycjami chirurgicznymi - chirurgię również wybrałem na dziedzinę swojej specjalizacji. Tytuł specjalisty chirurga uzyskałem w 2010r. Obecnie ukończyłem specjalizację z chirurgii onkologicznej oraz studia doktoranckie na UM w Łodzi. Od początku swojej pracy zawodowej jestem związany z Oddziałem Chirurgii Onkologicznej W.S.S. im M. Kopernika w Łodzi. Regularnie pracuję w Poradni Chirurgii Onkologicznej Regionalnego Ośrodka Onkologicznego w Łodzi. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje na stażach i praktykach w renomowanych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą. Razem z żoną stworzyliśmy Klinikę Tazbir, w której udzielam konsultacji chirurgicznych oraz wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii skóry czy z dermatochirurgii. Jestem zaangażowany we wszelkiego rodzaju akcje medyczne oraz programy naukowo-badawcze propagujące przeciwnowotworowe działania prewencyjne. Ściśle współpracuję z łódzkim ośrodkiem onkologicznym w zakresie programów wczesnej profilaktyki i wykrywania raka piersi oraz czerniaka. Jestem wykładowcą z wieloletnim stażem oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pan doktor jest bardzo empatycznym, ciepłym człowiekiem. Cały czas zainteresowany dalszym losem pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Podczas zabiegu spokojny, opanowany, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ja i moja rodzina polecamy opiekę pana doktora.

  • K

   Pan doktor ma bardzo przyjazne i ludzkie nastawienie do pacjenta, pomoc jaką uzyskałam od Pana doktora była profesjonalna. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i wytłumaczył wszystko co do dalszej diagnostyki. Pana Doktora polecam z czystym sumieniem.

  • P

   Serrdecznie dziękuję za uratowanie życia mojemu ojcu, za opiekę, szybkie postawienie diagnozy i udaną operację. Dodam, że zanim do pana trafiliśmy byliśmy wielokrotnie odsyłani z różnych poradni. A teraz tata jest cały i zdrowy, rany się zagoiły i nie ma przerztów. Życzę powodzenia w pracy zawodowej

  • P

   Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Niezainteresowany pacjentem, brak dialogu i jakichkolwiek wyjaśnień co dalej po operacji. Pacjent zostawiony sam sobie. Do tego komplikacje po operacji w postaci krwiaka i dalsze problemy z raną. Polecam każdego innego lekarza z oddziału chirurgii onkologicznej w Koperniku.

   Ocena niska za brak podejścia do pacjenta.

  • L

   Bardzo dobry lekarz życzliwy,kulturalny,ma bardzo cieple podejście do pacjęta.Usunąl mi guza razem z paznokciem i zrobił to perfekcyjnie.W jego obecności żaden zabieg nie jest straszny.Jest świetnym specjalistą w dziedzinie onkologii.Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.