Adresy (3)

Jastrzębia 11, Lubin
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Magnoliowa 39, Lubin
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA i SZPITAL CDT MEDICUS Ból kolana

Niestety nie polecam wizyt U Pana ortopedy. Podejście do pacjenta aroganckie i niemiłe, brak wywiadu i jakiegokolwiek zainteresowania. Zwróciłam się do doktora z bólem kolana. Diagnoza jedynie na podstawie RtG .. leczenie odbyło sie najpierw tabletki potem zastrzyki związane z łąkatka. Zmieniłam lekarza i USG pokazało że to więzadło przednie krzyżowe- podjęłam leczenie ponownie i jest coraz lepiej.


J
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam doktora i jego profesjonalizm. Na pierwszej konsultacji poświęcił mi 45 minut na szczegółowy wywiad, oglądanie wyników badań rezonansu, usg, na badanie manualne. Dokładnie analizował problem i opisowo wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Konieczna była artroskopia kolana, w trakcie której wykonał więcej niż wcześniej ustalone, rozmawiał ze mną w trakcie zabiegu, wprowadzał od początku do końca przyjazną i serdeczną atmosferę. Po zabiegu często odwiedzał mnie na oddziale pokazując troskę i rozwiewając wszelkie wątpliwości, o ewentualnym bólu w trakcie koniecznych zabiegów zawsze uprzedzał. W niecałe dwa tygodnie od zabiegu kolano ma się dobrze, żadnych powikłań, żadnych płynów (o czym doktor się upewnił odsyłając do domu). Doktor na każdym etapie rzeczowo i grzecznie odpowiada na moje pytania i przedstawia dalsze rokowania na proces rehabilitacji prowadzący do całkowitego odzyskania sprawności. Dziękuję i z pełną świadomością polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam tego ortopedę. Bardzo rzeczowy,pomocny,dokladnie bada nie lekceważy problemu.Coodzę do pana doktora od kilku lat i nie wyobrazam sobie innego ortopedy


A
Użytkownik zweryfikowany

wizyta w związku z tzw. łokciem tenisisty , prywatnie .
podczas wizyty , choć postawił diagnozę i polecił kupić w aptece zastrzyki które miał wykonać od ręki, przypomniał sobie o zrobieniu zdjęcia w gabinecie piętro niżej . Kiedy wróciłem ze zdjęciem po 25 min. okazało się że ten miły pan już na mnie nie czeka , pojechał do innego gabinetu ,nikogo nie informując , gdzie miał umówionych innych pacjentów , oczywiście prywatnie . Kiedy odnalazła go pielęgniarka poinformował , że albo poczekam 1,5 godziny lub przyjadę do jego gabinetu na drugim końcu miasta , bo teraz ma innych pacjentów ....
jeżeli chodzi o stronę medyczną , trudno ją ocenić bowiem zabieg był prosty , ot zastrzyk w łokieć , natomiast poziom arogancji i zarozumiałość , pomijam lekceważenie człowieka , brak słów.


S
Użytkownik zweryfikowany

Przyjazny ,rzeczowy,dokładny i kompetentny doktor pomógł mi i moim znajomym wiele razy .Gorąco polecam W.W.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekarza, bardzo nieprzyjemny ignorant, podszedł do problemu lekceważąco, poczułam się odesłana z kwitkiem, zbył mnie choć mam bardzo poważny problem z kolanami uniemożliwiający mi wszelką aktywność fizyczną. Po prostu zostawił mnie z problemem, właśnie szukam nowego specjalisty.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor 10 lat temu zoperował mi haluksa. Do tej pory nic się nie dzieje mam prostą stopę, nic nie odrasta, jestem bardzo zadowolona .


Y
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz, zainteresowany pacjentem. Zna się na tym co robi, ma czas dla pacjenta, nie wywala za drzwi po "odwaleniu" roboty. Polecam


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam lekarza arogancki, niemiły całkowity brak empatii. Obojętne podejście do pacjenta plus dodatkowy ból przy badaniu nie mówiąc już o tym ,że wizyta odbyła się prywatnie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.


I
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo niesympatyczny wręcz antypatyczny. Nie przeprowadził ze mną wywiadu na temat zażywanych lekarstw i współistniejących chorób. Przepisał lekarstwa, które wywołały silne obrzęki i problemy naczyniowe. Jak chciałam się skontaktować z lekarzem co do dalszego postępowania to odesłał mnie na wizytę prywatną. Nie interesował się, że leczył mnie nieprawodłowo i wysąpiły powikłania, najwazniejszy był limit NFS.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie